Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 1
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 2
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 3
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 4
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 1
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 2
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 3
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 4

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1

hetim

"Yumeya" është një karrige komode dhe moderne, e bërë me shkumë dhe pëlhurë të qëndrueshme. Sedilja është në formën e një veze dhe ka një sipërfaqe të lëmuar me një mbështetje të përshtatshme mesit.

Programi ynë i blerjeve me shumicë zvogëlon koston për blerjen e shumë karrigeve për hotelin tuaj.


Detajet e produktit të karriges më të mirë të hotelitInformacioni i Prodhimit


Ne kemi prezantuar materiale të avancuara të importuara për të përmirësuar performancën e karriges më të mirë të hotelit. Angazhimi ynë ndaj cilësisë siguron që produkti të jetë gjithmonë në cilësinë më të mirë. Ky produkt gëzon prezencë dhe reputacion në treg në vendet e huaja.

Seria Yumeya Banquet Seating 3008 përfshin tre stile të ndryshme, mbrapa rrjetë, jastëk prapa dhe rrjetë jastëku. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YZ3008-6 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YZ3008-6 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Tiger Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YZ3008-6 mund të grumbullojë 5 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YZ3008-6 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Tiger Powder Coat, ndërmarrja lider në botë e veshjeve pluhur, e themeluar në vitin 1934 në Austri. Në botë, ekzistojnë shtatë institucione kërkimore shkencore të klasit botëror dhe më shumë se 30 degë në mbarë botën.  Tiger Powder Coat është një produkt i gjelbër, që nuk ka plumb, kadmium dhe substanca të tjera toksike.

Që nga viti 2017, Yumeya Furniture dhe Tiger Coat kanë arritur bashkëpunim strategjik. Deri më tani, ne kemi lançuar së bashku dy teknologji të pionierëve të industrisë.

1.  Këllu ,   Kombinimi i qëndrueshmërisë së veshjes me pluhur me efektin e bojës.  

2.  Diamonë Teknologjia , A Është i fortë si diamanti, 3 herë rezistencë ndaj konsumit se teknologjia konvencionale.

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 5

 

Detaje të Prodhimit

 

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 6
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 7

 

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 8
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 9

 

Si duket në darkë?

 

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 10

 

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 11
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 12
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 13
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 14
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 15

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 16

A01 Walnut

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 17

A02 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 18

A03 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 19

A05BeechName

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 20

A07 Cherry

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 21

A09 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 22

A30Oak

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 23

A50 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 24

A51 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 25

A52 Walnuti

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 26

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 27

PC01

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 28

PC05

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 29

PC06

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 30

PC21

 

Dou TM
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 31

SP8011

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 32

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 33

M-OD-PC-001

Karrigia më e mirë e hotelit Blej me shumicë karriget Yumeya-1 34

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Vendndodhja e Yumeya Chairs gëzon komoditet trafiku dhe ka infrastrukturë të plotë përreth. Të gjitha këto ofrojnë kushte të mira për zhvillimin e shpejtë të kompanisë sonë.
• Yumeya Chairs drejton një sistem të plotë dhe të standardizuar të shërbimit ndaj klientit për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve. Gama e shërbimit me një ndalesë mbulon që nga dhënia e informacionit dhe konsultimi me detaje deri tek kthimi dhe shkëmbimi i produkteve. Kjo ndihmon në përmirësimin e kënaqësisë së klientit dhe mbështetjen për kompaninë.
• Yumeya Chairs ka përjetuar vite me erë dhe shi që kur kemi fituar shumë kualifikime nderi bazuar në produkte dhe shërbime cilësore. Tani ne gëzojmë një pozicion relativisht të rëndësishëm në industri.
Nëse dëshironi të dini karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, kuotat e mobiljeve komerciale, ju lutemi lini informacionin tuaj të kontaktit. Karriget Yumeya do t'ju dërgojnë atë për referencën tuaj.


si mund ta di që kjo është karrigia më e mirë e hotelit?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.