Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 1
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 2
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 3
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 4
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 5
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 6
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 7
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 1
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 2
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 3
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 4
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 5
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 6
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 7

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox

hetim

Karrige kafene prej çeliku inox nga Yumeya Chairs

Karriget Yumeya janë bërë të gjitha me cilësi premium dhe janë të qëndrueshme, mund të besoni se karrigia juaj do të jetë po aq e bukur pas vitesh përdorimi.

Avantazhe të kompanisë


· Karrigia e kafesë inox është në përputhje me standardet estetike publike dhe cilësia e nivelit të lartë pasqyrohet në detaje. Ka pamje të bukur dhe një model tërheqës të bërë nga teknologjia pirograf me temperaturë të lartë.


· Duke shfaqur kapacitet të mirë nisjeje, ndizet menjëherë dhe ka më pak gjasa të vazhdojë të dridhet siç bëjnë llambat tradicionale, kështu që mund të funksionojë në mënyrë të qëndrueshme pa shqetësuese dridhje.


· Produkti plotëson kërkesat e zhvillimit të qëndrueshëm. Mund t'i ndihmojë përdoruesit të reduktojnë gjurmën e karbonit dhe t'i kursejnë ata në faturat e energjisë elektrike.


Yumeya Metal Wood Grain Cafe Chairs seria 5527 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Meqenëse karriget me kokrriza prej druri metalik kanë përparësi unike ndaj karrigeve të drurit të ngurtë, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale përdorin karriget me kokrriza prej druri metalik në vend të drurit të ngurtë.   A Një produkt i ri në treg, Yumeya Metal Wood Grain Seating kombinon avantazhet e karrigeve metalike dhe karrigeve prej druri të ngurtë.

--- Teksturë e plotë

---Forca e lartë, mund të përballojë më shumë se 500 lbs.  Ndërkohë, Yumeya ofron 10 vjet garanci kornizë.

---Kosto efektive, niveli i njëjtë i cilësisë, 70-80% më lirë se karriget prej druri të ngurtë

---Të mund të grumbullohet, 5-10 copë, kurseni 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes

---50% e lehtë se karriget e drurit të ngurtë të nivelit të njëjtë të cilësisë

--- Miqësore ndaj mjedisit dhe e riciklueshme

---0 kosto mirëmbajtjes

---Zvogëloni vështirësinë dhe koston e mëvonshme të funksionimit

--- Shkurtoni ciklin e kthimit të investimit

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YSM006 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Duke u shndërruar në alumin, zgjidhet në mënyrë efektive problemi i thyerjes i shkaktuar nga përkulja speciale shumëplanëshe e pjesës së pasme të karriges prej druri të ngurtë. Dizajni unik i shpinës, butonat dhe linjat dekorative në pjesën e brendshme të pasme e bëjnë karrigen të duket shumë e lartë dhe atmosferike.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.    Të gjithë këta faktorë e bënë karrigen anësore një zgjedhje të mirë për Kafene, Shtëpi pleqsh, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 9
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 10
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 12
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 13
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 15
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 16
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 18

A01 Walnut

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 19

A02 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 20

A03 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 21

A05BeechName

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 22

A07 Cherry

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 23

A09 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 24

A30Oak

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 25

A50 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 26

A51 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 27

A52 Walnuti

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 29

PC01

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 30

PC05

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 31

PC06

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 32

PC21

 

Dou TM
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 33

SP8011

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 35

M-OD-PC-001

Karrige Yumeya - Karrige kafene prej çeliku inox 36

M-OD-PC-004

 


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një (n) kompani prodhuese e karrigeve të kafeneve prej çeliku inox. Ne ofrojmë shërbime R&D dhe prodhime për të ndihmuar në jetë idetë e klientëve.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka një kuptim të thellë dhe ka përvetësuar një mjeshtëri të teknologjisë së karrigeve të kafesë prej çeliku inox.


· Përkushtimi ynë për të ofruar shërbimin më profesional do të bëjë një ndryshim në zhvillimin e karrigeve Yumeya. Na kontakto!


Detaje të Prodhimit


Karrigia e kafenesë prej çeliku inox të Yumeya Chairs është e hollë në detaje.Zbatimi i produktit


Karrigia e kafenesë inox e Yumeya Chairs mund të përdoret në industri të ndryshme për të përmbushur nevojat e klientëve.


Me shumë vite përvojë praktike, Yumeya Chairs është në gjendje të ofrojë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase me një ndalesë.Krahasimi i produktit


Yumeya Chairs garanton karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të jenë me cilësi të lartë duke kryer një prodhim shumë të standardizuar. Krahasuar me produkte të tjera në të njëjtën kategori, ai ka përparësitë e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Yumeya Chairs ka një grup talentesh me arsim të lartë, me cilësi të lartë dhe të nivelit të lartë. Ato janë motivimi i brendshëm për zhvillimin tonë të qëndrueshëm.


Yumeya Chairs drejton biznesin me mirëbesim dhe ndërton një model unik shërbimi për të ofruar shërbime cilësore për klientët.


Kompania jonë gjithmonë ndjek filozofinë e biznesit të 'farë cilësisë së pari, më parë', dhe gjithashtu përmban frymën e ndërmarrjes e 'të vendosur dhe përparim, eksplorimin dhe innovacionin'. Gjatë procesit praktik të punës, ne përpiqemi të përmirësojmë konkurrencën e markës dhe të eksplorojmë në mënyrë aktive tregje të reja. Bazuar në lokale, ne hapim rrugën tonë drejt botës me përkushtimin për t'u bërë një ndërmarrje moderne me një reputacion mbarëbotëror.


Që nga themelimi në kompaninë tonë ka fituar përvojë të pasur. Përveç kësaj, kapaciteti ynë i fortë prodhues është njohur nga industria.


Karrigen e ushqimit me cilësi të lartë të Yumeya, karrige e banjove, Motivet tregtarë favorizohen nga shumë klientë të huaj. Ato eksportohen kryesisht në shumë vende dhe rajone, duke përfshirë


si mund ta porosis këtë produkt?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.