loading

Yumeya Furniture - Karriget e ngrënies komerciale nga metali i drurit & Furnizues për karrige hoteli, karrige për ngjarje & Karrige restorante 

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Kategoria

Yumeya Furniture është prodhuesi kryesor komercial i karrigeve të ngrënies, i fokusuar kryesisht në karrige metalike.

Tani, ne kemi 4 linjën kryesore të produkteve, shkrirjen e sensit tonë kryesor të tregut, për t'u ofruar klientëve kreativitet & produkte cilësore.

Karriget e hotelitë
Krijoni një vend të paharrueshëm hoteli për mysafirët tuaj me mobilje elegant
Karriget e restorantit & Karriget e Kafes
Ngritni hapësirën tuaj komerciale me karrige perfekte dhe stil elegant
Karrige Dasmash & Kryesat e ngjarjes
Lejon mysafirët të përjetojnë luks, dizajn dhe qëndrueshmëri të pashembullt
Karriget e lartë të gjallë dhe karriget e kujdesit shëndetësorë
Mobilje të dizajnuara për rehati, funksion dhe stil
nuk ka të dhëna

Produktet kryesore

Seria Olean 1645
Karrige restoranti me shpinë ovale, që sjell elegancë të përjetshme dhe forcë metalike
Seria SDL
Karriget e ngrënies me stil minimalist, me strukturë të fortë druri, por me forcë metalike
Seria Venus 2001
3 korniza* 3 forma e mbështetëses* 3 metoda e mbështetëses = 27 kombinime Karrige e zbukuruar e ngrënies që kursen rreth 70% inventar
Seria Lorem 1617
Karrige restoranti e ripërcaktuar me elegancë, karrige e ngrënies me performancë të lartë dhe të qëndrueshme, e përshtatshme për kafene dhe restorant
Seria komode 2188
E thjeshtë është më e mira, karrigia e rehatshme e ngrënies dekoron të gjithë ambientet e restorantit
Seria Neo-WB
Karrige mbrapa me kokrriza metalike, zgjedhje verbuese për Hotel
11 (7)
A high-end banquet chair that can easily stack 10 pcs high.
Seria Repose 5532
Seria e karrigeve të dhomave të hotelit të nivelit të lartë të dashur nga shumë prej klientëve tanë, mund të përdoret gjithashtu në shtëpinë e të moshuarve
Seria Bless 1435
Një koleksion që përfaqëson bukurinë e natyrës me Metal Wood Grain
Trageti 2186 Seria
Seria e re e karrigeve të kishës Yumeya, kokrriza e drurit metalik dhe tubi special ofrojnë elegancë dhe qëndrueshmëri të madhe
Seri e re Outdoor
Ngjyra më e fundit e kokrrave të drurit në natyrë, karrigia e lehtë dhe unike e bukurisë, mund të përdoret në ambiente të brendshme
nuk ka të dhëna
Avantazhe thelbësore

Yumeya kanë 25 vjet eksperiencë në zhvillimin e mobiljeve prej druri prej metali, të cilat tani janë gjithnjë e më të njohura në tregun e frutave me kontratë.

Të gjitha produktet tona janë shtresë pluhuri me spërkatje nga Tiger dhe ju premtojmë 10 vjet garanci 

• Teknologjia e kokrrizave të drurit metalik
Karrige metalike prej druri, një zgjatim efektiv i karriges prej druri të fortë në treg dhe grup klientësh
-- Pamje e ngurtë prej druri&prekje + Forca metalike =Çmimi i metalit
-- Duke qenë se nuk ka vrima dhe qepje, parandaloni rritjen e baktereve dhe viruseve.
-- Gjatë gjithë prodhimit, ne nuk përdorim asnjë dru, kështu që është miqësor me mjedisin
• Koncepti i Kombinimeve M+
-- Zgjidh kontradiktat midis inventarit dhe diversitetit të tregut me kallëp kombinimi të lirë. -- Zvogëloni vështirësitë e mirëmbajtjes dhe rreziqet e funksionimit.
-- Kosto më të ulëta të investimit fillestar
-- Kosto më të ulëta të funksionimit
nuk ka të dhëna
• Pallto pluhur Tiger, ruani pamjen e mirë për vite me rradhë
Që nga viti 2017, Yumeya ka ruajtur bashkëpunimin me pluhur metalik të markës me famë botërore pallto pluhur Tiger, mobiljet tona janë shumë më të qëndrueshme për shkak të rezistencës së saj 3 herë ndaj konsumit
• Dizajni dhe inovacioni është shpirti
Bashkëpunimi ynë me dizajnerin e mirënjohur HK e shtyn vazhdimisht zarfin e dizajnit. Yuemya e bëni realitet vizionin tuaj të dizajnit dhe zhvilloni stilin tuaj ekskluziv.
nuk ka të dhëna
Modeli i Biznesit të Epokës së Re
Karriget e kombinuara M⁺

Seria Mercury është grupi i parë i produkteve të Serisë M⁺ të lançuara nga Yumeya Furniture. Opsionet me 6 vende dhe 7 këmbë / bazë mund të sjellin rreth 42 versione të ndryshme. Seria Mercury është krijuar për të humanizuar hapësirat, me një dizajn miqësor, elegant dhe të rafinuar.


Lakoret organike janë të dizajnuara për të nxitur ngrohtësinë dhe komunikimin ndërsa silueta e mirëpërcaktuar e guaskës së sediljes përfshin mbështetëse të integruara të krahut mjaftueshëm të ulëta për t'u vendosur nën tavolina dhe mjaftueshëm mbështetëse për të akomoduar rehatshëm trupin për periudha më të gjata qëndrimi ulur.

