Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Trendi i ri në karriget e palosshme të kafeneve

Discover Bistro by Fermob, një koleksion unik i bazuar në një model autentik të vitit 1889, i disponueshëm në 24 ngjyra, 4 versione karrigesh dhe 10 modele tavoline, të gjitha të palosshme. Ky grup i dy karrigeve bistro Fermob është frymëzuar nga dizajni evropian i shekullit të 19-të. Karriget e palosshme janë një opsion popullor për çdo stil martese. Ato mund të lihen vetëm ose të zbukurohen lehtësisht me stilolapsa me majë dhe dekorime të tjera. Duke mishëruar elegancën e qetë, këto karrige janë një zgjedhje e shkëlqyer për dasma në një muze historik, restorant apo papafingo elegant.

Trendi i ri në karriget e palosshme të kafeneve 1

Këto karrige dasme kanë një dizajn të stilit toskan me veshje druri natyral dhe një 'X' në anën e pasme. Kjo karrige martese minimaliste është frymëzuar nga dizajni modern i mesit të shekullit dhe dekorimi i drurit natyral i shton një ndjesi të ngrohtë dhe komode dekorimit tuaj. Të kujtojnë bistrot e modës evropiane dhe kafenetë në natyrë, karriget me brazdë druri janë perfekte për një martesë elegante në një mjedis të rastësishëm.

Kokrriza e ekspozuar e drurit dhe sedilja e vetme përputhen në mënyrë të përkryer me motivin e ndenjëses fikse. Kombinimi i tavolinave dhe karrigeve në një restorant mund të ndriçojë atë ndjesinë e njohur, si trendi i lartpërmendur i drurit. Disa dizajne, të tilla si karrigia jonë metalike bistro, janë perfekte për një furgon me ndenjëse në bar dhe kanë përfitimin shtesë të grumbullimit të qetë kur është koha për të mbyllur kuzhinën dhe për të mbyllur dritaret. Kafenetë dhe restorantet përdorin ndenjëse të lëvizshme.

Shembuj të tjerë të këtij lloji të mobiljeve janë raftet e librave që kthehen në krevate dhe komodina që kthehen në tavolina ngrënieje. Kjo kategori mobiljesh merr parasysh kursimet e hapësirës dhe pritet të rritet në popullaritet me blerësit gjatë periudhës së parashikimit. Ritmi i shpejtë i urbanizimit, tendenca e përhapjes së bashkëjetesës në Shtetet e Bashkuara dhe rritja e tregut të pasurive të paluajtshme po ndikojnë në industrinë e mobiljeve të palosshme. Urbanizimi është një tjetër faktor që nxit rritjen e tregut të mobiljeve të palosshme pasi zvogëlon hapësirën mesatare të jetesës dhe rrit vlerën e hapësirës së kufizuar ku mobiljet kompakte janë opsioni më i përshtatshëm.

Duke e mbajtur këtë çështje sociale në piedestal, tendencat që rezultojnë në dizajnin e restoranteve synojnë t'u ofrojnë klientëve një përvojë shumëshqisore. Për të kuptuar më mirë se çfarë po ndryshon saktësisht në një atmosferë restoranti, më poshtë janë tendencat në mobiljet, dizajnin dhe arredimin e restoranteve që po ndryshojnë përvojat e ardhshme. 2021 sigurisht që do të shohë një ndryshim në trendet e dizajnit dhe dekorimit të restoranteve. Nga ndryshimet strukturore me veprim të shpejtë, tavolinat dhe karriget e rifreskuara të restorantit deri te ndryshimet e plota të markave, këto janë ato që e mbajnë industrinë në këmbë dhe ende mund të thyejnë një rekord të ri shitjesh prej 899 miliardë dollarësh edhe në kohë ekonomike.

Trendi i ri në karriget e palosshme të kafeneve 2

Nga tavolinat dhe karriget në restorante te skemat e ngjyrave dhe gjithçka tjetër, gjithçka paraqet një pamje të asaj se si do të duket e ardhmja dhe ku do të shkojë industria. Nëse kërkoni për këtë temë, do të gjeni një numër artikujsh që përmendin se këto karrige janë në trend ose janë ende në trend. Hello Lovely Studio - Frymëzimi për Karriget dhe Dekorimet Bistro Franceze ... Sigurisht e bukur.

