Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Pse dëshironi një karrige në dhomë hoteli

Njohja e formës dhe madhësisë së karrigeve të dhomave të hotelit dhe gjetja e furnizuesit të duhur të mobiljeve të hotelit janë parakushte për suksesin e biznesit tuaj të hotelit. Blerja e mobiljeve të hotelit për një pronë të tërë në të njëjtën kohë është një vepër, dhe nëse nuk planifikoni me kujdes përpara kohe, është e lehtë të anashkaloni një zonë, kështu që jini të qartë se çfarë keni nevojë dhe sa artikuj të çdo lloji do të funksionojnë për ju. në shtëpi. Hapësirë. Bëjini mysafirët të ndihen rehat dhe si në shtëpi me mobilimin e dhomave të hotelit me cilësi të lartë.

Pse dëshironi një karrige në dhomë hoteli 1

Do të ndiheni sikur jeni në një hotel që ju mirëpret me mikpritjen jugore dhe një hapësirë ​​që do t'ju bëjë të ndiheni sikur keni shpenzuar shumë më tepër se buxheti juaj. Asnjëherë nuk prisni të paguani tarifa të ulëta për dhoma hoteli kur shihni dhomat tona, por ne ofrojmë luks të përballueshëm për të gjithë udhëtarët. Ne e dimë që ju dëshironi ofertat më të mira të hoteleve dhe duam të sigurohemi që të merrni çmimin më të mirë pa humbur kohë.

Gjithmonë do të ketë ditë kur një hotel rezervohet plotësisht, por më shpesh një hotel ka një dhomë për t'ju kënaqur. Kur zgjidhni një hotel biznesi, duhet të siguroheni që të keni Wi-Fi të shkëlqyeshëm, një dhomë për të punuar dhe për t'u çlodhur, një holl të gjerë nëse doni të ndryshoni mjedisin tuaj dhe nëse dëshironi të bëni pak punë, një hotel me palestër. . Meqenëse hotelet përdoren në mënyrë aktive për të bërë biznes, hoteli luksoz ka hapësirë ​​të mjaftueshme për një tavolinë pune dhe një karrige të rehatshme për të punuar.

Nëse dhoma juaj e gjumit është mjaft e madhe dhe dëshironi që ajo të duket si një hotel, mos ngurroni të shtoni një tavolinë pune luksoze dhe karrige pranë njërit prej mureve, ndoshta pranë dritares. Hotelet kanë gjithashtu një dhomë të vogël ndenjeje me karrige dhe një tavolinë kafeje dhe nganjëherë një divan dy-vendësh.

Një krevat i rehatshëm, komodina, TV dhe komodina janë mobilje standarde në një dhomë hoteli. Së fundi, çdo pjesë e mobiljeve duhet të duket sikur përshtatet së bashku dhe i përket dhomës.

Pse dëshironi një karrige në dhomë hoteli 2

Nëse nuk keni sy për të dizajnuar dhoma hoteli dhe mobilje, një dizajner i brendshëm i mikpritjes mund t'ju ndihmojë të merrni atë që dëshironi. Mobiljet e dhomave të hotelit duhet të jenë praktike por edhe estetike.

Duhet theksuar se hoteli duhet të zgjedhë karrigen e duhur sipas buxhetit, stilit të mobiljeve, materialit, vlerës dhe madhësisë së dhomës. Këtu do t'ju prezantojmë me karrige të ndryshme në pjesë të ndryshme të hotelit në mënyrë që të mos ngatërroheni kur zgjidhni një karrige për dhomën tuaj të hotelit. Natyrisht, karriget e dhomave të hoteleve kanë lloje dhe stile të ndryshme, me funksione të ndryshme dhe sjellin estetikë dhe kënaqësi vizuale të ndryshme.

