Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Arsyet kryesore për përdorimin e një karrige restoranti prej alumini

Kur pronarët e restoranteve moderne flasin për arsyet e blerjes së karrigeve të stilit Tolix, ata gjithashtu i kushtojnë vëmendje funksionalitetit të tyre. Ndërsa karrigia Tolix kushton pothuajse 300 dollarë nga Design Within Reach, ju mund të merrni një vend si kjo për një pjesë të çmimit.

Arsyet kryesore për përdorimin e një karrige restoranti prej alumini 1

Në vende të tjera, çmimi i karrigeve prej alumini mund të jetë i lartë, por karriget e ruajtjes së mobiljeve të restoranteve janë tërheqëse, të qëndrueshme, pa mirëmbajtje dhe më të lira se karriget e ngjashme prej druri, çelik inox ose hekuri të farkëtuar. Karriget metalike të restorantit dhe stolat e barit janë të pajisura me sedilje vinyl të ngjyrave të ndryshme, ndërsa sediljet prej druri kanë shumë njolla. Mobiljet metalike të jashtme kanë një shumëllojshmëri opsionesh, me tavolina, bazamente, karrige dhe stole, ju mund të dizajnoni lehtësisht tarracën perfekte. Mobiljet metalike të dhomës së ngrënies janë të qëndrueshme, të lehta dhe ekonomike dhe mund të përdoren brenda dhe jashtë, me një gamë të gjerë zgjedhjesh.

Shumë tavolina, karrige dhe stole metalike në restorante janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Megjithatë, mobiljet metalike mund të përdoren edhe në ambiente të mbyllura, të tilla si shtretër bronzi, tavolina bronzi, shufra pjekjeje hekuri dhe dollapë suvenirësh metalikë. Mobiljet metalike janë një zgjedhje popullore si mobilje, veçanërisht të përdorura në ambiente të jashtme për tarraca dhe oborr spanjol. Kjo i bën karriget komerciale metalike një zgjedhje të përballueshme për çdo restorant, veçanërisht restorantet me ndenjëse në natyrë, pasi karriget metalike janë gjithashtu një opsion i shkëlqyer rezistent ndaj motit.

Ndërsa qëndrueshmëria e tyre mund të tregojë ndryshe, në praktikë, karriget metalike komerciale shpesh janë të dizajnuara për të qenë të lehta, gjë që është një veçori thelbësore për çdo restorant që zakonisht kërkon lëvizjen e mobiljeve të tij, qofshin ato magazinime, tavolina dhe karrige për klientët e tyre, ose, ndoshta ofrojnë jashtë. ulur në kohën e duhur të vitit. Karriget e restorantit prej alumini Emeco ofrojnë rehati të pakrahasueshme, duke i bërë ato ideale për shumë restorante, nga më të vegjlit tek më i madhi. Kam porositur 4 nga këto karrige të shoqëruara me një tavolinë të zezë kopshti - ato shkojnë mirë së bashku, janë shumë të qëndrueshme dhe të rehatshme për t'u ulur. Vlerësuar me 5 nga 5 nga anonim Karrige e Stack Restaurant Black Metal me rrasa alumini. Edhe pse dy prej tyre mbërritën të gërvishtura në dorezë, në përgjithësi karriget janë të shkëlqyera, të rehatshme dhe mund të përdoren lehtësisht në oborrin e restorantit.

Dizajni i thjeshtë i stolit të lartë dhe sedilja e butë ekstra komode do t'i shtojë rehati dhe hijeshi moderne çdo dizajni. Zgjidhni stilin, paletën e ngjyrave dhe dizajnin e karrigeve të restorantit për të ofruar ulëse të rehatshme për darkuesit që presin në të dy krahët. Karrigia e restorantit që zgjidhni do të luajë një rol jetik në dizajnin e përgjithshëm të hapësirës suaj. Edhe kur blini karrige restoranti për shitje, bëni komoditetin e mysafirëve një faktor kyç.

