Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 1
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 2
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 3
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 4
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 5
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 6
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 7
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 1
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 2
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 3
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 4
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 5
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 6
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 7

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика

Апратирај

Предности на компанијата


· Целиот мебел за угостителство на Yumeya Chairs се 100% визуелно проверени. Инженерите за КК континуирано земаат случајни примероци за детална компјутеризирана анализа на димензионални и материјални соединенија.


· Производот се карактеризира со силна отпорност на триење. Тој е способен да издржи напад од широк спектар на механички оштетувања.


· Производот постигна голем успех на пазарот поради добрите карактеристики, пристапната цена и големиот пазарен потенцијал.


 

Детал на производи

 

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 8
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 9
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 10

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 11

 

 
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 12

A01 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 13

A02 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 14

A03 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 15

А05 Бек

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 16

А07 Шари

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 17

A09 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 18

А30 Ок

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 19

A50 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 20

A51 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 21

A52 Валент

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 22

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 23

PC01

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 24

PC05

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 25

PC06

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 26

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 27

SP8011

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 28

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 29

M-OD-PC-001

Yumeya столици бренд на големо угостителство Мебел фабрика 30

M-OD-PC-004

 

 


Компанија:


· Како главен производител, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е во состојба да го обезбеди најдобриот мебел за угостителство на големо.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. има силна техничка сила, строг систем за управување со квалитетот и совршен механизам после сервис.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. се придржува до концептот на иновација и продолжува да внесува силна техничка виталност во полето на големопродажба на мебел за угостителство. Земи цитат!


Детали на производи


Нашиот мебел за угостителство на големо се обработува според најновата технологија во индустријата и тие се подобри во следните детали.Примена на производот.


Мебелот за угостителство на големо на Yumeya Chairs е достапен во широк спектар на апликации.


Според различните потреби на клиентите, Yumeya Chairs е способен да обезбеди разумни, сеопфатни и најисплатливи решенија за клиентите.Споредување на производи


Во споредба со производите од врсниците, угостителскиот мебел на големо на Yumeya Chairs има извонредни предности, кои главно се рефлектираат во следните аспекти.Претходни предноси


Јумеа претседателс има тим на Р иД сочин на високи техничари и инженери во индустријата за да се фокусира на дизајн и развој на производот со концептот Прво, технолошки иновации, новиот дизајн.


Ветуваме дека изборот на Yumeya столици е еднаков на изборот на квалитетни и ефикасни услуги.


Имаме широки изгледи за развој во индустријата. Под водство на деловната филозофија за „стремење на извонредност, прифаќање на природата и корист на човештвото“, ние активно ќе ја спроведуваме нашата корпоративна стратегија, ќе ги исполнуваме нашите општествени одговорности и ќе се стремиме да обезбедиме висококвалитетни производи за нашите клиенти и општество.


По години на постојан развој, Yumeya Chairs добива добро признание и поддршка во индустријата.


Нашите производи главно се продаваат на домашниот пазар и се извезуваат на странски пазари.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.