Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Si të blini furnizuesit më të mirë të mobiljeve të hoteleve për femra

Ju mund të habiteni kur zbuloni se stilistët blejnë në shumë vende ku kemi qenë: H &M, Zara Home, Amazon, Michaels dhe madje Walmart. Megjithëse tregtarët me shumicë komerciale nuk janë të aksesueshme për publikun, mund të habiteni kur zbuloni se shumë dizajnerë të brendshëm gjejnë disa nga punimet e tyre më të mira në vende ku të tjerët blejnë çdo ditë. Kam intervistuar stilistë të brendshëm nga qytete të tilla si Nju Jorku, Çikago dhe Nashville për të kuptuar se nga vijnë veprat e tyre më të mira.

Si të blini furnizuesit më të mirë të mobiljeve të hoteleve për femra 1

Herën tjetër që të merrni detergjentin e rrobave, kini kujdes për mobiljet dhe korridorin e dekorit në Target. Ashtu si me blerjet e rrobave, gjërat e lezetshme mund të gjenden kudo kur shikoni cilësinë dhe dizajnin. Gjeni prodhues cilësorë mobiljesh moderne dhe oferta mobiljesh dhe dekoresh shtëpiake nga Kina. Ne jemi The Living Company dhe ekipi ynë është gati për të thjeshtuar dhe pa stres projektimin, prodhimin dhe dërgimin e mobiljeve në hotelin tuaj.

Ne kemi fituar një reputacion si furnizues i mobiljeve hoteliere të cilësisë më të lartë me çmimin më të mirë të mundshëm. Për shumë vite, Select Contract Furniture ka zhvilluar dhe prodhuar pëlhura mobilimi cilësore për sektorët e mikpritjes, argëtimit dhe mjekësisë. Për shkak se ne jemi produkte të bërë me porosi, çdo produkt është projektuar dhe prodhuar për të përmbushur specifikimet e sakta të klientit. Ndryshe nga furnizuesit e tjerë të mobiljeve të hoteleve, Brendësia me shumicë ofron një shumëllojshmëri të gjerë stilesh.

Hotel Furniture Liquidators ofron një përzgjedhje të gjerë mobiljesh të papërdorura për ambjente komerciale, hoteliere dhe ambiente të tjera. Rishitje Living ofron mobilje të përdorura por në gjendje të shkëlqyer në bazë të dërgesës. Resale Living mund të ofrojë mobilje të mjaftueshme për të mbushur një shtëpi, nga shtretërit te karrocat e bareve deri te divanet dhe artet, me çmime që variojnë nga shitjet me pakicë të ulëta deri te automjetet e përdorura, duke ofruar shpesh në vend foto krahasuese të asaj që mund të shitej në internet.

Ne kemi shumë njerëz VRBO, Airbnb, (plus) shumë njerëz nga i gjithë vendi dhe ne mund të ofrojmë mobilje të bukura për të mbushur hapësirën e tyre me një çmim të mirë. Dhe opsione të tjera në internet ofrojnë mobilje më të lira që prishen lehtësisht.

Si të blini furnizuesit më të mirë të mobiljeve të hoteleve për femra 2

Kur bëhet fjalë për gjetjen e mobiljeve, Doherty ka një filozofi praktike: Në epokën e blerjeve në internet, dizajnerët duhet të jenë të hapur për të siguruar produkte nga vende të pazakonta. Disa nga hotelet më kreative (përsa i përket dizajnit dhe shërbimit) janë zhvilluar në të gjithë botën, qofshin të vendosura në ultësirë ​​apo pikërisht në sheshin e famshëm, të gjithë hotelet kanë një vendndodhje të shkëlqyer, pajisje të jashtëzakonshme, dizajn dhe arkitekturë në një gjendje krejtësisht stil i ri meksikan.

Shumë hotele tani janë duke u fokusuar në sigurimin e masave të personalizuara të sigurisë për kategori të ndryshme të ftuarish si gratë, fëmijët dhe të moshuarit. Sipas Laura McCoy, drejtoreshë kreative dhe zëvendëspresidente e dizajnit të brendshëm në Omni Hotels & Vendpushimet, mysafirët presin që një shtrat hoteli të jetë po aq i mirë, nëse jo më i mirë, sesa një shtrat në shtëpi.

Disa hotele marrin guximin të jenë krijues me jastëkë dhe batanije, gjë që është e shkëlqyeshme nëse mysafiri është i kënaqur me opsionet e disponueshme për ta. Çmimet e hoteleve zakonisht variojnë nga 135 deri në 950 dollarë për natë për t'iu përshtatur një game të gjerë buxhetesh.

