Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Pse duhet të keni një karrige banketi për shitje?

Shitet karriget e banketit

Pse duhet të keni një karrige banketi për shitje? 1

Është e lehtë të krijosh një dyqan online me burimet dhe mbështetjen e një ekipi me përvojë dhe njohuri të shërbimit të bareve dhe restoranteve. Kjo e bën më të lehtë menaxhimin e hapësirës suaj të ngjarjeve. Një burim i shkëlqyer për dekoruesit e shtëpive është libri që ju tregon se si të përdorni internetin për të ndërtuar një hapësirë ​​të sigurt. Faqja e internetit mund të përdoret për të bërë video dhe për të shtuar çdo grafikë që mund të dëshironi të ndani.

Ky është një vend ku njerëzit mund të zgjedhin nga shumë lloje të ndryshme mobiljesh, dhe ne të gjithë duhet të jemi në gjendje të zgjedhim një. Për një punë të mirë nga dikush që ka shpenzuar kohë duke studiuar drejtësinë, atëherë nuk ka vend më të mirë për të filluar sesa me shtypjen e imët të bibliotekës tuaj lokale. Ka shumë mënyra për të fituar para në internet, dhe nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë se si të fitoni para online, atëherë ju lutemi lexoni këtë postim në blog se pse duhet të keni një karrige banketi për shitje.

Është e vështirë të blesh një karrige nga një rajon shterpë dhe i goditur nga varfëria. Nëse nuk keni para për të blerë një karrige, atëherë nuk ka asnjë mënyrë për të gjetur një vend për ta blerë atë. Njerëzit që jetojnë në ato vende mund të marrin mobiljet e tyre dhe të paguajnë deri në 50 rupi për to. Kur njerëzit nuk paguajnë, ata mund të përdorin kursimet e tyre vetëm për të blerë karriget nga furnitorët më të mirë në treg. Njerëzit që jetojnë në këto vende nuk do të kenë mundësi t'i blejnë ato sepse kanë frikë se mos humbasin paratë e tyre.

Karriget e banketit për shitje zakonisht nuk janë të disponueshme në dyqane. Ato përdoren nga kompani të vogla dhe mund të jenë shumë të shtrenjta. Kur duhet të blini një karrige banketi, ka disa gjëra që duhet t'i shikoni. Një vend i mirë për të filluar është me ligjet për sigurinë e familjes dhe miqve tuaj. Në treg ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të banketit. Një vend i mirë për të filluar është me rregulloret se çfarë lloj karrige dëshironi të blini. Është gjithmonë më mirë të merrni llojin e duhur të karriges që do të jetë perfekte për nevojat tuaja.

Pse duhet të keni një karrige banketi për shitje? 2

Udhëzimet e produktit të karrigeve të banketit në shitje

Nëse jeni të interesuar të blini një karrige banketi, ju lutemi lexoni këtë udhëzues. Kur blini një karrige banketi, është gjithmonë e rëndësishme të kontrolloni që ajo të mos jetë bërë për t'iu përshtatur specifikimeve të ndenjësisë ose që është vetëm një pjesë e mobiljeve. Nëse jeni duke kërkuar për një lloj të caktuar mobiljesh, atëherë shikoni këtë udhëzues. Karriget e banketit janë zakonisht të disponueshme në disa forma dhe madhësi të ndryshme. Nëse jeni të interesuar të blini një karrige banketi, ju lutemi lexoni këtë udhëzues.

Shumica e njerëzve janë të njohur me prezantimin e barstools dhe ata nuk e kuptojnë se ka disa lloje të ndryshme të karrigeve në dispozicion. Ka dy lloje karrigesh, secila me veçoritë dhe funksionet e veta. Ka dy lloje karrigesh, njëra për përdorim të jashtëm dhe tjetra për përdorim të brendshëm. Dallimi midis dy llojeve të karrigeve nuk është gjithmonë i dukshëm. Vetëm kur të keni një kuptim të mirë të bazave se si të përdorni një stol bar, mund të vendosni se çfarë lloj karrige dëshironi të blini.

