Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


10 këshilla të dobishme për karriget e kafesë

Nëse keni një grup të madh bisedash të rehatshme seksionale ose tradicionale me një divan dhe disa karrige (si dhoma e ndenjes së Jeannie më lart), një tavolinë katrore është një zgjedhje e shkëlqyer. Përshtatet në mënyrë të përkryer në këndin në formë L të seksionit tuaj ose hapësirën e madhe në qendër të zonës së bisedës. Ndriçoni hapësirën duke shtuar më shumë tabela për një estetikë aspak të thjeshtë. Ndërroni librat me artikuj tavoline, shandanë dhe enigma me lule, ose thjesht përzieni gjithçka së bashku dhe lëreni tavolinën tuaj të kafesë të bëhet një pjesë dekorative për të shfaqur obsesionet tuaja aktuale.

10 këshilla të dobishme për karriget e kafesë 1

Nga një tufë librash me kujtime personale deri te mobiljet e personalizuara, ne jemi këtu për të lehtësuar shqetësimet tuaja rreth stilit me disa ide tërheqëse për dekorimin e tavolinave të kafesë që me siguri do të tërheqin çdo adhurues të dizajnit. Nëse jeni duke kërkuar për një divan prej pelushi për këndin tuaj komod ose orendi shumëngjyrëshe për sendet tuaja të preferuara shtëpiake, lërini veten të frymëzoheni nga koleksioni ynë i ideve të dhomës së ndenjes që i përshtaten çdo stili. Pika qendrore e çdo hapësire, këto ide mobiljesh të dhomës së ndenjes ofrojnë një pikë të këndshme përparësie për kënaqësinë tuaj të shikimit të televizorit, një zgjidhje inteligjente për ruajtjen e thesarit dhe një vend të këndshëm për këmbët e lodhura. Për më shumë këshilla për dhomën e ndenjes, shikoni këtë postim ku kemi mbuluar shumë këshilla super të dobishme, si p.sh. sa hapësirë ​​ju nevojitet rreth tryezës tuaj, rregullat e madhësisë së tapetit, udhëzimet e ndriçimit dhe më shumë.

Ju nuk keni nevojë të blini mobilje të reja ose të shpenzoni shumë para për sende më të shtrenjta për të krijuar një plan urbanistik të dhomës që e bën shtëpinë tuaj më tërheqëse, argëtuese dhe më të lehtë për t'u përdorur. Zhyt veten në rehati me idetë e mundimshme të ndenjëseve në dhomën e ndenjes që përmirësojnë paraqitjen e hapësirës suaj. Zgjidhni një ndenjëse që është në përpjesëtim me madhësinë e dhomës tuaj të ndenjes - karriget që janë shumë të mëdha mund ta bëjnë një dhomë të vogël të ngushtë, kështu që për rehati optimale, zgjidhni një karrige me një mbështetëse këmbësh të përshtatshme. Sigurohuni që t'i rregulloni karriget në qoshe për të krijuar një ndjenjë thellësie në dhomë, siç tregohet këtu, përndryshe nëse vendosni të gjitha sediljet në mure, do të merrni pamjen e një rrugice të ngushtë bowling.

Për dhoma të vogla që ndihen të rrëmujshme, provoni të përdorni një tavolinë xhami që zë më pak hapësirë ​​vizuale. Ose, nëse vërtet nuk keni hapësirë ​​për një tavolinë kafeje, provoni të vendosni një karrige kopshti përpara divanit. Pranë divanit nuk keni nevojë të vendosni karrige ose karrige me të njëjtën lartësi. Sigurohuni që të ketë disa këmbë (ose inç) midis tavolinës së kafesë dhe divanit dhe midis karrigeve.

