Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 1
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 2
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 3
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 4
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 5
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 1
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 2
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 3
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 4
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 5

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1

hetim

Karriget e markës Yumeya Commercial Hotel Furniture-1 është një mobilje miqësore me mjedisin, e riciklueshme që ka një ndërtim të fortë dhe të qëndrueshëm, i cili do të mundësojë që produkti të zgjasë për shumë vite. Karrige e markës Yumeya Chairs Commercial Hotel Furniture-1 ka një dizajn unik si në pamje ashtu edhe në funksion. Kostoja e ulët dhe lehtësia e transportit janë gjithashtu karakteristika të shkëlqyera të këtij produkti.

Yumeya Chairs Brand është e përkushtuar që mobiljet e hotelit të jenë të cilësisë së lartë, me shërbimin më të mirë nga fabrika jonë dhe me çmim konkurrues.

Seria Yumeya Banquet Seating 1041 është dizajni më klasik i karrigeve të banketit, i cili do të zgjasë për një kohë të gjatë. Me performancë me kosto ultra të lartë, është zgjidhja më e mirë për hotelet me buxhet të kufizuar.

E bërë nga alumini i nivelit më të lartë në industri dhe struktura e patentës Yumeya, YL1459 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Kjo karrige është e lehtë dhe mund të grumbullojë 10 copë të larta, gjë që e bën të lehtë ruajtjen dhe bartjen. Prandaj, përveç hoteleve, është edhe një karrige ideale për dasma dhe evente.  

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 6

 

Detaje të Prodhimit

 

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 7
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 8
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 9

 

Si duket në banket/konferencë?

 

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 10
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 11

 

Ngjyra

 

Drithi
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 12

A01 Walnut

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 13

A02 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 14

A03 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 15

A05BeechName

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 16

A07 Cherry

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 17

A09 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 18

A30Oak

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 19

A50 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 20

A51 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 21

A52 Walnuti

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 22

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 23

PC01

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 24

PC05

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 25

PC06

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 26

PC21

 

Dou TM
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 27

SP8011

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 28

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 29

M-OD-PC-001

Mobilje hoteli komerciale të markës Yumeya Chairs-1 30

M-OD-PC-004

 

 


Avantazhe të kompanisë


· Lëndët e para me performancë të lartë i bëjnë mobiljet komerciale të hoteleve Yumeya Chairs të jenë ato perfekte.


· Produkti ka një strukturë të fortë. Përputhja dhe saktësia e vendeve dhe dimensionit të vrimave është mjaft e lartë për të garantuar qëndrueshmërinë e trupit të kabinetit.


· Me rritjen e kërkesës për baza globale, perspektivat e tregut për këtë produkt janë optimiste.


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është i përkushtuar për prodhimin e mobiljeve superiore komerciale hoteliere.


· Fabrika jonë krenohet me objekte testimi dhe inspektimi të kalibruara rreptësisht. Këto pajisje na ndihmojnë të testojmë lëndët e para dhe të konfirmojmë karakteristikat e produkteve të gatshme, duke përfshirë mobiljet komerciale të hoteleve që plotësojnë kërkesat e klientëve.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. gjithmonë mbani në mend se cilësia është gjithçka. Ju lutem kontaktoni.


Zbatimi i produktit


Mobiljet komerciale të hoteleve të Yumeya Chairs përdoren gjerësisht në shumë industri.


Yumeya Chairs këmbëngul që t'u ofrojë klientëve zgjidhje të arsyeshme sipas nevojave të tyre aktuale.


Si mund të jem i sigurt se mobiljet që blej janë të një cilësie të mirë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.