Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 1
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 2
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 3
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 4
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 5
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 1
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 2
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 3
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 4
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 5

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë

hetim

"Yumeya" është një markë e mobiljeve të salloneve të hotelit. "Yumeya" ofron karrige hoteli, divan dhe tavolina kafeje për t'i bërë njerëzit të ndihen rehat në holl, sallën e takimeve të biznesit, etj.

Ne ofrojmë mobilje të cilësisë së lartë për hotele me çmime të përballueshme - prandaj vazhdoni dhe rezervoni tavolinat tuaja tani!


Detajet e produktit të mobiljeve të sallonit të hotelitFutja e prodhimit


Lëndët e para të mobiljeve të hotelit Yumeya Chairs janë me cilësi të lartë dhe me burim nga furnizues premium. Yumeya Chairs përpiqet të sigurojë cilësi të lartë të këtij produkti. Produkti është i përballueshëm dhe ka një perspektivë të gjerë tregu.

Seria 1398 e ndenjëseve të banketit Yumeya përfshin katër stile të ndryshme formash. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YL1339 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YL1339 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YL1339 mund të grumbullojë 10 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YL1339 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 6

Detaje të Prodhimit

 

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 7
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 8

 

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 9
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 10

 

Si duket në darkë?

 

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 11

 

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 12

 

Ngjyra

 

Drithi
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 13

A01 Walnut

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 14

A02 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 15

A03 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 16

A05BeechName

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 17

A07 Cherry

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 18

A09 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 19

A30Oak

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 20

A50 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 21

A51 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 22

A52 Walnuti

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 23

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 24

PC01

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 25

PC05

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 26

PC06

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 27

PC21

 

Dou TM
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 28

SP8011

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 29

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 30

M-OD-PC-001

Hot Hotel Lounge Mobilje Karrige Yumeya Markë 31

M-OD-PC-004

 

 Karakteristika e kompanisë


• E themeluar në Yumeya Chairs ka hyrë me sukses në pozicionin udhëheqës në industri bazuar në menaxhimin e fortë dhe teknologjinë e përparuar.
• Yumeya Chairs ndodhet në një vend me ambient të bukur dhe komoditet trafiku.
• Nën trendin e përgjithshëm të 'Internet +', kompania jonë është e përfshirë në marketing në rrjet. Për të përmbushur sa më shumë nevojat e grupeve të ndryshme të konsumatorëve, ne u ofrojmë konsumatorëve një shërbim më gjithëpërfshirës dhe profesional.
I nderuar klient, faleminderit për vizitën! Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të disponueshme në lloje të shumta dhe me çmim të arsyeshëm. Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutemi na kontaktoni sa më shpejt të jetë e mundur! Ne jemi të përkushtuar t'ju shërbejmë.


Cili është funksioni i një sallë pritjeje hoteli?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.