Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 1
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 2
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 3
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 4
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 1
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 2
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 3
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 4

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд

Апратирај

Детали за производот од висококвалитетниот хотелски мебелПреглед на продукт


Привлечниот дизајн на висококвалитетниот хотелски мебел Yumeya Chairs далеку го надминува пазарниот просек. Производството ги има предностите на високи перформанси, силна употребливост и долг работен век. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. формираше основна конкурентна предност на „брза иновација на производи, специјализација во производството и навремена испорака“.Опис на производи


Нашиот висококвалитетен мебел за гостопримство ги има следните предности во однос на производите од врсниците.

Детал на производи

 

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 5
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 6
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 7
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 8

 

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 9
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 10

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 11

A01 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 12

A02 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 13

A03 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 14

А05 Бек

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 15

А07 Шари

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 16

A09 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 17

А30 Ок

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 18

A50 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 19

A51 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 20

A52 Валент

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 21

A53 Валент

Паптот
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 22

PC01

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 23

PC05

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 24

PC06

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 25

PC21

 

Ду ТМ
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 26

SP8011

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 27

SP8021

 

Надворешен палтот
High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 28

M-OD-PC-001

High End Hospitality Furniture Yumeya Chairs Бренд 29

M-OD-PC-004

 Информации за компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ужива добра репутација во производството на висококвалитетен хотелски мебел во Кина. Ние сме широко прифатени во индустријата. Цврстата техничка основа ја прави Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. се издвојува во индустријата за угостителски мебел од високата класа. Yumeya Chairs ги снабдува клиентите со најдобриот мебел за гостопримство и сеопфатни решенија. Земи цитат!
Добредојдовте во контакт со нас.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.