Është e vështirë të gjesh një përgjigje për çdo pyetje që ke në lidhje me blerjen e karrigeve të banketit. Mënyra e vetme për të marrë përgjigje për të gjitha pyetjet që keni është t'i bëni ato drejtpërdrejt nga personi që ka porositur karriget e banketit. Nëse po mendoni të blini karrige banketi, atëherë ka disa arsye të mira për t'i blerë ato. Disa njerëz e përdorin buxhetin e tyre me mençuri dhe sigurohen që të marrin informacionin e duhur për atë që po blejnë.

Karriget e banketit për shitje shpesh gjenden në hotele dhe restorante të nivelit të lartë. Shumë karrige banketi janë të pajisura me pulla që mund të ndizen dhe fiken, duke i bërë ato të përshtatshme për një madhësi të caktuar tavoline. Ka edhe shumë lloje të tjera të karrigeve të banketit, si p.sh., rrathët, çadrat, tepes, barstools, kolltuqe, filxhanë kafeje, peceta, qirinj, etj. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me karriget e banketit për shitje, ju lutemi na kontaktoni.

Këshilla për kujdesin e karrigeve të banketit në shitje

Karriget e banketit janë të rëndësishme në çdo lloj biznesi sepse mund të jenë shumë të dobishme për ta bërë biznesin tuaj më efikas. Njerëzit i përdorin ato për t'u çlodhur, për të dalë jashtë dhe thjesht për të pasur një vend për t'u ulur. Megjithatë, nuk është gjithmonë e mundur të kurseni para duke blerë karrige banketi në internet. Kostoja e blerjes së karrigeve të banketit në internet është gjithashtu mjaft e lartë. Një përfaqësues i mirë i shërbimit ndaj klientit do t'ju ndihmojë me të gjitha pyetjet që keni në lidhje me blerjen e karrigeve të banketit në internet. Është mirë të blini karrige banketi në internet përpara se të filloni të kërkoni çmimin më të mirë.

Askush nuk dëshiron të jetojë në një mjedis të mbushur me njerëz. Njerëzit vazhdimisht flasin për atë që është e rëndësishme për ta dhe çfarë jo. Problemi është se njerëzit duan të jetojnë në një mjedis të mbushur me njerëz. Është e vështirë të thuash se sa e rëndësishme është të blesh një karrige që është projektuar për të përballuar kërkesat e shumta të jetës së përditshme. Duhet të jemi të kujdesshëm kur blejmë një karrige që është projektuar për t'iu përshtatur formës së trupit tonë. Nëse nuk e dimë se çfarë po bëjmë, atëherë do të kemi më pak gjasa ta blejmë atë.

Të gjithë duhet të kenë një karrige banketi. Kur zgjidhni një karrige, është e rëndësishme të kontrolloni se çfarë lloj mobiljesh kërkoni. Mënyra e vetme për të ditur se çfarë lloj mobiljesh kërkoni është të pyesni miqtë dhe familjen tuaj. Mos kini frikë të pyesni miqtë tuaj nëse kanë një ose dy karrige në dispozicion, por vetëm për shkak se ata kanë një nuk do të thotë se nuk duhet ta kenë një të tillë. Është më mirë të merrni një në vendin tuaj nëse jeni të interesuar ta keni një të tillë.

