Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Çfarë janë karriget metalike të barit me kurriz?

Çfarë janë karriget metalike të barit me kurriz?

Në këtë faqe, ju mund të gjeni përmbajtje cilësore të fokusuara në karriget metalike me shpinë. Ju gjithashtu mund të merrni falas produktet dhe artikujt më të fundit që kanë të bëjnë me karriget metalike me shpinë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të merrni më shumë informacion mbi karriget metalike me shpinë, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.

Me parimin 'Cilësia e parë', gjatë prodhimit të karrigeve metalike të barit me shpinë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka kultivuar ndërgjegjësimin e punëtorëve për kontroll të rreptë të cilësisë dhe kemi formuar një kulturë sipërmarrjeje të përqendruar në cilësinë e lartë. Ne kemi vendosur standarde për procesin e prodhimit dhe procesit operacional, duke kryer gjurmimin, monitorimin dhe rregullimin e cilësisë gjatë çdo procesi prodhimi.

Për të ndërtuar një bazë solide klientësh të markës Yumeya Chairs, ne fokusohemi kryesisht në marketingun e mediave sociale që përqendrohet rreth përmbajtjes së produktit tonë. Në vend që të publikojmë informacione rastësisht në internet, për shembull, kur postojmë një video në lidhje me produktin në internet, ne zgjedhim me kujdes shprehjen e duhur dhe fjalët më të sakta dhe përpiqemi të arrijmë një ekuilibër midis promovimit të produktit dhe kreativitetit. Prandaj, në këtë mënyrë, konsumatorët nuk do të mendojnë se video është e mbikomercializuar.

Në Yumeya Chairs, përveç karrigeve të jashtëzakonshme metalike me bar me shpinë që u ofrohen klientëve, ne ofrojmë edhe shërbim të personalizuar me porosi. Specifikimet dhe stilet e dizajnit të produkteve mund të personalizohen të gjitha bazuar në nevoja të ndryshme.

ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Produktet e fundit
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.