Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Pse të zgjidhni një kafene karrige metalike për shtëpinë tuaj

Çfarë janë karriget e kafeve?

Pse të zgjidhni një kafene karrige metalike për shtëpinë tuaj 1

Prej vitesh, ne kemi shpenzuar shumë para duke blerë produkte në internet dhe duke marrë të reja. Këto produkte janë bërë shumë të njohura sepse janë të thjeshta për t'u bërë dhe të lehta për t'u përdorur. Ne e dimë se njerëzit që duan të punojnë në një kafene do të jenë në gjendje të gjejnë lehtësisht diçka që u pëlqen në shtëpinë e tyre. Nëse jeni të interesuar të punoni në një kafene, atëherë ky postim në blog është për ju. Artikulli fokusohet te 'Pse të zgjedhim karriget metalike në kafene?' mund të duket si ky 'Ky postim në blog mund të përdoret për t'ju mësuar se si të ndërtoni një tavolinë ose të ofroni ndihmë në ndërtimin e një kuzhine.

Është e vështirë të thuhet për shkak të natyrës së mjedisit tonë dhe është e vështirë të thuhet nëse po përpiqemi të mbrohemi nga grabitja apo grabitja. Është shumë e vështirë të thuhet nëse përdorim kimikate toksike apo dru të lirë, sepse ato janë të dëmshme për shëndetin tonë. Ne duhet të zgjedhim një produkt të mirë që do të funksionojë për ne dhe nuk do të na dëmtojë. Ka kaq shumë lloje të ndryshme të metaleve që përdorim në shtëpinë tonë, saqë është e vështirë të dimë se cili është më i miri për ne.

Të gjithë e dimë se arti i pikturës dhe përdorimit të llojeve të ndryshme të drurit, plastikës dhe letrës do të jetë shumë popullor në të ardhmen. Por çfarë ndodh me mobiljet e jashtme? Ky blog do t'ju tregojë disa opsione të mira për mobiljet e jashtme që mund të përdoren në kopshtin tuaj. Ne kemi bërë një listë të mobiljeve më të mira të jashtme që mund të përdoren në kopshtin tuaj për t'ju ndihmuar të vendosni për llojin e mobiljeve që dëshironi të përdorni në kopshtin tuaj. Ka kaq shumë lloje të ndryshme të mobiljeve të jashtme dhe të gjitha ato vijnë në stile dhe ngjyra të ndryshme. Ju mund të zgjidhni nga stile të ndryshme mobiljesh të jashtme që mund të përdoren në kopshtin tuaj.

Lloje të karrigeve të kafeve metale

Pse të zgjidhni një kafene karrige metalike për shtëpinë tuaj 2

Le të sigurohemi që po blini atë të duhurin për shtëpinë tuaj. Gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni llojin e duhur të karriges dhe do të jetë më e lehtë të punoni me të. Ju gjithashtu do të duhet të siguroheni që të merrni llojin e duhur të karriges dhe do të jetë e lehtë për t'u mirëmbajtur. Kur të keni zgjedhur llojin e duhur të karriges, atëherë duhet të dini se çfarë lloj karrige dëshironi dhe si ta përdorni. Nëse keni vendosur për llojin e karriges, atëherë duhet të shkoni te llojet e ndryshme të karrigeve dhe ato do të jenë të lehta për t'u mirëmbajtur.

Shumica e njerëzve nuk e dinë se çfarë po ndodh me jetën e tyre dhe nuk e dinë se çfarë po ndodh me punën e tyre. Shumica e njerëzve që punojnë në kafene nuk e dinë se çfarë po ndodh me jetën e tyre dhe për këtë arsye përdorin lloje të ndryshme të karrigeve metalike të kafenesë. Në treg ka shumë lloje të karrigeve metalike të kafenesë, por shumica e njerëzve që punojnë në kafene nuk e dinë se çfarë po ndodh me punën e tyre. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige metalike kafeneje, atëherë duhet të zgjidhni atë që është më e mira për nevojat tuaja.