Ne kemi gjetur hotelet më të mira në Santa Fe, nga hotelet e stilit prej qerpiçi deri te vendpushimet e veçuara të spa. Si një vendas i New Mexico, unë kam qenë në Santa Fe dhe kam qëndruar në hotelet e saj të shumta për më shumë se 20 vjet, duke zbuluar disa nga pamjet gjatë rrugës. National Hospitality Supply ka qenë furnizuesi juaj kryesor i hoteleve dhe moteleve për 30 vjet.

Likuiduesit e mobiljeve të hoteleve i kanë mbijetuar pandemisë duke shitur karrige zyre të përdorura për të punuar në shtëpi. Tani është e hapur 7 ditë në javë dhe ofron shumë shërbime për tregun e ngarkuar të pasurive të paluajtshme në Sioux Falls. Hoteli Four Seasons në Rrugën 57 mbetet i vetmi hotel luksoz midis kolegëve të tij si St. Hotel Regis, Hotel Peninsula, Mandarin Oriental Hotel, Lotte New York Palace Hotel dhe Pierre Hotel që nuk u rihapën kur ekonomia u përmirësua.

Hoteli Four Seasons në qytetin e Nju Jorkut po përpiqet të zgjohet nga gjumi dyvjeçar i COVID këtë pranverë, pasi kompania e tij e menaxhimit dhe pronari i ndërtesës po luftojnë për taksat. Hoteli ndodhet rreth një monumenti modernist të vitit 1948 që dikur ishte selia e sindikatës së marangozëve. Hoteli 52-katësh u hap 28 vjet më parë si hoteli më i shtrenjtë në qytet, me 400 dollarë nata në atë kohë. Warner bleu hotelin ikonik që Lionel Richie dhe Jennifer Aniston thuhet se e duan dhe është ndërtesa e katërt më e lartë në Shtetet e Bashkuara me paratë e fituara nga Beanie Babies në vitin 1999.

The Carpenter ishte një sukses i tillë sa Turner, i cili nuk kishte përvojë të mëparshme hotelerie, ka disa projekte të tjera mikpritjeje, duke përfshirë hotelin Wo Fat & Restorant, një hotel me 23 dhoma që ndodhet mbi restorantin më të vjetër dim sum. Në Honolulu. Hapja e hotelit në verën e 2020 mund të mos ketë qenë koha më e mirë, por nëse ka pasur ndonjëherë një pronë distancuese sociale, ajo është Roundtree. Por Joshua Tree House nuk është një hotel i zakonshëm dhe bashkëpronarja Sarah Combs është larg hotelieres suaj tipike. Goodwin dhe burri i saj, arkitekti kalifornian Matthew Goodwin, i lindur në Brisbane, Australi, nuk kanë punuar kurrë në një projekt hoteli me një zen kur bëhet fjalë për dizajnin e brendshëm.

Dy mysafirët e hotelit, të ndarë prej gati një shekulli, ishin të mahnitur nga të kundërtat polare në dizajnin e mobiljeve të hotelit me porosi. Historia e mobiljeve të personalizuara të hoteleve ndjek rrugën e industrisë së mobiljeve në tërësi, duke iu përgjigjur trendeve të modës, ofertës dhe kërkesës dhe realiteteve ekonomike. Ndërsa stili mbizotërues ishte më madhështor se ai që do të gjeni në shumicën e hoteleve tradicionale sot, është shfaqur një treg i fortë që i shërben industrisë së mikpritjes për të prodhuar në masë mobiljet më të mira për udhëtarët amerikanë dhe adhuruesit e shakerëve. Ross dhe West së shpejti filluan punën për transformimin e ndërtesës së viteve 1940 në një hotel të vogël të veçantë me letër-muri me lule, orendi bambuje dhe instalime rrotulluese nga artistë vendas.

Ata do t'ju lejojnë të përditësoni të gjithë brendësinë e dhomave. Nëse po kërkoni të përmirësoni në një hotel me 5 yje, 7 yje, 3 yje ose ndonjë hotel tjetër, këto.

Klikoni në sugjerimin tonë ose lini një koment më poshtë dhe ne do t'i shikojmë ato në raundin tjetër. Shikoni kategoritë tona të mobiljeve në shiritin e majtë të menusë. Në varësi të gjendjes së mobiljeve, unë do ta zëvendësoja tapiceri me një pëlhurë vërtet të bukur.