Ne kemi një përzgjedhje të madhe karrigesh nga Lucca, Rapallo dhe Milazzo që ofrojnë dizajne vintage me një prekje moderne industriale. Këtu do të gjeni disa nga karriget më tërheqëse të palosshme që janë aktualisht në dispozicion. Këtu janë disa nga karriget tona të preferuara bistro të palosshme metalike për argëtim në natyrë.

SOL 72 Valery Karrige e palosshme e ngrënies në natyrë 119 $ Një tjetër mundësi për aktivitete në natyrë është karrigia e palosshme e rekomanduar nga Battista. Karrige Saxe Leather Lounge për 2099 dollarë Kjo karrige, e cila imiton karrigen e palosshme të stilit të konviktit, është bërë nga lëkura me vaj dhe lisi natyral dhe është shumë e ndryshme nga versioni plastik që keni pasur në kolegj. Ajo i pëlqen këto karrige klasike plastike Eames, veçanërisht për këmbët e holla metalike, të cilat sipas saj i bëjnë ato më kompakte se karriget me këmbë druri.

Asaj i pëlqen që karrigia ka mbështetëse krahësh, gjë që nuk ndodh gjithmonë me stilet e stivimit. Karriget për stivim me buzë të buta Hay P10 156 $ 195 tani 20% 156 $ Për hapësira më të relaksuara, Baradaran shpesh përdor karrige të stivueshme nga Hay, një linjë dizajni daneze që ne tashmë e njohim dhe e duam në Strategist. Sigurisht që do t'ju duhen tavolina druri për t'i plotësuar ato dhe ne do të kujdesemi edhe për ju atje. Këto përfshijnë karrigen e thjeshtë të stivosur Vorsta dhe karrigen më të sofistikuar të kafesë të palosshme Firenza.

Nuriev dhe Billinger, të cilët po përpiqen t'i bëjnë produktet e tyre sa më të ricikluara dhe të qëndrueshme, vunë re karriget e palosshme të blera nga linja U në Areas dhe vendosën të punojnë me to. Dyshja përdori mbetje pëlhurash nga koleksionet e mëparshme të Areas, si kristale dhe printime zebra. Sa për Fogg dhe Panchik, ideja lindi kur ata panë parkun e drurit Billinger nga Myreality. Megjithatë, jo shumë njerëz më shikonin nga karrigia e bistros teksa isha rrugës për të parë arkitekturën, objektet dhe vitrinat e dyqaneve (dhe më pak më interesonin veshjet dhe pamjet në modë).

Nëse organizoni rregullisht festa në shtëpinë tuaj, me siguri keni nxjerrë një pjesë të mirë të karrigeve të palosshme me pluhur nga bodrumi ose papafingo për të siguruar ndenjëse shtesë për mysafirët tuaj. Një zgjidhje është blerja e një grupi karrigesh kompakte, të grumbullueshme dhe të palosshme që mund të hiqet lehtësisht kur keni shoqëri dhe të ruhet kur jo. Çantat bistro dhe barstoletat prej pëlhure të papërshkueshme nga uji janë ideale, veçanërisht kur kombinohen me bimësi tërheqëse.

Modelet e thjeshta të karrigeve të dasmës, të tilla si opsionet e palosshme prej druri ose metali, janë dukshëm më pak të kushtueshme sesa opsionet më komplekse. Së bashku me karriget e dasmës, shumica e këtyre planifikuesve të ngjarjeve mund të marrin me qira festa të tjera që do t'ju nevojiten për ditën tuaj të madhe - mendoni tendat e dasmës, dyshemetë e vallëzimit, takëm, gota dhe mbulesa tavoline që mund t'i përdorni për të personalizuar mobiljet tuaja. ... Çmimi i saktë për marrjen me qira të karrigeve të dasmës varet nga numri i të ftuarve që ftoni, llojet e karrigeve që zgjidhni dhe madje edhe nga vendndodhja juaj.