Është e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të karrigeve metalike të kafenesë, sepse ato mund ta bëjnë shtëpinë tuaj më të rehatshme dhe të mos lodheni duke u ulur në një dhomë të mbushur me njerëz. Kur jeni duke u përpjekur të punoni në një vend që është i zënë, atëherë është mirë të keni një vend për kafe ose çaj. Nëse dëshironi të jeni në gjendje të relaksoheni gjatë punës, atëherë është mirë të keni një karrige që do t'ju lejojë të uleni rehat gjatë punës. Gjithashtu mund të gjeni shumë kafene dhe biznese që i shesin me çmime shumë të ulëta. Kjo do t'ju ndihmojë të kurseni para në blerjet tuaja dhe të siguroheni që të përdorni produktet e duhura.

Çfarë duhet të keni parasysh përpara se të blini karrige metalike në kafene

Askush nuk e di se çfarë lloj kafeje ju pëlqen, por këtu janë disa gjëra që duhet të keni parasysh përpara se të blini karrige metalike kafeneje. Ju duhet të shikoni specifikimet e karrigeve metalike të kafenesë dhe sigurohuni që të kuptoni se çfarë lloj kafeje ju pëlqen. Gjëja më e mirë për të bërë është të zgjidhni llojin e kafesë që ju pëlqen dhe nëse keni ndonjë kërkesë të veçantë, atëherë thjesht kërkoni ndihmë nga miqtë dhe familjarët tuaj. Gjithashtu, kërkoni komente nga miqtë dhe familjarët tuaj.

Do të doja të provoja disa lloje të ndryshme mobiljesh dhe të kisha një ndihmë të vogël nga ana ime krijuese. Jam shumë me fat që kam gjetur një kafene të mirë lokale që ka të gjithë teknologjinë më të fundit që është jo vetëm në lagjen e tyre, por edhe në internet. Nëse jeni në biznesin e dizajnimit të mobiljeve, atëherë ka shumë opsione të tjera në dispozicion, por për këtë blog do të sugjeroja të shikoni disa nga gjërat që janë të njohura në treg. Këtu përfshihen kompjuterët, kamerat dixhitale, kufjet, lojtarët audio, konzolat e lojërave, etj.

Kam zbuluar se është shumë e rëndësishme të merren parasysh të gjitha llojet e ndryshme të materialeve dhe mënyra se si ato do të jenë në gjendje të përzgjidhen. Ka dy lloje materialesh dhe ju mund të zgjidhni një lloj materiali që është i përshtatshëm për shtëpinë tuaj. Unë do t'ju tregoj bazat e ndërtimit të një karrige metalike kafeneje, në mënyrë që ta përdorni si një mjet të thjeshtë për detyrat e përditshme. Mënyra bazë për të ndërtuar një karrige metalike kafeneje është përdorimi i një burimi drite LED. Unë rekomandoj përdorimin e një burimi drite LED sepse është më i ndritshëm se drita e bardhë, kështu që është më e lehtë të shihet se çfarë lloj gjëje po bëni.

