Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mënyra e re më e mirë për të marrë mobiljet më të mira të lobit komercial!

Çfarë duhet të kërkoni në mobiljet komerciale të lobit

Mënyra e re më e mirë për të marrë mobiljet më të mira të lobit komercial! 1

Të gjithë kemi disa preferenca personale, por shumicën e kohës, njerëzit duan të punojnë nga shtëpia. Pra, cila është mënyra më e mirë për të përfituar sa më shumë nga mobiljet tuaja të zyrës? Një nga gjërat që më bën të lumtur është se është e lehtë të gjesh artikuj që i përshtaten stilit tënd. Gjithmonë mund të gjesh diçka që të pëlqen duke parë fotot ose duke kërkuar në Google. Nëse jeni të interesuar të blini diçka, atëherë mund të përdorni gjithmonë motorin tonë të kërkimit dhe të siguroheni që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.

Mobiljet e lobit komercial janë thelbësore për shumë biznese. Kur bëhet fjalë për gjetjen e mobiljeve më të mira komerciale, ekzistojnë disa lloje të ndryshme mobiljesh. Ato përfshijnë: industriale, rezidenciale, zyra, hotele, zyra, dhoma takimesh, restorante, salla konferencash, takime, salla seminaresh, salla konferencash, palestra, kinema, lobe biznesi, auditore dhe objekte të tjera të ngjashme. Me kaq shumë lloje të ndryshme mobiljesh në dispozicion, ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Dhe me kaq shumë lloje të ndryshme mobiljesh në dispozicion, ju mund të gjeni lehtësisht atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

E di, e di, nuk ka të bëjë vetëm me cilësinë e mobiljeve. E njëjta gjë vlen edhe për çdo lloj mobilje zyre, dhe shumë prej tyre janë të lira. Mund të përdorni gjëra të lira si tavolina kafeje, karrige, tavolina, tavolina, tavolina, etj. Të gjitha këto gjëra do t'ju ndihmojnë të kurseni para në faturat tuaja të energjisë. Ato gjithashtu e bëjnë punën tuaj më të lehtë dhe zvogëlojnë ndikimin tuaj në mjedis. Kjo është për shkak se ato nuk duhet të jenë të shtrenjta apo ndonjë gjë tjetër. Është gjithmonë më mirë të bësh zgjedhjen e duhur.

Ka shumë gjëra që mund të bëhen për të përmirësuar përdorshmërinë e hapësirës suaj të zyrës. Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh për zyrë, nga karriget tradicionale të tavolinës dhe karriget e ngrënies deri te karriget e konferencave dhe stacionet e punës. Shumica e kohës njerëzit përdorin tavolinat e tyre për të kryer punën. Ka shumë lloje të ndryshme të mobiljeve për zyrë, dhe ka shumë lloje të ndryshme të mobiljeve për zyrë. Kur blini mobilje zyre, duhet të keni parasysh se çfarë lloj tavoline dëshironi dhe çfarë lloj tavoline dëshironi.

Mënyra e re më e mirë për të marrë mobiljet më të mira të lobit komercial! 2

Këshilla për blerjen e mobiljeve komerciale të lobit

Shumë nga njerëzit që punojnë në industrinë e shitjes me pakicë përdorin të tyren ose miqtë e tyre për të dizajnuar mobiljet e tyre. Shumë njerëz gjithashtu krijojnë dhe shesin artikuj në internet, kështu që ata kanë një ndikim në mënyrën se si drejtohet biznesi i tyre. Të gjitha këto pjesë janë bërë nga një person, kështu që nuk ka nevojë të hyni në të gjitha detajet e secilës pjesë dhe thjesht të fokusoheni në atë që po bëni.

Njerëzit duan të përfitojnë sa më shumë nga blerja e tyre dhe ta kenë sa më të lehtë. Të gjithë duam të blejmë diçka nga një burim i shkëlqyeshëm, por çka nëse nuk e gjeni? Ata nuk duan të dinë se sa do të kushtojë, por duan të dinë se sa do të kushtojë. Pra, ne duhet të sigurohemi që po marrim marrëveshjen më të mirë të mundshme. Dhe kjo është ajo që ne duhet të bëjmë.

Mos blini asnjë produkt që nuk ka ndonjë politikë kthimi. Ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për të mbrojtur biznesin tuaj dhe për të kursyer para në lëvizjen tuaj të ardhshme. Ju mund të zgjidhni nga disa opsione të ndryshme, por të gjitha ato ofrojnë disa përfitime të mëdha. Nëse po mendoni të blini ndonjë lloj mobilie, atëherë është e rëndësishme të siguroheni që të kuptoni se si është situata.

