Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 1
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 2
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 3
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 4
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 5
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 6
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 7
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 1
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 2
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 3
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 4
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 5
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 6
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 7

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company

hetim

Yumeya Chairs Company është kompania e parë në Arabinë Saudite që filloi me biznesin e karrigeve të dasmave dhe ka një gamë të gjerë të karrigeve të dasmës, karrigeve të kishës, karrigeve të banketit, etj.

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company është furnizuesi kryesor i karrigeve të dasmës në Kinë.


Detajet e produktit të çmimit të karriges së dasmësPërshkrimi


Çmimi i karriges të dasmës Yumeya është zhvilluar nga ekipi ynë profesional R&D, bazuar në skenarët e aplikimit dhe karakteristikat e përdorimit në treg. Produkti është i fokusuar për të kapërcyer mangësitë midis produkteve të ngjashme. Cilësia dhe performanca e tij njihet gjerësisht në ekspozita të ndryshme. Produkti mund të plotësojë kërkesat e ndryshme të klientëve, duke treguar një të ardhme mjaft premtuese aplikimi.

 

Detaje të Prodhimit

 

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 8
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 9
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 10
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 11
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 12
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 13

 

Si duket në darkë?

 

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 14

 

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 15
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 16

 

Ngjyra

 

Drithi
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 17

A01 Walnut

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 18

A02 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 19

A03 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 20

A05BeechName

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 21

A07 Cherry

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 22

A09 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 23

A30Oak

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 24

A50 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 25

A51 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 26

A52 Walnuti

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 27

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 28

PC01

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 29

PC05

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 30

PC06

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 31

PC21

 

Dou TM
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 32

SP8011

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 33

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 34

M-OD-PC-001

Çmimi i karrigeve të dasmës Yumeya Chairs Company 35

M-OD-PC-004

 

 Karakteristika e kompanisë


• Yumeya Chairs gëzon një vendndodhje të mirë gjeografike. Ka linja të ndryshme trafiku kryesore që kalojnë qytetin. Transporti i karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale garantohet fuqishëm nga qarkullimi i papenguar.
• Yumeya Chairs mbron fokusin në ndjenjat e klientit dhe thekson shërbimin e humanizuar. Ne gjithashtu i shërbejmë me gjithë zemër çdo klienti me frymën e punës 'të rreptë, profesional dhe pragmatik' dhe qëndrimin 'të pasionuar, të ndershëm dhe të sjellshëm'.
• Terminalet tona të shitjes formojnë një rrjet shitjesh në tregjet vendase dhe ndërkombëtare. Na ndihmon të vendosim vazhdimisht një rekord të mirë shitjesh brenda dhe jashtë vendit.
Ju lutemi plotësoni informacionin tuaj të kontaktit më poshtë. Me dorëzimin e menjëhershëm, ju do të përfitoni zbritjen për karriget tona të ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet komerciale.


Sa kushton një karrige martese?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.