Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Përfitimet e përdorimit të karrigeve të duhura të kafesë me krahë

Çfarë janë karriget e kafeve me armë?

Përfitimet e përdorimit të karrigeve të duhura të kafesë me krahë 1

Është e mundur të keni dy lloje të ndryshme karrigesh që janë të ngjashme në dizajn dhe funksion. Nëse jeni pronar i një kafeneje, atëherë është e mundur të keni dy lloje të ndryshme karrigesh që janë të ngjashme në stil dhe funksion. Ju mund të zgjidhni nga dy lloje të ndryshme karrigesh, njëra që është e dizajnuar për t'u ulur në dysheme dhe tjetra për t'u ulur në tokë. Është e mundur të keni dy lloje të ndryshme karrigesh që janë të ngjashme në stil dhe funksion. Dallimet midis këtyre dy llojeve të karrigeve janë si më poshtë: 1.

Është shumë e rëndësishme të zgjidhni karriget e duhura për kafene për nevojat tuaja. Ato mund t'ju ndihmojnë të vendosni se çfarë lloj karrige kafeje dëshironi dhe më pas ato mund të dizajnohen për t'iu përshtatur llojit të trupit tuaj. Kur zgjidhni karriget e duhura të kafesë, është e rëndësishme të merrni parasysh se çfarë dëshironi dhe sa hapësirë ​​do t'ju duhet. Është gjithashtu e rëndësishme të merret parasysh numri i njerëzve që do të përdorin karriget e kafesë dhe sasia e kohës që do të kalojnë duke përdorur karriget e kafenesë.

Me mbi 40 vjet përvojë në tapiceri, ne kemi mësuar se njerëzit që ulen në zyrën tonë dhe po bëjnë çmos për të punuar me ta nuk do të ulen në sedilje ose pas tavolinës. Ata do të ulen në karrige që përdoren nga njerëz të tjerë, por në një shkallë shumë më të vogël. Ne e dimë se shumë njerëz i përdorin ato për qëllime të ndryshme, por ne e dimë se ka shumë më tepër përdorime për këto karrige sesa thjesht pastrimi i rrëmujës.

Askush nuk e di saktësisht se çfarë do të sjellë e ardhmja, por njerëzit mund të spekulojnë se çfarë do të mbajë e ardhmja. Një numër i madh njerëzish besojnë se mund të përdorin një karrige për të kontrolluar fatin e tyre dhe është shumë e vështirë të kuptojmë se çfarë po ndodh në botë. Njerëzit kanë jetuar në vende që janë pothuajse të gjithë të huaj dhe edhe pse ka shumë kultura në botë, ka ende shumë vende që nuk kanë rregulla se çfarë mund të bëjnë apo si ta bëjnë atë. Ata janë kujdesur për vendin e tyre duke i lejuar të punojnë falas.

Përfitimet e përdorimit të karrigeve të duhura të kafesë me krahë 2

Historia e karrigeve të kafesë me krahë

Me sa di unë, ka tre lloje kryesore të karrigeve të kafenesë: karrige tradicionale, restoranti dhe kolltuqe. Të gjithë kanë një gjë të përbashkët: janë të shtrenjta dhe të vështira për t'u bërë. Për sa kohë që përdorni llojin e duhur të karriges për punën tuaj, atëherë do të jetë e lehtë të gjeni atë të duhurin për ju. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri stilesh dhe materialesh të ndryshme për të krijuar një tryezë mahnitëse që është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Dhe nëse doni të shtoni një interes vizual në hapësirën tuaj, atëherë dy postimet e mëposhtme do t'ju ndihmojnë të vendosni për llojin e karriges që dëshironi.

Ne po i përdorim këto karrige vetëm për të shpëtuar komunitetin tonë. Kur po bënim kërkime rreth mënyrës më të mirë për të ripërdorur një karrige, zbuluam se kishte shumë stile të ndryshme karrigesh që përdoreshin në prodhimin e mobiljeve. Ka shumë lloje të karrigeve, disa janë të vogla dhe disa janë të mëdha. Ne i përdorim ato gjatë gjithë kohës dhe është një mjet i shkëlqyeshëm për t'u mbajtur në shtëpinë tuaj. Ne kemi zbuluar gjithashtu se nëse i përdorim ato rregullisht, atëherë mund ta shpëtojmë komunitetin tonë nga nevoja për t'i zëvendësuar ato.

