Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Pse Mobiljet e Kafenesë tregtohen me shumicë?

Futja e mobiljeve për kafene me shumicë

Pse Mobiljet e Kafenesë tregtohen me shumicë? 1

Askush nuk e di se sa do të paguajnë për mobiljet e tyre, por dihet se në treg ka dy lloje çmimesh. Ato paguhen nga pronarët e bizneseve lokale dhe këto biznese do të mund të paguajnë vetëm nëse blejnë nga furnitorët vendas. Gjëja më e rëndësishme është se ata do të kenë para të mjaftueshme për të mbuluar koston e mobiljeve. Është shumë e rëndësishme të kuptoni se nëse nuk keni mundësi të blini mobilje, atëherë duhet të siguroheni që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.

Nëse jeni të interesuar të blini mobilje për kafene me shumicë, atëherë vizitoni www.cafegear.com dhe blini ato online. Ne kemi zbuluar se nëse keni një shije të shkëlqyer, atëherë shkoni për çmimin më të lirë të artikujve dhe përfitoni më shumë zbritje në blerjet tuaja. Ka edhe faqe të ndryshme interneti që i shesin si suvenire dhe mund të përdoren për të fituar para nga blerjet tuaja. Nëse dëshironi të kurseni para, atëherë vizitoni www.cafegear.com dhe zgjidhni ofertën më të mirë për nevojat tuaja.

Ky është hapi më i rëndësishëm në një revolucion. Ato thjesht do të ndodhin dhe kjo është për shkak të presionit të madh që ne i kemi bërë shoqërisë sonë për të vazhduar me kohën kur jemi pa punë. Njerëzit kanë filluar të punojnë nga shtëpia dhe të paguhen më shumë seç duhet. Kjo është ajo që ka ndodhur me kaq shumë njerëz në vitet e fundit. Ne po përdorim teknologjinë për t'i ndihmuar ata të paguhen më shumë seç duhet.

Me përvojë shumëvjeçare në prodhim, ne e dimë se sa të rëndësishme janë karriget për klientët tanë. Ne e kuptojmë se sa të rëndësishëm janë ata për punën e tyre dhe prandaj u ofrojmë një shërbim të përballueshëm. Me mbi 200 produkte të tjera në magazinën tonë, ju mund t'i merrni karriget tuaja me një çmim të mirë. Ato janë bërë shumë të njohura me konsumatorët sepse nuk kanë frikë të zgjedhin diçka të re dhe diçka që do të jetë në gjendje të zgjasë shumë. Faqja jonë e internetit ka gjithashtu një video tutorial ku mund të lexoni për llojet e ndryshme të karrigeve që ne ofrojmë.

Pse Mobiljet e Kafenesë tregtohen me shumicë? 2

Këshilla për zgjedhjen e mobiljeve për kafene me shumicë

Njerëzit shpesh mendojnë se gjëja e parë që shohin kur bëjnë pazarin është blerja e një të reje. Është e vështirë të zgjedhësh vendin e duhur për të blerë një të re, sepse ka shumë gjëra që mund të bësh për ta mbajtur biznesin tënd të funksionojë pa probleme. Shumica e njerëzve nuk e kuptojnë se është e vështirë të gjesh vendin e duhur për të blerë një të re, sepse ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për ta mbajtur biznesin tuaj të funksionojë pa probleme. Njerëzit priren të bëjnë pazar me vetëm një artikull në të njëjtën kohë dhe nëse do ta blejnë atë, ata nuk do të paguajnë asnjë para për ta blerë atë.

Është e rëndësishme të merrni parasysh se çfarë lloj mobiljesh për kafene po kërkoni. Ju duhet të keni llojin e duhur të mobiljeve për t'i bërë mobiljet tuaja të kafenesë unike. Zgjedhja e mobiljeve të duhura për kafene do të jetë një pjesë e rëndësishme e punës suaj. Ato nuk janë thjesht një dekorim, por edhe një mënyrë për të përmirësuar disponimin e vendit tuaj. Për shembull, nëse do të përdorni kafe, atëherë është e rëndësishme të keni një vend të mirë në mobiljet e kafenesë tuaj, sepse kjo do t'ju japë akses më të mirë në mjedisin e bukur.

