loading

Yumeya Furniture - Производител на трпезариски столици за трпезарии од дрво со метал & Добавувач за хотелски столици, столици за настани & Ресторани 

Удобен превоз

Гуангжу „Едночасовен економски круг“

Јумеја базирана на Хешан, ПРД, кои имаат одлични услови за транспорт. Најблискиот аеродром до Јумеја е меѓународниот аеродром Гуангжу Баијун, а најблиската железничка станица е Западната станица Џиангмен.

Препорачани хотели за време на вашето патување

Доколку планирате да ја посетите Јумеја, ви препорачуваме да престојувате во следниот хотел.

LN Garden Hotel Гуангжу
Бр.368 Huanshi East Road, округ Yuexiu, Гуангжу
Денови Хотел од Виндам Гуангжу Хантјан
Бр.148 Keyun Middle Road, област Tianhe, Гуангжу
Мандарински ориентал, Гуангжу
Бр.389 Tianhe Road, округ Tianhe, Гуангжу
Т
Не. 26 патот Ксијанкун, Нов град на реката Перл, округот Тианхе, Гуангжу
Конрад Гуангжу
Не. 222 Xingmin Road, Нов град на реката Перл, округ Tianhe, Гуангжу
Хилтон Фошан
Бр. 127 Северна авенија Лингнан, округ Чанченг, Фошан
нема податок

Достапен е видео повик

Не можете лично да ја посетите Јумеја поради различни причини? Обезбедуваме и услуга за видео повик, искусниот тим за продажба ќе ви донесе одлично искуство.


Преку видео повик, можете:
-- Погледнете ги соодветните примероци на производите што ги избравте во каталогот.
-- Гледајте го целиот процес на столчињата, дознајте повеќе за нашата фабричка скала.
- Добијте информации за најновата патентирана технологија, додатоци и структури на Yumeya.
-- Погледнете ја картичката во боја и таблата што сте ја избрале во вистинска форма.
-- Добијте го најновиот производствен напредок на вашата стока.
Речиси целосно исто како што доаѓате, посетете не лично!

Многу е лесно да се направи добар примерок, но тешко е да се обезбеди добар квалитет за нарачка на големо. Ве молиме дојдете и посетете ја нашата работилница пред да нарачате на Yumeya.

Контакт
公司名称 1635473999761
Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd
Info@ youmeiya.net
+86 13534726803
+86 13534726803
нема податок
Контактирај се со нас.

Ако сте заинтересирани за производите на Yumeya или имате намера да ја посетите нашата фабрика, само оставете го вашиот телефон или е-пошта во форма за контакт,

ќе ви обезбедиме повеќе детали и соодветни предлози за рути за посета на фабриката.

Customer service
detect