Në Jensen Outdoor, ne besojmë se mobiljet luksoze duhet të ofrojnë luksin e mirëmbajtjes së lehtë. Ruajtja e bukurisë dhe komoditetit të mobiljeve tuaja prej druri, fibrave të thurura dhe jastëkëve ipe do të jetë e lehtë kur ndiqni udhëzimet tona të thjeshta të mirëmbajtjes.

Në një zonë të ajrosur, aplikoni Wood Shield në të gjitha sipërfaqet e pastra Ipe për mbrojtje shtesë nga uji dhe njollat ​​e ushqimit, më pas shijoni kompletin tuaj të ri të jashtëm. Për të përgatitur Ipe për aplikimin e Penofin Verde Oil Finish, përdorni Penofin Pro-Tech Wood Cleaner për të hequr ndotjen e sipërfaqes, më pas shpëlajeni me ujë.

Veshja pluhur rezistente ndaj UV-së i ndihmon karriget t'i rezistojnë motit, duke i bërë ato ideale për përdorim në oborr. Të palosshme, të lehta dhe të disponueshme në një larmi ngjyrash të gjalla, karriget Fermobs janë mjaft të gjithanshme për t'u përshtatur kudo. Karriget tona të palosura janë të qëndrueshme. Dizajni i veçantë u jep atyre një pamje unike, por gjithashtu merr parasysh aspektet e rëndësishme të veshjes dhe ruajtjes.