Megjithatë, sigurohuni që të lini hapësirë ​​të mjaftueshme midis sediljeve dhe tavolinës së kafesë që njerëzit të kalojnë (rreth 18 inç). Tavolina e ngrënies duhet të vendoset të paktën 36 inç nga çdo mur në mënyrë që të ftuarit të mund t'i largojnë me lehtësi karriget ose t'i riorganizojnë ato për t'u ulur. Sigurohuni që tapeti të jetë mjaft i madh për të akomoduar plotësisht të gjitha ndenjëset dhe tavolinat. Mund ta vendosni dyshemenë rreth skajeve të dhomës, por kur përdorni një qilim, sigurohuni që ai të jetë mjaft i madh në mënyrë që të mund të rregulloni të gjitha mobiljet në mënyrë që të ulen.

10 këshilla të dobishme për karriget e kafesë 2

Madhësia e dhomës do të diktojë se sa larg mund t'i largoni mobiljet nga muret, por edhe në një hapësirë ​​të vogël, do të dëshironi t'i jepni detajeve pak hapësirë ​​për frymëmarrje duke lënë disa centimetra midis pjesës së pasme të mobiljeve dhe murin. Sigurisht, nëse keni më shumë hapësirë, mos ngurroni të rregulloni mobiljet në mënyrë të tillë që të krijoni zona bisedash në qendër të dhomës, duke lënë disa metra midis mureve dhe mobiljeve. Ashtu si mobiljet janë të lidhura me murin, vendosja e të gjitha mobiljeve tuaja të mëdha në njërën anë të dhomës do ta bëjë dhomën të çekuilibruar. Nëse keni shumë hapësirë ​​dhe nuk keni gjetur një tavolinë që ju pëlqen, vendosni dy tavolina pranë njëra-tjetrës dhe bëni tavolinën më të madhe.

Një tavolinë më e lartë do të jetë gjithashtu më e përshtatshme nëse bëni shumë punë, pasi mysafirët do ta kenë më të lehtë të vendosin një gotë ose pjatë në të. Po, dhe nëse hani rregullisht para televizorit (ose me zgjedhje ose sepse nuk keni një dhomë ngrënieje zyrtare), tavolina e ngritur e kafesë është shumë e përshtatshme pasi nuk keni nevojë të përkuleni mbi pjatën tuaj (# 10 dhe # 29) ... Nëse keni një dhomë të vogël ngrënieje ose do të përdorni tryezën e ngrënies për detyrat e shtëpisë, dokumentet ose vepra artizanale për fëmijë, merrni parasysh një stol ulëse. Tavolina e kafesë është një pjesë shumë e rëndësishme e mobiljeve, sepse ndodhet pikërisht në qendër të dhomës tuaj të ndenjes.

Me një punë kaq të madhe dhe të larmishme, do të mendonit se do të ishte një nga mobiljet e para që mendoni kur lëvizni në një vend të ri dhe/ose ndryshoni rrobat... Përveç se zakonisht nuk është. Kur bëhet fjalë për organizimin e dhomës së ndenjes, dy mobiljet kryesore që marrin më shumë vëmendje janë divani dhe tavolina e kafesë. Linja e mobiljeve përfshin një divan, komodina, karrige dhe një tavolinë kafeje, me pjesën më të madhe të rezervuar për sende më të mëdha.

Sigurisht, tavolina Platner (# 5) është një klasik i dizajnit modern dhe ndërsa tavolina prej bronzi nga dhoma e ndenjes së Bradis e treguar më sipër nuk është më e disponueshme, ne gjetëm një tryezë të ngjashme në nuanca tunxhi (# 7) nëse ju pëlqen silueta, por preferojnë atë. Përfundim fleksibël metal. Merrni parasysh përdorimin e Lucite, ai do ta bëjë tryezën tuaj të notojë në ajër dhe do t'i japë një pamje më moderne. Përdorni të preferuarat e stinës ose sukulentët e bollshëm në dhomën tuaj të ndenjes dhe shtoni lartësi në tryezën tuaj të kafesë - një truk i rëndësishëm dizajni për një pamje të ekuilibruar. Pavarësisht nëse gjeni një komplet të mrekullueshëm në dyqan, ose bëni vetë mbajtëset e enëve tuaja, do të dëshironi t'i vendosni ato në tavolinë në mënyrë që të jenë lehtësisht të arritshme kur të keni nevojë dhe të shërbejnë si dekorim kur nuk keni nevojë për to.

