loading

Yumeya Furniture - Производител на трпезариски столици за трпезарии од дрво со метал & Добавувач за хотелски столици, столици за настани & Ресторани 

Испратете го вашето барање

Yumeya користи децениско искуство како производител на комерцијални столици за јадење и производител на мебел за гостопримство за да создаде столици кои не само што изгледаат убаво, туку и ги задоволуваат уникатните потреби на вашиот бизнис. Нашите категории на производи за мебел вклучуваат Хотел Чаир, Кафе & Ресторан стол, свадба & Настани Чаир и здрава & Стол за нега, сите се удобни, издржливи и елегантни. Без разлика дали барате класичен или модерен концепт, ние можеме успешно да го создадеме. Изберете Yumeya  производи за да додадат допир на стил во вашиот простор.

нема податок
Customer service
detect