Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Markat më të mira të karrigeve të kafeneve

Pse të zgjidhni karriget e restorantit në kafene?

Markat më të mira të karrigeve të kafeneve 1

Gjithmonë duhet të blini cilësi, por mos u kapni shumë në industri. Ju duhet të jeni në gjendje të dalloni nëse karrigia është e shtrenjtë apo jo. Por duhet të kontrolloni se çfarë thonë ata përpara se të vendosni për një karrige. Kjo është e rëndësishme sepse njerëzit që blejnë karrigen do të sigurohen që ajo të jetë e përballueshme dhe e bërë mirë. Nëse keni vite që blini një karrige, atëherë duhet të kontrolloni se çfarë thonë ata përpara se të vendosni për një karrige. Ju duhet të shikoni faqen e internetit të kompanisë dhe të krahasoni vlerësimet e tyre me historinë dhe përvojën e tyre. Dhe gjithashtu shikoni shërbimin e tyre ndaj klientit.

Është gjithmonë kënaqësi të largohesh nga puna jote, dhe kam parë shumë gjëra të mira për të qenë në gjendje t'i blesh ato. Disa nga më të njohurit do ta bëjnë jetesën e tyre duke blerë artikuj që ata njohin ose restorante të lira, por disa nga më të mirat do të bëhen nga materiale që do t'ju zgjasin shumë. Pjesa tjetër e mobiljeve është bërë nga plastika dhe substanca të tjera që do ta bëjnë trupin tuaj më të mirë. Dhe nëse blini diçka që është krijuar për t'i bërë ballë përdorimit të rëndë, atëherë do t'ju zgjasë një kohë të gjatë. Ato gjithashtu mund të ndihmojnë me alergjitë dhe astmën.

Unë i dua miqtë dhe familjen time, por në shumicën e rasteve mund t'ju them se nuk është gjëja më e këndshme të uleni në karrigen tuaj të preferuar të kafenesë. Pjesa më e keqe është se kur ju duhet të uleni në karrigen tuaj të preferuar të kafenesë, mund të jetë shumë e pakëndshme. Kjo është një nga gjërat që më bën të dëshiroj të blej më shumë kokrra kafeje në të ardhmen. Është gjithmonë e vështirë të gjesh një mënyrë më të mirë për të ngrënë kokrra kafeje sesa të kesh kokrra të mira në të ardhmen. Kështu që unë do të përpiqem t'ju tregoj se si të zgjidhni karriget më të mira të kafesë.

karrige restoranti kafene Specifikimi

Markat më të mira të karrigeve të kafeneve 2

Karriget e kafenesë janë të gjitha formave dhe madhësive të ndryshme. Shumica e njerëzve që punojnë në kafene kanë nevoja shumë specifike dhe kanë nevojë për zgjidhje specifike për të përmbushur nevojat e tyre. Për shembull, disa njerëz duan të hanë në një vend që është i njohur për dizajnin dhe produktet e tij. Njerëzit që punojnë në kafene do të zbulojnë se ka shumë vende të tjera ku njerëzit mund të marrin kafe ose çaj, por shumica e njerëzve nuk dinë t'i përdorin makinat. Ata nuk dinë si ta përdorin makinën siç duhet ose çfarë të bëjnë kur ajo ndalon së punuari.

Kur blini në një pijetore lokale, duhet të zgjidhni atë të duhurin për ju. Por ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për të përmirësuar çmimet e kokrrave të kafesë në karriget e kafesë. Ato përfshijnë krijimin e një dizajni tërheqës dhe tërheqës që do të tërheqë klientët në vendin tuaj. Është gjithashtu e rëndësishme të shihet se sa mund të përballojnë të shpenzojnë për kokrrat e tyre të kafesë. Ka shumë kompani që ofrojnë kokrra kafeje të përballueshme dhe cilësore dhe ato kanë një listë mbresëlënëse të markave të shkëlqyera për të zgjedhur. Ju gjithashtu mund të gjeni disa restorante të shkëlqyera që ofrojnë kokrra kafeje të lira në internet.