Epo, pavarësisht nga shumëllojshmëria e preferencave për karriget, shtretërit dhe divanet për mikpritje, ka disa rregulla universale që duhen ndjekur për të bërë zgjedhjen më të mirë të mobiljeve të hotelit me porosi për të kënaqur mysafirët tuaj. Ambienti i një hoteli në dhomën tuaj të gjumit nuk ka të bëjë vetëm me marrjen e mobiljeve më të bukura dhe dekorimin e qosheve të spitalit. Së fundi, mos harroni të rregulloni shtratin tuaj dhe të pastroni dhomën tuaj çdo mëngjes përpara se të shkoni në punë, në mënyrë që të mund të ktheheni në shtëpi në atmosferën e hotelit që ju pëlqen çdo ditë.

Kjo do ta bëjë të gjithë procesin më pak të mundimshëm, sepse nuk do të keni më një hotel me mobilje të çrregullta. Pas zgjedhjes së mobiljeve të reja për hotelin, është shumë e rëndësishme të instaloni çdo detaj në mënyrë korrekte. Megjithatë, ky proces mund të jetë i frikshëm, sepse nuk dëshironi që rinovimi i hoteleve të ndikojë në numrin tuaj të rezervimeve ose përvojën e mysafirëve.

Ata do t'ju lejojnë të përditësoni të gjithë brendësinë e dhomave. Nëse po kërkoni të përmirësoni në një hotel me 5 yje, 7 yje, 3 yje ose ndonjë hotel tjetër, këto. Pavarësisht nëse keni nevojë për ndenjëse në hollin ose krevate dhe komodina dyshe, Zoom Inc. aty gjenden mobiljet e hotelit qe kerkoni.

Qëllimi ynë është të plotësojmë nevojat tuaja duke kombinuar mobiljet tona hoteliere me cilësi të lartë me sugjerimet profesionale të dizajnit të brendshëm. Prandaj, këtë vit, nëse nuk jeni të gatshëm të ktheheni nga akomodimi luksoz, ose thjesht dëshironi ta bëni shtëpinë tuaj si një shtëpi të këndshme, ju lutemi shikoni këshillën tonë se si ta bëni dhomën tuaj të gjumit të duket si një dhomë hoteli pa shpenzuar para. Për të krijuar dhoma të rehatshme dhe të ngrohta miqsh dhe hapësira hoteli, duhet t'i shihni gjërat me sytë e tyre. Pavarësisht se sa inovativ është hoteli, ka ende disa kërkesa “bazë” që duhet të plotësojnë të gjitha hotelet për ta bërë qëndrimin e tyre të lumtur dhe komod.

Shumë hotele tani janë duke u fokusuar në sigurimin e masave të personalizuara të sigurisë për kategori të ndryshme të ftuarish si gratë, fëmijët dhe të moshuarit. Hotelet duhet të ofrojnë dhoma me pajisje të përshtatshme për t'u përdorur nga personat me dëmtime dëgjimi dhe/ose shikimi. Për të gjitha hotelet që janë ndërtuar ose kanë ndryshime dhoma që nga data 15 mars 2012, zbatohen standardet e vitit 2010. Standardet e 1991 zbatohen për të gjitha hotelet e filluara përpara datës 15 mars 2012, me kusht që të mos ketë ndryshime në dhomat e miqve që nga ajo datë. .

Hotelet duhet të kenë të paktën një dhomë me karakteristika celulare dhe komunikimi. Në interes të shpërndarjes së drejtë, hotelet duhet t'u ofrojnë miqve dhoma të aksesueshme në kate të ndryshme, të larta dhe të ulëta. Shumica e hoteleve ofrojnë një zgjedhje dhomash dhe suitash, të cilat ndryshojnë në madhësi, numër shtretërish, lloje, lehtësira dhe veçori, dhe ka të ngjarë të ndryshojnë në çmim.

Kur mysafirët zgjedhin të qëndrojnë në një hotel, ata mund të shikojnë mobiljet përpara se të marrin një vendim. Ndoshta dhoma më e rëndësishme në një hotel është dhoma ku do të qëndrojë mysafiri. Ky hotel luksoz gjithashtu investon në tavolina, tavolina, karrige, televizorë dhe garderobë (me kasaforta) cilësore.

