Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 1
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 2
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 3
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 4
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 5
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 1
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 2
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 3
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 4
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 5

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë

hetim

Divani është projektuar për të gjithë ata që duan të pushojnë dhe të flenë në shtëpi.

Merrni paqe mendore dhe një gjumë të mirë. Pas një dite të gjatë, mund të uleni në karrigen e divanit dhe të shijoni programet tuaja të preferuara duke pirë çaj ose kafe të nxehtë.


Detajet e produktit të karriges së divanit të hotelitInformacioni i Prodhimit


Karriget e divanit të hotelit Yumeya Chairs prodhohet me një ritëm të shpejtë për shkak të rritjes së efikasitetit të prodhimit. Ekipi ynë i kualifikuar dhe me përvojë garanton produktin më cilësor për klientët tanë. Ky produkt besohet se ka një fushë të gjerë aplikimi.

Seria Yumeya Banquet Seating 1041 është dizajni më klasik i karrigeve të banketit, i cili do të zgjasë për një kohë të gjatë. Me performancë me kosto ultra të lartë, është zgjidhja më e mirë për hotelet me buxhet të kufizuar.

E bërë nga çeliku i nivelit më të lartë në industri dhe struktura e patentës Yumeya, YT2026 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Kjo karrige është e lehtë dhe mund të grumbullojë 10 copë të larta, gjë që e bën të lehtë ruajtjen dhe bartjen. Prandaj, përveç hoteleve, është edhe një karrige ideale për dasma dhe evente.  

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 6

 

Detaje të Prodhimit

 

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 7
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 8

 

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 9
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 10

 

Si duket në darkë?

 

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 11

 

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 12
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 14

A01 Walnut

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 15

A02 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 16

A03 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 17

A05BeechName

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 18

A07 Cherry

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 19

A09 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 20

A30Oak

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 21

A50 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 22

A51 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 23

A52 Walnuti

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 25

PC01

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 26

PC05

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 27

PC06

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 28

PC21

 

Dou TM
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 29

SP8011

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 31

M-OD-PC-001

Karrige Hot Sofa Hoteli Karrige Yumeya Markë 32

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Përparësitë gjeografike dhe trafiku i hapur janë të favorshme për qarkullimin dhe transportin e karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale.
• Yumeya Chairs është e përkushtuar për të ofruar shërbimin më të mirë për klientët me koston më të ulët.
• Yumeya Chairs u themelua në Për vite me rradhë, ne kemi insistuar gjithmonë në inovacionin e pavarur dhe kemi mbajtur zhvillim të vrullshëm. Tani ne jemi një kompani lider në industri.
• Rrjeti i shitjeve të Yumeya Chairs mbulon nga shumë provinca dhe qytete në rajone në të gjithë vendin.
Lini informacionin tuaj të kontaktit dhe Yumeya Chairs ofron zbritje për ju. Ju mund të blini karriget tona të ngrënies metalike të cilësisë së lartë, karriget e banketit, mobiljet tregtare me një çmim të favorshëm.


si të blini një karrige divan hoteli?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.