Nëse jeni duke kërkuar për një karrige kafeje cilësore, atëherë ju rekomandojmë të zgjidhni një karrige të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Është cilësor dhe ka shumë përdorime. Gjëja tjetër e rëndësishme për t'u marrë parasysh është lloji i materialit të përdorur. Një kokërr e mirë kafeje do të ketë ndikimin më të mirë në ekspres, kështu që nuk do t'ju bëjë të nxehtë apo të ftohtë. Gjithashtu, do të jetë më e lehtë për të pastruar dhe dezinfektuar mobiljet nëse përdorni një fshesë me korrent.

Është gjithmonë mirë të keni një lloj produkti që mund ta blini në dyqanin tuaj lokal. Nuk është gjithmonë e lehtë të gjesh karriget më të mira të kafesë, por ato shpesh gjenden në vende të vogla dhe të ngushta. Ato shpesh kushtojnë më shumë se tavolinat e mëdha dhe ndonjëherë përfshijnë edhe tavolina me mure që mund të mbushen ose të hidhen në vrimën në mur. Duhet të siguroheni që tavolina të jetë e mbuluar siç duhet dhe të jetë mjaft e fortë për t'i bërë ballë përdorimit të rëndë. Cilësia e karriges do të varet nga çfarë lloj tavoline po blini dhe çfarë lloj materiali po përdorni.

Procesi i prodhimit të karrigeve të kafene restorant

Për më shumë se 20 vjet, biznesi ynë është në rritje. Tani jemi në pronësi të një grupi ndërkombëtar prej katër personash që punojnë së bashku për të prodhuar produkte me cilësi të lartë dhe inovative. Në vitet e fundit, ne kemi bërë një rrugë të gjatë nga fillimet tona në Gjermani për të vendosur veten si një kompani e besueshme që prodhon kafe dhe ushqime me cilësi të lartë. Filozofia jonë kryesore është të ofrojmë shërbimin më të mirë për klientët tanë dhe nevojat e tyre. Fokusi është në inovacionin e produktit dhe krijimin e vlerës për klientët tanë.

Askush nuk e di se çfarë po ndodh me kafenë tonë, por është e vështirë të dallosh sa të mira janë. Një vend i mrekullueshëm për t'u ulur dhe për t'u çlodhur është në dyqane dhe mund t'i gjeni në çdo kohë të ditës. E vetmja gjë që i bën ata të ndryshëm është shumëllojshmëria e ngjyrave që kanë dhe sa lloje kafesh kanë. Të gjithë e dimë se disa njerëz preferojnë të pinë kafen e parë në mëngjes ose kur do të shkojnë në një festë, por ka edhe mundësi të tjera. Ato mund të gjenden në një sërë pikash me ngjyra dhe stile të ndryshme.

Ndërsa shumica e punëtorëve janë të kufizuar në shtëpi, ka disa që punojnë në kafene që specializohen në përgatitjen e vakteve dhe detyrave të tjera. Disa nga punëtorët mund të kenë shumë punë që kanë nevojë për ndihmë nga familjet e tyre. Për shembull, ata mund të punojnë në një fushë ushqimore ose në një parking, por shumica e njerëzve që punojnë në kafene nuk kanë ndonjë përvojë në përgatitjen e ushqimit për familjen ose miqtë. Ata mund të kenë vetëm dy punë në të njëjtën kohë. Kjo e bën të vështirë ofrimin e një shërbimi të mirë për klientët.

Ndërsa shumica e procesit të prodhimit të karrigeve të kafesë është manuale, ato përdoren në shumë industri. Si të tilla, ka disa njerëz që i përdorin ato si tavolina dhe punëtorë të tjerë. Përveç kësaj, ato përdoren shpesh në takimet e kompanisë dhe gjithashtu si tavolina anësore për biznesin tuaj. Kur një person përdor një karrige kafeje për punë, mund të jetë shumë e rëndësishme ta mbani punonjësin të angazhuar dhe të fokusuar në detyrën në fjalë. Është shumë e rëndësishme të theksohet se nëse personi e ka përdorur karrigen për punë për një kohë të gjatë, atëherë është e mundur që personi të mos e vërejë ndryshimin.

