Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Cilat janë karriget më të rehatshme të infermierisë për ju? - Shqyrtime të karrigeve të rehatshme të infermierisë

Çfarë duhet të kërkoni në karriget e rehatshme të infermierisë

Cilat janë karriget më të rehatshme të infermierisë për ju? - Shqyrtime të karrigeve të rehatshme të infermierisë 1

Është një detyrë e vështirë për të bërë zgjedhjen e duhur. Nuk është gjithmonë e lehtë të vendosni për llojin e duhur të karriges dhe duhet të keni parasysh se çfarë lloj karrige kërkoni. Kjo sepse është shumë e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të karriges dhe gjithashtu se çfarë lloj karrige kërkoni. Ne kemi zbuluar se shumica e njerëzve që kanë probleme me këmbët ose këmbët e tyre do të jenë në gjendje të bëjnë zgjedhjen e duhur dhe është më mirë të merrni një vendim bazuar në atë lloj karrigeje që kërkoni.

Një nga gjërat që më mungon më shumë për të pasur një karrige të rehatshme për infermierinë është se është kaq e lehtë dhe e lëvizshme. Ajo gjithashtu ka një rrip të rregullueshëm të këmbës dhe ju lejon të uleni në çdo pozicion që ju zgjidhni. Komoditeti i një karrige pleqsh është po aq i rëndësishëm sa komoditeti i karriges. Kur jeni duke biseduar me dikë, është më mirë të uleni në një karrige të rehatshme dhe të keni pak kohë për të menduar se çfarë do të bëni më pas. Ka shumë stile të ndryshme të karrigeve të infermierisë dhe ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të infermierisë në dispozicion.

Është e lehtë të zgjedhësh karrigen e duhur për ty. Ka disa lloje karrigesh që janë të përshtatshme për ju dhe ato mund të dizajnohen në forma dhe madhësi të ndryshme. Zgjedhja e karriges së duhur për ju është e rëndësishme sepse do ta përmirësojë nivelin tuaj të rehatisë me trupin tuaj. Një karrige e mirë pleqsh do të jetë në gjendje të ofrojë rehati për trupin tuaj si dhe t'ju ndihmojë të flini rehat. Gjithashtu do t'i bëjë këmbët tuaja të ndjehen më të qëndrueshme kur uleni në një karrige. Ato janë të qëndrueshme dhe kanë mbështetje të shkëlqyer.

Shumë njerëz janë të njohur me karriget e pleqshit komod dhe cilësor, por si e dini se cilën të zgjidhni? Është e lehtë të ngatërrohesh se cila është mënyra më e mirë për të përdorur një karrige të rehatshme pleqsh. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bëni pyetje në lidhje me nevojat tuaja dhe të gjeni atë të duhurin për ju. Për të shpëtuar veten nga zhgënjimi, këtu janë disa këshilla që do t'ju ndihmojnë të vendosni se cilën të zgjidhni. Kur zgjidhni një karrige të rehatshme pleqsh, sigurohuni që të shikoni veçoritë e karriges përpara se të filloni ta përdorni.

Cilat janë karriget më të rehatshme të infermierisë për ju? - Shqyrtime të karrigeve të rehatshme të infermierisë 2

Këshilla për blerjet për karrige të rehatshme pleqsh

Materiali pambuku është një nga materialet më të njohura në infermierinë. Është bërë nga poliuretani dhe ka një sistem vulosjeje elastomerike që e mban atë fleksibël dhe të lëmuar. Ky material gjithashtu ndihmon në parandalimin e alergjive dhe shqetësimeve në trup. Jastëku i sediljes është shumë i qëndrueshëm dhe mund të vendoset rehat në trupin tuaj.

Kur gjeni një përshtatje të mirë për llojin e trupit tuaj, është mirë të shkoni drejt cilësisë më të mirë. Madhësia e duhur do të jetë ajo që duhet të vishni gjatë shtatzënisë. Karrigia duhet të jetë e lehtë për t'u lëvizur dhe duhet të ketë një rrip të rregullueshëm të shpinës që mund të rregullohet për t'iu përshtatur rehatshëm trupit tuaj. Një përshtatje e mirë për trupin tuaj do të sigurojë që ju të merrni një përshtatje të mirë për trupin tuaj.

Ne kemi parë shumë karrige të mira pleqsh, por është vërtet e vështirë të zgjedhim atë që do t'i përshtatet nevojave tona. Njerëzit nuk duan të blejnë asgjë prej tyre. Një karrige e mirë pleqsh duhet të projektohet me një dizajn ergonomik që ju lejon të hiqni këmbët dhe t'ia dorëzoni të dashurit tuaj kur jeni në spital. Ato duhet të jenë të dizajnuara që të përshtaten rehat në trupin tuaj dhe t'ju japin rehati kur jeni ulur në një shtrat spitalor. Ai duhet të jetë në gjendje t'i trajtojë njerëzit lehtësisht dhe të sigurt.

