Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 1
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 2
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 3
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 4
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 5
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 6
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 7
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 8
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 9
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 10
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 11
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 12
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 13
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 1
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 2
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 3
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 4
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 5
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 6
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 7
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 8
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 9
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 10
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 11
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 12
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 13

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku -

hetim

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - Karrigia e kafenesë Yumeya është një kornizë çeliku e fryrë, me gjashtë mbështetëse krahësh prej lëkure shalë dhe një vend prej druri.

E qëndrueshme dhe e fortë


Detajet e produktit të karrigeve të kafesë prej çelikuFutja e prodhimit


Procesi i prodhimit të karrigeve të kafenesë Yumeya Chairs është i rregulluar sipas standardeve ndërkombëtare. Produkti është i garantuar të jetë i një cilësie të mirë pasi procesi i rreptë i kontrollit të cilësisë ka eliminuar në mënyrë efektive defektet. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka ndërtuar magazinë të madhe dhe të pastër për të siguruar cilësinë e stokut të karrigeve të kafesë prej çeliku.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1435 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti. Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet. Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 14

E bërë nga alumini 2,0 mm, YL1435 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës, si p.sh. kavanozi me ekran të hapur, e bëri karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive notën e vendit.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit.   Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri, stoli i barit   është një suplement produkt idesh për   Morden.   Kafene, Shtëpi pleqsh, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 15
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 16
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 17

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 18
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 19
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 20

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 21
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 22
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 23

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 24

A01 Walnut

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 25

A02 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 26

A03 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 27

A05BeechName

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 28

A07 Cherry

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 29

A09 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 30

A30Oak

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 31

A50 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 32

A51 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 33

A52 Walnuti

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 34

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 35

PC01

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 36

PC05

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 37

PC06

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 38

PC21

 

Dou TM
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 39

SP8011

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 40

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 41

M-OD-PC-001

Yumeya Chairs Karrige kafeje çeliku - 42

M-OD-PC-004

 Karakteristika e kompanisë


• Kryetarët Jumeya ka një ekip profesional R&D dhe një ekip teknik me përvojë për të nxitur prodhimin e prodhimeve me cilësi të lartë.
• Kompania jonë ka një numër të madh klientësh dhe rrjeti ynë i shitjeve dhe marketingut mbulon të gjitha qytetet kryesore në Kinë. Tani, fushëveprimi ynë i biznesit shtrihet në shumë rajone si Amerika, Evropa, Azia dhe Australia.
• Pas vitesh zhvillimi, Yumeya Chairs njihet nga industria për sa i përket integritetit, forcës dhe cilësisë së produkteve.
• u ofron klientëve një gamë të plotë shërbimesh për të përmbushur nevojat individuale të klientëve të ndryshëm.
Për një kuptim më të shpejtë të karrigeve tona të ngrënies metalike, karriges së banketit, mobiljeve tregtare, ju lutemi na kontaktoni menjëherë.


sa peshë mund të mbajnë karriget?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.