Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 1
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 2
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 3
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 4
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 5
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 6
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 7
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 8
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 1
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 2
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 3
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 4
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 5
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 6
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 7
Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 8

Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya

Алуминиумската рамка со Јоеја ’S & Структура 1. 10 години за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да издржи повеќе од 500 фунти Завршница од метално дрво 1. Добијте го изгледот на дрвото и допрете низ финишот на зрната од дрво. 2. Различни опции за боја на дрво Релевантен параметар 1. Големина: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. КОМ: 0,9 јад 3.. Стак: Височина од максимум 5 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

   

  Детал на производи

   

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 9
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 10
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 11
   

   

  Како изгледа во вечера?

   

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 12

   

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 13
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 14

   

  Опции на боја

   

  Дрвено зрно
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 15

  A01 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 16

  A02 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 17

  A03 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 18

  А05 Бек

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 19

  А07 Шари

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 20

  A09 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 21

  А30 Ок

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 22

  A50 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 23

  A51 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 24

  A52 Валент

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 25

  A53 Валент

  Паптот
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 26

  PC01

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 27

  PC05

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 28

  PC06

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 29

  PC21

   

  Ду ТМ
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 30

  SP8011

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 31

  SP8021

   

  Надворешен палтот
  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 32

  M-OD-PC-001

  Трпезариска фотелја од алуминиумски алуминиумски дрвен стил YW5572 Yumeya 33

  M-OD-PC-004

  Поврзани производи
  нема податок
  Дали имате прашање поврзано со овој производ?
  Поставете прашање поврзано со производот. За сите други прашања,   Пополни под формата.
  Дополнителни производи
  нема податок
  Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
  нема податок
  CONTACT US

  Е- пошта:   Info@youmeiya.net

  MP / Whatsapp:86 13534726803

  Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


  Видео на Јумеја

  XML

  Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
  разговор преку Интернет
  Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.