Ndërsa sfidohem vazhdimisht nga revolucioni dixhital, është shumë e vështirë të di se çfarë lloj kafeje do të funksionojë më mirë për mua. E di që ka shumë lloje të ndryshme kafeje dhe të gjitha kanë stile dhe preferenca të ndryshme. Nuk është gjithmonë e lehtë të zgjedhësh llojin e duhur të kafesë, por duhet të marrësh parasysh se çfarë lloj kafeje do të funksionojë më mirë për ty. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni llojin e duhur të kafesë dhe më pas të vendosni sasinë e kafesë që dëshironi të përdorni.

Mobiljet e kafeneve janë një nga mobiljet më të zakonshme të zyrës që ne përdorim. Ka shumë lloje të ndryshme të mobiljeve për kafene dhe çfarë është më e mira për mobiljet e kafenesë? Për shembull, është mirë që ju të zgjidhni llojin e duhur të mobiljeve të kafenesë dhe më pas të zgjidhni kafenë e duhur. Kur zgjidhni mobiljet e duhura për kafene, është e rëndësishme të shikoni sfondin e mobiljeve të kafenesë dhe të krahasoni stilin e kafesë. Një mobilje e mirë kafeneje do t'ju ofrojë një sërë gjërash që mund të bëni në mobiljet e kafenesë. Nëse do të përdorni kafe, atëherë është e rëndësishme të kontrolloni se çfarë lloj kafeje po përdorni.

Si të përdorni mobilje kafenesh me shumicë?

Me kaq shumë kafene dhe supermarkete të mbushura me sasi të mëdha parash, si e dini se cila është më e mira? Dhe cili është vendi më i mirë për të blerë kafe në Australi? Mund t'ju themi se ka disa mënyra për të përdorur kafenë. Një mënyrë e mirë për të mësuar se si të përdorni një mobilje kafeneje me shumicë është të merrni disa këshilla nga tregtari juaj lokal ose dyqani që shet pajisje kafeje. Lajmi i mirë është se është më e lehtë të mësosh për llojet e ndryshme të pajisjeve të kafesë sesa të zgjedhësh atë që i përshtatet nevojave tuaja. Gjithashtu, mësoni se çfarë lloj pajisje kafeje ju nevojiten nga tregtari ose dyqani juaj lokal.

Është e lehtë të bësh artikuj që janë të njohur me klientët vendas dhe kombëtarë. Por është e vështirë t'i shisni ato drejtpërdrejt te klientët. Shumica e njerëzve as nuk dinë të përdorin një mobilje kafeneje me shumicë. Është e vështirë të gjesh një që është mjaftueshëm i përballueshëm për t'ju dhënë informacionin e duhur për atë që ata po shesin. Nëse dëshironi t'i shisni direkt klientëve tuaj, atëherë ata do të paguajnë për të, por nëse nuk jeni duke përdorur një makinë të vërtetë parash, atëherë ata nuk do të paguajnë për të.

Është me të vërtetë e vështirë të gjesh ndonjë koment të mirë në internet për mobiljet e kafeneve. Ju duhet të keni një sfond në mobilje komerciale, veçanërisht nëse jeni punonjës i një kompanie. Ka shumë gjëra që mund të bëni për të përmirësuar mobiljet e kafenesë tuaj, nga të pasurit e një tavoline dhe karrige kafeje deri te shtimi i rafteve të librave dhe artikujve të tjerë që do t'i bëjnë klientët tuaj të lumtur. Unë rekomandoj të shikoni disa marka të shkëlqyera të mobiljeve për kafene, si Denim dhe Kenworth.

Në mënyrë që mobiljet e kafenesë të funksionojnë pa probleme, duhet të jeni në gjendje të kuptoni lehtësisht paraqitjen e tabelës. Ju duhet të dini se si të vendosni tavolinat siç duhet dhe gjithashtu të vendosni tavolinën në mënyrë që të mund të rregullohet lehtësisht. Është shumë e rëndësishme të përdorni materiale cilësore sepse mund të ndikojnë në ngjyrën e tavolinës dhe gjithashtu të ndikojnë në pozicionin e personit që ulet në dhomë. Gjithashtu, ata duhet të jenë në gjendje të rregullojnë këndin e kokës dhe trupit në mënyrë që të mund të rregullohet siç duhet.

Specifikimet e mobiljeve kafene me shumice

Me më shumë se 20 vjet përvojë në prodhim, ne e dimë se sa e rëndësishme është cilësia. Stafi ynë me përvojë do të jetë në gjendje të shpjegojë të gjitha specifikat e makinës dhe t'ju këshillojë për mënyrën e duhur për të blerë makinën. Ne kemi gjithashtu një numër përfaqësuesish të fabrikës që do të japin këshilla se si ta bëni makinën të përshtatet me specifikimet tuaja të sakta. Gjithçka që duhet të bëni është të porosisni makinën dhe ta çoni në dyqanin tuaj më të afërt.