Avantazhi konkurrues i karrigeve të restoranteve në kafene

Këto karrige janë të qëndrueshme dhe të dizajnuara mirë, me një ndjesi elegante. Mobiljet janë të lehta për t'u pastruar dhe duken të mira në çdo mjedis. Gjithashtu ka një pamje tërheqëse dhe dizajni është elegant. Ata gjithashtu kanë estetikë dhe rehati të shkëlqyer. Këto karrige janë vërtet të rehatshme dhe mund të pastrohen lehtësisht me dorë. Kjo i bën ato shumë të përballueshme dhe i bën ato një zgjedhje ideale për kafene dhe restorante.

Ne kemi qenë në gjendje të prodhojmë disa produkte dhe shërbime të shkëlqyera në industrinë konkurruese. Shërbimi ynë është krejtësisht unik dhe ju jep mundësinë për të marrë lehtësisht vendime të informuara për biznesin tuaj. Me konkurrencën që vjen nga e gjithë bota, ne mund të sigurohemi që t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë të mundshëm. Ne kemi punuar me disa kompani për të gjetur zgjidhje që do të na ndihmojnë të prodhojmë një shërbim cilësor për ju. Është detyra jonë t'ju mbajmë të përditësuar për atë që po ndodh në biznesin tuaj.

Disa nga karriget më të mira të kafesë në botë kanë lloje të ndryshme ndenjëseje, por kur bëhet fjalë për zgjedhjen e duhur, duhet të siguroheni që të zgjidhni atë të duhurin për nevojat tuaja. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kaloni përmes përfaqësuesve të shërbimit ndaj klientit në karrige dhe të kërkoni ndihmën e tyre. Ka disa restorante të mira që do t'ju japin komente se sa të mirë janë dhe nëse mund të ofrojnë ndonjë sugjerim se si ta përmirësoni atë. Gjithashtu, ka disa vende të shkëlqyera që do t'ju japin komente se sa të mira janë.

