Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget e barit prej alumini: Merrni ofertën tuaj më të mirë sot!

Në të kundërt, stolat prej alumini, megjithatë, janë shpesh mjaft të shkurtra, me një lartësi sediljeje që varion nga 23 në 28 inç mbi tokë. Përpara se të mund të kapni stolat më të mira të mbështetëses prej alumini, thjesht duhet të dini.

Karriget e barit prej alumini: Merrni ofertën tuaj më të mirë sot! 1

Prandaj, çmimi i stolave ​​të shufrave prej alumini mund të variojë nga 50 dollarë deri në mijëra dollarë, në varësi të cilësisë së arkitekturës dhe dizajnit. Dizajni i stolave ​​prej alumini duhet të jetë gjithashtu më i rëndësishmi, sepse ju lejon të zgjidhni dizajnin më dekorativ dhe më të përshtatshëm për hapësirën tuaj të jetesës. Prandaj, si blerës, duhet të përpiqeni të gjeni stola prej alumini që kanë të paktën disa (nëse jo të gjitha) nga këto karakteristika. Prandaj, përgjithësisht rekomandohet përdorimi i tavolinave të banakut në banakë të tillë si banakët e kuzhinës, ndërsa tavolinat prej alumini duhet të përdoren gjithmonë në zonat e bareve.

Mund të gjeni informacione të detajuara në manual, të tilla si marka, madhësia, funksioni dhe specifikimet e tjera të stolave ​​të shufrave prej alumini të mbështetëses që ju interesojnë. Megjithatë, gjetja e më të mirëve në tregun më të gjerë mund të kërkojë leximin e këtij artikulli për t'u njohur me stolat e shufrave prej alumini pasi do t'ju ndihmojë të gjeni atë që ju përshtatet më shumë dhe plotëson hapësirën tuaj të jetesës. Prandaj, stolat e barit të bëra nga ky metal garantohen të zgjasin më shumë se stolat e tjera të barit të bëra nga metale të tjera ose materiale me cilësi të ulët. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për stole bari pa shpinë ose stol bari pa shpinë, stole bar kuzhine ose stole bari të kthyeshme, ne kemi një përzgjedhje të gjerë të përmasave nga stolat e barit 24'' deri te stolat e barit shumë të larta në një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash.

Shumë nga këto stole dhe stole bari mund të jenë pjesë e ndenjëseve të larta për hapësira të vogla ose qoshe për mëngjes. Karriget dhe stolat e barit janë një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar funksionalitet dhe stil në hapësirën tuaj. Bëni ashtu siç dëshironi me përfundimet tona të personalizueshme të ndenjëseve dhe kornizës. Çmimi me pakicë, deri në 6/22 $ 1073 ... Sot Knoll po zgjeron dizajnin klasik të Jens Risom me karrige dhe karrige të reja bar.

Pavarësisht përpjekjeve më të mira të Rresourcecenterchicago me mendimet dhe këshillat e tyre, është ende e domosdoshme që t'i pastroni tërësisht stolat e barit të veshur me alumin që do të blini vetë. Nëse keni ndërmend të përdorni stolat e barit shpesh dhe për një periudhë të gjatë kohore, si p.sh. nëse kuzhina juaj shërben si zyrë, ose nëse ishulli juaj është gjithashtu tavolina juaj e ngrënies ose hapësira e punës e fëmijëve, mund t'ju duhen poufe për rehati më të madhe. Për lehtësinë tuaj, do të dëshironi të ndani 7 deri në 14 inç midis sediljes së stolit dhe pjesës së poshtme të banakut ose shiritit. Në fund të fundit, ata mund të jenë disa nga të parët që dikush do të vërë re ndërsa hyn në hapësirën tuaj.

Karriget e barit prej alumini: Merrni ofertën tuaj më të mirë sot! 2

Metal Po aq elegant dhe elegant, koleksioni ynë më i mirë i stolave ​​metalike plotësisht të salduara është qershia mbi tortë për çdo restorant dhe bar. Në veçanti, karriget tona të barit dhe kuzhinës janë rritur në mënyrë eksponenciale për t'u bërë një nga liderët botërorë në këtë kategori. Prodhimet 1 - 12 nga 241 ... Gjeni një stol prej druri ose metali të bërë me porosi që përputhet në mënyrë të përkryer me stilin tuaj. Karriget tona në lartësi të ndryshme i japin hapësirës tuaj një stil të përjetshëm.