Disa njerëz mendojnë se nëse do të blinin kafe nga një dyqan me pakicë, atëherë do të humbnin para, por kur shikoni se si është të punosh në një kafene, është vërtet e vështirë të thuash se sa do të kushtojë. Njerëzit që punojnë në një kafene shpesh mund t'ju thonë se punonjësit që punojnë në një kafene do të përbëjnë 10% të lartë të punëtorëve në industri. Kjo është për shkak se ata nuk janë domosdoshmërisht duke blerë produktet e tyre nga një dyqan apo dyqan dhe për këtë arsye po bëjnë fitimet e tyre. Por kjo është vetëm një çështje për të thënë se ka gjëra të tjera që njerëzit mund të bëjnë për të ndihmuar veten e tyre.

Ky është një forum për këdo që ka qenë ndonjëherë në një industri mobiljesh për kafene për të diskutuar biznesin e tyre. Njerëzit që kanë kaluar nëpër industri e dinë se sa e rëndësishme është të ktheheni te bazat dhe të japin një pasqyrë të asaj që i bën ata kaq unikë. Shumica e njerëzve nuk do të jenë në gjendje t'ju tregojnë se sa të rëndësishëm janë për kompaninë e tyre duke parë tabelat në faqen e internetit ose duke blerë produkte në internet. Gjithçka ka të bëjë me kthimin në bazat dhe për t'u siguruar që jeni të kënaqur me atë që po bëni.

Gjithmonë më ka pëlqyer të përdor mobilje të punuar me dorë nga fabrika me origjinë evropiane. Do të doja të dija se çfarë lloj tavoline do të bënin dhe sa lloje karrigesh do të bënin. Gjëja tjetër e rëndësishme është që çdo mobilje të ketë karakteristikat dhe qëllimin e saj. Një karrige me shumë stile dhe forma mund të bëhet nga materiale të ndryshme. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige cilësore, atëherë ky është vendi për të filluar. Do të ishte perfekte për dikë që pëlqen të ulet në një karrige kafeje.

Aplikimi i mobiljeve për kafene me shumicë

Ka shumë aplikime të mobiljeve për kafene që kemi në industri. Më të mirat janë bërë nga materiale tradicionale, por ato po bëhen gjithnjë e më të njohura pasi janë bërë shumë të njohura. Për shembull, ka disa modele bazë që mund të përdoren në vend të qeseve plastike. Këto çanta janë bërë shpesh nga plastika dhe mund të formësohen që të përshtaten me formën e trupit kryesor të çantës. Është e rëndësishme të theksohet se nëse dëshironi të blini këto çanta atëherë duhet të siguroheni që ato të jenë të punuara mirë dhe të qëndrueshme.

Çdo ditë njerëzit punojnë në kafene dhe shumicën e kohës nuk merren me asnjë biznes. Ata punojnë në një zyrë, por ka shumë punë të tjera që punojnë në një lloj biznesi tjetër. Njerëzit që punojnë në kafene dhe restorante do të kenë më shumë përvojë për të bërë gjëra sesa ata që punojnë në hotele dhe restorante. Shumicën e kohës ata punojnë në një hotel ose restorant, por disa herë janë të punësuar nga një drejtues ose menaxher i një kafeneje. Është e vështirë të thuash se për çfarë lloj mobiljesh kafeneje po flisni, sepse gjithçka ka të bëjë me dizajnin dhe stilin.