Arsyet kryesore për përdorimin e një karrige restoranti prej alumini 2

Kombinimi është humbja e mbështetjes së shpinës për një karrige tradicionale - të ftuarit më të vjetër mund ta vënë re - por mbani mend se gjithmonë mund të kombinoni karriget në skajet ose në njërën anë të një tavoline të gjatë dhe të shtoni një stol në tjetrën. Sipërfaqja në të cilën planifikoni të vendosni kompletin e ngrënies duhet të funksionojë mirë me këmbët e karrigeve dhe tavolinës.

Nëse zgjidhni tavolinë ose karrige me madhësi të gabuar dhe këmbët e tyre ngatërrohen në mënyrë të rrezikshme në brazda të kuvertës suaj, mund të zbuloni se duhet ta vendosni kompletin në vend për t'u rikthyer. Nëse mobiljet e restorantit tuaj janë të vjetra, të plasaritura ose nuk përputhen me pjesën tjetër të mobiljeve, ju mund të humbni klientët përpara se të hyjnë në dhomën tuaj të ngrënies.

Mobiljet që zgjidhni për restorantin tuaj nuk duhet të jenë vetëm estetikisht të këndshme, por edhe t'i rezistojnë konsumimit nga përdorimi i vazhdueshëm dhe i përditshëm. Këtu zgjedhja është jetike dhe ne ofrojmë me krenari një përzgjedhje të jashtëzakonshme mobiljesh në shumë stile, duke përfshirë karriget, stolat e barit, kabinat dhe tavolinat.

Për shembull, karriget metalike mund të përzihen me një mjedis urban, ndërsa karriget e restorantit kombinojnë metalin dhe drurin për të krijuar një pamje interesante që mund të plotësojë një ambient modern. Njerëzit shpesh i shohin mobiljet metalike të pakëndshme, pasi imazhet "metalike" krijojnë karrige të ftohta me shpinë të fortë me sipërfaqe të ftohta dhe me shkëlqim. Karriget e restoranteve komerciale janë të dizajnuara për t'i bërë ballë konsumit të konsiderueshëm që vjen nga përdorimi i përditshëm. Ato nuk zbehen, veshja nuk fërkohet, nuk gërvishtet ose ndryshket, nuk plasaritet ose shkërmoqet në qepje.

Ndryshe nga mobiljet e jashtme prej çeliku ose hekuri, mobiljet e kopshtit prej alumini nuk do të ndryshken. Materialet e tjera dëmtohen lehtësisht nga ajri i kripur ose i lagësht i jashtëm, ndërsa mobiljet e jashtme prej alumini jo. Mobiljet e aluminit trajtohen me anodizues për të rritur trashësinë e shtresës së oksidit të aluminit dhe për të formuar një pengesë më të trashë midis atmosferës dhe metalit me bazë alumini. Nëse zgjidhni mobilje metalike kopshti në vend të drurit ose rrëshirës, ​​alumini i derdhur është një nga zgjedhjet më të mira.

Alumini është një metal i lehtë dhe rezistent ndaj korrozionit dhe për të përfituar nga këto cilësi, ai përdoret gjerësisht në mobiljet e derdhura dhe të derdhura, veçanërisht në kategorinë e karrigeve të derdhura. Përdorimi i nyjeve të salduara në karriget metalike të restorantit ose stolat e barit mund të rrisë qëndrueshmërinë e tyre. Plus, shtimi i disa kthesave të thjeshta gjithashtu rrit komoditetin, siç kanë bërë shumë prodhues të mobiljeve metalike.

Të dy Petrillo dhe Bruyere thanë se karriget, të cilat shpesh kanë ndenjëse më të vogla, nuk janë ideale për njerëzit e të gjitha madhësive - një shembull se si dizajni mund të dërgojë qëllimisht ose jo një mesazh ekskluziviteti. Për ata që janë në një nivel më të ulët ose më të lartë, ju rekomandojmë të provoni tavolinat e ngrënies dhe karriget e oborrit përpara se të blini për të parë nëse lartësia e sediljes është e rehatshme për ju. Një nga kompletet që testuam, Mercury Row Nikoleta, ishte i përsosur për një oborr të lëmuar prej betoni ose sipërfaqe druri, por kur vendoseshin në pllaka betoni, këmbët e karriges ngeceshin vazhdimisht midis kalldrëmeve, duke rezultuar në një dorë të pakëndshme që dridhej nga tabela.

