Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 1
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 2
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 3
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 4
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 5
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 6
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 7
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 1
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 2
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 3
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 4
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 5
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 6
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 7

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya

hetim

Këto karrige banketi të grumbulluara vijnë me një çantë transporti falas, kështu që ato janë të lehta për t'u mbajtur. Ato janë bërë prej druri pishe dhe pëlhure të papërshkueshme nga uji.

E fortë, e grumbullueshme dhe e bërë nga druri gome me cilësi të lartë


Detajet e produktit të karrigeve të banketit të stivosurFutja e prodhimit


Materiali i karrigeve të banketeve të stivuara eksportohet nga jashtë dhe cilësia e tij është superiore. Ky produkt sigurohet të jetë me cilësi të lartë nën mbikëqyrjen e një ekipi cilësor. Produkti mund të përdoret në shumë fusha, duke treguar potencialin premtues të tregut.

 

Detaje të Prodhimit

 

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 8
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 9
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 10
 

 

Si duket në darkë?

 

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 11

 

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 12
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 14

A01 Walnut

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 15

A02 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 16

A03 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 17

A05BeechName

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 18

A07 Cherry

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 19

A09 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 20

A30Oak

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 21

A50 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 22

A51 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 23

A52 Walnuti

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 25

PC01

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 26

PC05

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 27

PC06

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 28

PC21

 

Dou TM
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 29

SP8011

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 31

M-OD-PC-001

Karrige banketi të stivueshme Karriget e markës Yumeya 32

M-OD-PC-004Karakteristika e kompanisë


• Kompania jonë ka kushte të shkëlqyera trafiku, dhe shumë linja trafiku kalojnë vendndodhjen e kompanisë sonë. Është e dobishme për transportin e jashtëm të produkteve.
• Yumeya Chairs ka një grup talentesh teknike profesionale për të zhvilluar produkte. Ne kemi gjithashtu një ekip marketingu me përvojë, i cili është i përkushtuar për të ofruar shërbim të sinqertë sipas tendencës së tregut.
• Yumeya Chairs këmbëngul në parimin për t'u fokusuar te klienti dhe shërbimi. Sipas nevojave të ndryshme të klientit, ne ofrojmë zgjidhje përkatëse dhe përvoja të mira të përdoruesit.
• Yumeya Chairs ka një rrjet shitjesh që përhapet në të gjithë vendin. Produktet eksportohen gjithashtu në Amerikë, Evropë dhe Azinë Juglindore.
Lini informacionin tuaj të kontaktit dhe Yumeya Chairs ka surpriza për ju.


Cili është kufiri i peshës për karriget e banketit të stivosur?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.