Është e lehtë të harrohet se njerëzit që janë ende të lirë janë ata që përdorin fokusin e tyre kryesor për të shitur produkte. Ata kanë gjetur mënyra për ta bërë këtë duke krijuar vetëdije për faktin se ka kaq shumë lloje të ndryshme mallrash dhe se është e vështirë të mbash gjurmët e të gjitha llojeve të ndryshme të mallrave që janë në dispozicion. Por, në fund, është vetëm një mënyrë për të gjetur ofertën më të mirë të mundshme për ju. Është gjithashtu një mënyrë e mirë për t'u siguruar që po merrni marrëveshjen më të mirë të mundshme për ju.

Mobilje lobi komerciale për buxhete të ndryshme

Të gjitha produktet që shesim bazohen në përvojat e jetës reale dhe janë testuar në mjedise të ndryshme. Nëse keni ndonjë problem me produktet tona, ju lutemi na kontaktoni direkt. Ne do të bëjmë gjithçka për t'ju ndihmuar të gjeni produktin më të mirë për ju. I gjithë informacioni në këtë faqe interneti është i mbrojtur nga e drejta e autorit dhe për këtë arsye nuk mund të kopjohet ose riprodhohet pa leje. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë problem me produktet tona.

Nëse jeni të interesuar të merrni mobiljet më të mira komerciale të lobit, atëherë sigurohuni që të hulumtoni se çfarë do të jetë marrëveshja më e mirë për ju. Në përgjithësi, një mobilje e mirë komerciale lobi do të jetë në gjendje të ofrojë shërbimin më të mirë për nevojat tuaja. Ju mund të zgjidhni nga disa lloje të mobiljeve komerciale dhe të gjitha ato vijnë me shumë përfitime. Kjo do t'ju ndihmojë të vendosni se cili është alternativa më e mirë për ju.

Kjo është ajo që ne po bëjmë këtu në Wal-Mart. Të gjitha dyqanet tona janë rreth 60% më të mëdha se zyra. Ato janë krijuar për të na mbajtur të sigurt nga terroristët dhe punojnë mirë me fëmijët. Ne e dimë se për shkak të ekspertizës sonë në ndërtim, ne mund të ndërtojmë çdo gjë që ju nevojitet nga gjithçka, nga druri i ri deri te një tavolinë ultra e lehtë. Dhe gjithashtu është shumë e përballueshme. Është shumë më e lehtë të blini gjëra që i keni në shtëpinë tuaj sesa t'i bëni ato më të vogla dhe më të lehta. Dhe nuk është vetëm tavolina, por edhe të gjitha tavolinat.

