Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 1
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 2
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 3
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 4
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 5
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 1
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 2
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 3
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 4
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 5

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme

hetim

Karriget e dasmës Karriget e markës Yumeya Karriget e dasmës, gjeni detaje të plota rreth karrigeve të dasmës Karriget e markës Yumeya karriget e dasmës nga Furnizuesi ose Prodhuesi i Furniture Manufacturer-Wenzhou Weiyi Furniture Co., Ltd.

Çfarë ka më mirë se një karrige që mund ta bëjë ditën tuaj të dasmës të mrekullueshme?

Avantazhe të kompanisë


· Karriget e dasmës Yumeya Chairs janë projektuar me përpikëri. Llogaritjet e ndryshme kryhen duke marrë parasysh shpejtësinë dhe ngarkesat e dëshiruara për të vendosur materialin dhe dimensionet e tij specifike.


· Produkti i ka rezistuar testeve strikte të performancës.


· Yumeya Chairs është shumë krenare që prodhon një karrige kaq të njohura martese në industri.


Karriget e ngrënies Yumeya seria 5645 përfshin 6 stile të ndryshme, karrige krahu, karrige me krah më të gjerë, stol bar, divan tek & Dy divane. Ulëset Yumeya Metal Wood Grain janë të njohura nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Yumeya Metal Wood Grain Seating njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Emaar, një gjigant i pasurive të paluajtshme në të gjithë Emiratet e Bashkuara Arabe, është një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë. Më 13 maj 2020, pronat Emaar u renditën në vendin 981 në listën e Forbes Global Enterprise 2000 për vitin 2020. Kulla Burj Khalifa është pikë referimi e pronave Emaar. Që nga viti 2016, Yumeya ka arritur një bashkëpunim me Emaar, duke ofruar mobilje për hotelet e Emaar, sallat e banketeve dhe vende të tjera tregtare.

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 6

I prodhuar nga alumini 2,0 mm, divan i vetëm YSF1059 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni i përgjithshëm është i thjeshtë, por shumë elegant. Linjat e thjeshta të drejta u japin njerëzve efektin më të mirë vizual dhe ndjenjën më të rehatshme të uljes.   Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit.   W Me trajtimin e kokrrave të drurit metalik Yumeya, karrigia e krahut mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike pa baktere dhe viruse   Shtimi   Të gjithë këta faktorë e bënë divanin e vetëm   A  Zgjedhje e mirë për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 7
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 8
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 9

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  


2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit


Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 10
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 11
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 12


Si duket në Lobi. & Dhoma e pritjes (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 13
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 14
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 15


Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 16

A01 Walnut

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 17

A02 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 18

A03 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 19

A05BeechName

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 20

A07 Cherry

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 21

A09 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 22

A30Oak

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 23

A50 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 24

A51 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 25

A52 Walnuti

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 26

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 27

PC01

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 28

PC05

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 29

PC06

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 30

PC21


Dou TM
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 31

SP8011

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 32

SP8021


Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 33

M-OD-PC-001

Karrige Dasma Karrige e markës Yumeya Karrige Dasme 34

M-OD-PC-004Veçoritë e kompanisë


· Me përvojë të pasur, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka fituar një pjesë më të madhe të tregut për karriget e dasmës.


· Me materialet tona të përzgjedhura mirë, karriget tona të dasmës kanë fituar rekomandim më të lartë se produktet e tjera të ngjashme.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka vendosur të bëhet një prodhues lider i karrigeve të dasmave i fokusuar në ofrimin e shërbimit më të mirë.


Detaje të Prodhimit


Karriget Yumeya i kushtojnë vëmendje të madhe detajeve. Dhe detajet e karrigeve të dasmës janë si më poshtë.Zbatimi i produktit


Karriget e dasmës së Yumeya Chairs janë të disponueshme në një gamë të gjerë aplikimesh.


Yumeya Chairs ka krijuar një ekip teknik profesional. Ata mund t'u ofrojnë klientëve procese dhe zgjidhje të synuara. Bazuar në këtë, problemet e klientëve mund të zgjidhen më mirë.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produkte të ngjashme në treg, karriget e dasmës së Yumeya Chairs kanë përparësitë e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Yumeya Chairs i kushton rëndësi të madhe kultivimit të talenteve. Kjo është arsyeja pse ne krijojmë një ekip talentesh me përvojë të pasur në industri në teknologji, menaxhim, shitje dhe funksionim biznesi.


Yumeya Chairs beson fort në konceptin e 'konsumatorit në radhë të parë, reputacioni i pari' dhe e trajton çdo klient me sinqeritet. Ne përpiqemi të përmbushim kërkesat e tyre dhe të zgjidhim dyshimet e tyre.


Për të ofruar shërbim më të mirë, kompania jonë ndjek konceptin e shërbimit "profesionist, i koncentruar, i ndershëm, i përgjegjshëm" dhe parimin e shërbimit "inovacion, punë e palodhur, sinqeritet, përgjegjësi". Ne insistojmë të fitojmë besimin dhe mbështetjen e klientit me sinqeritet dhe cilësi, në mënyrë që të arrijmë përfitim reciprok.


Kryetarët Jumeya u ngritën gjatë viteve, ne kemi përmirësuar vazhdimisht forcën tonë në R&D dhe përvojën e akumuluar të industrisë. Duke u mbështetur në teknologjinë dhe përvojën, shpresojmë që të mund të ofrojmë produkte dhe shërbime më shumë dhe më të mira për shoqërinë.


Bazuar në përpjekjet e përbashkëta të të gjithë punonjësve, karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs shiten mirë në qytetet kryesore të Kinës dhe eksportohen gjithashtu në vende dhe rajone të shumta si Lindja e Mesme, Azia Jugore, Australia, Evropa Lindore, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.


Cili është faktori më i rëndësishëm që duhet marrë parasysh kur zgjidhni karriget e dasmës?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.