Karriget e kafeneve po bëhen gjithnjë e më të njohura. Njerëzit tani po mësohen t'i përdorin ato në një karrige kafeneje, sepse mund të bëjnë disa ushtrime duke i përdorur ato si shpërqendrim. Ato gjenden gjithashtu në spitale, vende publike dhe madje edhe restorante. Është e rëndësishme të theksohet se nëse i përdorni në një restorant, atëherë ato do të konsiderohen të dëmshme për shëndetin tuaj. Nëse i përdorni në një restorant, atëherë do t'ju sëmurin. Ju duhet të vazhdoni t'i përdorni ato si një shpërqendrim.

Askush nuk mund t'ju thotë se sa e rëndësishme është të siguroheni që stafi dhe klientët tuaj të jenë si dhe personi që zotëron vendin. Një karrige e mirë kafeje duhet të projektohet për t'iu përshtatur nevojave dhe stilit tuaj. Ata duhet të jenë në gjendje të përballojnë shumë lloje të motit, duke përfshirë shiun, borën, breshrin, erërat e ftohta dhe të ftohta. Gjithashtu duhet të jetë mjaft e qëndrueshme për t'i bërë ballë erërave të forta. Nëse keni fëmijë ose keni fëmijë, atëherë ata duhet të jenë në gjendje të përdorin këmbët dhe duart e tyre.

Lloje karrige të kafeve me armë.

Të gjithë e dimë se njerëzit priren të na shikojnë me përçmim dhe ndonjëherë është e lehtë të ndihemi në siklet kur nuk i vëmë re. Nuk duhet të turpërohemi nga ndjenjat dhe pikëpamjet tona. Nëse duam të shfrytëzojmë sa më shumë kohën tonë në zyrë, atëherë duhet të shohim aspektet pozitive të jetës sonë. Një karrige e mirë kafeje me krahë mund ta bëjë ditën tuaj më të lehtë dhe t'ju ndihmojë të relaksoheni në tavolinën tuaj. Mund t'ju ndihmojë gjithashtu të relaksoheni më lehtë kur jeni në shtëpi.

Nëse po planifikoni të blini një makinë të re, çelësi për të gjetur karrigen e duhur të kafenesë është ta kontrolloni atë tërësisht. Ka lloje të ndryshme karrige kafeje, por çfarë ndodh kur blini një makinë të re? Ka lloje të ndryshme të karrigeve të kafesë që mund të zgjidhni. Për shembull, mund të zgjidhni një nga opsionet e mëposhtme: parkim falas, sedilje në rreshtin e përparmë, sedilje e pasme, me ngarkesë anësore dhe opsione të tjera të ngjashme. Është një ide e mirë të shikoni veçoritë e opsioneve të ndryshme përpara se të vendosni për më të mirën.

Karriget e kafenesë përdoren shpesh në jetën e përditshme. Ka lloje të ndryshme të karrigeve të kafesë dhe cila është më e mira për ju? Një karrige e mirë kafeje duhet të jetë e lehtë për t'u pastruar dhe do të jetë në gjendje të kujdeset për nevojat tuaja kur ju duhet ta përdorni. Duhet të jetë e lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur dhe ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për t'i mbajtur karriget tuaja të kafesë të duken të shkëlqyera. Disa nga gjërat që mund të bëni për t'i mbajtur karriget tuaja të kafesë të duken të shkëlqyera janë larja e tyre rregullisht dhe përgatitja e tyre për të dalë.

Kam folur me njerëz që punojnë në restorante dhe kemi vënë re se ata kanë mendime shumë të forta se sa të mira janë karriget e kafesë. Nëse punoni në restorante atëherë do të dini se ka shumë lloje të karrigeve të kafesë, nga stolat e barit deri tek stolat e kafesë. Ato mund të përdoren në vende ku njerëzit nuk e kanë problem të qëndrojnë drejt apo edhe të qëndrojnë drejt kur janë ulur përpara një tavoline. Një vend i mirë për të filluar është të uleni dhe të bëni pak stërvitje. Ju gjithashtu mund të blini libra dhe të krijoni idetë tuaja për dekorimin e shtëpisë.