Kur bëhet fjalë për blerjen e një karrigeje, duhet të keni parasysh se çfarë lloj materiali është më i miri për ju. Nëse jeni duke blerë një karrige, atëherë divani dhe krevati duhet të jenë të dizajnuara me cilësi dhe komoditet të mirë. Një divan dhe krevat i cilësisë së mirë duhet të bëhen nga materiale të qëndrueshme. Ato gjithashtu duhet të jenë të lehta për t'u pastruar dhe do të zgjasin një kohë të gjatë. Ka shumë stile të ndryshme divanesh dhe krevatesh që mund të blihen në stile dhe forma të ndryshme. Këto lloj divanesh dhe krevatesh mund të blihen në stile dhe forma të ndryshme. Është e rëndësishme të siguroheni që mobiljet janë bërë nga materiale të cilësisë së mirë.

karrige të rehatshme pleqsh për buxhete të ndryshme

Të gjithë duhet të zgjedhin karrigen e duhur për nevojat e tyre. Pavarësisht nëse jeni edukator apo student, ka shumë gjëra që mund të bëni për të ndihmuar. Mënyra më e mirë për të gjetur karrigen e duhur për nevojat tuaja është të pyesni njerëzit që kanë pasur përvojë në përdorimin e tyre. Për shembull, nëse jepni mësim për një kohë të gjatë, njerëzit do t'ju thonë se është shumë e vështirë t'i mësoni studentët për drejtësinë sociale dhe mënyrën se si ata lidhen me mjedisin e tyre. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të mësoni për sigurinë dhe sigurinë kur përdorni një karrige. Njerëz që kanë përjetuar vetë se sa të rrezikshme ose të rrezikshme mund të jenë gjërat.

Qëllimi themelor i një karrigeje të rehatshme për infermierinë është të ndihmojë njerëzit të flenë të qetë dhe pa pasur nevojë për ndihmë të jashtme. Ato përdoren gjithashtu për trajtimin e sëmundjeve të ndryshme, duke përfshirë obezitetin, artritin, sëmundjet autoimune, sëmundjet neurologjike, astmën, sëmundjet kardiovaskulare etj. Për të pasur një karrige të rehatshme pleqsh, duhet të zgjidhni atë të duhurin për ju. Është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin për ju.

Këto karrige janë aq të rehatshme, saqë mund t'i vishni rreth qafës dhe nuk keni pse të shqetësoheni për thyerjen e qafës. Ato janë të lehta për t'u përdorur dhe të përshtatshme për t'u transportuar. Njerëzit që punojnë në fushën e infermierisë do t'i duan ata. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të theksohet se këto karrige janë të pakëndshme sepse ato mund të shkaktojnë lëndime në trupin tuaj dhe nëse thyeni qafën, atëherë duhet të merrni një mbështetje nga mjeku ose infermierja juaj.