Hailian Krasnov, themeluesi i The Design High, ka zbukuruar ndërtesat luksoze të New York Citys, duke përfshirë 63 Wall Street dhe 195 Sullivan Street. Këto gjashtë gra e përdorin hotelin si një platformë për hobi të tyre, nga dizajni i brendshëm te arkitektura, nga ushqimi te rekreacioni në natyrë. Tani, ish-menaxheri ynë i recepsionit ** ** është kthyer dhe ofron disa këshilla të dobishme për hotelet dhe pronarët e hoteleve. Nga banjat tek llambat pranë krevatit, shumica e dhomave të hotelit nuk ofrojnë ndriçim të mjaftueshëm, gjë që i bën të gjithë të ftuarit të ndihen të frustruar.

Këto makineri e bëjnë të lehtë për klientët marrjen e kubave të akullit, por ato gjithashtu ulin koston e hotelit. Nëse një porosi bëhet përpara orës 15:00 të orës lindore (11:00 e mëngjesit me orën lindore, porositë që përmbajnë artikuj jo standarde), porosia do të dorëzohet brenda 3-4 ditëve të punës.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Furnizime hoteli dhe më shumë: Mos u shqetësoni dhe keni artikuj të mrekullueshëm për çmimin më të mirë
Furnizime hoteli dhe më shumë: Mos u shqetësoni dhe keni artikuj të mrekullueshëm për çmimin më të mirë
Nëse jeni në biznesin e hotelerisë dhe mikpritjes, sigurisht që do ta vlerësoni koleksionin që përmban Mingjia Furniture. Furniture Mingjia është një nga shtëpitë më të mira të prodhimit të mobiljeve me qendër në Foshan City, me një numër ekspozitash dhe fabrikash për t'iu përgjigjur kërkesave të ndryshme. Kjo shtëpi prodhuese është e njohur gjithandej për gamën e saj të përshtatshme të mobiljeve dhe artikujve qeramike. Nëse jeni të interesuar dhe dëshironi të shihni fabrikën dhe showroom-in e ngarkuar me gamën e re të mobiljeve dhe artikujve qeramike të moshës së re, estetikisht tërheqëse, Mobilja Mingjia është këtu për të plotësuar nevojën. Ndërsa flasim për produktet dhe shërbimet me të cilat krenohet kjo shtëpi prodhuese, mobiljet prej druri të ngurta, veçanërisht furnizimet dhe mobiljet e hotelit, mobiljet komerciale, dyshemeja e vallëzimit, mbulesa karrige, karrige banketi dhe shumë të tjera. Për të ditur më shumë rreth gamës së mobiljeve, përmenden plotësisht produktet që kjo kompani është në gjendje të ofrojë. Direkt nga katalogu mund të kuptohet gama e mobiljeve që kjo kompani synon të prodhojë. Një gjë duhet theksuar se kjo kompani nuk ofron kurrë shërbime dizajni për klientët e saj. Nga llamba e nxehtësisë deri te arti i mureve, gjithçka është në dispozicion me Mingjia. Emërtoni atë dhe kjo njësi prodhuese do t'ju çojë në pragun tuaj. Gastronorm Container| Llambat ngrohëse Produkte me kërkesë MOQ Disa Ka pak produkte që vijnë me kërkesë MOQ, për të përcaktuar se cilat produkte kanë kërkesë MOQ, duhet të dërgoni emrin e modelit në njësinë prodhuese për të kontrolluar gjithçka. Në atë rast mund të bëhet vetëm një porosi e mobiljeve të cilën kjo kompani do ta dorëzojë përmes EMS ose China Post Air. Për të mirën e klientëve, kjo shtëpi produktesh rekomandon blerjen e më shumë artikujve nga Kina dhe dërgimin e tyre të gjithë në një kontejner të plotë në vend që të blini nga dyqani lokal. Kështu, klientët mund të kursejnë para të mëdha. Ndërsa flasim për paketimin e artikujve, kuti kartoni përdoret për çdo produkt. Për disa nga mobiljet e hotelit nuk ka asnjë kuti vizatimi të përdorur deri më tani. Ndër artikujt ku kutia vizatimore nuk mund të përdoret ka mobilje prej bastun prej palme kacavjerrëse, skenë të lëvizshme, karrige banketi të vendosura në stiv. Pikërisht përpara porosisë zyrtare nëse po pyesni