Ata do t'ju ndihmojnë të zgjidhni diçka të madhe, elegante dhe të përsosur për dhomën tuaj. Gjetja e tavolinës së përsosur të kafesë mund të kërkojë përpjekje dhe konsideratë të kujdesshme, por nuk duhet të jetë një detyrë e frikshme. Dhjetë këshillat e mia do t'ju ndihmojnë të lundroni në labirintin e vendimmarrjes dhe do t'ju udhëheqin drejt tryezës së përsosur të kafesë. Kjo është e gjitha: një listë me 10 këshillat kryesore për t'ju ndihmuar të formoni tryezën tuaj të kafesë dhe ta ngrini atë për të freskuar qëndrimin tuaj. Shijoni kërkimin tuaj Pavarësisht nëse është një tavolinë Lucite ose një tavolinë ku të ftuarit tuaj flasin, ju do të gjeni pjesën e përsosur për hapësirën tuaj.

Bëjeni të qartë rrugën e hyrjes dhe lehtësoni kalimin nga zona e ndenjës para darkës në tavolinën e ngrënies në tarracë ose kudo ku njerëzit do të ecin. Duke përdorur formën drejtkëndore dhe duke lënë 30 inç midis tavolinës së televizorit dhe tavolinës së kafesë, do të keni hapësirë ​​të mjaftueshme për të kaluar midis dy artikujve.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Mos prisni më për këto karrige kafeje moderne më të reja
Mos prisni më për këto karrige kafeje moderne më të reja
Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi i nesh. Vizita hodhi një themel të mirë për bashkëpunimin në karrigen e ngrënies së kafenesë të rehatshme YQF2031 Yumeya me kokrra druri metalik midis dy palëve. Karriget Yumeya fokusohen në integrimin e dizajnit. prodhimi, shitja dhe shërbimi i . Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H875*SH480*W520*AW600*D650mm ● COM: 2.10 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Në Yumeya Chairs, përmirësimi i teknologjisë dhe inovacioni janë avantazhet tona kryesore. Që nga themelimi, ne jemi fokusuar në zhvillimin e produkteve të reja, përmirësimin e cilësisë së produktit dhe shërbimin ndaj klientëve. Të gjitha produktet tona, duke përfshirë produktin e ri karriget moderne të kafesë, furnizohen me shërbime të kujdesshme pas shitjes, të cilat do të kënaqin klientët. Ne sigurojmë që do t'i dorëzojmë produktet sapo të marrim porosinë. Na kontaktoni për më shumë informacion. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yqf2031-yumeya-hot-sale-comfortable-metal-wood-grain-cafe-dining-chair.html
E RE NË | karrige kafeje metalike Sapo mbërriti!
E RE NË | karrige kafeje metalike Sapo mbërriti!
Ai dallohet nga të tjerët nga karakteristika të tilla si .Çertifikatat duke përfshirë janë avantazhi i tij në treg. Nëse keni pyetje rreth këtij produkti, jeni të mirëpritur të shfletoni më shumë informacion në Ne zhvillojmë karrige kafeje metalike pasi konfirmojmë kërkesat dhe shijet e klientëve, sepse e dimë se kërkesat mund të përshkruajnë të gjitha funksionet e produktit, si dhe kufizimet nën të cilat duhet të realizohen këto funksione. Pas disa muajsh përpjekjesh, ne kemi bërë që produkti të jetë i e kështu me radhë. Pritet të plotësojë ose tejkalojë nevojat e klientëve. Duke ofruar shërbimin më të vëmendshëm, ne synojmë të ofrojmë karriget më delikate. Yumeya mirëpret ngrohtësisht vizitën tuaj në fabrikën tonë. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803 ose . YQF2004 Yumeya me shumicë tapiceri metali me kokrra druri karrige ngrënieje hoteli / kafeneje Përcaktime: ● Madhësia:H860*SH470*W510*D610mm ● COM: 1.80 metra ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Ndërsa Yumeya Chairs zhvillohet, ne do të tërheqim më shumë klientë si mysafirë nga të cilët do të na njohin. Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. Gjatë viteve, Yumeya Chairs u ka ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe shërbime efikase pas shitjes me qëllim që të sjellë përfitime të pakufizuara për ta. Duke iu përkushtuar shumë zhvillimit të produkteve dhe përmirësimit të cilësisë së shërbimit, ne kemi krijuar një reputacion të lartë në tregje. Ne premtojmë t'i ofrojmë çdo klienti në mbarë botën shërbim të shpejtë dhe profesional që mbulon shërbimet e para-shitjes, shitjes dhe pas shitjes. Pavarësisht se ku jeni apo në çfarë biznesi jeni të angazhuar, ne do të donim t'ju ndihmonim të përballeni me çdo problem. Nëse dëshironi të dini më shumë detaje rreth karriges së kafesë me produktin tonë të ri ose kompanisë sonë, mos ngurroni të na kontaktoni. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yqf2004-yumeya-wholesale-wood-grain-metal-upholstery-hotel-cafe-dining-chair.html
Karriget më të reja të kafesë janë këtu!
Kafejë Karrige kafeje Karrige kafeje Përcaktime: ● Madhësia:H945*SH470*W480*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi i nesh. Karriget Yumeya kanë një shfaqje të plotë mbi mjeshtërinë, kapacitetin e prodhimit dhe cilësinë e produktit, gjë që është e dobishme për zgjerimin e biznesit dhe gojën ndërkombëtare. Karriget Yumeya luan një rol në biznesin vendas, falë produkteve të tij me cilësi të lartë, si YL1163, karriget e ngrënies së hotelit/kafes, fantazmë, fantazmë Yumeya që grumbullon dru alumini për hotelin/kafenë dhe shërbimet e procesit të plotë. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne do ta marrim '' si premtimin tonë të përhershëm. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net Shfaq Detajet YL1163 fantazmë Yumeya që grumbullon karrige ngrënieje me kokrra druri alumini në hotel/kafe
20 Karrige kafeje të bukura, elegante dhe komode për shtëpinë tuaj
20 Karrige kafeje të bukura, elegante dhe komode për shtëpinë tuaj
Dizajne moderne dhe bashkëkohore Dizajni elegant ose karriget moderne të kafesë janë jashtëzakonisht të dobishme në çdo aspekt të jetës tuaj. Me një kombinim materialesh, stili dhe një vëmendje të madhe ndaj detajeve, ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të pafund mobiljesh. Ato janë bërë gjithashtu nga një sasi e madhe materialesh me cilësi të mirë, janë të qëndrueshme dhe ofrojnë një përvojë të këndshme ulur. Modele moderne dhe bashkëkohore apo karrige kafeneje. Çelësi i stilit është materiali dhe mënyra se si duket dhe si ndihet tek përdoruesi. Zgjedhja e mobiljeve që i përshtaten shijes tuaj personale është e rëndësishme dhe nuk duhet të gjykohet nga prodhuesi. Ka disa faktorë që duhet të merren parasysh kur blini mobilje dhe ata janë madhësia, komoditeti, dizajni, materiali dhe veçoritë e dizajnit. Të gjithë këta janë faktorët e rëndësishëm që bëjnë një karrige të mirë dhe që merren parasysh kur zgjidhni mobilje për shtëpinë tuaj. Një sedilje e veshur me susta është një mundësi e shkëlqyeshme për të ulur njerëzit, si dhe për të ofruar një ambient të butë, të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Me zhvillimin e teknologjisë me ritme të shpejta dhe rritjen