Zakonisht mund të ndërtoni një karrige të bukur për shumë më pak se sa mund të blini. Dhe nëse po kërkoni të personalizoni kuzhinën tuaj me një buxhet, padyshim që dëshironi që çmimi i stolit të jetë sa më i ulët që të jetë e mundur. Ne kemi mbi 40 vjet që prodhojmë dhe shesim karrige, karrige, tavolina me çmime direkte të fabrikës. Është i disponueshëm në 24 "lartësi rafti ose 29" lartësi shufra.

Gjerësia e stolit gjithashtu ndihmon në përcaktimin se sa karrige mund të vendosen në një zonë të caktuar. Karrige Christopher Knight Home Ogden është një dizajn i shkëlqyeshëm për kuzhinën ose dhomën e ndenjes. Ju nevojiten 6-12 inç midis secilës palë karrige në mënyrë që familja ose të ftuarit tuaj të mund të ulen rehat së bashku. Një stol pa shpinë kursen hapësirë ​​dhe duket elegante, por gjithashtu mund të shkaktojë qëndrim të keq dhe dhimbje shpine.

Krijoni hapësirë ​​shtesë për ndenjëse në shtëpi ose në zyrë me stolat tona moderne. Ju gjithashtu mund të zgjidhni materialin e stolit, nga lëkura tek druri artificial dhe më shumë. Mos harroni baret e shtëpisë, tualetet si bufetë dhe komoditë, vendet e ndenjëseve si stolat, karriget dhe karriget me rrota, madje edhe mobiljet në formë fuçi. Mos e dini shumë vonë nëse karrigia juaj e ëndrrave është shumë e ulët apo shumë e lartë.

Jashtëqitjet e jashtme do të duhet të lahen më shpesh, kështu që jastëkët duhet të jenë të lëvizshëm. Karriget që janë më të rënda në bazë kanë më pak gjasa të rrëzohen. Stools (10) ... Karrige e rregullueshme (1); Karrige (6); Jashtëqitje ... Karrigen e metalit, Mika. Nëse karrigia juaj është shumë e ngushtë, do të jetë shumë e pakëndshme për t'u përdorur.

Ne kemi një gamë të gjerë të ndenjëseve në bar në shtëpi, sportele dhe tavolina lokalesh. Mbështetja e shpinës dhe forma e sediljes ofrojnë një pozicion të rehatshëm ndenjëse pas banakut të kuzhinës ose në tavolinën e punës. Dhe nëse doni të rrisni komoditetin e hapësirës suaj, blini karrige kopshti të veshur me susta Lowes që ofrojnë një pozicion komod ndenjëse në çdo mjedis.

Në këtë mënyrë, ju do ta merrni laptopin tuaj direkt nga prodhuesi dhe jo nga një shitës. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri stilesh, përfundimesh dhe produktesh elegante të papërshkueshme nga moti. Ne do të kemi nevojë për më shumë karrige dhe stola në të ardhmen, dhe kur të kemi nevojë, nuk do të blejmë askund tjetër përveç kësaj dhome.