Kur jeni duke udhëtuar jashtë vendit, është e lehtë të kuptosh pse njerëzit duan të kalojnë më shumë kohë në vendin e tyre. Numri i njerëzve që vizitojnë vendin tuaj do të rritet me numrin e vizitorëve dhe ata do të kenë më shumë gjasa të qëndrojnë në vendin tuaj. Arsyeja kryesore për të vizituar vendin tuaj është t'u jepni atyre pak rehati në udhëtimin e tyre. Njerëzit kanë shumë gjëra të tjera që duhet të bëjnë, të tilla si udhëtimi, ngrënia, blerja dhe shkuarja në supermarket. Kur jeni duke udhëtuar jashtë vendit, duhet të siguroheni që të merrni shërbimin më cilësor.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Mobilje për banket hoteli - të vogla Kushtojini vëmendje krijimit të efekteve të ndryshme artistike
Mobilje për banket hoteli - të vogla Kushtojini vëmendje krijimit të efekteve të ndryshme artistike
Mobilje për banket hoteli - kushtojini vëmendje të vogël për të krijuar efekte të ndryshme artistike Llojet e zejeve me karakteristika lokale të dizajnit të hotelit janë shumë të pasura. Roli i arredimit në brendësi nuk mund të injorohet. Shkalla, ngjyra, stili dhe vendndodhja e tij duhet t'i binden konceptit të dizajnit të brendshëm dhe t'i shërbejnë krijimit të atmosferës, në mënyrë që arkitektura dhe veprat e artit të plotësojnë njëra-tjetrën në vend që secila të ecë dhe të kompensojë njëra-tjetrën. Brendësia e hotelit është art i pastër ose vepra arti praktike. Për sa kohë është i mobiluar, faktorët e formës, ngjyrës dhe teksturës së tij janë të lidhur me shumë faktorë në hapësirën përreth. Forma dhe hapësira kufizohen dhe pasqyrohen me njëra-tjetrën, duke krijuar karakteristikat rajonale të hapësirës së përgjithshme. Çdo vepër arti e arredimit jo vetëm që duhet të tregojë temën e vet, por edhe të koordinohet me ambientin e hapësirës. Vetëm në këtë mënyrë ai mund të pasqyrojë bukurinë dekorative të karakteristikave të ndryshme të hapësirës, ​​të formojë një atmosferë unike mjedisore dhe të japë konotacione të thella kulturore. Madhësia e palosjeve të brendshme duhet të jetë një marrëdhënie e mirë proporcionale me shkallën e mobiljeve të hapësirës së brendshme. Agjenti i brendshëm është shumë i madh, duke e bërë shpesh hapësirën të duket e vogël dhe e mbushur me njerëz, duke prodhuar një ndjenjë depresioni dhe mërzie. Shumë i vogël mund ta bëjë hapësirën shumë të zbrazët. Marrëdhënia midis përbërësve të ambienteve të brendshme reflekton karakteristikat themelore të dizajnit të brendshëm. Prandaj, dizajni i çdo orendi si një pjesë e unifikuar ose e përgjithshme e dhomës nuk konsiderohet pa marrë parasysh ndërveprimin e ngjyrave, ndriçimit, linjave, formave, modeleve, teksturës ose hapësirës në përbërje. Thelbi Një nga këta elementë të përbërjes do të luajë një rol të caktuar në efektin e përgjithshëm dhe do të formojë një bukuri kompozimi. Prandaj, vëmendja e vogël do të krijojë efekte të ndryshme artistike. Dizajni dhe përdorimi i mobiljeve të banketit të hotelit mund ta bëjë hapësirën e hotelit të lulëzojë me ngjyra. Dizajneri nuk do të lejojë një detaj të vogël, sepse mund të krijojë një theks të ri.
Mobilje për banket hoteli - dy dallime të bojës me llak të përdorura zakonisht
Mobilje për banket hoteli - dy dallime të bojës me llak të përdorura zakonisht