Ne jemi të sigurt se mund të gjejmë më të mirën për ju. Ne e dimë se jo të gjitha zgjedhjet tona janë krijuar të barabarta. Është gjithmonë më mirë të bëni zgjedhjen tuaj bazuar në stilin dhe preferencat tuaja personale. Zgjedhja e duhur do të varet nga ajo që kërkoni. E njëjta gjë vlen edhe për të gjitha pajisjet tona shtëpiake. Ne duam të sigurohemi që kemi zgjedhjet e duhura për ju. Dhe, nëse keni pyetje për ndonjë gjë, ju lutemi na kontaktoni.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Si të zgjidhni dhe të rehatshme karriget e infermierisë në krye së bashku
Si të zgjidhni dhe të rehatshme karriget e infermierisë në krye së bashku
DaVinci Ruby Recliner and Glider Aeroplani më i mirë i varur për dhimbjet e shpinës Blini tani Nëse jeni duke kërkuar për një ndenjëse të rehatshme për fëmijë që nuk do t'ju lëndojë shpinën, kjo është një zgjedhje e mirë. Madhësia dhe pesha e kësaj karrige e bëjnë atë zgjedhjen perfekte për një çerdhe. Nuk duket si ndenjëse për fëmijë, kështu që pas disa vitesh mund të përdoret si ndenjëse shtesë kudo në shtëpi. Ky paraglider është projektuar për t'i bërë nënën dhe fëmijën të rehatshëm në përdorimin e karriges, sepse ai nuk është vetëm i bërë nga materiale super të buta, por edhe nga mbushje solide. Kjo karrige me glider është gjithashtu zgjidhja më e mirë nëse ju pëlqen të ngrini këmbët ndërsa ushqeni fëmijën tuaj. Karrigia ka mbështetëse krahësh të mbushur, kështu që ju mund t'i mbani duart me lehtësi kur mbani ose ushqeni fëmijën tuaj me gji. Mbështetësit e krahëve të karriges janë gjithashtu të mbushura për të ofruar rehati maksimale gjatë ushqyerjes me gji ose thjesht duke e futur fëmijën tuaj në shtrat. Një karrige në të cilën mund të ulni mbështetësen dhe mbështetësi i këmbëve do të ngrihet, duke rezultuar në një pozicion të shtrirë. Neve na pëlqen veçanërisht fakti që karrigia kombinon tre lëvizje, mbështetëse, rrëshqitëse dhe rrotulluese, në një karrige për rehati dhe funksionalitet maksimal. Dizajni është ende i hollë, pavarësisht se ka shumë karakteristika që nuk do t'i kishit me karriget e tjera, kështu që do të duket akoma bukur në cep të dhomës së gjumit ose çerdhes tuaj. Gjëja e parë që na pëlqen kjo karrige është se dizajni i saj kompakt zë pak hapësirë ​​në çerdhe ose në dhomën e ndenjes. Kjo ndenjëse e vogël për fëmijë ka një bazë metalike që mund të rrotullohet 360 gradë dhe të rrëshqasë përpara dhe mbrapa. Me këtë ndenjëse për fëmijë, ju mund të rrotulloheni 270 gradë, të rrëshqitni përpara dhe prapa dhe të mbështeteni me mbështetësen e ngritur të këmbëve për pozicionin më të rehatshëm. Kjo karrige kompakte por e rehatshme do t'ju japë një rrëshqitje të butë që të vegjlit e duan pa bërë kompromis në zonën e madhe të çerdhes. Një tjetër opsion buxhetor i sediljeve për fëmijë është Stork Craft Premium Hoop Glider dhe Ottoman. Karrigia është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet dhomës së gjumit të fëmijës suaj. Për një çmim shumë të arsyeshëm, ju mund të merrni një karrige të rehatshme lundrimi (në pothuajse çdo ngjyrë) që vjen me një osman që përputhet. Edhe nëse keni një buxhet të ngushtë, jini të sigurt se mund të gjeni karrige nga 100 deri në 2000 dollarë. Ne kemi përmbledhur pesë opsione për t'iu përshtatur të gjitha stileve dhe buxheteve - disa janë projektuar posaçërisht për karriget e pleqsh, dhe disa janë thjesht ndenjëse të rehatshme që janë më shumë se të afta për të bërë të njëjtën punë. Shikoni listën tonë të avionëve më të mirë dhe karrigeve lëkundëse më poshtë. Një karrige e shkëlqyer avioni ose karrige lëkundëse për çerdhen do t'ju ndihmojë ta vendosni fëmijën tuaj në gjumë të qetë dhe të bëhet vendi juaj i preferuar për ushqyerjen me gji, për të lexuar libra për fëmijë dhe për të vendosur një rutinë të mirë gjumi. Me qindra produkte për të zgjedhur, ne e kemi ngushtuar atë në rrëshqitësit më të mirë të fëmijëve parashkollorë dhe karriget lëkundëse për fëmijë që kanë shënuar rezultate të larta në të katër konsideratat e blerjes. Për fat të mirë, ne kemi përpiluar një listë që përfshin karriget më të mira të ushqyerjes së foshnjave dhe karriget lëkundëse të kopshtit në treg. Kur zgjidhni një karrige të dedikuar pleqsh, me siguri po zgjidhni midis një karrige lëkundëse dhe një avioni. Karrigia tradicionale lëkundëse ka dy vija të lakuara në bazë, ndërsa glideri ka një kornizë fikse me një ndenjëse të rehatshme në krye për të rrëshqitur përpara dhe mbrapa. Lëkundjet mund të përdoren si karriget normale, por jo me foshnjat ose fëmijët e vegjël, pasi ato nuk ofrojnë mbështetje