Shumica e njerëzve do të thoshin se është shumë e vështirë të gjesh një vend të mirë për të blerë një kafene. Por ata duhet të dinë gjithashtu se ka disa gjëra që duhet t'i shikoni përpara se të blini karrige metalike në kafene. Një nga gjërat që duhet të shikoni përpara se të blini karrige metalike në kafene është stili i karriges. Nëse keni vendosur për një karrige, atëherë duhet të keni parasysh edhe peshën e saj dhe sa mirë do të qëndrojë në dhomën tuaj të ndenjes. Një tjetër gjë që duhet të shikoni përpara se të blini karrige metalike në kafene është madhësia e karriges. Lartësia e karriges është gjithashtu e rëndësishme.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Woohoo! Po lansojmë produktin e ri - karriget metalike të kafenesë!
Woohoo! Po lansojmë produktin e ri - karriget metalike të kafenesë!
Yumeya Chairs është gjithmonë e orientuar nga klientët dhe e përkushtuar për të ofruar produktet dhe shërbimet më të mira për çdo klient në një mënyrë efikase. Si një nga ndërmarrjet lider në këtë fushë, Yumeya Chairs është fokusuar në prodhimin e produkteve me cilësi të lartë, duke përfshirë YQF2006 YQF2006, karrige ngrënieje me tapiceri me kokrriza metalike, tapiceri kafeneje. Duke ofruar shërbimin më të vëmendshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. karriget metalike të kafenesë aplikohen gjerësisht në industrinë e këpucëve. Përdoret për prodhimin dhe përpunimin e të gjitha llojeve të këpucëve si këpucë lëkure, atlete, sandale, çizme dhe këpucë kanavacë. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të disponueshme në lloje të shumta dhe stile të ndryshme. Ata kanë teksturë të butë dhe modele të qarta. Ato janë rezistente ndaj konsumit dhe marrin frymë me elasticitet dhe prakticitet të madh. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përkushtuar gjithmonë biznesit të bizhuterive të modës. Ne kemi mësuar vazhdimisht përvojë në prodhimin e bizhuterive cilësore nga kolegët brenda dhe jashtë vendit. Gjatë procesit, ne kemi ndërtuar mënyrën tonë të prodhimit, e cila vlerësohet gjerësisht në industri. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H895*SH470*W510*D610mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga themelimi, Yumeya Chairs ka drejtuar biznesin tonë duke ndjekur në mënyrë rigoroze rregullat dhe standardet ndërkombëtare. Ne kemi përditësuar nivelin tonë të teknologjisë dhe kemi përmirësuar kapacitetin e prodhimit. Përveç produkteve të standardizuara dhe të personalizuara, ne jemi në gjendje të ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh duke përfshirë shërbimin e përcjelljes së statusit të porosive. Çdo klient mund të ketë mallrat e duhura brenda kohës së caktuar. Nëse dëshironi të mësoni më shumë për karriget metalike të kafenesë - produkti ynë i sapo zhvilluar, na telefononi në çdo kohë. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yqf2006-yumeya-hot-sale-metal-wood-grain-hotel-cafe-upholstery-dining-chair.html
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve metalike të kafenesë
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve metalike të kafenesë
