Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 1
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 2
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 3
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 4
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 5
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 6
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 7
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 1
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 2
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 3
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 4
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 5
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 6
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 7

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë

hetim

Merrni atë që ju nevojitet për të mobiluar shtëpinë tuaj me një karrige komerciale me shumicë nga Yumeya Chairs. Ne ofrojmë karrige klasike, elegante dhe funksionale për të gjithë.

Cilësi më e mirë për më pak.


Detajet e produktit të karrigeve komerciale me shumicëPërshkrimi


Karriget komerciale Yumeya Chairs me shumicë janë bërë nga materiale që plotësojnë plotësisht standardet rigoroze të sigurisë së produktit. Cilësia dhe funksionet e qëndrueshme janë karakteristikat e këtij produkti. Karriget Yumeya ofron një gamë të gjerë modelesh ekskluzive me porosi.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1341 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.  Yumeya është ndërmarrja e parë që aplikon teknologjinë e kokrrave të drurit metalik në karriget metalike. Deri më tani, ne kemi punuar pa u lodhur në inovacionin e teknologjisë së grurit të drurit për më shumë se 20 vjet.   Tani.   Yumeya   Kishte   Bec A Unë jam një pionier në industrinë e grurit të drurit metalik dhe kam udhëhequr zhvillimin e industrisë .

--1998, z. Gong, themeluesi i Yumeya Furniture, u zhvillua   karrigia e parë prej druri prej metali

---2010, themeluar Yumeya, e specializuar në prodhimin e karriges prej druri prej metali.  

--- 2011, Jumeya u bë përpara.   Koncepti i   Një karrige ty   Vendosa   Molk letëri   Për të arritur asnjë qëllim të përbashkët .  

--- 2015, Yumeya zhvilloi   Makineri i parë i prerjes së letrës   për të përmirësuar konsistencën midis letrës me kokërr druri dhe kornizës metalike.  

--- 2017, Yumeya fillon bashkëpunimin me   Pluhur tigr , një gjigant global pluhur, për ta bërë kokrrën e drurit më të qartë dhe më rezistent ndaj konsumit.  

--- 2018, Jumeya u nis   karrigia e parë 3D në botë me grurë druri . Që atëherë, njerëzit mund të marrin pamjen dhe prekjen e drurit në një karrige metalike.

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7160 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës së trashë mund t'i japë përdoruesit më të rehatshëm, të ulur, por jo të lodhur. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   Ndërkohë, karrigia e stolit YG7160 ka një mbështetëse këmbësh që mund t'i japë përdoruesit mbështetje të mirë. I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit. Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri,   YG7160 është një suplement produkt idesh për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 9
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 10
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 12
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 13
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 15
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 16
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 18

A01 Walnut

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 19

A02 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 20

A03 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 21

A05BeechName

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 22

A07 Cherry

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 23

A09 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 24

A30Oak

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 25

A50 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 26

A51 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 27

A52 Walnuti

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 29

PC01

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 30

PC05

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 31

PC06

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 32

PC21

 

Dou TM
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 33

SP8011

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 35

M-OD-PC-001

Karrige të nxehta komerciale me shumicë Karrige Yumeya Markë 36

M-OD-PC-004

 Karakteristika e kompanisë


• Vendndodhja gjeografike e Yumeya Chairs është superiore me linja të shumta trafiku. Kjo ofron komoditet për transportin e jashtëm dhe garanton furnizim të qëndrueshëm të karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale.
• Rrjeti ynë i shitjeve ka mbuluar kryesisht të gjitha qytetet kryesore të vendit. Përveç kësaj, produktet tona eksportohen edhe në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut dhe rajone të tjera jashtë shtetit.
• Yumeya Chairs është e pajisur me një strukturë gjithëpërfshirëse korporative dhe një sistem të kultivimit të talenteve. Ne kemi një ekip elitar, anëtarët e ekipit të të cilit janë të pasionuar, të përkushtuar, praktikë dhe të guximshëm.
• E themeluar në kompaninë tonë i është përmbajtur gjithmonë filozofisë së zhvillimit të 'rrënjosur në cilësi, bazuar në përgjegjësi'. Pas shumë vitesh punë, ne kemi fituar njohjen dhe vlerësimin nga tregu dhe konsumatorët.
Yumeya Chairs është i përkushtuar për t'u marrë me problemet tuaja në lidhje me blerjen e tendave. Ne ju ofrojmë një përvojë të këndshme blerjeje!


A mund t'i përdor karriget për shtëpinë time?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.