Përfundimet e ndryshme të mobiljeve të restorantit tuaj kërkojnë metoda të veçanta pastrimi, prandaj kushtojini vëmendje të veçantë rekomandimeve të prodhuesit kur pastroni sediljet dhe mbështetësit e karrigeve. Konsumatorët dihet se testojnë integritetin strukturor të karrigeve duke u mbështetur në dy këmbë dhe fëmijët përdorin veglat e tyre si armë në sipërfaqet e mobiljeve. Siç kemi vërejtur në udhëzuesin tonë të tryezës së ngrënies, pesha vizuale e një mobilie mund të ndikojë nëse një tavolinë duket shumë e madhe, shumë e vogël ose ideale për hapësirën e saj.

Zgjedhja jonë e madhe e ndenjëseve në natyrë përfshin karriget, stolat e barit dhe madje edhe dhomat e ndenjes. Gjeni mobiljet perfekte në natyrë për ta transformuar barin tuaj të oborrit ose çatinë e hotelit në një oaz të jashtëm. Zgjedhja jonë e madhe e mobiljeve të restoranteve është projektuar për përdorim komercial dhe vjen në stile të ndryshme, të dizajnuara për t'u përshtatur me hapësirën tuaj dhe çdo dekor që ndez imagjinatën tuaj.

Specialistët tanë miqësorë të ndenjëseve në restorant mund t'ju ndihmojnë të gjeni karriget, tavolinat, kabinat dhe stolat e barit të përsosur, duke ju kursyer para duke blerë direkt nga prodhuesi. Na telefononi në 610-994-1686 për të folur me një nga ekspertët tanë dhe për t'ju treguar për opsionet për tavolina, gardhe portative, karrige, stole bari dhe produkte të tjera, ose klikoni në Karriget e ngrënies në natyrë për të parë përzgjedhjen tonë dhe artikujt përkatës ...