Mobiljet komerciale të lobit janë një pjesë thelbësore e çdo hapësire zyre. Zakonisht përdoren në zyra dhe shtëpi, kafene, qendra tregtare, restorante, bare, aeroporte, kinema, etj. Mobiljet e lobit komercial mund të përdoren në shumë forma të ndryshme. Mund të përdoret për gjithçka, nga konferencat deri te seancat e lojërave. Mobiljet e lobit komercial mund të përdoren për punë në natyrë, sporte dhe ngjarje të tjera. Mobiljet e lobit komercial mund të përdoren për takime, konferenca, seminare, takime, etj. Mobiljet e lobit komercial mund të përdoren për shërbime ushqimore, shërbime personale ose çdo gjë tjetër që mund t'ju duhet të bëni.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Mobilje të mira për lobin komercial: Këshilla për blerjen e mobiljeve të mira për lobin komercial
Mobilje të mira për lobin komercial: Këshilla për blerjen e mobiljeve të mira për lobin komercial
Çdo pjesë e mobiljeve që blini duhet të marrë parasysh se si punonjësit do ta përdorin atë dhe çfarë niveli komoditeti do të ofrojë. Të armatosur me këtë njohuri, ju mund të blini mobilje për njerëzit që do t'i përdorin ato. Në zyrë, duhet të keni parasysh çdo person të mundshëm që mund të përdorë këtë lloj mobiljesh. Të gjithë njerëzit janë të ndryshëm dhe do të kërkojnë rregullime të ndryshme për ta bërë karrigen të përshtatet me nevojat e tyre individuale. Nëse e bëni këtë, do të jeni në rrugën e duhur drejt gjetjes së karriges që duhet të përshtatet më shumë. E gjithë kjo do të thotë që ju do të dëshironi të blini disa tavolina të mëdha shkrimi dhe tavolina për këto dhoma takimi. Duhet shumë për të krijuar një zyrë të shkëlqyer për ju dhe kolegët tuaj. Zgjedhja e strukturës së duhur për zyrën tuaj dhe mobiljet e shkëlqyera të zyrës është një pjesë e rëndësishme e pamjes dhe funksionimit të zyrës suaj. Mobiljet e duhura të zyrës janë një mënyrë e shkëlqyer për të krijuar një mjedis pune në të cilin dikush do të ndihet mirë duke kaluar pjesën më të madhe të jetës së tij. Kur kërkoni mobiljet e duhura për zyrë në Nova Scotia, New Brunswick ose PEI, mund të jeni të sigurt se Zyra e Brendshme do t'ju ndihmojë nga fillimi në fund. Pra, shfletoni përzgjedhjen tonë të mobiljeve të hotelit dhe lërini ekspertët tanë të mobiljeve t'ju ndihmojnë të gjeni cilësinë dhe dizajnin që ju nevojitet. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë në lidhje me dizajnin, tapiceri dhe shërbimet tona të dekorimit të personalizuar të mobiljeve komerciale. Ekipi ynë është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni mobiljet komerciale që ju nevojiten për të krijuar hapësirën perfekte të ndenjjes. Dekoroni hapësirën tuaj me gamën tonë unike të mobiljeve komerciale dhe arredimit të hollit. Krijoni një holl elegant dhe të rehatshëm me mobilje komerciale lobi nga Crate & Barrel. Mobiljet në zonën e pritjes mund të jenë moderne ose tradicionale, kështu që ju mund të kombinoni ndenjësen dhe mobiljet në holl me pjesën tjetër të zyrës tuaj. Për shembull, një holl i rehatshëm në një hotel tradicional anglez mund të përdorë mobilje shembullore me ngjyra të ngrohta, të tilla si një divan seksional (foto më lart) dhe karrige ergonomike, të kombinuara me një kolltuk të rehatshëm dhe në modë. Ulje të thjeshta modulare mund të plotësojnë karriget e pritjes klasike dhe në modë dhe tavolinat e thjeshta anësore, duke krijuar mundësi tërheqëse për relaksim dhe bisedë. Ndërsa ka shumë modele modulare shumë minimaliste të ndenjëseve në treg, modelet modulare të ndenjëseve me porosi të Jeffrey Braun Furniture mund t'ju japin të gjitha përfitimet e listuara më sipër në një dizajn që përputhet në mënyrë të përkryer me personalitetin e hapësirës suaj. Nëse jeni duke projektuar një qendër studentore, një holl zyre, dhomë studimi ose dhomë ndenjeje për çdo numër tjetër hapësirash, do të dëshironi t'i kushtoni vëmendje disa prej karakteristikave kryesore të mobiljeve për t'u siguruar që jeni duke blerë mobilje cilësore të kontratës që i përshtaten ti me i miri. ... Do të krijojë hapësirën perfekte të relaksimit. Në këtë udhëzues të mobiljeve të hotelit, ne ofrojmë këshilla dhe truke të dobishme për të gjetur mobiljet më të rehatshme dhe luksoze të lobit për hotelin tuaj. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e mobiljeve për hollin e hotelit, komoditeti është një nga faktorët kryesorë. Ju mund t'i bëni mysafirët tuaj të ndihen rehat duke krijuar një hapësirë ​​komode me mobilje në holl. Mobiljet e pritjes mund të jenë pjesa qendrore e një biznesi të suksesshëm, veçanërisht nëse ata ndërveprojnë shpesh me klientët personalisht, prandaj sigurohuni që recepsioni, lobi ose dhoma e pritjes të jenë të përshtatshme për biznesin aktual. Tavolina të vogla moderne dhe tavolina me karrige të rehatshme mund të vendosen në holl, në mënyrë që njerëzit të mos kufizohen të punojnë në dhomën e tyre. Tavolinat portative janë mobilje shumëfunksionale të shkëlqyera, sepse ato mund të zhvendosen lehtësisht nëpër zyrë. Përveç blerjes së karrigeve të rehatshme për dhomat e pritjes, mund të shtoni edhe disa tavolina kafeje dhe një raft pallto. Krijoni zona ndenjëse me divane, karrige, tavolina kafeje, rafte librash dhe ndoshta edhe një televizor me video lojëra. Kjo hapësirë ​​e sigurt jo vetëm që mund të ndihmojë në rinovimin e punonjësve të rraskapitur, por gjithashtu mund të forcojë marrëdhëniet midis zyrave. Hapësirat e punës me kosto të përballueshme me teknologji të arritshme, sallone të rehatshme të mobiluara me materiale të qëndrueshme dhe me stil, dhe përdorimi i artit lokal do të tejkalojë tregun komercial të dizajnit të mobiljeve të lobit në 2021. Për shembull, mund të blini mobilje të dhomës së ndenjes që mund të përdoren edhe si dhomë takimesh. Ashtu siç preferoni pajisje profesionale të rënda në kuzhinën tuaj të restorantit, duhet të konsideroni blerjen e mobiljeve komerciale për dhomën e ngrënies së restorantit tuaj. Shumica e mobiljeve komerciale kanë pjesë më të rënda dhe më të forta për përdorim afatgjatë. Megjithatë, mobiljet komerciale gjithashtu duhet të jenë të besueshme për përdorim të përditshëm. Kur blini mobilje komerciale, sigurohuni që ato të jenë të cilësisë më të lartë dhe të dizajnuara për përdorime mikpritëse të rënda. Për shkak të qëndrueshmërisë, ndërtimit superior dhe pamjes profesionale, mobiljet me cilësi komerciale preferohen nga pronarët komercialë. Mobiljet komerciale nuk duhet vetëm të plotësojnë dizajnin e brendshëm të restorantit tuaj, por gjithashtu duhet të jenë të qëndrueshme, të besueshme, funksionale, praktike, tërheqëse vizualisht dhe ekonomike në planin afatgjatë. Pavarësisht nëse jeni duke dekoruar restorantin tuaj të ri ose duke rimodeluar zyrën tuaj, ju duhet të dini ndryshimin midis mobiljeve të kategorisë komerciale dhe sendeve shtëpiake. Vendosja e një hapësire komerciale kërkon një qasje krejtësisht të ndryshme sesa blerja e mobiljeve për shtëpinë tuaj. Kontraktorët komercial rekomandojnë të merrni parasysh madhësinë e zyrës tuaj kur blini mobilje. Imagjinoni shqetësimin e blerjes së mobiljeve që janë shumë të mëdha për zyrën tuaj. Mendoni për nevojat e tyre dhe sigurohuni që lobi juaj të mos ketë shumë mobilje. Pavarësisht se në cilën rrugë merrni, sigurohuni që mobiljet që porositni të përshtaten. Kjo do të sigurojë që tapiceri juaj do t'i rezistojë konsumimit që mund të pësojnë mobiljet e dhomës suaj të pritjes. Parandalimi është gjithmonë mënyra më e mirë për të kufizuar problemet që vijnë nga rritja e baktereve dhe mikrobeve në mobiljet e veshur me susta. Po kështu, pëlhura e tapiceri e mobiljeve komerciale është rezistente ndaj njollave, zbehjes, gërvishtjeve, rrezeve UV, etj. Për shkak të fluksit të lartë të njerëzve që hyjnë dhe dalin nga ndërtesa, merrni parasysh përdorimin e materialeve të qëndrueshme për dekorimin e hollit tuaj. Parimi udhëzues është përdorimi i modeleve me ngjyrë të errët, të cilat mund t'i rezistojnë dhe fshehin njollat ​​dhe spërkatjet. Është e rëndësishme të zgjidhni një përfundim pëlhure që është i përshtatshëm për përdorim komercial. Sigurisht, përdorimi i vazhdueshëm shoqërohet edhe me konsumim, prandaj zgjidhni mobilje të papërshtatshme si Sara Hospitality Furnitures, një gamë e qëndrueshme dhe me stil mobiljesh hoteli që janë të besueshme dhe e mbajnë hollin e hotelit tuaj të freskët dhe me shkëlqim për mjaft kohë. E ardhmja. Ndërsa dekorimi i hollit është i mirë, duhet të mendoni se si përshtatet në dizajnin tuaj të përgjithshëm. Duke folur për pëlhurën, ka disa pëlhura të përdorura për mobilje zyre që mund të mos i gjeni të përdorura zakonisht në mobiljet shtëpiake. Kjo i bën mobiljet e zyrës më të prirura ndaj shpimeve dhe grisjeve, kështu që pëlhura duhet të zgjidhet në përputhje me rrethanat. Përveç përdorimit të pëlhurave më të qëndrueshme, mobiljet e zyrës shpesh trajtohen për të siguruar mbrojtje shtesë nga njollat, aromat dhe dëmtimet. Këtu janë disa gjëra që do të na ndihmojnë të zgjedhim mobiljet perfekte të zyrës. Meqenëse tregu është i disponueshëm sa më shumë dizajne, madhësi dhe ngjyra të mobiljeve të zyrës, zgjedhja e kompletit të përsosur për zyrën tuaj mund të jetë sfiduese. Zgjedhja e mobiljeve të përshtatshme për sallën në zyrën tuaj në San Diego mund të jetë e ndërlikuar, veçanërisht nëse nuk e dini se çfarë kërkoni.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.