Kjo listë është krijuar për t'ju treguar se cilat marka janë më konkurruese se të tjerat. Ju mund t'i shikoni këto kompani duke zgjedhur kompaninë më konkurruese në treg. Zgjedhja e një kompanie përcaktohet nga cilësia dhe besueshmëria e tyre. Kur zgjidhni një kompani për të punësuar, është e rëndësishme të siguroheni që ata janë të kualifikuar dhe në gjendje të ofrojnë shërbimet e tyre për klientët. Për shembull, nëse jeni duke kërkuar për një restorant lokal që ofron shërbime të shkëlqyera dhe shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, atëherë duhet të zgjidhni një kompani që ofron shërbime të shkëlqyera.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Tema e nxehtë: karriget e restorantit në kafene Sapo u ulën!
Tema e nxehtë: karriget e restorantit në kafene Sapo u ulën!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Filozofia jonë e biznesit është '. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Karriget e restorantit të kafenesë Cilësia e ndikuar nga cilët faktorë
Karriget e restorantit të kafenesë Cilësia e ndikuar nga cilët faktorë
Megjithatë, për shkak të tryezave të mbushura me njerëz, disa darkues nuk do të kthehen në restorant në të ardhmen. Kur vendosni për dekorin dhe paraqitjen e restorantit të ri, sigurohuni që të lexoni udhëzuesin e ndenjëseve. Dijeni saktësisht se sa hapësirë ​​për ndenjëse mund t'i ndani restorantit, në mënyrë që të dini saktësisht se sa tezga, karrige, karrige ose divane duhet të porosisni. Karriget dhe ndenjëset që zgjidhni duhet gjithashtu të përputhen me temën dhe dizajnin e restorantit tuaj. Sido që të jetë, mobiljet që zgjidhni duhet të luajnë një rol kyç në dizajnin e restorantit tuaj. Blerja e mobiljeve të duhura është çelësi për të siguruar që dekorimi i restoranteve të jetë i pastër dhe i mirëmbajtur. Ju nuk prisni që klienti juaj të ulet në një tavolinë të lëkundur ose të ndihet i pasigurt në një karrige. Mobiljet e veshur me susta në zyrën tuaj duhet t'ju përfaqësojnë në mënyrë profesionale dhe mikpritëse. Mbani karriget dhe divanet të pastra, të freskëta dhe të freskëta duke i pastruar dhe dezinfektuar mirë rregullisht. Për një higjienë të mirë, blini tavolina, karrige dhe kabina që pastrohen dhe pastrohen lehtë. Është e rëndësishme të zgjidhni mobilje për restorantin tuaj që qëndrojnë të pastra, komode dhe të përdorshme për një kohë të gjatë pas blerjes. Mobiljet e restorantit të pastra dhe të mirëmbajtura janë thelbësore për t'i mbajtur klientët tuaj të rehatshëm, të lumtur dhe të gatshëm për t'u kthyer. Mobiljet mund të jenë të rëndësishme për markën tuaj, si dhe të ndihmojnë një blerës të kuptojë se çfarë të presë kur shohin emrin tuaj në një ndërtesë. Hapat e pastrimit për sipërfaqet e buta komerciale nuk janë të njëjta për çdo pjesë të mobiljeve. Ka shumë mënyra për të pastruar tapiceri në një zyrë, dyqan ose vend pune. Është e rëndësishme të gjeni një metodë të sigurt dhe efektive për të pastruar në mënyrë efektive materialet pa i dëmtuar ato, veçanërisht pasi keni të bëni me sipërfaqe të buta poroze që janë më të ndjeshme ndaj dëmtimit nga pastrimi sesa mobiljet jo poroze. Sipas EPA-s, asnjë dezinfektues nuk mund të dezinfektojë sipërfaqet e buta poroze si mobiljet e veshura me susta, qilimat ose perdet. Me produktet e duhura të pastrimit, ruajtja e higjienës së restorantit mund të jetë e lehtë. Pastrimi i banjës mund të lidhet me pastërtinë e përgjithshme të restorantit tuaj, duke përfshirë kuzhinën. Kujdesi për banjën Ekziston një thënie në biznesin e restoranteve: në shumicën e rasteve, pastërtia e një kuzhine mund të përcaktohet nga pastërtia e banjës. Higjiena e punonjësve Përveç një mjedisi të pastër për klientët tuaj, të kesh një mjedis të pastër për punonjësit tuaj është një tjetër komponent thelbësor i çdo restoranti të suksesshëm. Pastërtia është lumturi Pastërtia, higjiena dhe higjiena janë aspektet më të rëndësishme të biznesit të restoranteve. Rëndësia e pastrimit ditor Mirëmbajtja e përditshme e restorantit tuaj është çelësi i suksesit. Pastrimi i përditshëm gjithashtu do ta veçojë restorantin tuaj nga konkurrenca, duke i dhënë biznesit tuaj një reputacion më të mirë. Zgjedhja e metodave të duhura të pastrimit dhe dezinfektimit mund të zvogëlojë gjithashtu sasinë e kohës që do t'ju duhet për të bërë një pastrim të plotë në të ardhmen dhe të zvogëlojë sasinë e parave që ju ose biznesi juaj shpenzoni për gjëra të tilla si riveshja ose blerja e mobiljeve të reja. Para së gjithash, zgjedhja dhe mbajtja e një teme (nëse