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Arsyet kryesore për përdorimin e një karrige restoranti prej alumini
Arsyet kryesore për përdorimin e një karrige restoranti prej alumini
Kur pronarët e restoranteve moderne flasin për arsyet e blerjes së karrigeve të stilit Tolix, ata gjithashtu i kushtojnë vëmendje funksionalitetit të tyre. Ndërsa karrigia Tolix kushton pothuajse 300 dollarë nga Design Within Reach, ju mund të merrni një vend si kjo për një pjesë të çmimit. Në vende të tjera, çmimi i karrigeve prej alumini mund të jetë i lartë, por karriget e ruajtjes së mobiljeve të restoranteve janë tërheqëse, të qëndrueshme, pa mirëmbajtje dhe më të lira se karriget e ngjashme prej druri, çelik inox ose hekuri të farkëtuar. Karriget metalike të restorantit dhe stolat e barit janë të pajisura me sedilje vinyl të ngjyrave të ndryshme, ndërsa sediljet prej druri kanë shumë njolla. Mobiljet metalike të jashtme kanë një shumëllojshmëri opsionesh, me tavolina, bazamente, karrige dhe stole, ju mund të dizajnoni lehtësisht tarracën perfekte. Mobiljet metalike të dhomës së ngrënies janë të qëndrueshme, të lehta dhe ekonomike dhe mund të përdoren brenda dhe jashtë, me një gamë të gjerë zgjedhjesh. Shumë tavolina, karrige dhe stole metalike në restorante janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Megjithatë, mobiljet metalike mund të përdoren edhe në ambiente të mbyllura, të tilla si shtretër bronzi, tavolina bronzi, shufra pjekjeje hekuri dhe dollapë suvenirësh metalikë. Mobiljet metalike janë një zgjedhje popullore si mobilje, veçanërisht të përdorura në ambiente të jashtme për tarraca dhe oborr spanjol. Kjo i bën karriget komerciale metalike një zgjedhje të përballueshme për çdo restorant, veçanërisht restorantet me ndenjëse në natyrë, pasi karriget metalike janë gjithashtu një opsion i shkëlqyer rezistent ndaj motit. Ndërsa qëndrueshmëria e tyre mund të tregojë ndryshe, në praktikë, karriget metalike komerciale shpesh janë të dizajnuara për të qenë të lehta, gjë që është një veçori thelbësore për çdo restorant që zakonisht kërkon lëvizjen e mobiljeve të tij, qofshin ato magazinime, tavolina dhe karrige për klientët e tyre, ose, ndoshta ofrojnë jashtë. ulur në kohën e duhur të vitit. Karriget e restorantit prej alumini Emeco ofrojnë rehati të pakrahasueshme, duke i bërë ato ideale për shumë restorante, nga më të vegjlit tek më i madhi. Kam porositur 4 nga këto karrige të shoqëruara me një tavolinë të zezë kopshti - ato shkojnë mirë së bashku, janë shumë të qëndrueshme dhe të rehatshme për t'u ulur. Vlerësuar me 5 nga 5 nga anonim Karrige e Stack Restaurant Black Metal me rrasa alumini. Edhe pse dy prej tyre mbërritën të gërvishtura në dorezë, në përgjithësi karriget janë të shkëlqyera, të rehatshme dhe mund të përdoren lehtësisht në oborrin e restorantit. Dizajni i thjeshtë i stolit të lartë dhe sedilja e butë ekstra komode do t'i shtojë rehati dhe hijeshi moderne çdo dizajni. Zgjidhni stilin, paletën e ngjyrave dhe dizajnin e karrigeve të restorantit për të ofruar ulëse të rehatshme për darkuesit që presin në të dy krahët. Karrigia e restorantit që zgjidhni do të luajë një rol jetik në dizajnin e përgjithshëm të hapësirës suaj. Edhe kur blini karrige restoranti për shitje, bëni komoditetin e mysafirëve një faktor kyç. Kombinimi është humbja e mbështetjes së shpinës për një karrige tradicionale - të ftuarit më të vjetër mund ta vënë re - por mbani mend se gjithmonë mund të kombinoni karriget në skajet ose në njërën anë të një tavoline të gjatë dhe të shtoni një stol në tjetrën. Sipërfaqja në të cilën planifikoni të vendosni kompletin e ngrënies duhet të funksionojë mirë me këmbët e karrigeve dhe tavolinës. Nëse zgjidhni tavolinë ose karrige me madhësi të gabuar dhe këmbët e tyre