Mobilje për banket hoteli - dy dallime të zakonshme me bojë llak Për shkak të mjedisit të tij të veçantë të përdorimit, kërkesat e mobiljeve të hotelit janë të ndryshme nga mobiljet e zyrës dhe më të ndryshme nga mobiljet civile. Bojë është një film shumë i rëndësishëm mbrojtës për mobiljet e hotelit. Essence Boja e mobiljeve të hotelit ndahet kryesisht në dy pjesë kryesore, bojë me bazë uji dhe bojë rrëshirë. Duke marrë parasysh vështirësinë e kostove të prodhimit dhe mjeshtërisë, boja me rrëshirë është një bojë që përdoret zakonisht në mobiljet e hoteleve. Bojë me rrëshirë mund të ndahet në bojë poliester dhe bojë nitro. Tani le të flasim për këto dy bojë që luajtën një rol të mirë në mobilimin e hotelit. Boja nitro e mobiljeve të hotelit njihet edhe si bojë me spërkatje dhe gram dylli. Është kryesisht pambuk nitrifikues dhe shton rrëshirë sintetike, agjent të fortë, tretës dhe hollues për të bërë materiale bazë. Materiali bazë transparent pa lëndë ushqyese është një llak nitro, dhe lëngu i errët që përmban ngjyrën është një bojë magnetike nitro. Filmi i bojës nitro mund të marrë një shkëlqim të lartë përmes lustrimit. Është bojë e përdorur zakonisht. Thelbi Filmi i bojës poliuretani është i fortë dhe rezistent ndaj konsumit. Ka një shkëlqim të lartë pas lustrimit. Rezistenca e tij ndaj ujit, rezistenca ndaj nxehtësisë dhe rezistenca e acidit-alkalit janë të mira. Boja poliestër e mobiljeve të hotelit është filmi kryesor me rrëshirë poliestër. Mobiljet e larta të hoteleve dhe hoteleve të përdorura zakonisht janë bojë poliestër e pangopur, e cila njihet edhe si bojë piano. Karakteristikat e bojës poliestër të pangopur: Filmi i bojës së bojës është i plotë, i qartë dhe transparent, dhe fortësia dhe shkëlqimi i tij janë më të larta se llojet e tjera të bojës; trashësia e filmit të ndërtimit mund të arrijë 1 mm, e cila nuk është e krahasueshme me llojet e tjera të bojës; rezistenca ndaj ujit, rezistenca ndaj nxehtësisë Dhe performanca afatshkurtër e flakës rezistente ndaj dritës është më e mirë se llojet e tjera të llakut. Filmi i bojës akrilike është i ndritshëm dhe i fortë dhe ka mbajtje të mirë të ngjyrave, performancë ndriçimi, rezistencë ndaj ujit dhe ngjitje të mirë. Është lëmuar dhe modifikuar me film të lëmuar bojë dhe mund të zgjasë për një kohë të gjatë. Shtoni një sasi të përshtatshme të agjentit eliminues dhe materialeve ndihmëse. Për shkak të dozës së ndryshme të agjentit ndriçues, shkëlqimi i filmit të bojës është gjithashtu i ndryshëm. Kërkimi popullor: karrige hoteli Guangdong, prodhuesi i mobiljeve të hotelit në Guangdong, prodhuesi i karrigeve të banketeve të hotelit
Arsyet për të shtuar karriget e banketit për shitje në punën tuaj sot
Arsyet për të shtuar karriget e banketit për shitje në punën tuaj sot
Nëse nuk ka karrige në vendin tuaj të dasmës (ose nëse keni nevojë për opsione të tjera), është më mirë të filloni kërkimin tuaj nga një kompani me qira e dasmave në zonën tuaj. Përveç karrigeve të dasmave, shumica e këtyre planifikuesve të ngjarjeve mund të ofrojnë shërbime të tjera me qira për festa që ju nevojiten në ditë të rëndësishme - mendoni për çadrat e dasmës, dyshemetë e vallëzimit, enët e tavolinës, gotat dhe mbulesat e tavolinës, mund t'i përdorni për të personalizuar mobiljet tuaja. ...Ka shumë detaje të tjera (lista e të ftuarve, lulet, ushqimi, veshja... etj.) në ditën e dasmës për t'u shqetësuar, është e lehtë të lini me qira karrigen e dasmës në sfond, veçanërisht nëse vendi juaj i dasmës është parashikuar ose nuk keni vende. Rregulloni buxhetin tuaj për të përballuar koston e