Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 1
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 2
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 3
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 4
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 5
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 6
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 1
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 2
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 3
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 4
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 5
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 6

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene

hetim

Karriget metalike të kafenesë mund të përdoren në kafene, bare dhe restorante për të ofruar një ambient më të rastësishëm ndenjëse.

E qëndrueshme, e lehtë për t'u pastruar, miqësore me mjedisin

Avantazhe të kompanisë


· Karriget metalike të kafenesë Yumeya Chairs janë zhvilluar saktësisht me kujdes maksimal.


· Produkti karakterizohet nga qëndrueshmëria e tij. Ka aftësinë të thithë energjinë dhe deformohet plastikisht pa u thyer.


· Njerëzit do të zbulojnë se ngjyra e tij është gjithmonë e barabartë pa asnjë njollë apo njollë dhe nuk shqetësohen se ngjyra do të zbehet.


Seria Yumeya Metal prej druri Seating 1228 ka dy stile të ndryshme,   me ose pa dizajn të shpinës së ventilatorit. Së dy stili   përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe barstool. Kjo mund të plotësojë nevoja të ndryshme.  Pasi bëri karrigen e parë prej druri metalik në 1998, Yumeya është angazhuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik për më shumë se 20 vjet. Në shumë praktikë, ne gradualisht e kuptojmë se trajtimi sipërfaqësor është një sistem, ka të paktën 5 pika kyçe për të marrë kokrrizën e përsosur të drurit metalik.

---Polimi i mirë,   Kryerja e trajtimit sipërfaqësor në një karrige, e ngjashme me make-up-in, para së gjithash duhet të ketë një kornizë të lëmuar. Të gjitha karriget Yumeya duhet të kalojnë nëpër katër procese lustrimi përpara se të mund të hyjnë zyrtarisht në procesin e trajtimit të sipërfaqes.  Lustrim përbërësi --- Lustrim pas saldimit --- Lustrim i imët për të gjithë karrigen --- Lustrim pas pastrimit.  Pas 4 hapash, mund të arrijë efekt të mirë të sheshtë dhe të qetë.

--- Veshja e mirë pluhur mund të zhvillojë në mënyrë efektive ngjyrën,   Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunon me Tiger R  Veshje pluhuri për shtresë pluhuri metalik. Mund të shfaqë plotësisht strukturën e kokrrave të drurit, të rrisë besnikërinë dhe të sigurojë 5 herë rezistencë ndaj konsumit.  

--- Pret i mirë, përshtatshëm, Yumeya është fabrika e vetme që ka realizuar një karrige një kallëp. E gjithë letra me kokërr druri pritet nga kallëpi që përputhet me karrigen.   Prandaj, e gjithë letra me kokërr druri mund të përputhet në mënyrë efektive me karrigen pa asnjë nyje ose boshllëk

--- Kontakt i plotë, siguroni efektin e transferimit të nxehtësisë,   Kokrra e drurit metalik është teknologji e transferimit të nxehtësisë. Prandaj, kontakti i plotë është një faktor kyç. Ne përdorim kallëp plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë për të siguruar kontaktin e plotë të letrës së drurit dhe pluhurit për të arritur një efekt të qartë.

---Kontroll i saktë i temperaturës dhe kohës,   Koha dhe temperatura janë një kombinim delikate. Çdo ndryshim në parametra do të ndikojë në efektin e përgjithshëm, ose jo rezistent ndaj konsumit ose ngjyra të ndryshme. Pas vitesh eksplorimi, Yumeya ka gjetur kombinimin më të mirë të kohës dhe temperaturës për të siguruar efektin më të mirë të kokrrave të drurit. Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 7

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7200-PB kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit.   Dizajni i shpinës ovale dhe mbrapa me ventilator e bën të gjithë karrigen të duket shumë elegante, unike dhe e lartë, me trajtimin e garinës së drurit metalik Yumeya mund t'i ndihmojë njerëzit të marrin një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Ndërkohë, YG7200-PB ka një mbështetëse këmbësh që mund t'i japë përdoruesit mbështetje të mirë. I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit. Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri, YG7200 -PB është një suplement i produktit ide për High End Cafe, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 8
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 9
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 10

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 11
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 12
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 13

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 14
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 15
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 16

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 17

A01 Walnut

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 18

A02 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 19

A03 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 20

A05BeechName

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 21

A07 Cherry

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 22

A09 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 23

A30Oak

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 24

A50 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 25

A51 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 26

A52 Walnuti

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 27

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 28

PC01

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 29

PC05

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 30

PC06

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 31

PC21

 

Dou TM
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 32

SP8011

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 33

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 34

M-OD-PC-001

Karrige cilësore Yumeya Karrige metalike të markës kafene 35

M-OD-PC-004

 


Veçoritë e kompanisë


· Karriget Yumeya si markë e karrigeve metalike të kafenesë, ajo gëzon një reputacion të lartë brenda dhe jashtë vendit.


· Karriget metalike të kafenesë prodhohen duke adoptuar teknologjinë tradicionale dhe moderne për të siguruar cilësi të klasit të parë.


· Yumeya Chairs ka ambicie të mëdha për të fituar tregun kryesor të karrigeve metalike të kafenesë. Kontrolloje!


Detaje të Prodhimit


Për të njohur më mirë karriget metalike të kafenesë, Yumeya Chairs do t'ju tregojë detajet specifike në seksionin vijues.Zbatimi i produktit


Të ndryshme në funksion dhe të gjerë në aplikim, karriget metalike të kafesë mund të përdoren në shumë industri dhe fusha.


Që nga themelimi, Yumeya Chairs është fokusuar gjithmonë në R &D dhe prodhimi i karrigeve metalike të ngrënies, karrige banketi, mobilje komerciale. Me forcën e fortë të prodhimit, ne mund t'u japim klientëve zgjidhje personalizuara sipas nevojave të klientëve.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produktet e tjera, karriget metalike të kafenesë së kompanisë sonë kanë këto karakteristika.Avantazhe të ndërmarrjes


Yumeya Chairs ka ekipin tonë të zhvillimit, i cili ofron garanci për zhvillimin e një game të gjerë produktesh.


Yumeya Chairs merr kënaqësinë e klientit si një kriter të rëndësishëm dhe ofron shërbime të menduara dhe të arsyeshme për klientët me një qëndrim profesional dhe të përkushtuar.


Duke parë përpara për të ardhmen, kompania jonë do të vazhdojë të trashëgojë filozofinë e biznesit të 'orientuar nga cilësia, klienti në radhë të parë, reputacioni në radhë të parë', dhe të çojë përpara frymën e ndërmarrjes për të qenë i ndershëm dhe i besueshëm, përparoni me kohën, eksploroni dhe inovoni. . Për më tepër, ne vazhdimisht përmirësojmë menaxhimin e biznesit dhe jemi duke u zhvilluar drejt një sipërmarrjeje të larmishme, në shkallë të gjerë dhe ndërkombëtare. Ne jemi të përkushtuar të bëhemi një kompani lider në industri.


E themeluar në kompaninë tonë ka një histori prej vitesh. Ne kemi një trashëgimi të thellë kulturore, forcë të fortë gjithëpërfshirëse, forcë të fortë ekonomike dhe burime të bollshme njerëzore. E gjithë kjo hedh një themel të fortë për përparim dhe na bën të ecim në mënyrë të qëndrueshme përpara në valën ekonomike.


Aktualisht, kompania jonë ka një gamë të gjerë pikash të shumta biznesi në Kinë. Ne kemi fuqi dhe avantazhe të forta në treg.


Sa karrige janë në një grup?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.