Ndër arredimet e larmishme, karriget për dhomat e hotelit janë një nga faktorët kryesorë në krijimin e efektit, pasi ato janë të dukshme pothuajse në çdo cep. Disa hotele të mëdha në përgjithësi kërkojnë karrige të palosshme në dhomën e ngrënies për tubime të mëdha si bankete dhe dasma. Hotelet shpesh zgjedhin llamba të mëdha daulle ose perandori me nuanca pëlhure. Disa hotele marrin guximin të jenë krijues me jastëkë dhe batanije, gjë që është e shkëlqyeshme nëse mysafiri është i kënaqur me opsionet e disponueshme për ta.

Nëse qëndroni në një hotel me 4 ose 5 yje, ka shumë mundësi që dhoma juaj të pastrohet në mëngjes dhe më pas në mbrëmje për të përgatitur shtratin tuaj për të fjetur. Ju mund të mendoni se pastruesi ose shoqëruesit e minibarit duhet ta kontrollojnë këtë, dhe ata duhet ta kontrollojnë atë, por hotelet nuk duan që ju të dini se shërbëtoret duhet të pastrojnë çdo dhomë në një kohë të caktuar.

Nëse mysafirët nuk janë të impresionuar me orenditë e hollit, ata mund të mos duan të kalojnë shumë kohë në hotelin tuaj ose të përdorin lehtësitë e disponueshme. Natyrisht, përvoja pozitive që të ftuarit tuaj kanë në holl duhet të shtrihet në dhomën e tyre të hotelit, pasi këtu ata kalojnë pjesën më të madhe të kohës në hotelin tuaj. Mysafirët e hotelit do të vënë re nëse është një kolltuk mikpritjeje me dizajn të pazakontë apo një dyshek tepër i butë.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Një histori e shkurtër e karrigeve të dhomave të hotelit
Një histori e shkurtër e karrigeve të dhomave të hotelit
Çfarë duhet të kërkoni në karriget e dhomave të hotelit Në hotele, njerëzit do të ulen në dhomat e tyre të hotelit dhe mund të marrin disa këshilla të mira nga menaxheri i hotelit. Informacioni i duhur mund t'i ndihmojë ata të marrin vendime më të mira se çfarë të veshin dhe çfarë të shmangin kur udhëtojnë. Shumica e hoteleve janë në pronësi të individëve privatë dhe është gjithmonë mirë të kontrolloni nëse kanë nevoja të veçanta apo jo. Gjithashtu është mirë të kontrollohet nëse personi ka ndonjë problem shëndetësor. Nëse jo, atëherë është mirë të kërkoni ndihmë nga menaxheri i hotelit tuaj. Nëse keni menduar të blini karrige hoteli në internet, atëherë është vërtet e rëndësishme të siguroheni që po merrni ofertat më të mira të mundshme. Një karrige e mirë hoteli jo vetëm që do t'ju japë rehati, por gjithashtu do t'ju japë privatësi dhe një pamje elegante. Lloji i duhur i karriges do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të qëndroni në dhomën tuaj pa pasur nevojë të shqetësoheni për t'u kapur në një labirint me tela. Gjithashtu do të jetë e lehtë të dallosh nëse do të blesh një karrige nga një dyqan zinxhir. Nëse jeni të interesuar të blini karrige për dhoma hoteli, ju lutemi lexoni këtë blog dhe hidhini një sy listës së hoteleve më të mira në Chennai. Ata kanë shërbim të shkëlqyeshëm dhe shumë më tepër lehtësira sesa thjesht të ulesh në një restorant. Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë hoteli të lirë, atëherë ka disa hotele të mira në Chennai që ofrojnë strehim të rehatshëm dhe ofrojnë gjithashtu Wi-Fi falas. Karriget e hotelit janë një pjesë e rëndësishme e jetës sonë. Një karrige që është shumë e vogël për t'u futur në një kornizë të vogël dhe ka nevojë për shumë hapësirë ​​mund të shkaktojë dhimbje shpine dhe zhgënjim në këmbët tuaja. Ato gjithashtu mund të shkaktojnë stres dhe dhimbje koke në këmbët tuaja. Kur uleni për të përdorur një karrige është shumë e rëndësishme të kërkoni gjëra që janë të rehatshme dhe të lehta për t'u përdorur. Këto përfshijnë ulëse, libra, revista, muzikë, gazeta, televizion, TV, etj. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me atë që kërkoni në një karrige, ju lutemi na kontaktoni në (973) 724-3017. Cilat marke janë të besueshme? Karriget e hotelit janë të rëndësishme për mikpritjen dhe kështu ato mund të përdoren nga njerëzit që duan të kalojnë kohë me familjen ose miqtë e tyre. Ekzistojnë dy lloje karrige hoteli, njëra është projektuar për individë që kanë lëvizshmëri shumë të kufizuar dhe tjetra është projektuar për udhëtarët e biznesit që kanë pak lëvizshmëri. Karriget e hotelit janë të dobishme për ata që nuk kanë akses në energji elektrike ose pajisje të tjera elektrike. Është më mirë të përdorni një burim portativ energjie sesa një person që ka vështirësi të paguajë faturat e tij. Për të kursyer para, njerëzit duhet të kërkojnë hotele që kanë vende të rehatshme. Është e vështirë të gjesh një burim të besueshëm për informacion mbi karriget e dhomave të hotelit. Megjithatë, ka disa faqe në internet që ju ofrojnë disa informacione të dobishme për karriget e dhomave të hotelit. Gjëja më e rëndësishme për të kërkuar është se çfarë lloj karrige do të përdorni? Nëse nuk e keni idenë se çfarë lloj karrige përdorni, atëherë është mirë të shikoni komentet e tyre dhe të mësoni se çfarë po bëjnë. Gjithashtu, shikoni lidhjet në faqen e produktit për të mësuar më shumë rreth produkteve që ata përdorin. Karriget e hotelit janë me të vërtetë një artikull i dobishëm për shumë hotele. Një karrige e mirë hoteli duhet të jetë në gjendje t'i rezistojë përdorimit të rëndë dhe ta bëjë dhomën të ndihet rehat. Ka edhe disa që janë të disponueshme në ngjyra të ndryshme, por shumica e tyre janë bërë nga materiale që janë të qëndrueshme dhe që nuk thyhen lehtë. Ato mund të përdoren si thekse dekorative për të rritur bukurinë e dhomës tuaj. Cili është ndryshimi midis një dhome hoteli origjinale dhe një karrige restoranti? Cilat janë problemet e zakonshme me këto karrige? A ka ndonjë problem teknik me këto karrige? A mund t'i çoni ato në destinacionin tuaj nëse mund t'i merrni nga zyra juaj më e afërt? Si mund të siguroheni që ato janë cilësore? A ka nevojë të tarifohen për këto karrige? Nëse po, si e dini se çfarë kërkohet për t'i përdorur ato? Kur bëhet fjalë për blerjen e mobiljeve, si e dini se çfarë kërkohet për t'i përdorur ato? Si të blesh një dhomë hoteli Për shembull, nëse nuk keni qenë kurrë më parë në një hotel, mund të mendoni se është më e lehtë të blini një karrige të re sa herë që lëvizni. Por, çka nëse jeni i ri në udhëtime dhe keni nevojë të kaloni pak kohë duke udhëtuar? Do të jeni të lumtur të dini se ka shumë mënyra për të kursyer para në karriget e hotelit. Disa nga mënyrat më të njohura për të kursyer para në karriget e hotelit janë: Blini hotele të lira në internet, merrni zbritje prej tyre dhe sigurohuni që të përdorni ofertën më të mirë në dispozicion. Çdo person i vetëm që ka punuar ndonjëherë në menaxhimin e hoteleve e ka parë ndërtesën, çdo ditë. Ka lloje të ndryshme të karrigeve të hotelit dhe secila prej tyre mund të sigurojë llojin e duhur të ndenjëseve për grupin. Çdo karrige ka grupin e vet të butonave dhe funksioneve, kështu që ju mund të keni një vend të rehatshëm. Mund ta përdorni si karrige komode ose komodine. Është e vështirë të sigurohesh që personi që ka jetuar në hotel për shumë vite e di se çfarë është duke bërë. Ata kanë shumë përdorime të tjera përveçse të ulen në një karrige dhe të bëjnë shënime në fletoret e tyre. Ju duhet të dini se si të përdorni vendin më të mirë për të shkruar shënimet tuaja. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të kontrolloni se çfarë thonë njerëzit për përvojën e tyre me hotelin. Ka shumë lloje të karrigeve hoteliere të disponueshme në treg, por të gjitha ato kanë funksione dhe dizajne të ndryshme. Disa njerëz kanë pasur banjën e tyre private në hotele prej vitesh. Ka kaq shumë lloje karrigesh dhe është e vështirë të dihet se çfarë lloj karrige të zgjidhni. Për të mësuar më shumë se si të përdorni një karrige në dhomë hoteli, duhet të kaloni udhëzuesin më poshtë. Nëse keni disa pyetje se si të përdorni një karrige në dhomë hoteli, duhet të kërkoni ndihmë nga udhëzuesit. Arsyet pse duhet të blini karrige në dhomë hoteli Ato janë të vështira për t'u gjetur dhe shumë hotele kanë disa probleme me cilësinë e dobët. Disa njerëz zgjedhin të shkojnë për hotele të lira sepse mund të kursejnë para. Hotelet janë vende të mira për të qëndruar dhe ka nga ata që i përdorin për qëndrime në fundjavë. Por duhet të dini se nëse blini një karrige dhome hoteli, do t'ju kushtojë më shumë sesa shuma e parave që do të shpenzonit për të. Duhet të kontrolloni detajet e karriges së hotelit përpara se të vendosni ta blini atë. Sigurohuni që të merrni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Kur ishim studentë, gjithmonë thoshim që nëse donim të qëndronim në një dhomë hoteli, duhet të sigurohemi që të mos shpenzojmë para për ta. Kjo është ajo që hotelet kanë të bëjnë. Ne kemi parë se sa të rëndësishëm janë hotelet për ne dhe ata nuk janë thjesht një lloj gjëje që do të përdoret nga fëmijët tanë dhe prindërit e tyre. Është shumë e rëndësishme për ne që të zgjedhim një dhomë hoteli që do të jetë e rehatshme për ne dhe për fëmijët tanë. Njerëzit kanë shumë frikë të shkojnë në shtrat kur kanë një gjumë të keq gjatë natës. Gjëja më e mirë për hotelet është se ato janë të përshtatshme dhe të përballueshme. Njerëzit nuk kanë nevojë të hyjnë në zyrë dhe mund të qëndrojnë vetëm në vendet më të rehatshme. Nëse dëshironi të kaloni më shumë kohë me familjen tuaj, atëherë hotelet janë zgjidhja e duhur për ju. Nuk ka të bëjë vetëm me numrin e ditëve që kaloni me familjen tuaj, por edhe me çfarë lloj përvoje keni me miqtë dhe familjen tuaj. Do të zbuloni se njerëzit që qëndrojnë me ju do të shijojnë shoqërinë e tyre. Në hotele, njerëzit priren të mërziten me punën dhe udhëtimin e tyre. Ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të hotelit, por ka disa lloje të zakonshme të karrigeve të hotelit nga të cilat mund të zgjidhni. Ju mund të zgjidhni një nga opsionet e mëposhtme: Të rehatshme, moderne, luksoze, fleksibël, të përballueshme, profesionale, miqësore me mjedisin, me stil dhe të qëndrueshme. Lista e gjërave që duhet të kërkoni në një karrige hoteli është si më poshtë: komoditeti, stili, çmimi etj. Dhe është e rëndësishme të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Një karrige e mirë do të jetë shumë më e rehatshme se një e vogël.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.