Ndërkohë, në restorantet familjare, vagonët e autobusëve mund të përdoren për pastrimin e tavolinave. Këto ndenjëse zakonisht gjenden në qendër të dhomave të ngrënies, larg mureve ose strukturave të tjera. Karriget më të forta të restorantit prej druri mund të jenë një zgjedhje e mirë për një ambient të tillë. Nëse po planifikoni të hapni një restorant të stilit Speakeasy, mund t'ju nevojiten kabina prej kadifeje të veshur me tegela ose vinyl me karrige druri. Një nga gjërat më të rëndësishme për t'u marrë parasysh kur blini tavolina dhe karrige restoranti është ambienti ose tema. Kur dizajnoni një restorant, një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të keni parasysh janë mobiljet tuaja. Mos harroni se çdo aspekt i dizajnit të restorantit tuaj duhet të pasqyrojë mesazhin tuaj të markës, duke përfshirë mobiljet tuaja. Kur zgjidhni një grup tavolina dhe karrige për një restorant, shërbimi dhe mirëmbajtja duhet të jetë një nga konsideratat kryesore. Kur blini pajisje për kuzhinën e restoranteve, kërkoni artikuj cilësorë që do t'i rezistojnë përdorimit të vazhdueshëm për vitet në vijim. Mendoni se çfarë pajisje restoranti do të përdorni më shumë. Kur blini karrige dhe tavolina për një restorant, është e rëndësishme të siguroheni që jeni duke blerë mobilje cilësore komerciale. Pavarësisht se çfarë pajisje kuzhine blini, shefi i kuzhinës duhet ta përdorë atë ditë pas dite. Pjesa më e rëndësishme është të përpiloni një listë të pajisjeve të kuzhinës së restorantit që pasqyron nevojat e biznesit tuaj. Sigurohuni që të konsideroni me kujdes menunë tuaj dhe atë që përgatitni ditë pas dite për të përcaktuar se cilat artikuj në listën e pajisjeve të kuzhinës së restorantit janë më të rëndësishmet për kuzhinën tuaj. Mjetet e kuzhinës së restorantit. Mendoni se çfarë lloj furnizimesh restoranti ju nevojiten për të përfunduar të gjitha menutë në një turn. Mendoni se si ekipi juaj do të lundrojë në hapësirë ​​dhe mendoni se si duhet të organizohet kuzhina e restorantit tuaj. Para se të filloni të dizajnoni dhomën e ngrënies së restorantit tuaj, vendosni nëse dëshironi hapësirë ​​të hapur apo dhoma më të vogla. Disa stile restorantesh mund të kenë një zonë të madhe ngrënieje, ndërsa të tjerët kërkojnë zona shtesë ngrënieje për festa private. Kur vendosni për dekorin dhe paraqitjen e restorantit tuaj të ri, sigurohuni që të lexoni udhëzimet e ndenjëseve. Shumica e tavolinave dhe karrigeve të restoranteve do të vijnë në madhësitë dhe lartësitë standarde të treguara më sipër. Në këtë rast, do t'ju nevojiten karrige restorantesh komerciale që janë të rehatshme për rreth një orë, por jo mjaftueshëm të rehatshme që të ftuarit tuaj të vendosin në tavolinat tuaja. Të dy Petrillo dhe Brewer thanë se karriget, të cilat shpesh kanë ndenjëse më të vogla, nuk janë ideale për njerëzit e të gjitha madhësive - një shembull se si dizajni mund të dërgojë qëllimisht ose jo një mesazh ekskluziviteti. Prania e karriges në restorantet e sotme është në përputhje me përdorimin e saj historik. Arkitektët dhe dizajnerët modernistë kanë përqafuar prej kohësh minimalizmin e tij bazë, duke ndihmuar në vërtetimin e karrigeve si "objekte të projektuara" që teorikisht mund të kenë çmime më të larta. Kjo është një karrige e palosshme me shirita metalikë. Ajo u patentua nga Edouard Leclerc si Simplex në 1889, dhe më pas prodhuesi kryesor i saj Fermob e quajti atë "karrige bistro". Muzeu i Dizajnit Vitra në Gjermani pretendon se karrigia prej çeliku e galvanizuar Pauchards është në fakt një improvizim i një dizajni të hershëm nga një tjetër francez, Joseph Mathieu, i cili krijoi karrigen e tij metalike Multipls të palosshme në fillim të viteve 1920. Historiania e dizajnit Charlotte Fielle (Charlotte Fielle) ishte bashkëautore e disa librave mbi karriget. Ajo tha se kishte parë karrige të tjera të ngjashme nga e njëjta periudhë dhe nuk mund të thoshte nëse versioni i Mathieus ishte origjinali. Sipas faqes së internetit Tolix, karrigia që shohim sot bazohet në Tolix "A Chair" të prezantuar në treg nga stilisti francez Xavier Poshar në 1934. Ekspozita Ndërkombëtare e Brukselit në 1897 tërhoqi vëmendjen e komunitetit ndërkombëtar për këtë stil; Horta, Hankar, Van