e kërkesës për kafene, karriget e kafeneve janë bërë më në modë dhe tërheqëse për blerësit. Me shumë zgjedhje të karrigeve të kafesë tani në dispozicion, ju mund të zgjidhni lehtësisht atë që i përshtatet nevojave dhe stilit tuaj. Karriget mund të jenë karrige kafene njëshe, dyshe apo edhe me shumë vende. Nëse jeni si unë, ndoshta ju pëlqen pamja moderne. Kjo për shkak se shtëpia juaj është vendi ku kaloni pjesën më të madhe të kohës. Ne e kalojmë pjesën më të madhe të kohës në shtëpitë tona. Pra, kur bëhet fjalë për arredimin e shtëpive tona, ne gjithmonë kemi mendimet tona për të. Ne zgjedhim dekorin dhe mobiljet që përshtaten me stilin tonë personal. Ne gjithashtu kalojmë shumë kohë në shtëpi dhe e duam atë. Kjo është arsyeja pse ne na pëlqen të kalojmë kohën tonë me miqtë dhe familjen tonë dhe të ndajmë kohën tonë të bukur me ta. Ndonjëherë kalojmë shumë kohë në shtëpi, por gjithashtu shijojmë pak kohë relaksuese. Të qëndrueshme, të besueshme dhe me kosto efektive Karriget e kafesë janë mobilje të gjithanshme që janë zgjidhja perfekte për hapësira të vogla. Mund të përdoret për argëtim dhe aktivitete të tjera relaksuese, nuk janë vetëm ndenjëset e bukura, por estetika e përgjithshme. Karrigia duhet të ketë ndenjëse të mira, lartësi dhe rehati për të gjithë njerëzit. Karriget e kafenesë janë të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, gjë që është një tjetër veçori e mirë e karrigeve të kafesë. Karriget e kafenesë njihen si të buta, të rehatshme dhe tërheqëse. Shumica e njerëzve nuk do të dinë të mirëmbajnë karriget e kafenesë. Është e rëndësishme të dini se si të kujdeseni për karriget e kafenesë. Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lirë me këto kafene të mrekullueshme në Evropë, MB dhe SHBA. Me tavolina, divane dhe divane mahnitëse për t'u çlodhur dhe karrige të bollshme, vizita juaj në një kafene apo restorant do të jetë më e këndshme dhe do të jeni në një mjedis shumë më komod. Për të parë një sërë kafenesh të ndryshme, klikoni këtu. Mënyra më e mirë për të shfrytëzuar sa më shumë kohën tuaj të lirë është të rezervoni një kafe në një kafene ose restorant. Rezervoni online ose kërkoni nga një kafene t'ju dërgojë një formular rezervimi. Do të doja të shihja më shumë kafene që përdorin sistemet e rezervimit, kështu që nëse dëshironi të dini më shumë, ju lutem më kontaktoni. Përshtatet çdo lloj ambienti. Në shtëpinë tuaj mund të keni një vend ndenjëse të brendshme ose të jashtme. Ka shumë opsione dhe pozicione ndenjëse që janë në dispozicion për ju, pavarësisht nëse keni nevojë për një vend të vetëm apo tre kolltuqe. Vetëm mbani në mend se çdo hapësirë ​​e caktuar do të jetë e ndryshme. Një karrige është vetëm një pjesë e mobiljeve. Zgjidhni karriget e tua. Dhe nëse doni të mësoni më shumë rreth tavolinave të kafesë, shikoni artikullin se si të zgjidhni atë të duhurin për shtëpinë tuaj. Një nga gjërat më të rëndësishme që mund të bëni për të mbrojtur mjedisin është të blini vetëm materiale të qëndrueshme dhe të mos përdorni plastikë njëpërdorimshe. Opsioni i kursimit të hapësirës kur nuk përdoret Kërkoj disa karrige kafeneje që do të përshtaten në mënyrë perfekte në shtëpinë time dhe do të jenë sa më komode. Unë dua një grup karrigesh që do të më japin një vend të përsosur për t'u çlodhur dhe për të ngrënë në