Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 1
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 2
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 3
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 4
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 1
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 2
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 3
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 4

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици

Апратирај

Предности на компанијата


· За време на производството на Yumeya Chairs алуминиумски кафулиња на отворено, неисправниот процент е строго под контрола. Квалитетот е загарантиран со ригорозна контрола и мониторинг на секој производствен процес за да се исполнат стандардите за квалитет потребни во електронската индустрија.


· Производот не е отровен. Тој е тестиран во однос на емисијата на формалдехид, ксилен и други штетни материи.


· Овој производ дава детални информации кои клиентите ќе треба да ги знаат, преку кои повеќето од клиентите ќе развијат идеја за бренд и на крајот ќе доведат до зголемена продажба.


 

Детал на производи

 

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 5
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 6
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 7
 
 
 

 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 8

A01 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 9

A02 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 10

A03 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 11

А05 Бек

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 12

А07 Шари

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 13

A09 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 14

А30 Ок

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 15

A50 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 16

A51 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 17

A52 Валент

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 18

A53 Валент

Паптот
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 19

PC01

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 20

PC05

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 21

PC06

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 22

PC21

 

Ду ТМ
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 23

SP8011

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 24

SP8021

 

Надворешен палтот
Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 25

M-OD-PC-001

Алуминиумски Надворешни Кафе Столици Yumeya Столици 26

M-OD-PC-004

 

 


Компанија:


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е познат производител во Кина. Обезбедуваме професионални производи со богато искуство, како што се алуминиумски надворешни кафулиња.


· Со седиште во Кина, нашата фабрика се наоѓа во близина на аеродромот. Не може да ни биде полесно да патуваме кај нашите клиенти, ниту пак тие да не посетат на обиколка на нашите капацитети.


· Кога ќе наидеме на какви било проблеми, ќе се обидеме максимално да соработуваме и да ве поддржиме да ги решите овие проблеми. Истражување!


Детали на производи


Yumeya Chairs посветува големо внимание на деталите на алуминиумските кафулиња на отворено.Примена на производот.


Алуминиумските кафулиња на отворено на Yumeya Chairs може да се користат во многу индустрии.


Водени од реалните потреби на клиентите, Yumeya Chairs им обезбедува на клиентите сеопфатни, совршени и висококвалитетни решенија засновани на интересите на клиентите.Споредување на производи


Во споредба со другите производи, нашите алуминиумски кафулиња на отворено имаат поочигледни предности и тие се одразуваат на следните аспекти.Претходни предноси


Yumeya Chairs има елитен тим на професионални таленти со голема севкупна сила, што поставува цврста основа за подобрување на квалитетот на производот.


Yumeya Chairs инсистира на обезбедување искрени услуги за да бара заеднички развој со клиентите.


Врз основа на одржлив развој и правично управување, нашата компанија е во состојба навремено да ги искористи можностите за индустриски реформи. Во меѓувреме, ние постојано развиваме серија на напредни стратегиски развојни модели, стремејќи се да изградиме првокласен бренд во индустријата.


Основана во нашата компанија секогаш размислува високо за напредокот со времето. Така, ние постојано иновираме и нашите квалитетни производи и внимателни услуги добиваат високи пофалби од нашите клиенти.


Нашите производи главно се извезуваат во Европа, Америка, Азија и Африка и други земји и региони.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.