Sipas llojit të produkteve ndahet në karrige, tavolina, divane, krevate dhe mobilje të tjera. Tregu i mobiljeve të palosshme analizohet sipas llojit të produktit, aplikimit dhe kanalit të shpërndarjes. Karrige e palosshme metalike Laduke Simple Stuff 94 $ për 4,152 tani 38% ulje prej 94 $ për 4. Mos e lini karrigen bazë metalike të palosshme, veçanërisht kur ajo është përditësuar me një prekje të papritur.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
10 këshilla të dobishme për karriget e kafesë
10 këshilla të dobishme për karriget e kafesë
Nëse keni një grup të madh bisedash të rehatshme seksionale ose tradicionale me një divan dhe disa karrige (si dhoma e ndenjes së Jeannie më lart), një tavolinë katrore është një zgjedhje e shkëlqyer. Përshtatet në mënyrë të përkryer në këndin në formë L të seksionit tuaj ose hapësirën e madhe në qendër të zonës së bisedës. Ndriçoni hapësirën duke shtuar më shumë tabela për një estetikë aspak të thjeshtë. Ndërroni librat me artikuj tavoline, shandanë dhe enigma me lule, ose thjesht përzieni gjithçka së bashku dhe lëreni tavolinën tuaj të kafesë të bëhet një pjesë dekorative për të shfaqur obsesionet tuaja aktuale. Nga një tufë librash me kujtime personale deri te mobiljet e personalizuara, ne jemi këtu për të lehtësuar shqetësimet tuaja rreth stilit me disa ide tërheqëse për dekorimin e tavolinave të kafesë që me siguri do të tërheqin çdo adhurues të dizajnit. Nëse jeni duke kërkuar për një divan prej pelushi për këndin tuaj komod ose orendi shumëngjyrëshe për sendet tuaja të preferuara shtëpiake, lërini veten të frymëzoheni nga koleksioni ynë i ideve të dhomës së ndenjes që i përshtaten çdo stili. Pika qendrore e çdo hapësire, këto ide mobiljesh të dhomës së ndenjes ofrojnë një pikë të këndshme përparësie për kënaqësinë tuaj të shikimit të televizorit, një zgjidhje inteligjente për ruajtjen e thesarit dhe një vend të këndshëm për këmbët e lodhura. Për më shumë këshilla për dhomën e ndenjes, shikoni këtë postim ku kemi mbuluar shumë këshilla super të dobishme, si p.sh. sa hapësirë ​​ju nevojitet rreth tryezës tuaj, rregullat e madhësisë së tapetit, udhëzimet e ndriçimit dhe më shumë. Ju nuk keni nevojë të blini mobilje të reja ose të shpenzoni shumë para për sende më të shtrenjta për të krijuar një plan urbanistik të dhomës që e bën shtëpinë tuaj më tërheqëse, argëtuese dhe më të lehtë për t'u përdorur. Zhyt veten në rehati me idetë e mundimshme të ndenjëseve në dhomën e ndenjes që përmirësojnë paraqitjen e hapësirës suaj. Zgjidhni një ndenjëse që është në përpjesëtim me madhësinë e dhomës tuaj të ndenjes - karriget që janë shumë të mëdha mund ta bëjnë një dhomë të vogël të ngushtë, kështu që për rehati optimale, zgjidhni një karrige me një mbështetëse këmbësh të përshtatshme. Sigurohuni që t'i rregulloni karriget në qoshe për të krijuar një ndjenjë thellësie në dhomë, siç tregohet këtu, përndryshe nëse vendosni të gjitha sediljet në mure, do të merrni pamjen e një rrugice të ngushtë bowling. Për dhoma të vogla që ndihen të rrëmujshme, provoni të përdorni një tavolinë xhami që zë më pak hapësirë ​​vizuale. Ose, nëse vërtet nuk keni hapësirë ​​për një tavolinë kafeje, provoni të vendosni një karrige kopshti përpara divanit. Pranë divanit nuk keni nevojë të vendosni karrige ose karrige me të njëjtën lartësi. Sigurohuni që të ketë disa këmbë (ose inç) midis tavolinës së kafesë dhe divanit dhe midis karrigeve. Megjithatë, sigurohuni që të lini hapësirë ​​të mjaftueshme midis sediljeve dhe tavolinës së kafesë që njerëzit të kalojnë (rreth 18 inç). Tavolina e ngrënies duhet të vendoset të paktën 36 inç nga çdo mur në mënyrë që të ftuarit të mund t'i largojnë me lehtësi karriget ose t'i riorganizojnë ato për t'u ulur. Sigurohuni që tapeti të jetë mjaft i madh për të akomoduar plotësisht të gjitha ndenjëset dhe tavolinat. Mund ta vendosni dyshemenë rreth skajeve të dhomës, por kur përdorni një qilim, sigurohuni që ai të jetë mjaft