ngatërrohen në mënyrë të rrezikshme në brazda të kuvertës suaj, mund të zbuloni se duhet ta vendosni kompletin në vend për t'u rikthyer. Nëse mobiljet e restorantit tuaj janë të vjetra, të plasaritura ose nuk përputhen me pjesën tjetër të mobiljeve, ju mund të humbni klientët përpara se të hyjnë në dhomën tuaj të ngrënies. Mobiljet që zgjidhni për restorantin tuaj nuk duhet të jenë vetëm estetikisht të këndshme, por edhe t'i rezistojnë konsumimit nga përdorimi i vazhdueshëm dhe i përditshëm. Këtu zgjedhja është jetike dhe ne ofrojmë me krenari një përzgjedhje të jashtëzakonshme mobiljesh në shumë stile, duke përfshirë karriget, stolat e barit, kabinat dhe tavolinat. Për shembull, karriget metalike mund të përzihen me një mjedis urban, ndërsa karriget e restorantit kombinojnë metalin dhe drurin për të krijuar një pamje interesante që mund të plotësojë një ambient modern. Njerëzit shpesh i shohin mobiljet metalike të pakëndshme, pasi imazhet "metalike" krijojnë karrige të ftohta me shpinë të fortë me sipërfaqe të ftohta dhe me shkëlqim. Karriget e restoranteve komerciale janë të dizajnuara për t'i bërë ballë konsumit të konsiderueshëm që vjen nga përdorimi i përditshëm. Ato nuk zbehen, veshja nuk fërkohet, nuk gërvishtet ose ndryshket, nuk plasaritet ose shkërmoqet në qepje. Ndryshe nga mobiljet e jashtme prej çeliku ose hekuri, mobiljet e kopshtit prej alumini nuk do të ndryshken. Materialet e tjera dëmtohen lehtësisht nga ajri i kripur ose i lagësht i jashtëm, ndërsa mobiljet e jashtme prej alumini jo. Mobiljet e aluminit trajtohen me anodizues për të rritur trashësinë e shtresës së oksidit të aluminit dhe për të formuar një pengesë më të trashë midis atmosferës dhe metalit me bazë alumini. Nëse zgjidhni mobilje metalike kopshti në vend të drurit ose rrëshirës, ​​alumini i derdhur është një nga zgjedhjet më të mira. Alumini është një metal i lehtë dhe rezistent ndaj korrozionit dhe për të përfituar nga këto cilësi, ai përdoret gjerësisht në mobiljet e derdhura dhe të derdhura, veçanërisht në kategorinë e karrigeve të derdhura. Përdorimi i nyjeve të salduara në karriget metalike të restorantit ose stolat e barit mund të rrisë qëndrueshmërinë e tyre. Plus, shtimi i disa kthesave të thjeshta gjithashtu rrit komoditetin, siç kanë bërë shumë prodhues të mobiljeve metalike. Të dy Petrillo dhe Bruyere thanë se karriget, të cilat shpesh kanë ndenjëse më të vogla, nuk janë ideale për njerëzit e të gjitha madhësive - një shembull se si dizajni mund të dërgojë qëllimisht ose jo një mesazh ekskluziviteti. Për ata që janë në një nivel më të ulët ose më të lartë, ju rekomandojmë të provoni tavolinat e ngrënies dhe karriget e oborrit përpara se të blini për të parë nëse lartësia e sediljes është e rehatshme për ju. Një nga kompletet që testuam, Mercury Row Nikoleta, ishte i përsosur për një oborr të lëmuar prej betoni ose sipërfaqe druri, por kur vendoseshin në pllaka betoni, këmbët e karriges ngeceshin vazhdimisht midis kalldrëmeve, duke rezultuar në një dorë të pakëndshme që dridhej nga tabela. Përfundimet e ndryshme të mobiljeve të restorantit tuaj kërkojnë metoda të veçanta pastrimi, prandaj kushtojini vëmendje të veçantë rekomandimeve të prodhuesit kur pastroni sediljet dhe mbështetësit e karrigeve. Konsumatorët dihet se testojnë integritetin strukturor të karrigeve duke u mbështetur në dy këmbë dhe fëmijët përdorin veglat e tyre si armë në sipërfaqet e mobiljeve. Siç kemi vërejtur në udhëzuesin tonë të tryezës së ngrënies, pesha vizuale e një mobilie mund të ndikojë nëse një tavolinë duket shumë e madhe, shumë e vogël ose ideale për hapësirën e saj. Zgjedhja jonë e madhe e ndenjëseve në natyrë përfshin karriget, stolat e barit dhe madje edhe dhomat e ndenjes. Gjeni mobiljet perfekte në natyrë për ta