Mobiljet e kafeneve janë një nga pjesët më të rëndësishme të çdo shtëpie. Njerëzit janë bërë shumë të aftë në duart e tyre të vogla dhe imagjinata e tyre po zhvillohet. Ne po shohim një rritje të njerëzve që përdorin këtë treg për të provuar dhe përmirësuar aftësitë e tyre. Shumica e njerëzve që përdorin mobilje kafeneje për përdorim personal do t'i përdorin ato vetëm për gatim ose për të luajtur lojëra. Një kafene e mirë duhet të ketë një ekip të përkushtuar për të siguruar që klientët e tyre të jenë të kënaqur me blerjen e tyre. Ka shumë lloje të mobiljeve për kafene, por më e mira quhet mobilje kafeneje.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Veçoritë e jashtëzakonshme janë .Është e mobiluar me certifikata si p.sh. Klikoni për të mësuar më shumë veçori të saj! Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të paqarta për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme të mobiljeve të kafeve. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Parimi ynë i bashkëpunimit është . Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose hotelin / kafenenë / karrigen e ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YSM006 hoteli / kafeneja / karrigia e ngrënies nga metali i drurit Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Rezulton se karrigia jonë e hotelit / kafenesë / ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni një interes në shitjen me shumicë të mobiljeve tona të kafeneve, na kontaktoni. Karriget Yumeya mirëpret sinqerisht të gjithë klientët që të vijnë në fabrikën tonë. Meqë ra fjala, nëse keni kërkesa për ndonjë, ju lutemi mos na harroni! Mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803. Yumeya Chairs ka një plan për t'ju ndihmuar të kurseni paratë tuaja. Zgjidhja? Një zbritje e madhe në të preferuarën tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Yumeya Chairs nis me shumicë mobilje të reja kafenesh
Yumeya Chairs nis me shumicë mobilje të reja kafenesh
Shitja me shumicë e mobiljeve më të mira për kafene: YSM006 Yumeya Wood Grain Metal Hotel/Kafe/karrige ngrënieje Po kërkoni furnizues me shumicë të mobiljeve për kafene? Mobiljet Yumeya janë të specializuara në karrigen e hotelit / kafenesë / karriges së ngrënies nga metali i drurit. Merr citime! Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Karriget Yumeya ka udhëhequr industrinë për vite me rradhë. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. Aktualisht, Yumeya Chairs merr drejtimin në industri me aftësi të forta prodhimi, staf të shkëlqyer dhe teknologji të prodhimit të nivelit të lartë. Që nga fillimi, ne kemi qenë në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare për prodhimin e produkteve. Përveç kësaj, ne sigurojmë shërbim të shpejtë me cilësi të lartë që i ofrohet çdo klienti edhe larg nesh. Dëshironi të dini më shumë rreth shitjes dhe kompanisë sonë të mobiljeve për kafene, mos hezitoni kurrë të na kontaktoni. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Cila është marka më e mirë me shumicë e mobiljeve për kafene në Kinë?
Cila është marka më e mirë me shumicë e mobiljeve për kafene në Kinë?
Roli i shitjes me shumicë të mobiljeve për kafene Shumë njerëz mendojnë se nëse mund të përballojnë vetëm blerjen e mobiljeve cilësore, atëherë do të jetë shumë më e lehtë për të siguruar jetesën nga shtëpia. Megjithatë, ka disa gjëra të rëndësishme që duhet të bëni për të siguruar që po blini mobilje cilësore nga një burim i mirë. Çelësi për të zgjedhur llojin e duhur të mobiljeve është të kontrolloni se çfarë lloj mobiljesh po blini dhe nëse janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë. Nëse jeni duke blerë një tavolinë të vogël apo tavolinë, atëherë është më mirë të shkoni te një divan apo një divan sepse janë shumë më të shtrenjta se një tavolinë kafeje apo një stol. Mobiljet e kafeneve janë një nga pjesët më të rëndësishme dhe më të përshtatshme të jetës sonë. Ka shumë gjëra që ne mund të bëjmë për t'i