i madh në mënyrë që të mund të rregulloni të gjitha mobiljet në mënyrë që të ulen. Madhësia e dhomës do të diktojë se sa larg mund t'i largoni mobiljet nga muret, por edhe në një hapësirë ​​të vogël, do të dëshironi t'i jepni detajeve pak hapësirë ​​për frymëmarrje duke lënë disa centimetra midis pjesës së pasme të mobiljeve dhe murin. Sigurisht, nëse keni më shumë hapësirë, mos ngurroni të rregulloni mobiljet në mënyrë të tillë që të krijoni zona bisedash në qendër të dhomës, duke lënë disa metra midis mureve dhe mobiljeve. Ashtu si mobiljet janë të lidhura me murin, vendosja e të gjitha mobiljeve tuaja të mëdha në njërën anë të dhomës do ta bëjë dhomën të çekuilibruar. Nëse keni shumë hapësirë ​​dhe nuk keni gjetur një tavolinë që ju pëlqen, vendosni dy tavolina pranë njëra-tjetrës dhe bëni tavolinën më të madhe. Një tavolinë më e lartë do të jetë gjithashtu më e përshtatshme nëse bëni shumë punë, pasi mysafirët do ta kenë më të lehtë të vendosin një gotë ose pjatë në të. Po, dhe nëse hani rregullisht para televizorit (ose me zgjedhje ose sepse nuk keni një dhomë ngrënieje zyrtare), tavolina e ngritur e kafesë është shumë e përshtatshme pasi nuk keni nevojë të përkuleni mbi pjatën tuaj (# 10 dhe # 29) ... Nëse keni një dhomë të vogël ngrënieje ose do të përdorni tryezën e ngrënies për detyrat e shtëpisë, dokumentet ose vepra artizanale për fëmijë, merrni parasysh një stol ulëse. Tavolina e kafesë është një pjesë shumë e rëndësishme e mobiljeve, sepse ndodhet pikërisht në qendër të dhomës tuaj të ndenjes. Me një punë kaq të madhe dhe të larmishme, do të mendonit se do të ishte një nga mobiljet e para që mendoni kur lëvizni në një vend të ri dhe/ose ndryshoni rrobat... Përveç se zakonisht nuk është. Kur bëhet fjalë për organizimin e dhomës së ndenjes, dy mobiljet kryesore që marrin më shumë vëmendje janë divani dhe tavolina e kafesë. Linja e mobiljeve përfshin një divan, komodina, karrige dhe një tavolinë kafeje, me pjesën më të madhe të rezervuar për sende më të mëdha. Sigurisht, tavolina Platner (# 5) është një klasik i dizajnit modern dhe ndërsa tavolina prej bronzi nga dhoma e ndenjes së Bradis e treguar më sipër nuk është më e disponueshme, ne gjetëm një tryezë të ngjashme në nuanca tunxhi (# 7) nëse ju pëlqen silueta, por preferojnë atë. Përfundim fleksibël metal. Merrni parasysh përdorimin e Lucite, ai do ta bëjë tryezën tuaj të notojë në ajër dhe do t'i japë një pamje më moderne. Përdorni të preferuarat e stinës ose sukulentët e bollshëm në dhomën tuaj të ndenjes dhe shtoni lartësi në tryezën tuaj të kafesë - një truk i rëndësishëm dizajni për një pamje të ekuilibruar. Pavarësisht nëse gjeni një komplet të mrekullueshëm në dyqan, ose bëni vetë mbajtëset e enëve tuaja, do të dëshironi t'i vendosni ato në tavolinë në mënyrë që të jenë lehtësisht të arritshme kur të keni nevojë dhe të shërbejnë si dekorim kur nuk keni nevojë për to. Ata do t'ju ndihmojnë të zgjidhni diçka të madhe, elegante dhe të përsosur për dhomën tuaj. Gjetja e tavolinës së përsosur të kafesë mund të kërkojë përpjekje dhe konsideratë të kujdesshme, por nuk duhet të jetë një detyrë e frikshme. Dhjetë këshillat e mia do t'ju ndihmojnë të lundroni në labirintin e vendimmarrjes dhe do t'ju udhëheqin drejt tryezës së përsosur të kafesë. Kjo është e gjitha: një listë me 10 këshillat kryesore për t'ju ndihmuar të formoni tryezën tuaj të kafesë dhe ta ngrini atë për të freskuar qëndrimin tuaj. Shijoni kërkimin tuaj Pavarësisht nëse është një tavolinë Lucite ose një tavolinë ku të ftuarit tuaj flasin, ju do të gjeni pjesën e përsosur për hapësirën tuaj. Bëjeni të qartë rrugën e hyrjes dhe lehtësoni kalimin nga zona e ndenjës para darkës në tavolinën e ngrënies në tarracë ose kudo ku njerëzit do të ecin. Duke përdorur formën drejtkëndore dhe duke lënë 30 inç midis tavolinës së televizorit dhe tavolinës së kafesë, do të keni hapësirë ​​të mjaftueshme për të kaluar midis dy artikujve.