transformuar barin tuaj të oborrit ose çatinë e hotelit në një oaz të jashtëm. Zgjedhja jonë e madhe e mobiljeve të restoranteve është projektuar për përdorim komercial dhe vjen në stile të ndryshme, të dizajnuara për t'u përshtatur me hapësirën tuaj dhe çdo dekor që ndez imagjinatën tuaj. Specialistët tanë miqësorë të ndenjëseve në restorant mund t'ju ndihmojnë të gjeni karriget, tavolinat, kabinat dhe stolat e barit të përsosur, duke ju kursyer para duke blerë direkt nga prodhuesi. Na telefononi në 610-994-1686 për të folur me një nga ekspertët tanë dhe për t'ju treguar për opsionet për tavolina, gardhe portative, karrige, stole bari dhe produkte të tjera, ose klikoni në Karriget e ngrënies në natyrë për të parë përzgjedhjen tonë dhe artikujt përkatës ...
Këshilla për zgjedhjen e karriges më të mirë të restorantit prej alumini
Këshilla për zgjedhjen e karriges më të mirë të restorantit prej alumini
Pse karrige e restorantit alumini? Unë me të vërtetë i dua mobiljet e mia dhe nuk e di nëse është për shkak të kopshtit tim apo diçka tjetër. Por, ka disa gjëra që mund të bëhen për ta bërë atë të duket bukur dhe jo anasjelltas. Një karrige restoranti prej alumini me cilësi të mirë është një nga mënyrat më të njohura për ta bërë atë të duket bukur. Ju mund të zgjidhni karrigen më të mirë të restorantit prej alumini për nevojat dhe stilin tuaj. Pra, këtu është një listë e karrigeve më të mira të restoranteve prej alumini. Për disa njerëz, është më e lehtë të blini mobilje prej alumini sesa të blini mobilje metalike. Megjithatë, ka shumë lloje të mobiljeve prej alumini që mund të blihen dhe duhet të keni parasysh stilin e materialit të përdorur. Disa njerëz preferojnë mobilje alumini sepse janë më të lira dhe më komode për t'u përdorur. Mund të gjeni më shumë informacion rreth mobiljeve prej alumini duke lexuar këtë artikull. Ky artikull do t'ju japë një kuptim të mirë të llojeve të ndryshme të mobiljeve prej alumini dhe çfarë ato mund të bëjnë për ju. Ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini. Ju mund të zgjidhni nga disa lloje të karrigeve të restorantit prej alumini, por çfarë ndodh me llojin e karrigeve të restorantit prej alumini që keni në shtëpinë tuaj? Një karrige e mirë restoranti prej alumini do t'ju ofrojë një pamje tërheqëse. Ato janë prej çeliku inox dhe vijnë në një larmi ngjyrash. Ato mund të riparohen lehtësisht nëse keni nevojë. Ju gjithashtu mund të blini karrige restoranti prej alumini në internet për shërbim të sigurt dhe të besueshëm. Karriget e restorantit prej alumini janë përgjithësisht më të lira se çeliku inox dhe kanë shumë përparësi. Prezantimi i karrigeve të restorantit prej alumini në vitin 2010, kur ato ishin të zakonshme, bëri që shumë kompani dhe faqe interneti të zgjidhnin të blinin karrige restoranti prej alumini. Në ditët e sotme, njerëzit po zbulojnë se karriget e restoranteve prej alumini po bëhen më të njohura se kurrë. Karriget e restorantit prej alumini janë shumë të qëndrueshme dhe mund të riciklohen nëse janë të certifikuara nga EPA. Këto karrige restoranti prej alumini nuk janë vetëm të lehta për t'u pastruar, por gjithashtu ofrojnë vlerë të madhe për paratë. Karriget e restorantit prej alumini janë në dispozicion në forma dhe madhësi të ndryshme dhe ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet shijes dhe preferencave tuaja. Karakteristikat e karriges së restorantit prej alumini Me shumë lloje të ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini, ju mund të zgjidhni atë që është e duhura për nevojat tuaja. Ju gjithashtu mund të zgjidhni llojin e karriges së restorantit prej alumini që i përshtatet nevojave tuaja. Zgjidhni llojin e karriges së restorantit prej alumini që do t'ju përshtatet nevojave tuaja dhe dizajnojeni