Dizajner profesionist i karrigeve metalike të ngrënies - Yumeya Chairs

Bëni mobiljet tuaja si vepra arti që prekin shpirtin

Që nga viti 2019, Yumeya kishte arritur bashkëpunim me stilistin mbretëror të Maxim Group, Z. Wang. Deri më tani, ai ka projektuar shumë raste të suksesshme për Maxim Group. Përveç kësaj ai është fituesi i çmimit Red Dot Design 2017. Nëpërmjet bashkëpunimit me HK Designer, Yumeya mund t'ju ofrojë shërbimet e mëposhtme.
Më shumë se 20 produkte të reja çdo vit

 Dizeno hapësirën tuaj tregtur

 Zhvillo stilin tënd eksklusiv

Një karrige me pamje prej druri, por nuk lirohet kurrë.

Asnjë karrige tjetër nuk është në detyrë.

Në lidhje me Furnitivin Yumeya

Themelimi i mobiljeve Yumeya

Numri i punëtorëve

Zona e fabrikës

Kapaciteti mujore

nuk ka të dhëna

Yumeya Furniture është lider në botë në drithërat e drurit metalik Karriget e ushqimit Prodhuesi & me shumicë Karriget e ngrënies tregi furnizuesi. Yumeya zhvilloni karrige prej druri metalik në mënyrë që njerëzit të mund të ndjejnë ngrohtësinë e drurit përmes strukturës së drurit të ngurtë duke marrë forcën e metalit. Yumeya është fabrika e parë në Kinë që ofron 10 vjet garanci, patjetër që ju çliron nga shqetësimet pas shitjes. Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunoni me veshjen e famshme Tiger Powder Coat, e cila fiton 5 herë rezistente ndaj konsumit sesa karriget e ngjashme në treg.


Për porosi me shumicë, Yumeya përdorni robotë saldimi të importuar për të reduktuar gabimin njerëzor dhe për të unifikuar standardet për të gjitha karriget në të njëjtën grup. Nëpërmjet bashkëpunimit me stilistë të njohur në mbarë botën si stilisti mbretëror i HK Maxim Group, Yumeya prodhojnë më shumë se 20 produkte inovative çdo vit. Yumeya Gama e gjerë e produkteve janë zgjedhje ideale për Mikpritja, Kafe. & Restorant, Dasma & Ngjarje dhe Jetesa e Senior & Kujdesit shëndetësor.

Mban peshën mbi 500 paund
10 vjet garanci për kornizën dhe formimin e shkumës
Ju çlironi nga kostot pas shitjes
nuk ka të dhëna
Karrige komerciale ngrënie prodhues-karrige hoteli, karrige eventesh, karrige restoranti
Pallto Tiger Powder, Bëni mobiljet tuaja 2 herë jetëgjatësi
Tiger Powder Coat është 5 herë rezistente ndaj konsumit sesa pluhuri i tregut.
Që nga viti 2017, Yumeya Furniture dhe Tiger Coat kanë arritur bashkëpunim strategjik.
Të gjitha mobiljet Yumeya do të përdorin vetëm Tiger Powder Coat.

Më shumë se 10,000 Raste të suksesshme në më shumë se 80 qarqe

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Dokumenti i bashkëpunimi

Yumeya, furnizuesi kryesor i karrigeve për Emaar Hospitality
Që nga viti 2016, Yumeya ka arritur një bashkëpunim me Emaar, një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë, për të ofruar mobilje për hotelet e Emaar, sallat e banketeve dhe vende të tjera tregtare.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Besuar nga Hospitality And Caterers Group

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Lajmet e fundite

Këtu janë lajmet më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj.
Me mbështetjen e shtetit, Yumeya vazhdon të inovojë dhe hap një kapitull të ri në zgjerimin e tij global. Kohët e fundit, Yumeya nënshkroi një marrëveshje investimi për një projekt mobiljesh inteligjente dhe miqësore me mjedisin, që do të vendoset në Taoyuan Town, Heshan City, Provinca Guangdong. Kjo nismë ka marrë vëmendje të madhe dhe mbështetje të fortë nga qeveritë kombëtare dhe lokale, duke shënuar një moment historik të rëndësishëm në thellimin e Kinës. globale bashkëpunimin dhe promovimin e prodhimit inteligjent të gjelbër.
2024 06 26
Yumeya arritëm përparim të jashtëzakonshëm në INDEX Dubai 2024, falë mbështetjes entuziaste dhe reagimeve të paçmueshme nga klientët dhe partnerët tanë. Prezenca jonë në këtë ngjarje shfaqi mobiljet tona inovative prej druri metalik, duke reflektuar përkushtimin tonë për cilësinë dhe përsosmërinë e dizajnit. Këtu’është një përmbledhje e pjesëmarrjes sonë dhe zhvillimeve emocionuese që ndodhën.
2024 06 17
Yumeya Furniture shfaqëm me sukses risitë tona më të fundit në INDEX Dubai 2024, të mbajtur nga 4 deri më 6 qershor në Qendrën Botërore të Tregtisë në Dubai. Karrigia jonë metalike prej druri, një përzierje e përsosur e qëndrueshmërisë dhe elegancës, i bëri përshtypje vizitorëve me dizajnin e saj të sofistikuar dhe garancinë 10-vjeçare të kornizës. Ngjarja theksoi përkushtimin tonë për përsosmëri dhe ofroi mundësi të vlefshme për angazhim dhe bashkëpunim global
2024 06 08
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Customer service
detect