Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 1
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 2
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 3
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 4
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 1
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 2
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 3
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 4

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици

Апратирај

Детали за производот на модерното хотелско столчеИнформации за продукт


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. усвојува супериорна суровина која доаѓа од модерна хотелска столица. Тимот на Yumeya Chairs работи уредно за да обезбеди производ со највисок квалитет. Повеќето модерни производи за хотелски столчиња ги поминаа автентикациите.

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 5

A01 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 6

A02 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 7

A03 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 8

А05 Бек

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 9

А07 Шари

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 10

A09 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 11

А30 Ок

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 12

A50 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 13

A51 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 14

A52 Валент

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 15

A53 Валент

Паптот
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 16

PC01

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 17

PC05

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 18

PC06

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 19

PC21

 

Ду ТМ
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 20

SP8011

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 21

SP8021

 

Надворешен палтот
Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 22

M-OD-PC-001

Модерен хотелски стол за - Yumeya столици 23

M-OD-PC-004

 

 Предност на компанијата


• Во моментов, Yumeya Chairs гради огромна продажна мрежа во Кина додека активно го отвора меѓународниот пазар.
• Локацијата на Yumeya Chairs има уникатни географски предности, комплетни придружни капацитети и удобност во сообраќајот.
• Yumeya Chairs, основана во има историја на развој со години.
Оставете ги вашите информации за контакт. Yumeya Chairs подготви детални информации за накитот на нашата компанија и најновите информации во индустријата за накит за вас.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.