nuk e keni bërë tashmë) është faktori më i rëndësishëm kur blini mobilje. Një nga detyrat tuaja më të rëndësishme është të zgjidhni karrigen ose ndenjësen e duhur; këta janë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh përpara se të kërkoni një kabinë, divan, stol ose karrige restoranti për shitje. Nëse keni hapësirë ​​të kufizuar, duhet të vendosni nëse ka më shumë kuptim të blini një karrige dhe divan të madh të rehatshëm apo një karrige me shpinë të drejtë. Hapësira e disponueshme në ndenjësen e restorantit tuaj përcakton komoditetin e mysafirëve tuaj. Disa stile restorantesh mund të kenë një zonë të madhe ngrënieje, ndërsa të tjerët kërkojnë zona shtesë ngrënieje për festa private. Para se të filloni të dizajnoni dhomën e ngrënies së restorantit tuaj, vendosni nëse dëshironi hapësirë ​​të hapur apo dhoma më të vogla. Para se të shqyrtoni një koncept të mundshëm të dizajnit të restorantit të restorantit, duhet të përcaktoni nëse do të përdorni një ose më shumë dhoma dhe më pas të ndani të gjithë hapësirën në dispozicion. Sipas rregulloreve lokale, këto kufizime mund t'ju ndihmojnë të përcaktoni madhësinë e karriges së restorantit, madhësinë e tavolinës dhe sipërfaqen totale të kërkuar për çdo pjesë të mobiljeve dhe klientë të veçantë. Le të jetë ky një udhëzues, sigurisht, asgjë nuk është e saktë, edhe madhësia e karriges tuaj mund të ndryshojë, por në shumicën e rasteve, është një udhëzues i besueshëm që mund t'ju ndihmojë të kuptoni restorantin bazuar në sasinë e çdo lloji Kapaciteti i tavolinës që ju plani për të vendosur. Në restorantin e tij. Forma specifike e mobiljeve, veçanërisht e tavolinës, mund të ndihmojë në përcaktimin e atmosferës së restorantit. Zgjedhja e tavolinave dhe karrigeve mund të bëjë një ndryshim kur bëhet fjalë për krijimin e ambientit dhe strukturës së përgjithshme të restorantit tuaj. Një nga pjesët më të rëndësishme dhe më të anashkaluara të kësaj enigme janë mobiljet; Përdorimi i mobiljeve të duhura të restorantit mund të krijojë ambientin perfekt në restorantin tuaj. Për një restorant në një ambient të rastësishëm dhe të rastësishëm, duhet të kombinoni rehatinë me orendi komode dhe një atmosferë miqësore ngrënieje. Kolltuqe të mëdha të modës së vjetër, tavolina të mëdha kafeje dhe kabina krijojnë zona ku darkuesit mund të çlodhen më gjatë se në një restorant tipik. Përdorimi i toneve të buta kafe për karriget e restorantit dhe rrethimi i tyre me tavolina dhe panele druri do të krijojë një atmosferë të ngrohtë dhe të relaksuar si bar. Ndërsa stili është çelësi kur zgjidhni karriget për një restorant, cilësia duhet të jetë një faktor. Përtej garancisë, prodhuesit që kujdesen për cilësinë e karrigeve të tyre të restorantit duhet të jenë në gjendje ta vërtetojnë atë. Edhe përpara se të filloni të kontrolloni tërësisht nyjet, besueshmëria dhe mbulimi i garancisë janë një provë e mirë lakmusi për të gjykuar cilësinë e karrigeve të restorantit të një prodhuesi. Pajtueshmëria me standardet BIFMA është vullnetare, jo e detyrueshme për prodhuesit e mobiljeve në Shtetet e Bashkuara dhe një prodhues që dëshiron të bëjë përpjekje shtesë është dikush tek i cili mund të mbështeteni për karriget tuaja. Karriget cilësore të restorantit janë produkt i dizajnit, inxhinierisë, prodhimit dhe dekorimit të kujdesshëm, dhe përsosmëria në çdo fazë duhet të reflektohet në produktin përfundimtar. Megjithatë, cilësia e përfundimit, lloji i pëlhurës, madhësia e karriges dhe origjina e produktit mund të ndikojnë në çmim. Nëse kostoja është një problem, shumë herë mund të hasni në mbiprodhim të karrigeve me aftësi të kufizuara, duke ju kursyer para. Si distributor i autorizuar i Shelby Williams, Kolorado, le Equip, Inc. ofroni mobilje komerciale me cilësi të lartë për restorantin, barin apo kafenenë tuaj. Materiali i përdorur në karrigen tuaj mund t'u tregojë klientëve tuaj shumë për restorantin tuaj. Tavolina e ngrënies është zakonisht pika qendrore e çdo restoranti, kështu që natyrisht do të kërkoni një tavolinë ngrënieje të bërë kryesisht prej druri të fortë. Ky lloj druri i fortë përdoret për mobilje, veçanërisht për tavolina ngrënieje, dhe duket elegant dhe delikat me linjat e tij të pastra dhe dizajnin e drejtë. Zgjedhje të tjera të mira të drurit të fortë përfshijnë arrën. Arra rritet gjithashtu në Shtetet e Bashkuara. Është shumë i qëndrueshëm, vlerësohet shumë në mobiljet e bukura për bukurinë e tij dhe mund të përdoret për çdo pamje.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.