nëse mund të provoni mostrën e mobiljeve, mirë, kjo shtëpi prodhuese e ka këtë mundësi për ty. Qoftë kontejneri Gastronorm apo ndonjë gjë tjetër. Mund të provoni dhe të blini. Opsionet e pagesës Pyesni veten se cili është afati i pagesës, mirëpo kjo shtëpi prodhuese është e lehtë me klientët e saj, kështu që ofrohen kushte të ndryshme pagese si Transferta Telegrafike / Swift Wire (T/T), Letër Kredie (L/C) , Paypal dhe Western Union. Ndër të gjitha llojet e opsioneve të pagesës kjo kompani preferon të ketë T/T, për faktin e thjeshtë, komoditet si për klientin ashtu edhe për shitësin. Klienti ka të ngjarë të paguajë 30% të çmimit në momentin kur bëhet konfirmimi i porosisë dhe pjesa tjetër 70% rregullohet menjëherë përpara se të ngarkohet kontejneri. Konsumatorët mund të studiojnë shumë mirë dhe të inspektojnë mallrat në momentin kur ngarkohen të gjitha vetë në Kinë. Tani për L/C (Letër Kredie) kjo shtëpi e prodhimit të mallrave pranon termin vetëm nga vendet dhe zonat e zgjedhura. Për porositë urgjente, opsionet Western Union dhe Paypal, kjo kompani i konsideron më të mirat. Tani do të kushtojë gati 47 ditë për të marrë pagesën T/T, megjithatë ekziston gjithashtu një mundësi për të pasur pagesë siç dërgohet nga Western Union ose Paypal menjëherë · RELATED QUESTION Çfarë është në bartjen tuaj të përditshme? Po shikoj. Portofoli me para të gatshme, karta debiti, krediti etj, disa postë. Çanta e makinave. Furça flokë. Çelësat. Sanitizer dore. Një kashë nga Starbucks. Receptet. Një linjë e panty. (!) Mints. Karmex. Buzëm. Locioni i naftës së kokos. Dosjen e gozhdës. Tweezer. 2 shishe me recetë me përmbajtje. Telefoni im në një çështje. Një sumitriptan në një paketë blister. Lidhja e telefonit për makinën. Një tufë ndryshimi. Disa nga ato për këshilla në Starbucks në një zarf. Pasaporta ime. Një zarf me certifikatën time të pagëzimit që m'u dërgua me postë nga prifti 82-vjeçar që të mund të bashkohem sërish me kishën time pa kaluar një proces të gjatë. Kjo është. Asgjë e çuditshme.
Këllëf mobiljesh për dhomë gjumi hoteli me porosi në Kinë në Safeer Hotel, Oman
Këllëf mobiljesh për dhomë gjumi hoteli me porosi në Kinë në Safeer Hotel, Oman
Vendndodhja e projektit: Safeer Salalah Hotel, Salalah, Oman Furnizuesi: Mobilje Interi/Mobilim tjetër Me përmirësimin e kushteve të jetesës së njerëzve modernë, hoteli është bërë një pjesë e domosdoshme e qytetërimit modern. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu e dimë se hotelet në fakt kanë shumë nota. Ka shumë faktorë që ndikojnë në notën e hotelit, dhe mobiljet e dhomës së gjumit të hotelit janë një faktor kyç në të. Në këtë drejtim, si të zgjidhni mobiljet e dhomës së gjumit të hotelit? Fillimisht, kur zgjidhni mobiljet e dhomave të hotelit, duhet të zgjidhni sipas nevojave të industrisë, domethënë varet se çfarë stili ka nevojë hoteli juaj, çdo hotel. mund të ketë shijen e vet unike dhe nëse nuk përputhet me shijen e tij, do t'i lërë klientit një përshtypje shumë të pakëndshme, kështu që çelësi për të zgjedhur mobiljet e duhura të dhomës së gjumit të hotelit është të plotësoni shijen tuaj dhe në përputhje me stilin e hotelin tuaj.Përveç kësaj, një tjetër sugjerim për t'u marrë parasysh për zgjedhjen e mobiljeve të dhomës së gjumit të hotelit është të konfirmoni se kush do të jetë klienti juaj, domethënë se çfarë lloj njerëzish do të vijnë dhe do të qëndrojnë në hotelin tuaj. Të gjithë këta faktorë janë kushtet e nevojshme për Zgjedhja e mobiljeve të dhomës së gjumit të hotelit. Në përgjithësi, ju