Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 1
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 2
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 3
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 4
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 5
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 6
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 7
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 1
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 2
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 3
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 4
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 5
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 6
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 7

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje

hetim

Nëse ju pëlqen të frekuentoni kafenetë dhe restorantet për kuzhinën e tyre të shijshme, shanset janë që të keni vënë re praninë e kudogjendur të karrigeve të stilit kafene. Ky stil karrige karakterizohet nga një dizajn i thjeshtë, minimalist i cili është i rehatshëm dhe i qëndrueshëm. Kthesa delikate dhe sediljet e veshura me susta i bëjnë ato perfekte për një darkë të lirë, ndërkohë që balancojnë bukur me mjedisin përreth.

Merrni shërbimin më të mirë në një mjedis të këndshëm.

Seria e karrigeve të ngrënies Yumeya 2028 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.   Pasi bëri karrigen e parë prej druri metalik në 1998, Yumeya është angazhuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik për më shumë se 20 vjet. Në shumë praktikë, ne gradualisht e kuptojmë se trajtimi sipërfaqësor është një sistem, ka të paktën 5 pika kyçe për të marrë kokrrizën e përsosur të drurit metalik.

---Polimi i mirë,   Kryerja e trajtimit sipërfaqësor në një karrige, e ngjashme me make-up-in, para së gjithash duhet të ketë një kornizë të lëmuar. Të gjitha karriget Yumeya duhet të kalojnë nëpër katër procese lustrimi përpara se të mund të hyjnë zyrtarisht në procesin e trajtimit të sipërfaqes.  Lustrim përbërësi --- Lustrim pas saldimit --- Lustrim i imët për të gjithë karrigen --- Lustrim pas pastrimit.  Pas 4 hapash, mund të arrijë efekt të mirë të sheshtë dhe të qetë.

--- Veshja e mirë pluhur mund të zhvillojë në mënyrë efektive ngjyrën,   Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunon me Tiger R  Veshje pluhuri për shtresë pluhuri metalik. Mund të shfaqë plotësisht strukturën e kokrrave të drurit, të rrisë besnikërinë dhe të sigurojë 5 herë rezistencë ndaj konsumit.  

--- Pret i mirë, përshtatshëm, Yumeya është fabrika e vetme që ka realizuar një karrige një kallëp. E gjithë letra me kokërr druri pritet nga kallëpi që përputhet me karrigen.   Prandaj, e gjithë letra me kokërr druri mund të përputhet në mënyrë efektive me karrigen pa asnjë nyje ose boshllëk

--- Kontakt i plotë, siguroni efektin e transferimit të nxehtësisë,   Kokrra e drurit metalik është teknologji e transferimit të nxehtësisë. Prandaj, kontakti i plotë është një faktor kyç. Ne përdorim kallëp plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë për të siguruar kontaktin e plotë të letrës së drurit dhe pluhurit për të arritur një efekt të qartë.

---Kontroll i saktë i temperaturës dhe kohës,   Koha dhe temperatura janë një kombinim delikate. Çdo ndryshim në parametra do të ndikojë në efektin e përgjithshëm, ose jo rezistent ndaj konsumit ose ngjyra të ndryshme. Pas vitesh eksplorimi, Yumeya ka gjetur kombinimin më të mirë të kohës dhe temperaturës për të siguruar efektin më të mirë të kokrrave të drurit.

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 8

E bërë nga çelik 1,5 mm, YQF2009 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   Dizajni i përgjithshëm i karriges,   tub konik i këmbës, dizajn i rehatshëm i shpinës, Është elegante .   Dizajni i krahut të tapiceri mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. Me Yumeya, trajtimi i garinës së drurit metalik mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   Të gjithë këta faktorë e bënë karrigen e kafesë një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 9
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 10
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 11

 

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 12
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 13
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 15
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 16
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 18

A01 Walnut

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 19

A02 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 20

A03 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 21

A05BeechName

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 22

A07 Cherry

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 23

A09 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 24

A30Oak

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 25

A50 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 26

A51 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 27

A52 Walnuti

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 29

PC01

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 30

PC05

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 31

PC06

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 32

PC21

 

Dou TM
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 33

SP8011

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 35

M-OD-PC-001

Karriget e ngrënies në stil kafene Kompania e karrigeve të ngrënies në stil kafeje 36

M-OD-PC-004

 


Avantazhe të kompanisë


· Zhvillimi i karrigeve të ngrënies në stilin e kafenesë Yumeya Chairs ka marrë në konsideratë tema të ndryshme. Ato janë kryesisht biomekanika e këmbës dhe parimi i mekanikës dhe ergonomisë strukturore (kryesisht duke iu referuar zhvillimit të strukturës fiziologjike).


· Bëhet një inspektim i kujdesshëm përpara kontraktimit aktual të produkteve në treg.


· Si një furnizues i pjekur, karriget tona të ngrënies në stilin e kafenesë do të testohen në detaje nga ekipi ynë profesional i QC.


Veçoritë e kompanisë


· Specializim në R&D, prodhimin dhe furnizimin e karrigeve të ngrënies, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një ndërmarrje me zhvillim të shpejtë dhe me një njohje të lartë.


· Ekipi ynë është pasuria jonë më e vlefshme. Ata kanë ekspertizë të avancuar në një sërë teknologjish, të cilat i ofrojnë kompanisë besueshmërinë për të projektuar dhe prodhuar produkte.


· Yumeya Chairs dëshiron të jetë një nga furnizuesit kryesorë të karrigeve të ngrënies në stil kafeneje në industri. Pyet!


Zbatimi i produktit


Karriget tona të ngrënies në stilin e kafenesë janë përdorur gjerësisht në shumë industri.


Ne jemi të përkushtuar për të përmbushur nevojat e klientëve tanë. Ne do të thellojmë situatën e tyre dhe do t'u ofrojmë atyre zgjidhjet më të përshtatshme.


Sa karrige ngrënieje në stil kafenesh ka në botë?

nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.