shtëpi. Shumë njerëz do të donin të merrnin një grup të tillë karrigesh si dhuratë për miqtë dhe familjen e tyre dhe si një mënyrë për të kursyer para. Me rritjen e mobiljeve të përballueshme dhe karrigeve me kosto të ulët, ekziston një mundësi për të kursyer shumë para dhe për të bërë një dhuratë të shkëlqyer. Ka shumë dyqane online falas që shesin dhe blejnë komplete të tilla dhe unë i kam kërkuar të gjitha për të gjetur çmimin më të mirë dhe karrigen më të mirë. Në shtëpi do të gjeni kafe, çaj, kapuçino, latte, ekspres dhe gota. Karriget e bukura të kafesë janë gjithmonë një opsion i mirë për t'u zgjedhur për kafenenë tuaj kur nuk janë në përdorim. Zgjidhni atë që do të përshtatet mirë me dizajnin tuaj. Nëse dëshironi të shtoni një faktor argëtimi në hapësirën tuaj, atëherë duhet të mendoni të shtoni karrige kafeje. Ka shumë opsione për të zgjedhur, kështu që vazhdoni dhe bëjeni. Opsionet e kursimit të hapësirës mund të kursejnë hapësirë ​​në një kuzhinë ose dhomë të vogël ngrënieje. Duke kombinuar një karrige shtesë në një qoshe ose një karrige dashurie me divanin e zakonshëm, mund të krijoni një karrige ergonomike. Dhe duke shtuar vende shtesë në dysheme, mund të krijoni një mini dhomë ndenjjeje ose zyrë. Por duke e bërë hapësirën më komode, mobiljet që kursejnë hapësirë ​​bëhen një domosdoshmëri për çdo hapësirë. Unë personalisht e shoh bukurinë e mobiljeve që ruajnë hapësirën më të dukshme kur ato përdoren si ndenjëse ose në një shtrat ose divan. Mobiljet e kursimit të hapësirës janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe ofrojnë një karrige pritjeje elegant për t'u çlodhur. Kur mund ta vendosni kafenë tuaj në një karrige kafeje pa përdorur duart tuaja. Kursues hapësire që mund ta mbajë pijen tuaj të ngrohtë, të rehatshme dhe të zgjasë gjatësinë e krahut tuaj. Dizajni i vogël është në gjendje të kursejë hapësirë ​​dhe ndjesia shumë e butë e materialit e bën atë të përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Një që nuk duhet humbur kur zgjidhni një karrige zyre. Duke përfshirë stilin dhe komoditetin, ju mund ta bëni hapësirën tuaj komode dhe të bukur.
Karrige kafeje me cilësi të lartë me çmime të përballueshme
Karrige kafeje me cilësi të lartë me çmime të përballueshme
Cafe Chairs është një kompani e dizajnit të mobiljeve e themeluar në vitin 2002. Ata kanë prodhuar karrige kafene me cilësi të lartë dhe të përballueshme. Kompania ka edhe produkte të tjera në treg si tavolina, divane, krevat divane, rafte vere dhe rafte librash etj. Kompania krijoi tavolinat e tyre të kafesë duke përdorur teknika tradicionale të prodhimit të mobiljeve në një nivel të ri dhe inovativ. Kafeneja në natyrë është një lloj kafeneje shumë e njohur që mund ta gjeni në çdo qytet, veçanërisht në qytetet e mëdha. Bukuria e këtyre kafeneve është drita dhe ajri i pastër, kështu që shumë njerëz shkojnë atje për të bërë një piknik ose për të pirë ndonjë pije. Ne mund të jetojmë pa këtë parajsë në natyrë, por nuk do të donim të humbnim kohën tonë në të njëjtat karrige standarde të vjetra ku u ulëm në zyrën tonë gjatë gjithë ditës. Por për shkak të teknologjisë gjërat po ndryshojnë ngadalë. Karriget e kafenesë janë një shpikje e shkëlqyer për restorantet, kafenetë, ambientet e muzikës dhe shtëpinë. Ato mund të bëhen me ose pa krahë ose ndonjë veçori