Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 1
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 2
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 3
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 4
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 5
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 1
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 2
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 3
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 4
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 5

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1

hetim

Kjo karrige ngrënieje është e përkryer për restorante, kafeteri, salla konferencash, hotele dhe më shumë. Me një kornizë çeliku të qëndrueshme dhe mbulesë lëkure PVC, kjo karrige do t'ju ofrojë shërbime të besueshme për vite.

Karriget e ngrënies së hotelit Karriget Yumeya janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe përvojë, kështu që mund të përdoren për një kohë të gjatë.


Detajet e produktit të karriges së ngrënies së hotelitInformacioni i Prodhimit


Karrigia e ngrënies së hotelit Yumeya Chairs është prodhuar duke përdorur lëndë të parë të cilësisë optimale dhe me ndihmën e makinerive shumë të avancuara. Kontrollet e cilësisë kryhen me kujdes gjatë gjithë ciklit të prodhimit për të siguruar që cilësia e produktit plotëson kërkesat e industrisë dhe të klientëve. Ekipi ynë profesional dhe miqësor i shërbimit ndaj klientit është në gjendje të zgjidhë pyetje në lidhje me karrigen e ngrënies së hotelit.

Seria 1398 e ndenjëseve të banketit Yumeya përfshin katër stile të ndryshme formash. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YL1445 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YL1398 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YL1398 mund të grumbullojë 10 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

 

Të gjithë këta faktorë e bënë YL1398 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 6

Detaje të Prodhimit

 

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 7
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 8

 

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 9
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 10

 

Si duket në darkë?

 

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 11
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 12
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 13
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 14

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 15

A01 Walnut

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 16

A02 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 17

A03 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 18

A05BeechName

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 19

A07 Cherry

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 20

A09 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 21

A30Oak

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 22

A50 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 23

A51 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 24

A52 Walnuti

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 25

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 26

PC01

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 27

PC05

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 28

PC06

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 29

PC21

 

Dou TM
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 30

SP8011

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 31

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 32

M-OD-PC-001

Karrige ngrënieje hoteli Karrige Yumeya-1 33

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Reputacioni i mirë, produktet dhe shërbimet me cilësi të lartë kanë fituar një numër të madh klientësh besnikë brenda dhe jashtë vendit.
• Yumeya Chairs ka krijuar një rrjet të plotë shitjesh për të ofruar shërbime cilësore për klientët.
• Që nga themelimi në Yumeya Chairs ka përmirësuar shumë konkurrencën bazë dhe ka arritur zhvillim të shpejtë.
Yumeya Chairs prodhon karrige metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale të cilësisë së garantuar. Kërkohet prania dhe inspektimi juaj!


Sa stile të ndryshme karrigesh ofron Hotel Dining Chair Yumeya?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.