Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Drejtuesit e Jumeya-së 1
Drejtuesit e Jumeya-së 2
Drejtuesit e Jumeya-së 3
Drejtuesit e Jumeya-së 4
Drejtuesit e Jumeya-së 5
Drejtuesit e Jumeya-së 1
Drejtuesit e Jumeya-së 2
Drejtuesit e Jumeya-së 3
Drejtuesit e Jumeya-së 4
Drejtuesit e Jumeya-së 5

Drejtuesit e Jumeya-së

hetim

Këto stole të kafeneve janë të njohura për dizajnin e tyre modern dhe elegant. Është fleksibël i përbërë nga dy ngjyra të ndryshme që ju japin mundësinë të zgjidhni atë që ju pëlqen. Përveç kësaj, është ergonomik dhe i rregullueshëm për lartësi të ndryshme të njerëzve.

Karriget janë jashtëzakonisht të rehatshme dhe ju mund ta rregulloni lartësinë sipas dëshirës.


Detajet e produktit të karrigeve të bar-kafePërshkrimi


Ne përpiqemi të përmirësojmë performancën e stolave ​​të kafeneve Yumeya Chairs bazuar në bashkëpunimin me furnizues të besueshëm të materialeve. Produkti ka karakteristikat e jetëgjatësisë së shërbimit, performancës së shkëlqyer dhe performancës së qëndrueshme. Duke u përqendruar në cilësinë e stolave ​​të kafeneve, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka fituar shumë klientë të bashkëpunimit afatgjatë.

 

Ngjyra

 

Drithi
Drejtuesit e Jumeya-së 6

A01 Walnut

Drejtuesit e Jumeya-së 7

A02 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 8

A03 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 9

A05BeechName

Drejtuesit e Jumeya-së 10

A07 Cherry

Drejtuesit e Jumeya-së 11

A09 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 12

A30Oak

Drejtuesit e Jumeya-së 13

A50 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 14

A51 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 15

A52 Walnuti

Drejtuesit e Jumeya-së 16

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Drejtuesit e Jumeya-së 17

PC01

Drejtuesit e Jumeya-së 18

PC05

Drejtuesit e Jumeya-së 19

PC06

Drejtuesit e Jumeya-së 20

PC21

 

Dou TM
Drejtuesit e Jumeya-së 21

SP8011

Drejtuesit e Jumeya-së 22

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Drejtuesit e Jumeya-së 23

M-OD-PC-001

Drejtuesit e Jumeya-së 24

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs nuk shiten vetëm në Kinën kontinentale, por eksportohen edhe në disa vende dhe rajone jashtë shtetit. Ne gëzojmë një njohje relativisht të gjerë në industri.
• Me një grup talentesh profesionistë me eksperiencë për shumë vite në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, kompania jonë ka krijuar një platformë bashkëpunimi teknik me shumë kolegje dhe universitete vendase për të siguruar cilësinë e shkëlqyer të produktit tonë.
• Vendndodhja e kryetarëve të Jumeya gëzon lehtësinë e trafikut, struktura të plota dhe mjedisin e mirë të përgjithshëm. Të gjitha këto janë të mira për transportin efikas të karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale.
• Yumeya Chairs u krijua në vitin Pas vitesh me erë dhe shi, ne zgjerojmë shkallën e biznesit dhe përmirësojmë forcën gjithëpërfshirëse. Tani ne gëzojmë një reputacion të mirë në industri.
Yumeya Chairs është një prodhues profesional i karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve komerciale. Produktet janë në dispozicion me çmime të volitshme dhe dërgesë në kohë. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë.


sa stools kafe bar ka në një grup?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.