marrjes me qira të ngjarjeve të modës. Pavarësisht nëse është një ngjarje korporative ose banket, sigurimi i ulëseve shtesë në kishë ose instalimi i karrigeve të shkollës në klasë, karriget e stivuara janë një zgjidhje komode për ndenjëse. Karriget e banketit të grumbulluara janë të lehta për t'u riorganizuar për ngjarje të ndryshme dhe për t'u ruajtur kur nuk përdoren. Nëse jeni duke kërkuar për karrige banketi, ne kemi një gamë të madhe dhe të larmishme artikujsh me porosi, si dhe tavolina bufeje dhe shërbime. Ne jemi te specializuar në zhvillimin e mobiljeve të banketeve me porosi për markat, grupet dhe pronat. Tregu i Karrigeve ka mbi 35 vjet që ofron karrige banketi me cilësi të lartë dhe elegante. Ne do të jemi të lumtur të diskutojmë nevojat tuaja për ndenjëse në banket dhe t'ju ndihmojmë të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja specifike. Lexoni më tej për të mësuar rreth llojeve më të njohura të tavolinave të banketeve, pse janë kaq të njohura, si t'i rregulloni ato në mënyrë korrekte dhe gjashtë ide të papritura të dizajnit të tavolinave të banketeve për dasma dhe ahengje. Shtoni karriget e banketit në tryezën tuaj të ngrënies familjare për të shtuar një ngjyrë të kundërta në dhomën e ngrënies ose kuzhinën tuaj. Tavolina e banketit në formë drejtkëndëshe mund të jetë zgjidhja më e mirë për dhoma të gjata ose dhoma me hapësira të mëdha muri pa asnjë detaj. Për shembull, mbani mend se nëse vendosni shumë tavolina banketi përballë njëra-tjetrës, do të duhet shumë kohë që të ftuarit të kalojnë në anën tjetër të tryezës. Rregulloni tabelat një nga një ose mbushni ato në një distancë të përshtatshme duke përdorur shabllonin e paraqitjes së banketit. Për të vlerësuar se sa tavolina banketi do të përshtaten në një dhomë, së pari kuptoni dimensionet e sakta të ndenjëseve në dhomë. Ky është hapësira katrore e dhomës minus hapësirën e lirë për daljet e zjarrit, pjesët e dhomës që nuk janë të përshtatshme për një tavolinë banketi, për shembull, hapësira e kërkuar për një lokal dhe hapësirën pas tij ose një pistë vallëzimi. Tavolinat e banketeve duhet të jenë të vendosura rreth 5 metra larg njëra-tjetrës për karriget dhe korridoret. Kjo karrige e gjithanshme e stivueshme është një mundësi e shkëlqyer për kishat, dhomat e banketeve, dhomat e trajnimit, hotelet, qendrat e kongreseve dhe shkollat. Karriget e palosshme janë një opsion popullor për çdo stil martese. Ato mund të lihen vetëm ose të zbukurohen lehtësisht me stilolapsa me majë dhe dekorime të tjera. Ne i kemi porositur këto, karrigia është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u pastruar. Ne porositëm karrige shtesë për një ngjarje të ardhshme, kështu që na pëlqen që ato palosen kaq lehtë dhe "karroca e karriges falas" e bën lëvizjen kaq të lehtë dhe relaksuese. Karriget Ghost zakonisht kanë një mbështetëse të rrumbullakët, por mund të gjeni edhe një pamje ultra-moderne me një mbështetëse katrore. Më shpesh të përdorura në dasma tradicionale dhe raste zyrtare, ato mund të lihen lakuriq ose të veshura me mbulesa pëlhure të karrigeve. Ato zakonisht jepen me qira për ngjarje formale siç janë pritjet e dasmave për t'i bërë karriget dhe mobiljet më tërheqëse. Është një lloj ndenjëseje që mund të gjendet në klube të vendit, hotele, restorante, salla dasmash dhe shumë vende të tjera. Shpesh, vendet e banketit mund të strehojnë qindra njerëz. Për dasma, konferenca, ngjarje