Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 1
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 2
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 3
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 4
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 5
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 6
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 7
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 1
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 2
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 3
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 4
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 5
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 6
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 7

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje

hetim

Gjëja më e mirë për këto karrige është se ato janë super të lezetshme dhe nuk keni pse t'i blini ato për të qenë në dhomën tuaj të ndenjes. Ato janë vetëm për një përvojë të ngrënies në kafene.

Karriget janë aq komode sa nuk do të dëshironi të ngriheni kurrë.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1341 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.  Yumeya është ndërmarrja e parë që aplikon teknologjinë e kokrrave të drurit metalik në karriget metalike. Deri më tani, ne kemi punuar pa u lodhur në inovacionin e teknologjisë së grurit të drurit për më shumë se 20 vjet.   Tani.   Yumeya   Kishte   Bec A Unë jam një pionier në industrinë e grurit të drurit metalik dhe kam udhëhequr zhvillimin e industrisë .

--1998, z. Gong, themeluesi i Yumeya Furniture, u zhvillua   karrigia e parë prej druri prej metali

---2010, themeluar Yumeya, e specializuar në prodhimin e karriges prej druri prej metali.  

--- 2011, Jumeya u bë përpara.   Koncepti i   Një karrige ty   Vendosa   Molk letëri   Për të arritur asnjë qëllim të përbashkët .  

--- 2015, Yumeya zhvilloi   Makineri i parë i prerjes së letrës   për të përmirësuar konsistencën midis letrës me kokërr druri dhe kornizës metalike.  

--- 2017, Yumeya fillon bashkëpunimin me   Pluhur tigr , një gjigant global pluhur, për ta bërë kokrrën e drurit më të qartë dhe më rezistent ndaj konsumit.  

--- 2018, Jumeya u nis   karrigia e parë 3D në botë me grurë druri . Që atëherë, njerëzit mund të marrin pamjen dhe prekjen e drurit në një karrige metalike.

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5607 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës së trashë mund t'i japë përdoruesit më të rehatshëm, të ulur, por jo të lodhur.   Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Ndërkohë, YW5607 mund të grumbullojë 5 copë në lartësi, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes. Të gjithë këta faktorë e bënë YW5607 një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 9
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 10
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 12
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 13
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 15
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 16
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 18

A01 Walnut

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 19

A02 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 20

A03 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 21

A05BeechName

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 22

A07 Cherry

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 23

A09 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 24

A30Oak

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 25

A50 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 26

A51 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 27

A52 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 29

PC01

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 30

PC05

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 31

PC06

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 32

PC21

 

Dou TM
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 33

SP8011

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 35

M-OD-PC-001

Karrige Yumeya Karrige ngrënieje kafeneje 36

M-OD-PC-004

 


Avantazhe të kompanisë


· Karriget e ngrënies së kafeneve Yumeya Chairs kanë kaluar testimin e plotë të mobiljeve. Është testuar për sigurinë, qëndrueshmërinë dhe përshtatshmërinë strukturore dhe është siguruar nëse është i sigurt për t'u përdorur dhe nëse përshtatet për qëllimin.


· Ky produkt ka avantazhe të pakrahasueshme nga produktet e tjera, si jetëgjatësia dhe performanca e qëndrueshme.


· Produkti ka fituar klientë nga e gjithë bota.


Veçoritë e kompanisë


· Duke tejkaluar shumicën e industrive, Yumeya Chairs ka qenë gjithmonë duke u zhvilluar vetë duke prodhuar karrige ngrënieje kafeneje.


· Duke zotëruar një koleksion pajisjesh më të avancuara që aplikohen në linjat e prodhimit, fabrika jonë ka arritur një rritje të vazhdueshme të prodhimit mujor të produktit falë këtyre objekteve.


· Ne jemi të përkushtuar të mbajmë marrëdhënie të qëndrueshme biznesi me klientët tanë. Ne jemi gjithmonë të gatshëm të punojmë krah për krah me ta dhe të forcojmë komunikimin tonë në biznes.


Zbatimi i produktit


Karriget e ngrënies së kafeneve të Yumeya Chairs mund të përdoren në skena të shumta.


Yumeya Chairs ka përvojë të pasur në industri dhe ne jemi të ndjeshëm ndaj nevojave të klientëve. Prandaj, ne mund të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse me një ndalesë bazuar në situatat aktuale të klientëve.


A mund t'i përdor karriget jashtë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.