të mjaftueshme për kokën kur fëmija është ulur drejt. Karriget për të ushqyer ju lejojnë të lëkundeni përpara dhe mbrapa ndërsa ushqeheni dhe kjo lëvizje e butë relakson fëmijën (duke e ndihmuar atë të flejë përsëri). Karrige lëkundëse e rehatshme është gjithashtu një vend ideal për të ushqyer fëmijën tuaj gjatë natës. Ndërsa rehatia është diçka e qartë, do të habiteshit se sa praktike mund të jenë këto karrige të larta për të ushqyer, rrëshqitur ose lëkundur kur bëhet fjalë për të ushqyer ose ngushëlluar fëmijën tuaj. Ushqyerja me gji e fëmijës suaj mund të jetë sfiduese dhe është e rëndësishme të zgjidhni një karrige të qëndrueshme ushqimore që do të përmirësojë rehatinë tuaj dhe atë të foshnjës tuaj. Marrja e një karrige për ushqim të klasit të parë është e zgjuar, duke qenë se do të shpenzoni shumë kohë duke u përkëdhelur dhe duke ushqyer me gji fëmijën tuaj. Lexoni me kujdes komentet e mëposhtme për të gjetur karrigen më të mirë për fëmijën tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige lëkundëse moderne për fëmijë, Babyletto Madison Swivel Glider mund të jetë një fitues i qartë për çerdhen tuaj. Teknologjia e lartë plotëson rehati të lartë në këtë karrige rrotulluese moderne, të lëvizshme, e cila gjithashtu mund të mbështetet (jo më pak se me prekjen e një butoni). E bërë nga pëlhurë miqësore me mjedisin dhe rezistente ndaj njollave, kjo karrige elegante është e certifikuar nga Greenguard Gold, që do të thotë se ka kaluar teste rigoroze për të përmbajtur kimikate të dëmshme. Kjo karrige glider nuk duket si mobilje për fëmijë, por mund të funksionojë si njësi. Është një nga parapetet më të mira të çerdheve që ofron gjithçka që ju nevojitet dhe ka një dizajn tërheqës që do të përshtatet në mënyrë të përkryer në dhomën e fëmijës suaj. Është një paraglider i butë i bërë nga materiali me cilësi të lartë për qëndrueshmëri, duke ju lejuar të lëkundni dhe të rrëshqasni pa probleme gjatë ushqyerjes me gji. Kjo është një karrige origjinale në vetvete, por sedilja e saj e gjerë dhe jastëku i trashë e bëjnë atë një karrige të shkëlqyer pleqsh, pasi nuk kufizoheni nga mbështetëset e forta të krahëve. Ai gjithashtu lëkundet, kështu që do të jetë një vend relaksues për të ushqyer fëmijën tuaj ose për ta vendosur atë në shtrat. Ka stilin e një karrigeje të bukur të veshur me susta, komoditetin qetësues, relaksues të karriges dhe lëvizjen e qetë përpara dhe prapa të një glideri. Vjen me mbështetëse krahësh të drejtë dhe ndenjëse të bollshme (19 "H x 21" W x 20 "D) me dimensione 39" H x 31 "P x 28" D. Është një karrige për fëmijë ekonomike dhe kompakte. patjetër do t'ju vijë në ndihmë. Gjithashtu ka një karrige ushqimi që shpaloset dhe shpaloset kur nuk përdoret. Më pëlqen ky dizajn, kështu që është zgjidhja më e mirë për një nga avionët më të mirë të gjidhënies. Nëse nuk jeni plotësisht të sigurt se cilat veçori ju nevojiten në ndenjësen e fëmijës tuaj, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer sepse keni mundësi për të rrëshqitur, rrotulluar ose anuar. Ky aeroplan nga Storkcraft ka një pamje moderne elegante dhe do të ofrojë rehati maksimale për çdo prind dhe fëmijë. Baby Relax Mikayla Swivel Nursery Glider Më i rehatshëm Blej tani Kjo ndenjëse për fëmijë është e përshtatshme për ata prindër që kërkojnë një karrige të gjithanshme. Nëse jeni duke kërkuar për një tendë me varëse që gjithashtu lëkundet, atëherë karrigia Delta Children Blair Slim Glider për dhomën e fëmijëve mund të jetë zgjedhja juaj më e mirë. Ndërsa ne mendojmë se stili tradicional i rrokut është një pasuri, ne besojmë se tiparet dhe komoditeti (për fëmijën dhe prindin) e krahut të foshnjës e bëjnë atë patjetër një pasuri.
Njoftim: Zbulohen karriget e rehatshme të infermierisë!
# karrige të rehatshme pleqsh Karrige të rehatshme për infermier Karrige të rehatshme për infermier Përcaktime: ● Madhësia:H930*SH470*W470*D600mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të grumbullohet, por mund ta ndryshojmë që të jetë i stivueshëm ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Bazuar në materialet e zgjedhura cilësore, Yumeya Chairs përdor teknikën e avancuar të prodhimit për të përpunuar karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare. Produkti është i pajisur me pamje të mirë dhe ndjesi të rehatshme prekjeje. Është shumë praktik dhe i qëndrueshëm në përdorim. Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet YL1529 Yumeya karrige ngrënieje komode me grurë druri alumini / hotel / shtëpi pleqsh
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.