Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 1
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 2
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 3
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 4
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 5
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 6
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 7
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 1
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 2
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 3
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 4
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 5
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 6
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 7

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик

Апратирај

Детали за производот за хотелскиот мебел од нерѓосувачки челикБрзи детали


Дизајнерскиот стил на хотелскиот мебел од нерѓосувачки челик Yumeya Chairs темелно ги изразува деталите. На клиентите им се гарантира највисок квалитет со нашите квалитетни производствени капацитети. Производот постигна голем успех на пазарот поради добрите карактеристики, пристапната цена и големиот пазарен потенцијал.Воведување на производи


Ние сме уверени во извонредните детали за хотелскиот мебел од нерѓосувачки челик.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 8
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 9
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 10
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 11

 

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 12
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 13

A01 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 14

A02 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 15

A03 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 16

А05 Бек

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 17

А07 Шари

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 18

A09 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 19

А30 Ок

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 20

A50 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 21

A51 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 22

A52 Валент

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 23

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 24

PC01

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 25

PC05

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 26

PC06

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 27

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 28

SP8011

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 29

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 30

M-OD-PC-001

Yumeya столици бренд Добавувач на хотелски мебел од нерѓосувачки челик 31

M-OD-PC-004

 

 Информации за компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е компанија која главно управува со метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел. Yumeya Chairs се придржува до концептот на услуга да биде строг, искрен и кооперативен. Бараме развој на прагматичен и иновативен начин земајќи ја безбедноста на квалитетот како гаранција, земајќи ја научната технологија како поддршка и земајќи ги потребите на клиентите како основа. Со цел континуирано да се развива, Yumeya Chairs регрутира таленти и формираше елитен тим. Тие имаат големи технички способности и силна сила на Р иД. Yumeya Chairs инсистира на клиентите да им обезбеди сеопфатни решенија засновани на нивните реални потреби, за да им помогне да постигнат долгорочен успех.
Произведените производи се квалификувани производи со висок квалитет. Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме контактирајте не!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.