Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 1
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 2
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 3
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 4
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 5
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 6
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 7
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 1
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 2
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 3
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 4
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 5
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 6
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 7

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство

Апратирај

Детали за производот за најдобриот мебел за гостопримствоБрзо прегледName


Најдобриот мебел за гостопримство на Yumeya Chairs е достапен во различни дизајни и бои. Најдобриот мебел за гостопримство најпрво има за цел да ја задоволи побарувачката на потрошувачите. Најдобриот мебел за угостителство развиен и произведен од нашата компанија може широко да се користи во различни индустрии и професионални области. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. целосно го имплементира системот за управување со квалитет ISO9001:2000.Воведување на производи


Повеќе детали за најдобриот мебел за гостопримство се прикажани на следниов начин.

 

Детал на производи

 

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 8
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 9
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 10

 

Како изгледа во вечера?

 

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 11

 

 
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 12

A01 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 13

A02 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 14

A03 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 15

А05 Бек

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 16

А07 Шари

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 17

A09 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 18

А30 Ок

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 19

A50 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 20

A51 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 21

A52 Валент

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 22

A53 Валент

Паптот
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 23

PC01

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 24

PC05

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 25

PC06

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 26

PC21

 

Ду ТМ
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 27

SP8011

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 28

SP8021

 

Надворешен палтот
Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 29

M-OD-PC-001

Квалитетни столици Yumeya бренд најдобар мебел за угостителство 30

M-OD-PC-004

 

 Информации за компанијата


Од основањето, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. обезбедува услуги со високи перформанси за пазарот. Фабриката има поставено систем за управување со квалитет за да помогне да се постигне непречено функционирање. Овој систем ни помогна да ги забележиме и отфрлиме неисправните производи и да ги посочиме производствените операции на кои им треба посебно внимание, што на крајот придонесува за зголемување на ефикасноста на производството. Секогаш имајќи го предвид интегритетот е основната корпоративна култура на Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Земи уште информации!
Искрено очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со сите клиенти!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.