atë në përputhje me rrethanat. Ju mund të zgjidhni llojin e karriges së restorantit prej alumini që do të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për fëmijët dhe kafshët tuaja shtëpiake. Karriget e restorantit prej alumini jo vetëm që pastrohen lehtë, por gjithashtu ofrojnë një pamje dhe ndjesi të këndshme në oborrin tuaj të jashtëm. Ata gjithashtu ofrojnë privatësi në oborrin tuaj të jashtëm. Karriget e restorantit prej alumini përdoren në shumë industri, por shumica e njerëzve kanë probleme me to. Karriget e restorantit prej alumini shpesh kanë kosto shumë të lartë dhe janë të vështira për t'u mirëmbajtur. Mund të dëmtohen edhe nga pluhuri, vaji etj. Karriget e restorantit prej alumini zakonisht janë prej druri dhe materialeve të tjera. Nëse nuk jeni të kënaqur me pamjen e karrigeve të restorantit prej alumini, atëherë ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për t'ju ndihmuar. Mund të lexoni më shumë rreth karrigeve të restorantit prej alumini këtu. Ka disa lloje të karrigeve të restorantit prej alumini dhe të gjitha kanë materiale dhe dizajne të ndryshme. Një karrige e mirë restoranti prej alumini do të jetë e qëndrueshme dhe mund të përballojë temperaturat e larta. Karriget e restorantit prej alumini janë prej çeliku dhe nuk preken nga ndryshku. Karriget e restorantit prej alumini gjithashtu mund të prodhohen me shumë më pak konsum energjie. Kjo për shkak se ato janë më të lehta dhe më të lehta për t'u pastruar. Ato gjithashtu ofrojnë një përfitim shtesë për të qenë të lehtë dhe të fortë. Është e rëndësishme të theksohet se karriget e restorantit prej alumini janë më të rënda se ato prej druri, sepse ato kanë më shumë amortizues. Me mbi 25 vjet përvojë në prodhimin e karrigeve të restorantit prej alumini, ne e dimë se sa të rëndësishme janë karriget e restoranteve prej alumini. Mund të blini lehtësisht një karrige nga faqja jonë e internetit dhe ta merrni atë në pragun tuaj. Ju mund të kurseni para duke blerë online nga ne karriget më të mira të restorantit prej alumini. Ne ofrojmë një gamë të gjerë karrigesh restoranti prej alumini dhe gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni karriget më të mira të restorantit prej alumini që do t'i përshtaten formës dhe madhësisë suaj. Karriget tona të restorantit prej alumini vijnë gjithashtu në forma dhe madhësi të ndryshme dhe kështu ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet llojit të trupit dhe preferencave tuaja. Detajet e karriges së restorantit prej alumini Karriget më të mira të restorantit prej alumini janë bërë prej çeliku të fortë dhe mund të gjenden në stile dhe ngjyra të ndryshme. Ka lloje të ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini, duke përfshirë ari, bakri, argjendi dhe rozë. Karriget e restorantit prej alumini janë të disponueshme në stile dhe ngjyra të ndryshme. Disa karrige restoranti prej alumini janë më të qëndrueshme se të tjerat dhe disa nga karriget e restorantit prej alumini mund t'i gjeni në listën e blerjeve. Një karrige e mirë restoranti prej alumini do të zgjasë një kohë të gjatë dhe do të jetë shumë më e lehtë për t'u mirëmbajtur sesa llojet e tjera të karrigeve të restorantit prej alumini. Është gjithashtu shumë i lehtë dhe i lehtë për t'u bartur. Mund t'ju them se ka disa përfitime të mëdha të karrigeve të restorantit prej alumini. Ju mund t'i blini ato nga një kompani me reputacion dhe të shpëtoni nga nevoja për të shpenzuar shumë para për këto produkte. Ka shumë lloje të karrigeve të restorantit prej alumini, por më e mira janë ato prej alumini. Ato njihen edhe si karriget e restorantit prej alumini të cilësisë së lartë. Këto karrige janë më të qëndrueshme se karriget e tjera prej alumini dhe gjithashtu ofrojnë mbështetje të mirë për këmbët tuaja. Këto karrige restoranti prej alumini janë të lehta dhe të qëndrueshme dhe gjithashtu ofrojnë mbështetje të shkëlqyer për krahët tuaj. Ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini. Ka disa lloje të karrigeve të restorantit prej alumini dhe secila prej tyre ka avantazhet dhe disavantazhet e veta. Një nga gjërat më të rëndësishme për t'u marrë parasysh është lloji i karrigeve të restorantit prej alumini. Një karrige e mirë restoranti prej alumini do të zgjasë shumë dhe do t'ju ofrojë një çmim të përballueshëm. Ju mund të merrni një karrige restoranti të ndryshëm prej alumini me një çmim më të ulët se sa mund të blini në supermarketin tuaj lokal. Karriget e restorantit prej alumini janë të qëndrueshme dhe të punuara mirë dhe do të zgjasin për shumë vite. Ato janë të lehta dhe nuk thyhen lehtë. Ka shumë lloje të karrigeve të restorantit prej alumini dhe disa njerëz kanë stile të ndryshme. Ju duhet të zgjidhni atë të duhurin për nevojat tuaja. Karriget e restorantit prej alumini mund të jenë shumë të shtrenjta dhe nëse dëshironi të shpenzoni shumë para atëherë duhet të zgjidhni atë të duhurin për nevojat tuaja. Ka disa lloje karrigesh restoranti prej alumini që mund të zgjidhni dhe janë mjaft të përballueshme. Gjithashtu është e mundur të blini karrige restoranti prej alumini në forma dhe madhësi të ndryshme dhe ka shumë opsione në dispozicion. Aplikime të karriges së restorantit prej alumini Karriget e restorantit prej alumini përdoren shpesh nga studentët e kolegjit që duan të punojnë në një kompani. Kur vjen puna për të porositur ushqim, përgjigja është jo. Një përfaqësues i mirë i shërbimit ndaj klientit do të shpjegojë llojet e ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini dhe çfarë mund të bëjnë ato për ju. Ju mund të gjeni se çfarë lloj karrige restoranti prej alumini ju nevojiten në barin ose restorantin tuaj lokal. Shumë njerëz përdorin karrige restoranti prej alumini për t'u argëtuar. Karriget e restorantit prej alumini janë të njohura sepse janë të qëndrueshme dhe të lehta. Një karrige e mirë restoranti prej alumini jo vetëm që do të përdoret në një atmosferë relaksuese, por gjithashtu do të ketë aftësinë t'i rezistojë përdorimit të rëndë. Ka lloje të ndryshme të karrigeve të restorantit prej alumini dhe ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Mund ta përdorni për t'u çlodhur, ose thjesht të uleni në karrigen tuaj të preferuar dhe të shikoni diellin që perëndon mbi dritare. Aplikimi i karrigeve të restorantit prej alumini mund të përdoret për të bërë të gjitha llojet e pjatave. Megjithatë, nëse jeni një profesionist që aspiron dhe keni punuar për një kohë të gjatë, atëherë karriget e restorantit prej alumini janë një zgjedhje e shkëlqyer për ju. Dihet që karriget e restorantit prej alumini janë mjaft të shtrenjta dhe nuk gjenden lehtë. Nëse jeni duke kërkuar për karriget më të mira të restorantit prej alumini, atëherë ky postim është një vend i mirë për të filluar. Ka shumë kompani që shesin karrige restoranti prej alumini në internet dhe ato mund t'ju ofrojnë disa informacione rreth llojit të karrigeve të restorantit prej alumini që kërkoni. Ata gjithashtu mund t'ju ndihmojnë me kërkimin tuaj. Ndërsa ka shumë kompani që shesin karrige restoranti prej alumini, ka disa që ofrojnë karrige restorantesh të lira prej alumini. Ka edhe shumë opsione të tjera nga të cilat mund të zgjidhni. Këto opsione përfshijnë çmimin, madhësinë, peshën, ngjyrën, stilin, etj. Kur zgjidhni karrigen më të mirë të restorantit prej alumini, sigurohuni që të zgjidhni atë që do të plotësojë nevojat dhe kërkesat tuaja. Nëse keni zgjedhur karrigen më të mirë të restorantit prej alumini, atëherë sigurohuni që të merrni një të mirë.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.