Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 1
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 2
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 3
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 4
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 5
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 6
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 7
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 8
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 1
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 2
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 3
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 4
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 5
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 6
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 7
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 8

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за

Апратирај

Предности на компанијата


· Добавувачите на мебел за кафе Yumeya Chairs се произведуваат според меѓународните норми за квалитет и добро дефинираните индустриски параметри.


· Производот помага да се намали електронскиот отпад (е-отпад) на глобално ниво. Повеќето од неговите компоненти и делови може да се рециклираат и повеќекратно да се користат.


· Производот има одлична иднина во оваа област поради неговиот извонреден економски поврат.


 

Детал на производи

 

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 9
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 10
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 11
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 12

 

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 13
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 14

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 15

A01 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 16

A02 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 17

A03 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 18

А05 Бек

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 19

А07 Шари

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 20

A09 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 21

А30 Ок

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 22

A50 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 23

A51 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 24

A52 Валент

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 25

A53 Валент

Паптот
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 26

PC01

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 27

PC05

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 28

PC06

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 29

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 30

SP8011

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 31

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 32

M-OD-PC-001

Yumeya Chairs Добавувачи на мебел за кафе за 33

M-OD-PC-004


Компанија:


· Како брзорастечка компанија, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е специјализирана за развој, дизајн и производство на добавувачи на мебел за кафе.


· Нашата сила лежи во тоа што имаме флексибилни капацитети и производствени линии. Тие работат непречено според системите за научно управување, задоволувајќи ги потребите на низа производни процеси.


· Сè што е потребно за нашите добавувачи на мебел за кафе, ве молиме слободно контактирајте не веднаш. Прашај!


Детали на производи


Врз основа на професионализмот за следење на извонредноста, ние се стремиме кон совршенство во секој детал од производот.Примена на производот.


Добавувачите на мебел за кафулиња развиени и произведени од нашата компанија можат широко да се користат во различни индустрии и професионални области.


Yumeya Chairs секогаш посветува внимание на клиентите. Според реалните потреби на клиентите, би можеле да приспособиме сеопфатни и професионални решенија за нив.Споредување на производи


Добавувачите на мебел за кафулиња главно промовирани од Yumeya Chairs беа дополнително подобрени во минатото преку техничкото подобрување, што се рефлектира во следните аспекти.Претходни предноси


Нашата компанија изгради професионален тим за управување за да обезбеди силна сила за отворање на пазарот.


Одржувајќи чекор со времето, нашата компанија постојано го подобрува квалитетот на производите и системот на услуги. Наша заложба е да обезбедиме квалитетни производи и професионална услуга.


Нашата компанија, како и секогаш, ќе ја исполни нашата корпоративна мисија за „стремеж за одличен квалитет и задоволување на потребите на клиентите“, ќе продолжи да напредува и иновации и ќе им обезбеди на клиентите висок квалитет и добра услуга.


Изградени во Yumeya Chairs имаат историја од години и богато искуство во индустријата.


Yumeya Chairs има релативно комплетен маркетинг систем кој ја гарантира продажната мрежа низ целата земја.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.