Përfitimet e karrigeve të kafesë me krahë

Me një karrige kafeje cilësore, nuk bëhet fjalë vetëm për ngjyrën e sediljes, por edhe për sediljet e kështu me radhë. Ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për të përmirësuar komoditetin e ndenjëseve tuaja dhe për këtë arsye ta bëni më të lehtë për ju të shijoni vaktin tuaj. Këtë mund ta bëni duke vendosur disa detaje të vogla në vendin e karriges në mënyrë që t'ju ndihmojë të relaksoheni. Është më mirë të zgjidhni llojin e duhur të karriges dhe në çfarë lloj karrige dëshironi të uleni. Një karrige e mirë duhet të jetë e lehtë për t'u përdorur dhe të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme që njerëzit të ulen rehat.

Është një kohë emocionuese për të qenë pjesë e fuqisë punëtore dhe për të punuar në një kafene. Jemi shumë të ngazëllyer që ndajmë këtë mundësi me ju, klientët tanë dhe shpresojmë që ju do të përdorni kreativitetin tuaj për të krijuar diçka që është vërtet e jashtëzakonshme. Mund të kaloni kohë argëtuese në kafenenë tuaj të preferuar dhe shpresojmë që të kënaqeni duke përdorur kreativitetin tuaj për të krijuar diçka të mahnitshme.

Karriget e kafesë me krahë janë një nga karriget më të njohura të zyrës në botë. Kur përdoren siç duhet, ato mund të krijojnë një vend të mirë për t'u ulur dhe për të mbajtur shënime. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Një karrige e mirë kafeje do t'ju ndihmojë të relaksoheni në divanin tuaj, si dhe do ta bëjë dhomën tuaj të ndenjes të ndihet më mikpritëse. Ato janë gjithashtu të dobishme për të dëgjuar muzikë dhe për të punuar nga shtëpia. Nëse dëshironi të punoni nga shtëpia, atëherë është e rëndësishme të përdorni karrigen e duhur për nevojat tuaja.

Në shumicën e vendeve, njerëzit zgjedhin të blejnë kafe nga një dyqan lokal. Ata duan të sigurohen që po blejnë kafe me cilësi të mirë, duke mos qenë aq e vështirë për t'u gjetur sa produktet e tjera. Kur të gjeni një kafe cilësore, atëherë mund të zgjidhni atë më të mirën për ju. Ata kanë një shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe do të jenë të lumtur t'ju ofrojnë informacione për llojin e kafesë që ju pëlqen dhe sa do të kushtojë. Kjo është ajo që i bën ata kaq të njohur.

Aplikime të karrigeve të kafesë me krahë

Njerëzit do t'i duan. Por nëse doni të përdorni imagjinatën tuaj dhe të ndërtoni diçka të re, atëherë është koha të shkoni drejt gjërave që kërkoni. Për shembull, mund të përdorni imagjinatën tuaj për të dizajnuar një monitor kompjuteri ose për të bërë një aplikacion që do t'ju ndihmojë të gjeni atë që kërkoni. Kur të keni mjetet e duhura, mund të filloni të ndërtoni diçka nga e para. Është shumë e rëndësishme të keni një ide të mirë të asaj që kërkoni në një vend si ky.

Nëse keni pasur vështirësi për të kryer punën ose nuk keni para të mjaftueshme për të blerë rroba, atëherë nuk keni nevojë të shkoni në palestër. Ky artikull do t'ju mësojë se si të përdorni mjetet e duhura për të punuar. Gjithashtu do t'ju mësojë se si të bëni rregullime të vogla në tavolinën dhe laptopin tuaj, në mënyrë që të mund të punoni në detyrën që keni në dorë. Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë të re për të punuar, atëherë ky artikull është vendi për të filluar. Këtu mund të mësoni shumë për lloje të ndryshme mobiljesh.

Përdorimi i kompjuterëve në jetën e përditshme është bërë shumë i zakonshëm. Me gjithnjë e më shumë njerëz që përdorin kompjuterë për të punuar dhe mësuar nga njëri-tjetri, ekziston nevoja për sisteme më të mira mbështetëse kompjuterike. Ka edhe disa kompani të shkëlqyera që ofrojnë shërbime mbështetëse kompjuterike që mund të përdoren nga kushdo që dëshiron të punojë në këtë fushë. Të gjithë kemi parë se sa kompjuterë më të mirë mund të përdoren nga njerëzit që duan të punojnë në terren.

