Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 1
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 2
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 3
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 4
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 5
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 6
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 7
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 1
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 2
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 3
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 4
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 5
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 6
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 7

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim

hetim

Karrige Curaçao për dyqan kafeneje, karrige Curaçao për dyqanet e kafeneve, karrige me shpinë të lartë Curaçao për kafene, karrige me shpinë të lartë Curaçao për dyqan kafeneje.

Ngjyrat e ndezura që kanë karriget për kafene e bëjnë atë perfekt për biznesin.

Yumeya Metal Wood Grain Cafe Chairs seria 1355 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Meqenëse karriget me kokrriza prej druri metalik kanë përparësi unike ndaj karrigeve të drurit të ngurtë, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale përdorin karriget me kokrriza prej druri metalik në vend të drurit të ngurtë.   A Një produkt i ri në treg, Yumeya Metal Wood Grain Seating kombinon avantazhet e karrigeve metalike dhe karrigeve prej druri të ngurtë.

--- Teksturë e plotë

---Forca e lartë, mund të përballojë më shumë se 500 lbs.  Ndërkohë, Yumeya ofron 10 vjet garanci kornizë.

---Kosto efektive, niveli i njëjtë i cilësisë, 70-80% më lirë se karriget prej druri të ngurtë

---Të mund të grumbullohet, 5-10 copë, kurseni 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes

---50% e lehtë se karriget e drurit të ngurtë të nivelit të njëjtë të cilësisë

--- Miqësore ndaj mjedisit dhe e riciklueshme

---0 kosto mirëmbajtjes

---Zvogëloni vështirësinë dhe koston e mëvonshme të funksionimit

--- Shkurtoni ciklin e kthimit të investimit

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YL1355 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Forma unike e mbështetëses dhe dizajni i linjës dekorative e bën të gjithë karrigen të duket ndryshe nga karriget e zakonshme të ngrënies, të cilat mund të përmirësojnë të gjithë vendin. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Menwhlie,   YL1355 mund të grumbullojë 5 copë të larta, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes.   Gjithë këta faktorë u bë Karrige anëse një zgjedhje e re për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 9
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 10
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 12
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 13
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 15
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 16
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 18

A01 Walnut

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 19

A02 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 20

A03 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 21

A05BeechName

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 22

A07 Cherry

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 23

A09 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 24

A30Oak

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 25

A50 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 26

A51 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 27

A52 Walnuti

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 29

PC01

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 30

PC05

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 31

PC06

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 32

PC21

 

Dou TM
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 33

SP8011

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 35

M-OD-PC-001

Karrige për Kafe Shop Karrige për Kafe Shop Prodhim 36

M-OD-PC-004

 


Avantazhe të kompanisë


· Dizajni i karrigeve Yumeya Chairs për kafene është profesional. Ai plotësohet nga dizajnerët tanë profesionistë të cilët ndjekin gjithmonë tendencat më të fundit në dizajnin e mobiljeve.


· Produkti dallohet nga cilësia e mirë e qepjes. Janë përdorur teknika të pjekura të qepjes dhe qepjes për t'u siguruar që çdo qepje të bëhet me sofistikim.


· Kënaqësia e klientëve ka nevojë për përpjekjet e stafit të çdo Yumeya Chairs.


Veçoritë e kompanisë


· Yumeya Chairs ka forcë të fortë në prodhimin e karrigeve për kafene.


· Për një kohë të gjatë, Yumeya Chairs i ka kushtuar gjithmonë rëndësi të madhe vlerës thelbësore të fuqisë teknologjike.


· Vizioni i korporatës i Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është e përkushtuar të ndërtojë një karrige të klasit botëror për kompaninë e dyqaneve kafene me konkurrencë thelbësore! Kontrolloje!


Zbatimi i produktit


Karriget e Yumeya Chairs për kafene janë të disponueshme në një gamë të gjerë aplikimesh.


Karriget Yumeya ka shumë vite përvojë në industri dhe forcë të fortë prodhimi. Sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne jemi në gjendje t'u ofrojmë klientëve zgjidhje të shkëlqyera dhe efikase me një ndalesë.


si behen karriget?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.