Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 1
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 2
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 3
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 4
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 5
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 6
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 7
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 1
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 2
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 3
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 4
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 5
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 6
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 7

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици

Апратирај

Детали за производот за удобните столчиња за негаОпис на производи


Нашите обезбедени удобни столчиња за нега на Yumeya се подготвени со суровини со врвен квалитет. Производот се испитува според индустриските стандарди за да се осигура дека нема недостатоци. Производот, со голема комерцијална вредност, ги задоволува барањата на глобалните клиенти.

 

Детал на производи

 

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 8
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 9
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 10
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 11
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 12
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 13

 

Како изгледа во вечера?

 

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 14

 

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 15
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 16

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 17

A01 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 18

A02 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 19

A03 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 20

А05 Бек

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 21

А07 Шари

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 22

A09 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 23

А30 Ок

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 24

A50 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 25

A51 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 26

A52 Валент

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 27

A53 Валент

Паптот
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 28

PC01

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 29

PC05

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 30

PC06

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 31

PC21

 

Ду ТМ
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 32

SP8011

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 33

SP8021

 

Надворешен палтот
Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 34

M-OD-PC-001

Удобни столици за нега, бренд на Yumeya столици 35

M-OD-PC-004

 

 Предност на компанијата


• Yumeya Chairs има независен оддел за истражување и развој на технологијата кој е специјализиран за истражување и развој на производи и иновации. Тоа дава гаранција за нашите производи да отворат повеќе пазари.
• Постои очигледна предност во локацијата на нашата компанија. И ни е обезбедена развиена транспортна инфраструктура во близина и таа е погодна за долгорочен развој на компанијата.
• Нашата компанија е основана во И поминаа години откако првпат го започнавме нашиот бизнис.
• Освен што се продаваат на домашниот пазар, нашите производи се извезуваат и во Северна Америка, Источна Европа, Југоисточна Азија и други пазари. Покрај тоа, имаме управување со големи размери и моќна сила за продажба.
• Нашата компанија се придржува до концептот на услуги „да го обезбедиме она што го сакаат клиентите“. Ние сме посветени на снабдување на клиентите со континуирана, ефикасна и брза услуга.
Ви благодариме што ја посетивте веб-страницата на Yumeya Chairs. Ако имате какви било потреби за обработка или прилагодување, ве молиме понудете детални информации за производот или вашите приспособени барања. Ние ќе ви обезбедиме точна понуда според вашите барања.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.