Me përparimin e teknologjisë, rritet edhe nevoja për funksionalitet më të madh. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige restoranti ose karrige kafeneje, do të zbuloni se ka shumë lloje të ndryshme karrigesh në dispozicion. Do të gjeni shumë lloje të ndryshme karrigesh në forma dhe madhësi të ndryshme. Me kaq shumë lloje të ndryshme karrigesh në dispozicion, do të zbuloni se ato mund të dizajnohen për t'iu përshtatur stilit tuaj personal. Ato mund të përdoren në kombinim me mobilje të tjera dhe madje edhe për të mbështetur peshën tuaj trupore. Nëse dëshironi të krijoni një ambient komod, atëherë karrigia e duhur është një opsion.

karrige kafeje me tendenca të industrisë së armëve

Karriget e kafenesë me tendenca të industrisë së armëve po bëhen gjithnjë e më të njohura. Ato janë krijuar për t'i lejuar njerëzit të pushojnë dhe të jenë vetvetja në shtëpi pa pasur nevojë të shqetësohen për të qenë në të njëjtën dhomë me miqtë ose familjen e tyre. Është shumë e rëndësishme të siguroheni që tavolina juaj të jetë e rehatshme dhe të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për ju dhe familjen tuaj. Këto karrige mund të përdoren edhe si karrige zyre sepse mund t'ju ndihmojnë të punoni në mënyrë më efikase. Mund t'i përdorni si karrige zyre sepse janë më të lehta për t'u lëvizur dhe për të mbajtur në hap me trafikun.

Për më shumë informacion mbi listën tonë të karrigeve më të mira të kafeneve, ju lutemi vizitoni www.costavistro.com.au.

Nëse jeni duke kërkuar për një vend për t'u çlodhur në hapësirën tuaj të jashtme, atëherë ka disa vende të mira për të blerë kafe dhe gjëra të tjera që mund t'i bëni vetë. Ju mund të përdorni imagjinatën tuaj dhe të krijoni disa kujtime fantastike me mobiljet tuaja të kopshtit. Një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar mobiljet e kopshtit tuaj është të dilni jashtë dhe të provoni diçka të re. Ata janë gjithashtu shumë të popullarizuar me njerëzit që kanë gjetur hobi ose hobi të tyre të dobishëm. Ka shumë hobi të shkëlqyeshëm që mund t'i bëni vetë, kështu që nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë rreth asaj që po bëjnë, atëherë shikoni postimet rreth kopshtarisë këtu.

Askush nuk është përgjegjës për atë që ndodh me shtëpitë dhe komunitetet tona kur përdorim një kolltuk. Ne të gjithë kemi nevoja të ndryshme dhe secili prej nesh duhet të jetë në gjendje të kujdeset për veten dhe komunitetin tonë në mënyrë që të ndihmojë të tjerët. Të gjithë ne duhet të kemi një vend për të ngrënë dhe të mos shqetësohemi për asgjë tjetër. Dhe është mirë të keni mjetet e duhura për nevojat tuaja.