Si të zgjidhni dhe të ngrini karriget e kafesë së bashku
Si të zgjidhni dhe të ngrini karriget e kafesë së bashku
Gjeni karrige ngrënieje për çdo dizajn, duke përfshirë të veshur me susta, hardhi artificiale, metal, dru dhe më shumë. Këto karrige moderne kuzhine janë të lehta për t'u lëvizur dhe rregulluar, duke i bërë ato ide të shkëlqyera për dhoma të vogla ngrënieje. Një tavolinë e tërë me karrige të mbushura (veçanërisht rreth një tavoline të rëndë me mbajtëse) mund të duket pak e rëndë ose e mbytur, por çiftimi i tyre me karriget anësore më të lehta krijon një ekuilibër të mirë, ndërkohë që ofron rehati. Karriget janë zakonisht një pjesë e mobiljeve në çdo dhomë ngrënie. Ngjyra e dhomës është shumë e rëndësishme për të marrë ngjyrën e duhur, bëhet shumë e rëndësishme kur lidhni tavolinën e ngrënies me karrigen. Për të shtuar guximin, ngjyra e dyshemesë është një tjetër konsideratë kur lidhni një tavolinë ngrënieje me një karrige. Ka shembuj restorantesh ku tavolinat dhe karriget kanë të njëjtën ngjyrë dhe punë (për shembull, në një shtëpi minimaliste skandinave). Ju mund të jeni të sigurt se do të merrni pamjen perfekte - nga kompletet e ngrënies deri te karriget individuale të ushqimit apo edhe mobiljet e barit. Ne kemi forma dhe madhësi të ndryshme për të zgjedhur, dhe karrige dhe stole elegante ngrënieje për të kompletuar pamjen. Nëse keni një dhomë të vogël ngrënieje, merrni parasysh një tavolinë me zbritje që mund të ofrojë më shumë ndenjëse kur keni nevojë për të, duke zënë vetëm një hapësirë ​​të kufizuar. Karriget që vendosni në çdo skaj të një tavoline ngrënieje drejtkëndëshe ose ovale duhet të rrëshqasin poshtë tavolinës pa goditur këmbët e tavolinës ose bazën e piedestalit ose të shtratit të mbajtësit. Ndoshta më e rëndësishmja, një karrige me lartësinë e duhur është çelësi për t'ju siguruar që të uleni rehat në tryezën e ngrënies. Pavarësisht nëse zona juaj e ngrënies përbëhet nga një aneks kuzhine tradicionale ose një dhomë ngrënie zyrtare e krijuar kryesisht për raste të veçanta, zgjedhja e lartësisë dhe stilit të duhur për karrigen tuaj të ngrënies është thelbësore. Seria jonë e ndenjëseve në restorant ka një shumëllojshmëri zgjedhjesh, duke përfshirë karriget, stolat e barit, ndarjet, etj., në mënyrë që t'u ofroni klientëve tuaj një zonë të rehatshme ndenjëse. Pavarësisht nëse ju nevojitet në dhomën tuaj të ngrënies së restorantit ose në dhomën e ngrënies private, opsionet tona të ndenjëseve në restorant do të përshtaten në mënyrë të përkryer në hapësirën tuaj të ngrënies. Ne kemi një shumëllojshmëri të karrigeve të restorantit dhe mobiljeve komerciale: karrige druri, kabina restoranti, tavolina ngrënieje, tavolina bari, të gjitha këto janë të dizajnuara për të krijuar një mjedis perfekt dhe për të përmbushur nevojat e biznesit tuaj. Ne kemi gjithashtu një shumëllojshmëri të mobiljeve për të zgjedhur, të tilla si sende tavoline, karroca kuzhine, stole dhe gjëra të tjera të nevojshme për kuzhinë dhe ngrënie. Pavarësisht nëse dëshironi të blini mobilje restoranti për të zëvendësuar kabinat, tavolinat dhe karriget ekzistuese, ose të përgatiteni për një hapje madhështore, Affordable Seating ka një shumëllojshmëri stilesh që i përshtaten çdo dekorimi. Gama jonë e karrigeve të restorantit prej druri, tavolinave të barit, tavolinave dhe tavolinave janë tërësisht të prodhuara në Evropë me cilësi të jashtëzakonshme produkti, stil të shkëlqyeshëm dhe qëndrueshmëri. Tabelat tona të bazës kryesore ju lejojnë të zgjidhni nga 26 materialet më të mira që mund të kombinohen me një nga 11 bazat tona karakteristike prej druri ose çeliku. Pasi të keni zgjedhur tavolinat tuaja, duhet t'i përshtatni ato me bazat e sakta të tavolinës bazuar në peshën dhe madhësinë e banakut tuaj. Thjesht mendoni për llojin e materialit që do t'ju nevojitet për tavolinën tuaj - qoftë dru i fortë, laminat, granit apo ndonjë nga opsionet tona të tjera, gjithçka që duhet të bëni është ta përputhni tryezën me