ndihmuar njerëzit, por është e rëndësishme të kuptojmë se çfarë po bëjnë dhe si po ndikojnë në jetën e tyre të përditshme. Një prodhues i mirë i mobiljeve për kafene do të sigurojë që ata të ofrojnë produkte me cilësi të lartë me një çmim shumë konkurrues. Ata gjithashtu do të ofrojnë shërbime të shkëlqyera ndaj klientit dhe çmime të shkëlqyera. Nëse keni pyetje të mëtejshme në lidhje me shërbimet tona ose ndonjë produkt tjetër, na kontaktoni. Unë dua të krijoj një vend ku njerëzit të ndihen të sigurt dhe të mirëpritur. Njerëzit mund të jenë anëtarë të komunitetit të tyre dhe mund të ndihmojnë njëri-tjetrin. Pjesa më e mirë e mobiljeve të kafesë është se ato janë të përballueshme dhe të lehta për t'u përdorur. Ato janë aq të vogla dhe kompakte sa nuk keni nevojë as për një llambë. Ka edhe gjëra të tjera që mund të bëni për të ndihmuar shtëpinë ose biznesin tuaj. Ka shumë lloje të mobiljeve për kafene, nga kolltukët deri tek tavolina dhe madje edhe karriget. Njerëzit që kanë punuar në kafene dhe shtëpi do të zbulojnë se mund ta blejnë lehtësisht një të tillë në internet. Një mobilje e mirë kafeneje nuk ka të bëjë vetëm me pamjen, por edhe me dizajnin e vendit. Ato janë shumë dekorative dhe kanë një gamë të madhe artikujsh që mund të bëhen prej druri. Kjo i bën ato të përshtatshme për dekorimin e shtëpisë. Ju mund të merrni disa këshilla se si t'i përdorni këto produkte. Llojet e mobiljeve kafenesh me shumice Mobiljet e kafeneve përdoren në shumë lloje të ndryshme restorantesh, bare dhe vende të tjera publike. Njerëzit që kanë interes për kafenë ose çajin shpesh do të zbulojnë se interesat e tyre janë të përhapura në mbarë botën. Shuma e parave që ata fitojnë është marramendëse. Shumica e njerëzve as nuk e dinë se çfarë lloj mobiljesh për kafene po blejnë. Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyeshëm dhe zyra jonë është e pajisur mirë me gjithçka që nevojitet për t'u siguruar që ne të bëjmë punën tonë siç duhet. Ne kemi disa mobilje kafene shumë të veçanta të cilat shiten në stile dhe madhësi të ndryshme. Nëse jeni të interesuar të blini kafe, atëherë mund ta porosisni atë online ose ta merrni me korrier në pragun tuaj. Të gjitha tiparet më të mira të mobiljeve tona të kafeneve janë renditur këtu. Përfitimet e të pasurit një kafene me staf që punon nga shtëpia ose gjatë fundjavave dhe festave janë mjaft të gjera. Mund të jetë e vështirë për të gjetur llojin e duhur të mobiljeve për kafene që do t'i përshtaten nevojave tuaja. Ka disa gjëra të shkëlqyera në lidhje me kafenetë dhe këto janë gjëra që mund të bëni për ta bërë hapësirën tuaj më të rehatshme. Kur punon në një kafene, nuk po mëson vetëm për historinë e tyre, por edhe për atë që ata kanë bërë prej vitesh. Nëse punoni në një kafene, do ta dini se sa e rëndësishme është të kesh një vend për të ngrënë, për të pirë dhe për të biseduar me njerëzit. Një nga llojet më të zakonshme të mobiljeve të kafeneve përdoret në tavolinat e restoranteve dhe karriget e hotelit. Është shumë e zakonshme të shohësh njerëz që përdorin tavolinat si një element dekorativ në dekorin e tyre. Njerëzit priren të përdorin tavolina kafeje dhe gjithashtu karrige sepse janë të lira dhe të përshtatshme. Shumica e njerëzve nuk kanë shumë para për t'i blerë ato, kështu që është e rëndësishme të siguroheni që ata mund ta përballojnë atë. Gjithashtu, nëse nuk janë të kënaqur me vendin, atëherë do të duhet të paguajnë më shumë para për ta rregulluar atë. Si të zgjidhni mobilje kafenesh me shumicë Bass, barstools, mensa, kriklla, karrige plastike, shtylla, magnet frigorifer, kana, etj. janë të gjitha lloje të ndryshme të mobiljeve për kafene. Këto mund të bëhen prej çeliku, alumini dhe shumë materiale të tjera. Ato mund të përdoren në forma dhe madhësi të ndryshme. Ju mund t'i gjeni këto artikuj në kafenenë tuaj lokale ose në dyqanet online. Ne u shërbejmë klientëve tanë në industrinë e restoranteve për më shumë se 20 vjet. Kur hapëm