Shumë njerëz nuk e kuptojnë se mund të blejnë karrige kafeje në internet nga çdo burim. Është vërtet e lehtë të krijosh një dyqan online që i shet ato në të gjitha format dhe madhësitë. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige kafeje të lirë, atëherë është mirë të shikoni specifikimet e tyre dhe të krahasoni çmimet përpara se të vendosni të blini një të tillë. Ka shumë gjëra të tjera që mund të bëni për të kursyer para në blerjen tuaj, por nëse nuk jeni të kujdesshëm do të përfundoni duke paguar më shumë seç duhet.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Mënyrat për t'u kujdesur për karriget tuaja të kafesë atletike me krahë
Mënyrat për t'u kujdesur për karriget tuaja të kafesë atletike me krahë
Nëse keni hapësirë, një karrige ngrënieje me mbështetëse do të jetë më ergonomike. Nëse tavolina juaj e ngrënies është e vogël, përpiquni të zgjidhni një karrige pa mbështetëse për të kursyer hapësirë. Karriget që vendosni në të dy skajet e tryezës së ngrënies drejtkëndëshe ose ovale duhet të rrëshqasin poshtë tavolinës pa prekur këmbët e tavolinës ose pa hyrë në fund të bazës ose shtratit mbështetës. Lartësia e sediljes së karriges së ngrënies do të jetë midis 17-23 dhe duhet të ketë afërsisht 12 inç hapësirë ​​midis majës së sediljes dhe fundit të sipërme të tavolinës ose të poshtme të platformës. Mbështetësit e krahëve duhet të jenë në gjendje të rrëshqasin lehtësisht nën tryezë, prandaj sigurohuni që të keni të paktën 7 inç hapësirë ​​midis majës së lartësisë së mbështetëses së krahut dhe fundit të tavolinës ose fundit të platformës. Këshilla e duhur Për t'u siguruar që numri i karrigeve përputhet me madhësinë e tryezës suaj, matni nga pika më e gjerë e karriges dhe nga pjesa e brendshme e këmbëve të tavolinës së ngrënies, jo nga pjesa e sipërme e tavolinës. Gjerësia e shumicës së karrigeve të ngrënies do të jetë midis 16 dhe 20, dhe për ato më të rehatshmet, midis 20 dhe 25. Shtoni 10 inç për të marrë gjerësinë totale të pëlhurës që nevojitet për çdo karrige. Shmangni pëlhurat shumë delikate ose të vështira për t'u pastruar, përveç nëse karrigia është vetëm për qëllime ekspozimi. Rregulloje karrigen. Lëvizni sediljen lart ose poshtë derisa këmbët tuaja të jenë paralele me tokën dhe gjunjët në nivelin e ijeve. Kthehuni në karrige derisa shpina juaj të jetë kundër saj dhe ijet tuaja të mos jenë të përkulura. Kur jeni në pozicionin e duhur dhe rrëshqiteni në karrige, vendosni një peshqir ose jastëk midis karriges dhe shpinës së poshtme. Nëse karrigia juaj e zyrës nuk ka një mbështetës mesit, merrni një peshqir të vogël dhe mbështilleni atë. Nëse jo, uluni më larg mobiljeve ose tërhiqeni më fort rripin. Nëse përdorni karrige ngrënieje me mbështetëse krahësh në çdo lloj tavoline, sigurohuni që pjesa e sipërme e mbështetëseve të krahëve të mos prekë ose godet pjesën e poshtme të tavolinës ose platformës. Tavolina e fermës me grilë me këmbë rrotulluese është zgjidhja më e mirë për t'u përshtatur me ndonjë nga karriget në paragrafin e mëparshëm, por nuk duket shumë mirë kur shoqërohet me karrigen me fjongo Chippendale. Është shumë i përshtatshëm për tavolina sofër. Nëse e përzieni tryezën e ngrënies elegante dhe moderne zebrano me një grup karrigesh të hershme panje amerikane, duket se nuk ka shije dhe asnjë ndjenjë të përshtatshme. Një përjashtim është kombinimi i tavolinës së ngrënies dhe karriges, sepse ky kombinim është shumë i egër. Karrige e zezë me formë CB2 199 dollarë 199 dollarë "Nëse ka një fustan të vogël të zi në karrigen e ngrënies, mund të jetë kjo bukuri," tha Murray. Përveç kësaj, ka disa këshilla shumë të dobishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni karrigen e duhur për zonën tuaj të ngrënies. Ne kërkuam 10 stilistë të brendshëm, redaktorë, influencues dhe shkrimtarë të ndajnë karriget e tyre të preferuara të lirë të ngrënies - këto nuk janë imitime të Kullës Eiffel - shumica e të cilave janë të gjithanshme dhe mund të përdoren si tavolina apo edhe mobilje në natyrë. Ata kanë