Platforma më e besueshme, Amazon shet një sërë laptopësh, si dhe direkt nga prodhuesit. Marka Apple është zakonisht më e shtrenjtë se markat më pak të njohura, por me cilësi të lartë.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Njoftim për ndryshim të madh! Janë në shitje stolat e barit prej alumini!
Njoftim për ndryshim të madh! Janë në shitje stolat e barit prej alumini!
Karakterizon .Ka marrë certifikata të tilla si .Nëse keni interes për produktin e përmendur më sipër, klikoni për specifikim më të detajuar. Në aspektin e dizajnit të produktit, ekipi ynë i dizajnit i kushton gjithmonë vëmendje shijeve të klientëve dhe trendeve të industrisë. Falë kësaj, produkti ynë i ri stolat prej alumini mund të tërheqin plotësisht vëmendjen e njerëzve me pamjen e tyre unike. Për më tepër, ajo është e shënuar nga dhe kështu me radhë, duke e bërë atë të vlefshëm investimin. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth karrigeve Yumeya, mund të filloni të shfletoni tani. Shumë fotografi rreth produkteve tona, mjedisit të kompanisë dhe vizitave të klientëve janë paraqitur në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. YG7152 Tavolinë ngrënieje kafeneje me kokrra druri alumini me dizajn të ri Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H1080*SH760*W450*D550mm ● COM:0.90 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs është gjithmonë e orientuar nga klientët dhe e përkushtuar për të ofruar produktet dhe shërbimet më të mira për çdo klient në një mënyrë efikase. Karriget Yumeya është në krye në segmentin vendas dhe njihet mirë nga klientët në vendet e huaja. Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. stolat e barit prej alumini janë të punuara mirë me një dizajn të ri dhe pamje tërheqëse. Është i zbatueshëm në shumë vende si shtëpi, restorante, hotele, kafene dhe bare. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. 1. Teknologjia e prodhimit: Me vite të akumulimit, ne kemi aftësi të mjaftueshme për të përmirësuar procesin e prodhimit. Teknologjia e avancuar duke përfshirë saldimin, gdhendjen kimike, shpërthimin sipërfaqësor dhe lustrimin kontribuon në performancën superiore të produkteve. Në përputhje me standardet kombëtare të kontrollit të cilësisë dhe kërkesat e sigurisë, Yumeya Chairs prodhon të gjitha llojet e karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve tregtare të bazuara në materiale miqësore me mjedisin, të sigurta dhe të forta. Ato nuk janë të lehta për tu zbehur dhe ndryshkur. Ato kanë qëndrueshmëri të lartë dhe jetëgjatësi të gjatë me burim drite. Ata tërheqin shumë porosi nga agjentët dhe shitësit me shumicë. Yumeya Chairs ka vite që merret me prodhimin e karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve komerciale. Dhe ne kemi marrë njohuri dhe teknologji të pasur në projektimin dhe ndërtimin. Për më tepër, ne kemi grumbulluar një përvojë të pasur në prodhim dhe përpunim. Nëse kemi marrëveshje për rimbursimin, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yg7152-yumeya-new-design-aluminium-wood-grain-cafe-dining-stool.html
Ne po nxjerrim dicka të mëdha prej alumini
Ne po nxjerrim dicka të mëdha prej alumini
Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Karriget Yumeya ka udhëhequr industrinë prej vitesh. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. stolat e barit prej alumini aplikohen gjerësisht në shumë fusha si ndërtimi, nafta, kimikatet, mjekësia, ushqimi, industria e lehtë, makineri dhe instrumente. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. 1. Teknologjia e prodhimit: Me vite të akumulimit, ne kemi aftësi të mjaftueshme për të përmirësuar procesin e prodhimit. Teknologjia e avancuar duke përfshirë saldimin, gdhendjen kimike, shpërthimin sipërfaqësor dhe lustrimin kontribuon në performancën superiore të produkteve. karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të ofruara nga Yumeya Chairs janë të dizajnuara për të qenë miqësore për përdoruesit. Ato reagojnë shpejt, funksionojnë lehtë, besojnë sigurinë dhe funksionojnë praktikisht. Që nga fillimi në , Yumeya Chairs i është përgjigjur gjithmonë pozitivisht sfidave të ndryshme në industrinë e aksesorëve të modës. Përveç kësaj, ne jemi munduar maksimalisht për të kapërcyer të gjitha vështirësitë në zhvillim. Ne kemi arritur arritje të shkëlqyera dhe kemi përmirësuar në masë të madhe pozicionin tonë. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, do t'ju garantohet të merrni 100% rimbursim. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H1120*SH760*W450*D550mm ● COM: 1.80 metra ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Sipas sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë, Yumeya Chairs ka kaluar çertifikatat e cilësisë të audituara nga organizatat ndërkombëtare. Ndërkohë, ne gjithmonë e konsiderojmë inovacionin teknologjik si konkurrencën thelbësore dhe insistojmë në zhvillimin e produkteve në një mënyrë inovative. Karriget tona prej alumini janë rezultati ynë më i ri. Për më tepër, ne fokusohemi shumë në cilësinë e shërbimit dhe synojmë t'u ofrojmë klientëve në të gjithë botën shërbime të menduara. Ju lutemi mos hezitoni të bëni çdo pyetje që mund të keni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! http://www.youmeiya.net/product/yg7175-yumeya-new-design-wood-grain-aluminium-upholstery-dining-stool.html
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.