ngjyrën dhe dizajnin e pjesës tjetër të tryezës tuaj. Mobilje. Për shembull, silueta e kësaj karrigeje të veshur me susta [REFERENCA] është një kameleon dhe mund të përputhet me çdo tavolinë ose stil në dhomë në varësi të zgjedhjes suaj individuale të pëlhurës. Dhoma e ngrënies mbi rrugët Kyal dhe Kara është një shembull i mirë ku tavolina dhe karriget janë mjaft të ngrohta, por funksionon sepse karriget kanë një pëlhurë të endur në sediljen bazë. Karriget anësore jo vetëm që i shtojnë hapësirës një prekje rustike/industriale, ato gjithashtu ndihmojnë në ndriçimin e dhomës. Karriget anësore të ngrënies kanë linja moderne të hijshme dhe dizajne minimaliste që u japin atyre një pamje moderne dhe klasike. Për një pamje më tradicionale, zgjidhni një karrige ngrënieje që ka një shpinë që është pak më e lartë se tavolina juaj (32 inç ose pak më e lartë). Nëse jeni duke kërkuar për një pamje moderne, të efektshme, ky efekt mund të arrihet me një karrige ngrënieje me shpinë të ulët (në të njëjtën lartësi si tavolina juaj). Tavolina e ngrënies prej xhami nga projekti ynë Bentleigh ka këmbë të zhytura që diktojnë sa karrige mund të vendosni poshtë, kështu që ju të keni një referencë vizuale. Unë gjithmonë e filloj fillimisht me tavolinën e ngrënies dhe më pas zgjedh karriget që funksionojnë më mirë. Unë jam afër stilit, madhësisë dhe materialit të tavolinës, ndaj mendoj për karrigen më të mirë për sa i përket funksionalitetit, komoditetit dhe sigurisht ngjyrës dhe materialit. Ndoshta ju pëlqen ideja e kontrastit, ose dëshironi që njerëzit në fund të tryezës tuaj të ndihen paksa të veçantë, ose keni kaq shumë karrige të shkëlqyera sa nuk dëshironi të zgjidhni vetëm një. Plus, nëse keni më shumë se një karrige ngrënieje rreth tryezës suaj, ndoshta dëshironi të krijoni një mjedis që inkurajon natyrshëm bisedën - lartësia e sediljes dhe madhësia e karriges janë faktorët kryesorë në vazhdimin e bisedës. Madhësia, forma dhe qëllimi i dhomës përcaktojnë paraqitjen e tavolinës së restorantit. Karriget moderne të ngrënies metalike mund të integrohen lehtësisht në dhomat e tjera të shtëpisë, duke përfshirë kuzhinat, zyrat e shtëpisë, etj. Karrigia metalike e ngrënies është e rehatshme, e lehtë, e qëndrueshme dhe e gjithanshme. Ato mund të kombinohen me stile të ndryshme tavoline ngrënieje, duke përfshirë industriale, retro dhe moderne. Karriget anësore - Shfletoni stilet e karrigeve anësore që shtojnë shkathtësi në dhomën tuaj moderne të ngrënies. Kjo dhomë përmban dy karrige që mund të mos i kishit menduar (njëra shumë moderne, tjetra vintage). Së bashku me një tavolinë kafeje moderne me piedestal, shumë karrige me panele diellore mund të duken të mëdha, por kur kombinohen me karrige druri të lakuar, ato janë perfekte. Një tavolinë ferme me rrasa me këmbë të rrotulluara është zgjidhja më e mirë me cilëndo prej karrigeve në paragrafin e mëparshëm, por nuk do të duket mirë me karriget Chippendale me mbrapa fjongo, të cilat janë perfekte për një tavolinë sofër. Nëse keni një tavolinë ngrënieje prej sofër të shekullit të 18-të në një piedestal të dyfishtë me smalt francez të shndritshëm, nuk do të duket mirë kur kombinohet me karrige pishe antike dhe ulëse të trashë prej bastun prej palme kacavjerrëse. Nuk është gjithashtu një tavolinë e përshtatshme për një koleksion të papërshtatshëm të karrigeve metalike të sallonit të akullores ose karrigeve të palosshme franceze të kopshtit të bëra nga rrasa druri. Nëse përzieni një tavolinë ngrënieje moderne elegante zebrano me një grup të hershëm karrigesh panje amerikane, duket sikur nuk keni shije dhe asnjë ndjenjë të asaj që është e përshtatshme. Frymëzimi i dizajnit për çdo tavolinë ngrënieje ose tavolinë kuzhine, karrige ngrënieje dhe dollap magazinimi është i rrënjosur në tendencat e qëndrueshme të së kaluarës, duke përfshirë Shaker, Azi, Moderne të shekullit të mesëm, daneze dhe artizanale.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.