Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Yumeya për të moshuarit / 1
Karrige Yumeya për të moshuarit / 2
Karrige Yumeya për të moshuarit / 3
Karrige Yumeya për të moshuarit / 4
Karrige Yumeya për të moshuarit / 5
Karrige Yumeya për të moshuarit / 6
Karrige Yumeya për të moshuarit / 7
Karrige Yumeya për të moshuarit / 1
Karrige Yumeya për të moshuarit / 2
Karrige Yumeya për të moshuarit / 3
Karrige Yumeya për të moshuarit / 4
Karrige Yumeya për të moshuarit / 5
Karrige Yumeya për të moshuarit / 6
Karrige Yumeya për të moshuarit / 7

Karrige Yumeya për të moshuarit /

hetim

Njihuni me produktin tonë më të ri: Karrigen Yumeya!

Karriget janë të dizajnuara për t'u përdorur nga njerëzit në vitet e arta të jetës së tyre.


Detajet e produktit të karrigeve për të moshuaritShqyrtimi i prodhimeve


I gjithë procesi i prodhimit të karrigeve Yumeya Chairs për të moshuarit është i mirë-kontrolluar dhe efikas. Ky produkt është projektuar për përdorim të përgjithshëm dhe të specializuar. Karriget për të moshuarit të prodhuara nga Yumeya Chairs mund të përdoren në shumë fusha. Ky produkt ofron mundësi të mëdha për përdoruesit dhe ka një gamë të gjerë aplikimesh në tregun global.Informacioni i Prodhimit


Karriget me cilësi të lartë të Yumeya Chairs për të moshuarit prodhohen sipas standardeve kombëtare. Detajet specifike janë si më poshtë.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 5645 përfshin 6 stile të ndryshme, karrige krahu, karrige me krah më të gjerë, stol bar, divan tek & Dy divane. Ulëset Yumeya Metal Wood Grain janë të njohura nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Yumeya Metal Wood Grain Seating njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Emaar, një gjigant i pasurive të paluajtshme në të gjithë Emiratet e Bashkuara Arabe, është një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë. Më 13 maj 2020, pronat Emaar u renditën në vendin 981 në listën e Forbes Global Enterprise 2000 për vitin 2020. Kulla Burj Khalifa është pikë referimi e pronave Emaar. Që nga viti 2016, Yumeya ka arritur një bashkëpunim me Emaar, duke ofruar mobilje për hotelet e Emaar, sallat e banketeve dhe vende të tjera tregtare.

Karrige Yumeya për të moshuarit / 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5645 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni i përgjithshëm është i thjeshtë, por shumë elegant. Linjat e thjeshta të drejta u japin njerëzve efektin më të mirë vizual dhe ndjenjën më të rehatshme të uljes.   Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. W Me trajtimin e kokrrave të drurit metalik Yumeya, karrigia e krahut mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike   Pa baktere dhe viruse   Shtimi . Gjithë këta faktorë u bë   YW5645 karrige krahut   nje zgjedhje e mire per kafene, shtepi, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige Yumeya për të moshuarit / 9
Karrige Yumeya për të moshuarit / 10
Karrige Yumeya për të moshuarit / 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige Yumeya për të moshuarit / 12
Karrige Yumeya për të moshuarit / 13
Karrige Yumeya për të moshuarit / 14

 

Si duket në Lobi. & Dhoma e pritjes (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige Yumeya për të moshuarit / 15
Karrige Yumeya për të moshuarit / 16
Karrige Yumeya për të moshuarit / 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige Yumeya për të moshuarit / 18

A01 Walnut

Karrige Yumeya për të moshuarit / 19

A02 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 20

A03 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 21

A05BeechName

Karrige Yumeya për të moshuarit / 22

A07 Cherry

Karrige Yumeya për të moshuarit / 23

A09 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 24

A30Oak

Karrige Yumeya për të moshuarit / 25

A50 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 26

A51 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 27

A52 Walnuti

Karrige Yumeya për të moshuarit / 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Yumeya për të moshuarit / 29

PC01

Karrige Yumeya për të moshuarit / 30

PC05

Karrige Yumeya për të moshuarit / 31

PC06

Karrige Yumeya për të moshuarit / 32

PC21

 

Dou TM
Karrige Yumeya për të moshuarit / 33

SP8011

Karrige Yumeya për të moshuarit / 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Yumeya për të moshuarit / 35

M-OD-PC-001

Karrige Yumeya për të moshuarit / 36

M-OD-PC-004

 Informacioni i ndërmarrjes


Duke qenë një prodhues i njohur gjerësisht në Kinë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. fokusohet kryesisht në projektimin dhe prodhimin e karrigeve për të moshuarit. Ne kemi pajisjet më të avancuara të prodhimit dhe forcën e fortë teknike. Duke mbajtur përgjegjësi sociale, kompania jonë forcoi me sukses marrëdhëniet tona me klientët tanë dhe thelloi lidhjet tona me komunitetet tona. Merr më shumë informacion!
Mirëpresim klientët dhe miqtë që kanë nevojë të na kontaktojnë dhe presin me padurim të arrijnë një bashkëpunim miqësor me ju!


Si mund t'i përdor karriget Yumeya nëse nuk jam një qytetar i moshuar?

nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.