Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 1
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 2
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 3
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 4
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 5
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 6
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 7
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 1
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 2
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 3
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 4
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 5
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 6
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 7

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania

hetim

Yumeya Chairs Company është një kompani në pronësi të familjes, e cila u krijua për të ofruar karriget më të mira për ngjarje. Yumeya Chairs u ka shërbyer klientëve nga e gjithë bota.

Karriget e eventeve janë të qëndrueshme dhe kanë një dizajn modern.


Detajet e produktit të karrigeve të ngjarjesFutja e prodhimit


Dizajni i karrigeve të ngjarjeve Yumeya Chairs përputhet me konceptet e dizajnit industrial. Duke ndjekur standardet e rrepta të industrisë në procesin e inspektimit dhe testimit, produkti është i sigurt se do të jetë i cilësisë më të lartë. Në Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., të gjitha karriget e eventeve mund të personalizohen sipas nevojave unike të klientëve individualë.

 

Detaje të Prodhimit

 

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 8
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 9
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 10
 

 

Si duket në darkë?

 

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 11

 

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 12
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 14

A01 Walnut

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 15

A02 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 16

A03 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 17

A05BeechName

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 18

A07 Cherry

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 19

A09 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 20

A30Oak

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 21

A50 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 22

A51 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 23

A52 Walnuti

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 25

PC01

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 26

PC05

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 27

PC06

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 28

PC21

 

Dou TM
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 29

SP8011

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 31

M-OD-PC-001

Karrige ngjarjesh Yumeya Karrige Kompania 32

M-OD-PC-004Karakteristika e kompanisë


• Kompania jonë ka krijuar një ekip shkencor dhe teknik të cilësisë së lartë. Ato ofrojnë mbështetje të fortë për prodhimin dhe prodhimin e produkteve.
• Që nga themelimi në Yumeya Chairs është zhvilluar prej vitesh dhe është bërë lider në industri.
• Yumeya Chairs ka krijuar pika shitjeje në të gjithë vendin. Produktet eksportohen edhe në rajone të huaja.
I dashur klient, faleminderit për interesimin tuaj për karriget Yumeya! Ne jemi shumë të motivuar nga besimi juaj. Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutemi na telefononi. Ne jemi të përkushtuar t'ju shërbejmë.


Sa karrige ngjarjesh ka kompania e karrigeve yumeya?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.