de Velde dhe Serrurier-Bovy morën pjesë në dekorimin e ekspozitës dhe Henri Privat-Livmont prodhoi postera për ekspozitën. Artistë të famshëm përfshijnë Gustave Strauven, i cili përdori hekur të farkëtuar për të krijuar një efekt barok në fasadat e Brukselit; projektuesi i mobiljeve Gustave Serrurier-Bovy, i cili përdori karrigen e tij origjinale dhe i njohur për mobiljet e artikuluara metalike; dhe pilivesa, fluturat, mjellmat dhe gjarpërinjtë e projektuar nga stilisti i bizhuterive Philip Wolfers. Ambientet dhe orenditë e galerisë janë projektuar nga arkitekti belg Henry van de Velde, një nga pionierët e arkitekturës Art Nouveau. Ishte i përshtatshëm për grafikë, veçanërisht postera, dizajn të brendshëm, art metali dhe qelqi, bizhuteri, dizajn mobiljesh, qeramikë dhe tekstile. Është përdorur më gjerësisht në dizajnin e brendshëm, grafikë, mobilje, xhami, tekstile, qeramikë, bizhuteri dhe përpunimin e metaleve. Në fillim të shekullit të 20-të, Tonet, i cili kishte nevojë për një grim të ri, iu drejtua komunitetit të dizajnit për ndihmë. Thonet vendosi standardin për karriget e prodhuara në masë, por kishte konkurrentë. Donet ishte një pionier i karriges së kafesë; strategjitë e ekspertëve të biznesit dhe dizajnet e thjeshta të kompanive do të bëhen modele për të tjerët. Tavolinat dhe karriget ikonike të bistrove të palosshme metalike të Parisit, të krijuara në fund të shekullit të 19-të, ishin një dhuratë nga perëndia për tarracat e kafeneve të vogla (bistrot franceze) që lulëzuan kudo në atë kohë. Ardhja e karriges së kafesë ishte një përgjigje ndaj ndryshimit të natyrës dhe përdorimit të sferës publike. Duke filluar me risitë e Thonets dy shekuj më parë, evolucioni i tipologjisë së karrigeve të kafesë pasqyron trazirat në qytete dhe në dizajn. Kur pronarët e restoranteve moderne flasin për arsyet e blerjes së karrigeve të stilit Tolix, ata gjithashtu i kushtojnë vëmendje funksionalitetit të tyre. Ndërsa karrigia Tolix kushton pothuajse 300 dollarë nga Design Within Reach, ju mund të merrni një vend të ngjashëm për shumë më pak. Materialet si alumini dhe polipropileni bëjnë tavolina dhe karrige të shkëlqyera të brendshme dhe të jashtme për restorantet. Për një higjienë të mirë, blini tavolina, karrige dhe kabina që pastrohen dhe pastrohen lehtë. Leganët e larjes së duarve Leganët e larjes së duarve janë projektuar posaçërisht për larjen e duarve. Para se të shqyrtoni një koncept të mundshëm të dizajnit të restorantit të restorantit, duhet të përcaktoni nëse do të përdorni një ose më shumë dhoma dhe më pas të ndani të gjithë hapësirën në dispozicion. Merrni një moment për të menduar se çfarë ka nevojë për hapësirën tuaj dhe llojin e restorantit, çfarë mund të përballoni dhe nga kush dëshironi të blini. Planifikuesi i kuzhinës së restorantit do t'ju udhëzojë për të kuptuar konceptin dhe menunë tuaj dhe më pas do t'ju ndihmojë të dizajnoni një kuzhinë që i përshtatet hapësirës suaj dhe ushqimit që përgatitni. Ju mund të gjeni se ajo që funksionon në projektet e dizajnit të dhomës së ngrënies mund të jetë në të vërtetë e vështirë. Duke kuptuar këto shqetësime përpara hapjes, mund të kuptoni më mirë dizajnin e dhomës së ngrënies së restorantit tuaj dhe të minimizoni pakënaqësinë e klientit. Fabrikat në kryeqytetet e mobiljeve si Foshan po zhvillojnë gjithashtu interpretime të reja të klasikëve të dizajnit për të ofruar imitime të përballueshme. Furnizuesit origjinalë thonë se kopjet nuk janë krijuar për të qëndruar - Emeco dihet se e ka hedhur karrigen e saj nga një ndërtesë tetë katëshe për të provuar qëndrueshmërinë e saj.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.