dyqanin tonë të parë në 2008, nuk ishim të sigurt se çfarë do të ndodhte me biznesin tonë. Ne vendosëm të hapnim dyqanin tonë të parë në vitin 2009 dhe ai është bërë një nga karriget më të njohura të dhomës së ngrënies në treg. Karriget janë të gjitha prej alumini dhe janë të dizajnuara për të mbajtur deri në 150 kg. Është gjithashtu në dispozicion në shumë ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Është shumë e lehtë për t'u bërë dhe do të tërheqë vëmendjen tuaj nga të gjitha këndvështrimet. Çelësi për të gjetur mobiljet më të mira të kafeneve me shumicë është kërkimi në internet. Nëse nuk e keni idenë se çfarë mobilie kafeneje mobilie mobilje mobilie mobilje mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilie mobilijani dhe pastaj mos u shqetësoni për buxhetin tuaj. Ju mund të zgjidhni nga stile të ndryshme të mobiljeve për kafene mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje mobilje produkte zaasinay. Ky artikull ka të bëjë me mënyrën se si të zgjidhni mobiljet më të mira të kafeneve me shumicë. Ata mund të zgjedhin nga lloje të ndryshme tavolinash, karrigesh, kolltuqesh, mbrapa, dollapët, raftet e librave, tavolinat e ngrënies, tavolinat e konferencave, raftet e librave, mobiljet e jashtme, karriget e zyrës etj. Dhe të gjithë mund të përdoren në të njëjtën mënyrë. Por, çka nëse dëshironi të blini me shumicë mobiljet më të mira për kafene? Ne do t'ju ofrojmë shumë informacione se çfarë mund të bëjmë me të. Si të instaloni mobilje kafenesh me shumicë Nuk është gjithmonë e lehtë të instalosh një kompjuter dhe ta instalosh siç duhet. Gjëja kryesore është të dini se si ta rregulloni atë siç duhet. Është shumë e rëndësishme të siguroheni që sistemi të jetë në gjendje të mirë pune. Një kompjuter do të funksionojë vetëm nëse funksionon siç duhet. Për ta rregulluar siç duhet, duhet të instaloni siç duhet harduerin. Kjo është për shkak se kompjuteri ka kohë që funksionon në sfond. Kjo do të thotë se duhet të përdoret nga një PC ose laptop. Është gjithmonë bukur të shohësh njerëz që përdorin imagjinatën e tyre për të krijuar gjëra dhe dizajne. Një dizajn i mirë mund të gjendet pothuajse në të gjitha vendet, nga tabela e thjeshtë ose letra. E vetmja gjë që është e rëndësishme është që produkti të jetë prej materiali të qëndrueshëm. Është shumë e rëndësishme të siguroheni që sipërfaqja e drurit të jetë e lëmuar dhe jo e sheshtë. Nëse druri është i lëmuar, atëherë ai nuk do të tregojë shenja të dëmtimit ose plasaritjes. Kur blini mobilje nga një dyqan lokal, është e rëndësishme të kontrolloni që mobiljet të jenë të punuara mirë dhe të punuara mirë. Një nga gjërat më të mira për kafenetë është se ato kanë të gjitha llojet e njerëzve në to. Gjëja kryesore në lidhje me kafenetë është se ato janë zakonisht shumë të pastra dhe miqësore. Ju mund të dalloni se sa miqësorë janë njerëzit nga gjestet e tyre dhe gjëja tjetër është se ata janë përgjithësisht të veshur me rroba që nuk do të mund t'i merrnin me mend. Kjo është për shkak se ata kanë tendencë të jenë të veshur me veshje që nuk do të ishin në gjendje t'i merrnin me mend. Një nga gjërat që i bën kafenetë kaq interesante është se ato kanë ekzistuar për shumë vite dhe kanë parë shumë lloje të ndryshme gjërash.
Rëndësia e shitjes me shumicë të mobiljeve të bukura për kafene të punuar me dorë
Rëndësia e shitjes me shumicë të mobiljeve të bukura për kafene të punuar me dorë