mund të blini vlerën më të mirë për para në mobiljet e dhomave të hotelit vetëm nëse bëni zgjedhje dhe gjykime gjithëpërfshirëse. Mobiljet e hotelit janë një pjesë kyçe e projektit të hotelit. Zgjedhja e mobiljeve të hotelit pasqyron drejtpërdrejt notën e hotelit. Nëse jeni duke kërkuar mobilje për dhoma gjumi hoteli për projektin tuaj të hotelit në momentin kur dëshirojmë që sugjerimet e mësipërme mund të jenë të dobishme për ju. Nëse dëshironi të kërkoni bashkëpunim me furnizuesin lokal të mobiljeve hoteliere në Kinë. Mobiljet WeInteri mund të plotësojnë nevojat tuaja.Interi Furniture, një prodhues kryesor i mobiljeve për hotele mikpritëse në Kinë, me më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e mobiljeve të nivelit të lartë të bërë me porosi, ne jemi bërë një ofrues i preferuar për shumë marka hotelesh ndërkombëtare të klasit të lartë, duke përfshirë katër Seasons,Paradise City,Seamarq,heraton, Westin, Hilton, Intercontinental, Marriott, Grand Hyatt, Ritz-Carlton, Shangri-La dhe shumë të tjera. Videoja e mësipërme është një nga rastet e klientëve tanë të mobiljeve hoteliere të bëra me porosi -Safeer Salalah Hotel. Safeer Pearl Salalah Hotel është një nga hotelet më të mirë me 3 yje në Oman, që ofron shërbim profesional por miqësor. Hoteli ndodhet në kryeqytetin e Omanit, në qendër të Salalah. Të gjitha mobiljet e dhomës së gjumit të hotelit u personalizuan nga Interi Furniture. Çdo pyetje ju lutemi na kontaktoni përmes info@huihefurniture.com · RELATED QUESTION Çfarë është diçka e poshtër që keni bërë për dikë që ia ka bërë ditën? Shpresoj që ia ka bërë ditën dhe deri më tani, nuk kam folur kurrë për këtë me askënd. Babai i fëmijëve të mi dhe unë jetonim në një lagje të varfër. Megjithatë, ne ishim mirë në atë pikë. Ne po përpiqeshim të jetonim një jetë shpirtërore. Ne besuam se duhet të jepnim të dhjetën, diku, por nuk kishim kishë në atë pikë. Kishte një zonjë shumë të bukur që jetonte pas nesh; në fakt ajo do të bëhej një nga shoqet e mia më të mira. Ajo po rritte tre fëmijë vetëm, pasi kishte nxjerrë nga foleja katër fëmijët e saj më të mëdhenj. Ajo më ftoi të merrja pjesë; ata ishin të gjithë njerëz të mirë dhe së shpejti unë po merrja pjesë çdo javë. Nëpërmjet këtij ekspozimi më të afërt, unë arrita të bëj një pamje më të mirë se sa e dëshpëruar financiarisht ishte ajo në të vërtetë. E dija që ajo kurrë nuk do të pranonte paratë që i ishin ofruar, kështu që as nuk u përpoqa. Por, nëse ajo do të gjente para vetëm pasi të gjithë u larguan, çfarë mund të bënte atëherë? Ose do ta shihte si një bekim të papritur dhe do ta fuste në buxhetin e saj, ose do ta çonte në kishën e saj dhe do ta fuste në pjatën e ofertave. Sido që të jetë, bekimi që na kishte dhënë Perëndia do të bekonte dikë tjetër. Kështu, për disa muaj, çdo javë, fsheha një kartëmonedhë njëqind dollarësh diku që nuk ishte shumë e dukshme, por lehtësisht e zbulueshme për të. Çanta e saj e grimit në banjë për shembull. Ajo nuk e përmendi asnjëherë gjetjen e tyre, por vura re se bisedat tona të mëngjesit me kafe së shpejti nuk përfshinin aq shumë referenca për frikën e saj për këtë apo atë faturë. Unë gjithmonë i lija kur e gjithë turma ishte aty, në mënyrë që ajo të mos ishte në gjendje të dinte me siguri se kush po e linte. Disa javë munda të bëja më shumë, por gjithmonë ishin të paktën njëqind. Tani, ja ku është 18 vjet më vonë. Jemi akoma miq. Ajo është shumë mirë tani. Kjo është gjëja më e bukur që kam bërë ndonjëherë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.