ekzistuar për më shumë se një dekadë, dhe megjithëse nuk janë të lira, sepse karriget e ngrënies Design Within Reachother mund të shiten për 1000 dollarë ose më shumë, ato janë paksa të volitshme, veçanërisht duke marrë parasysh cilësinë. E bëra në Evropë," tha ajo. Për të bërë një marrëveshje më të mirë, Fenton tha se i pëlqen të blejë karrige ngrënieje të përdorura në Craigslist, eBay, Etsy dhe Chairish. Nëse jeni duke kërkuar për diçka pak më formale, një mbështetëse e monitorit desktop është një pajisje e thjeshtë që mund t'ju ndihmojë. Stenda e monitorit e rregullueshme e AmazonBasics është një tavolinë e thjeshtë me këmbë të grumbullueshme. Mbështetni shpinën Karriget ergonomike të tavolinës janë të dizajnuara për të mbështetur në mënyrë adekuate trupin tuaj dhe për të reduktuar tensionin dhe fërkimin në kocka dhe muskuj ndërsa jeni ulur. Këto pajisje imitojnë mbështetjen e mesit në një karrige dhe nuk ka nevojë të investoni në një karrige të re. Sillni bërrylat në anët tuaja dhe shtrini krahët në një L. Ndërsa shtriheni, mbajini kofshët në qendër të të dyja këmbëve dhe mos u përkulni në njërën anë. Nëse jo, lëvizni më tej këmbët tuaja të pasme derisa të ndjeni një shtrirje. Personi duhet të ndjejë një shtrirje në muskujt e viçit dhe thembra. Çdo shtrirje ndihmon në forcimin e muskujve të viçit dhe siguron mbështetje më të mirë për viçin, këmbën dhe kyçin e këmbës. Duke përmirësuar tkurrjen e muskujve, shtrirja ndihmon në parandalimin e ngërçeve dhe tensionit. Në këtë artikull, ne do të përshkruajmë disa shtrirje që mund të ndihmojnë në relaksimin e muskujve të tensionuar të viçit dhe zvogëlimin e shqetësimit shoqërues. Këto shtrirje janë gjithashtu një mënyrë e mirë për të çliruar tensionin në viçat tuaja. Këto ushtrime kërkojnë përdorimin e një brezi elastik që siguron rezistencë të rehatshme. Sa herë që uleni, përsëritni këto hapa shpejt për të ndihmuar trupin tuaj të stabilizohet në pozicionin më të mirë të mundshëm. Përdorni këto këshilla për të hequr njollat ​​dhe papastërtitë nga karriget dhe tavolinat plastike të jashtme. Ndriçoni dhe mbroni mobiljet e jashtme të bëra nga plastika, druri, metali dhe qelqi me këto strategji të thjeshta pastrimi. Këto këshilla pastrimi janë të garantuara për t'i dhënë jetë të re mobiljeve të kopshtit tuaj. Ne gjetëm mënyrën e duhur për të pastruar mobiljet prej druri, thurje, metali, qelqi dhe plastike. Mënyra më e mirë për të pastruar mobiljet e kopshtit varet nga materiali nga i cili është bërë. Pastruesit e drurit komercial janë gjithashtu efektivë për pastrimin e mobiljeve të kopshtit, por sigurohuni që t'i lexoni me kujdes udhëzimet. Është mirë të shmangni përdorimin e klorit dhe zbardhuesit në mobiljet plastike të bardha, pasi ato konsumojnë këtë material. Për të mbajtur pastër mobiljet e jashtme prej xhami, tavolina prej xhami duhet të mbulohet kur nuk përdoret. Karrige ngrënieje me bastun prej palme kacavjerrëse dhe druri të përballueshme 120 $ 120 $ Dizajneri i brendshëm i Seattle, Charlie Hellstern rekomandon shmangien e sediljeve "të bëra nga materiale të lira që ulin cilësinë e ajrit të brendshëm", duke përfshirë plastikën polipropileni, e cila përdoret zakonisht për të bërë karrige plastike të derdhura në treg (Përfshi karrigen Eiffel. ) Tapiceri i sediljeve përditëson pamjen e karriges me pak pëlhurë. Numri i karrigeve që mund të vendosni në një tavolinë përcaktohet në disa mënyra. Këshillë. Nëse vizitoni një dyqan mobiljesh për të provuar karriget dhe tavolinat me lartësi të ndryshme, tregojini shitësit se çfarë po bëni që të mos humbasin vendin e tyre në Listimin UP, një sistem që përdoret në disa dyqane për të përcaktuar se cili shitës do të ndihmojë një klient. Plus, unë personalisht mund të garantoj për faktorin e rehatisë # 40 pasi i përdorëm në dhomën e ngrënies së dizajnit të Portlandit (shih foton më lart) dhe ku kalova orë të panumërta pune pikërisht në atë karrige në skajin më të largët të dyerve franceze.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.