Si një furnizues i besueshëm i mobiljeve për bar, ne ofrojmë tavolina dhe karrige bar me cilësi komerciale që kombinojnë sofistikimin dhe elegancën me komoditetin komod. Si një shitës me shumicë i besuar i mobiljeve për bar në Indi, ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh duke përfshirë stola, karrige, tavolina dhe më shumë. Nga restorantet retro te kafenetë, sallonet dhe baret e nivelit të lartë deri te restorantet moderne, ne kemi orendi për çdo institucion. Si furnizues restoranti dhe prodhues mobiljesh, ne mund të veshim ose lyejmë mobiljet tona në mënyra të ndryshme dhe të bëjmë ndryshime të tjera të vogla, nga mbështetësit e karrigeve deri te lartësia e tavolinës. Këtu zgjedhja është jetike dhe ne ofrojmë me krenari një përzgjedhje të jashtëzakonshme mobiljesh në shumë stile, duke përfshirë karriget, stolat e barit, kabinat dhe tavolinat. Ne krenohemi që ju ofrojmë tavolina pune të prera dhe të përfunduara sipas dëshirës tuaj, si dhe stola restorantesh dhe baresh që të përshtaten me dekorin tuaj. Ne kemi një shumëllojshmëri të karrigeve të restorantit dhe mobiljeve komerciale: karrige druri, tezga restorantesh, tavolina ngrënieje, tavolina bari, të gjitha këto janë të dizajnuara për të krijuar një mjedis perfekt dhe për të përmbushur nevojat e biznesit tuaj. Ne fokusohemi te sediljet, por si prodhues komercial i mobiljeve për restorante, ne gjithashtu prodhojmë të gjitha llojet e tavolinave, karrigeve dhe këmbëve tavoline. Përveç shumë produkteve të listuara më sipër, ne ofrojmë edhe mobilje më profesionale dhe produkte akrilike. Gama jonë e gjerë e mobiljeve të restoranteve është projektuar për përdorim komercial, me një larmi stilesh për të zgjedhur për t'iu përshtatur hapësirës suaj dhe për t'iu përshtatur çdo dekorimi që mund të frymëzojë imagjinatën tuaj. Specialistët tanë miqësorë të ndenjëseve në restorant mund t'ju ndihmojnë të gjeni karriget, tavolinat, kabinat dhe stolat e barit të përsosur, duke ju kursyer para duke blerë direkt nga prodhuesi. Linja jonë e gjerë e mobiljeve të restoranteve përfshin një përzgjedhje të gjerë të karrigeve prej druri dhe metali në gjendje të përsosur për pothuajse çdo lloj biznesi në sektorin e mikpritjes komerciale. Zgjedhja jonë e mahnitshme e mobiljeve komerciale të restoranteve përfshin një sërë opsionesh të reja dhe bashkëkohore, si p.sh. tavolinat e ngrënies prej druri të ricikluar, tavolinat e ngrënies të bardha të vjetra në natyrë dhe një stol bari Morgan prej arrës me ndenjëse dhe shpinë të mbushur. Zgjedhja jonë e mobiljeve komerciale të barit nuk është e kufizuar vetëm në ndenjëse, ne ofrojmë gjithashtu tavolina bar komerciale. Ne ofrojmë një numër të madh të mobiljeve komerciale të barit për sa i përket dizajnit dhe forcës. Në BK Barrit, ne punojmë me dizajnerë dhe blerës komercial/me shumicë të mobiljeve për zyra dhe restorante me cilësi të lartë për një sërë qëllimesh, duke përfshirë karriget e lobit, karriget e zyrës, karriget e barit dhe restorantit dhe karriget me porosi. Ne jemi te specializuar në furnizimin e mobiljeve për restorante dhe zyre për blerësit komercial/me shumicë të stilistëve, restorante zinxhir, shkolla, biblioteka dhe restorante të tjera dhe mobilje zyre. Në Superior Seating, ne jemi një nga furnizuesit kryesorë të tavolinave të bareve me shumicë, karrige restoranti dhe tavolina komerciale. Më e rëndësishmja, si prodhues mobiljesh, ne ofrojmë çmime me shumicë dhe opsione të personalizuara për të gjitha mobiljet tona. Pra, nëse gjeni mobilje me porosi me cilësi të njëjtë nga çdo furnizues tjetër kryesor, ne do të përputhemi ose do ta tejkalojmë çmimin e tyre për porosi prej 1500 dollarë ose më shumë. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen nga kompanitë komerciale të mobiljeve për restorante, jini të sigurt se ne ofrojmë vlerë për para, përsosmëri dhe bukuri. Koleksioni ynë i mobiljeve komerciale për bar është kombinimi perfekt i bukurisë, komoditetit dhe çmimit të arsyeshëm. Nëse dëshironi të dekoroni kafenenë, barin apo restorantin tuaj, blini mobiljet tona me një çmim të ulët. Pavarësisht nëse ju nevojitet në dhomën tuaj të ngrënies së restorantit ose në dhomën e ngrënies private, opsionet tona të ndenjëseve në restorant do të përshtaten në mënyrë të përkryer në hapësirën tuaj të ngrënies. Si prodhues komercial i mobiljeve për restorante, Richardson Seating ofron karrige, stole bari dhe tavolina në stile dhe ngjyra të ndryshme. Richardson Seating krenohet se është një nga furnizuesit