tjetër. Dizajnerët krijojnë karrigen në stile dhe forma të ndryshme. Nuk duhet të mendojmë se karrigia është një ide kaq e mrekullueshme, por mund të përdoret nga shumë njerëz për qëllime të ndryshme. Për shembull, ne mund të përdorim një tavolinë kafeje si një dekorim ose për të vendosur laptopët tanë. Njerëz të ndryshëm kanë nevoja të ndryshme dhe kjo është arsyeja pse ne kemi kaq shumë lloje karrigesh në dispozicion në çdo kohë të ditës. "Kafe karriget" janë një artikull i domosdoshëm për çdo kafene në natyrë. Ato mund të përdoren si ndenjëse, montime në mur apo edhe si tavolina. Nëse jeni adhurues i kafesë, atëherë patjetër që duhet t'i blini vetes një karrige kafeje. Ata do t'i shtojnë një prekje unike konfigurimit të tavolinës së kafesë dhe do ta bëjnë atmosferën brenda shtëpisë tuaj më të këndshme. Një nga pyetjet më të zakonshme që kemi është - a është vërtet e nevojshme të blini karrige kafeje? Ne thjesht mund të përdorim një divan apo karrige të vjetër që kemi të shtrirë dhe ta quajmë karrige kafeje. Por, çka nëse dikush hedh një divan shtesë? Ja ku karriget e bëra prej druri bëhen mjaft të dobishme. Pjesa më e mirë e tyre është se ato janë të lehta për t'u montuar dhe çmontuar, kështu që ato mund të zhvendosen nga një vend në tjetrin me vështirësi minimale. Në verë, ideja për t'u ulur në një tarracë me diell dhe për të shijuar një pije në ajër të hapur nuk do të jetë aq tërheqëse sa është tani. Nuk ka zgjidhje perfekte për këtë problem. Një karrige kafeje është një karrige e krijuar posaçërisht për komoditetin dhe kënaqësinë e përdoruesit të saj. Këto karrige kanë kuptimin e tyre dhe përdoren shpesh në lloje të ndryshme resortesh apo restorantesh. Në këtë artikull, ne do të diskutojmë disa nga komentet më të mira të karrigeve të kafesë që mund t'i gjeni në internet dhe gjithashtu do të ofrojmë disa këshilla se çfarë duhet të kërkoni kur blini një karrige kafeje. Dihet gjerësisht se tavolinat e kafesë janë një vend i zakonshëm ku njerëzit pushojnë dhe lexojnë. Dhe me ndihmën e karriges së kafesë, ata njerëz mund të pushojnë jashtë shtëpive ose zyrave të tyre. Deri më tani, kishte shumë plane të vogla për të bërë një, por doli të ishte shumë e kushtueshme. Kjo ide u soll nga Abhishek Gupta (nga Trivata), një ekspert automatizimi, i cili zhvilloi një prototip të një karrige kafeje të bërë nga kanaçe alumini dhe pëlhurë poliestër me një menteshë në fund. Pajisja vjen në tre variante - Karrige bazë, karrige Deluxe dhe Karrige Ultimatium. Është më e lehtë për t'u montuar sesa karriget plastike, gjë që redukton shumë kostot e prodhimit, si dhe kostot e punës. Popullariteti i karrigeve të kafeneve po rritet dita ditës. Tani ato janë një domosdoshmëri edhe për shtëpinë dhe zyrën. Ky seksion do të nxjerrë në pah disa nga karriget më të mira të kafesë nga tregu, pavarësisht nëse janë të qëndrueshme apo të rehatshme për t'u përdorur. Të gjithë e dimë se është e rëndësishme të kesh një karrige të rehatshme në tavolinën e punës. Kjo ju jep rehati dhe e bën punën tuaj më të këndshme. Nëse nuk jeni të sigurt se çfarë të blini për karriget tuaja të reja të kafenesë, shikoni këtë artikull për të gjetur komente të disa llojeve të njohura të karrigeve, të cilat mund të përdoren gjithashtu në restorante ose kafene.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.