të korporatave dhe ngjarje të tjera, ngjarja do të përdorë hapësirën e banketit dhe më pas karriget do të zhvendosen në zonën e ruajtjes për ngjarjen e radhës. Kompanitë përdorin karriget e banketeve për shumë arsye, nga konferencat dhe prezantimet deri te ngjarjet e korporatave dhe shkollave. Tavolinat e banketit të rrumbullakëta dhe drejtkëndëshe janë më të zakonshmet për shkak të përfitimeve të shumta sociale dhe logjistike. Karrigia e ngrënies është një dizajn i veçantë i përdorur rreth tavolinës së ngrënies. Sediljet e karrigeve ndryshojnë shumë në dizajn dhe mund të përputhen ose jo me modelin e shpinës (mbrapa) të karriges. Karriget mund të vlerësohen bazuar në sa kohë mund të përdoren me lehtësi: karrige 8-orëshe, karrige 24-orëshe, e kështu me radhë. Megjithatë, pozicioni i shtrirë mund të mos jetë i përshtatshëm për karriget e dizajnuara për punë ose ngrënie në tavolinë. Pjesa e pasme e karriges do të mbajë një pjesë të peshës së pasagjerit ndërsa zvogëlon peshën e pjesëve të tjera të trupit. Shtimi i një shpine fleksibël do të rrisë nivelin e rehatisë së karriges dhe do të shtojë rreth 26 dollarë për karrige. Sa i përket sediljes FormFlex, e cila gjithashtu rrit nivelin e rehatisë së ndenjëseve, ky opsion është standard në shumicën e karrigeve të banketit MityLite, megjithatë disa prodhues përfshijnë një shtesë për një ndenjëse fleksibël. Nëse qëllimi është të ofroni rehati maksimale për mysafirët tuaj, do të jetë e vështirë të gjeni një opsion më të mirë sesa karriget e banketit me tapiceri vinili ose pëlhure. Duke qenë se familjet priren të kalojnë pjesën më të madhe të kohës në dhomën e ndenjes, duhet të kujdeseni për komoditetin me divane dhe karrige. Vendet e mbushura dhe karriget e mbushura lejojnë punonjësit tuaj të ulen të qetë gjatë gjithë takimit. Periodikisht, kur kemi seanca më të gjata të qepjes, njerëzit sjellin karrige më të rehatshme nga shtëpia. Është për këtë arsye që kur të ndërrojmë karriget vitin e ardhshëm, unë do të kërkoj karrige diku tjetër. Vlerësuar 5/5 nga Anonymous nga Stack Chair, Black Trapezoid. 52 karriget kanë ardhur në gjendje të mirë, përveç një sediljeje të dëmtuar. Nuk kam marrë ende një zëvendësim, duke shpresuar ta zgjidh këtë problem. E vlerësuar 4 në 5 nga Anonim. Karrige e mbyllur 2.5 inç. Së fundmi kemi blerë karrige për zyrën tonë. Tavolinë e Lancasterit dhe karriget. Karrige banketi e kuqe e stivosur me ndenjëse të mbushur 1''. Ne përdorim në kafenenë ku punonte babai im. Ato ishin të mbuluara me pëlhurë ose lëkurë, ishin prej druri të gdhendur dhe ishin shumë më të ulëta se karriget e sotme - ndonjëherë sediljet e karrigeve ishin vetëm 10 inç (25 cm) të larta. Në disa raste, karrigia përdor materiale të shumta; për shembull, këmbët dhe korniza mund të jenë prej metali, ndërsa sedilja dhe mbështetësja mund të jenë prej plastike. Lloji i materialit të sediljes dhe shpinës së karriges do të ndikojë shumë në çmimin e karriges së banketit. Lloji i materialit të karriges së banketit që dëshironi varet nga qëllimi i përdorimit të karriges. Kur blini karrige banketi, mbani mend se karriget e lira dhe karriget e lira nuk janë e njëjta gjë, dhe ju mund të merrni karrige banketi cilësore me çmime të përballueshme. Opsionet dhe aksesorët shtesë si sedilja FormFlex, mbështetësja fleksibël, montimi dhe këmbët e shtrira shtojnë koston e karriges.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.