kryesorë të mobiljeve të restoranteve dhe bareve, duke ofruar një gamë të gjerë ulësesh dhe tavolinash që i përshtaten vendeve të ndryshme. Pavarësisht nëse dëshironi të blini mobilje restoranti për të zëvendësuar kabinat, tavolinat dhe karriget ekzistuese, ose të përgatiteni për një hapje madhështore, Affordable Seating ka një shumëllojshmëri stilesh që i përshtaten çdo dekorimi. Mobiljet tona komerciale nuk janë vetëm të forta dhe të qëndrueshme, por gjithashtu kanë një larmi stilesh dhe dizajnesh për të zgjedhur që të përputhen me temën, atmosferën dhe dekorimin e çdo ndërmarrje. Tavolinat tona janë të dizajnuara për të qëndruar gjatë gjithë jetës dhe për t'i shtuar bukurinë shtëpisë tuaj në vitet e ardhshme. Nga qendrat tregtare te restorantet, nga sallonet te parqet, mobiliet tona përdoren gjerësisht në vende të ndryshme. Të gjitha aspektet e prodhimit të mobiljeve tuaja, nga tavolinat me porosi dhe ndenjëset në holl e deri te karriget dhe kabinat për restorantin tuaj. Si prodhues karrige restoranti, ne i njohim shumë mirë mobiljet dhe gjithçka që prodhojmë është projektuar për përdorim të përditshëm. E gjithë kjo përvojë na lejon të krijojmë mobilje të qëndrueshme për restorantin apo barin tuaj. Duke i shërbyer industrisë së ushqimit dhe mikpritjes në të gjithë vendin për më shumë se një dekadë, ne jemi distributori kryesor i mobiljeve me kontratë komerciale dhe një nga furnizuesit kryesorë të mobiljeve për bar dhe restorante. Kompania jonë bashkëpunon drejtpërdrejt me fabrikat dhe importuesit më të mirë të mobiljeve me kontratë tregtare. BK Barrit është prodhues dhe tregtar me shumicë i mobilieve të restoranteve: karrige, tavolina, tavolina baresh, etj., si dhe mobilje për zyra dhe për argëtim. Affordable Seating ofron mobilje me kontratë për qëllime të ndryshme komerciale. Kjo ju jep shumë mundësi për të personalizuar mobiljet tuaja dhe për t'i dizajnuar ato që të përputhen me temën e restorantit tuaj. Mobiljet mund të jenë një produkt dizajni dhe konsiderohen si një formë arti dekorativ. Mobiljet i referohen objekteve të lëvizshme të dizajnuara për të mbështetur aktivitete të ndryshme njerëzore, si p.sh. Mobiljet përdoren gjithashtu për të mbajtur objekte në një lartësi të rehatshme për punë (për shembull, sipërfaqet horizontale mbi tokë, si tavolina dhe tavolina) ose për ruajtjen e objekteve (të tilla si dollapë dhe rafte). Mobiljet mund të bëhen duke përdorur një shumëllojshmëri përbërjesh mobilieri që shpesh pasqyrojnë kulturën lokale. Mobiljet tradicionale japoneze janë të njohura për stilin e tyre minimalist, përdorimin e gjerë të drurit, punimin me cilësi të lartë dhe përdorimin e kokrrave të drurit në vend të bojës ose llakut të trashë. Po kështu, një restorant i stilit aziatik do të ketë nevoja të ndryshme dekorimi sesa një mini-restorant që shet ushqim në bar. Kështu, ju mund të blini mobilje bar me shumicë me një çmim të volitshëm. Furnizuesit e mobiljeve komerciale të bareve duhet të kenë dy cilësi: përvojën dhe besueshmërinë. Përfundimet e ndryshme të mobiljeve të restorantit tuaj kërkojnë metoda të veçanta pastrimi, prandaj kushtojini vëmendje të veçantë rekomandimeve të prodhuesit kur pastroni sediljet dhe mbështetësit e karrigeve. Nëse mobiljet në restorantin tuaj janë të vjetra, të plasaritura ose nuk përputhen me pjesën tjetër të mobiljeve, ju mund të humbni klientët përpara se të hyjnë në dhomën tuaj të ngrënies. Forma më e thjeshtë e uljes është një karrige [53], e cila është një pjesë e mobiljeve që lejon një person të ulet, me një mbështetëse dhe këmbë dhe një platformë ndenjëse. Ulje të tjera greke përfshinin klizmën, një karrige elegante greke me shpinë dhe këmbë të lakuar, forma e së cilës ishte kopjuar nga koha romake dhe tani është pjesë e fjalorit të dizajnit të mobiljeve [30], një stol pa shpinë (diffros) që ekzistonte në shumicën e shtëpive greke. . , [31] dhe një stoli i palosur.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.