Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 1
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 2
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 3
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 4
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 5
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 6
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 7
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 8
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 9
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 10
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 11
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 12
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 13
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 14
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 15
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 1
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 2
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 3
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 4
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 5
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 6
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 7
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 8
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 9
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 10
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 11
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 12
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 13
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 14
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 15

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje

hetim

Shitet karrige kafeneje. Është projektuar posaçërisht për t'u përdorur në kafene, restorante, pika të ushqimit të shpejtë dhe vende të tjera të ndryshme ku nevojiten karriget e lehta. Mund të përdoret edhe në shtëpi si karrige ngrënieje. Materialet e përdorura janë të cilësisë së lartë, duke siguruar që karrigia të jetë e qëndrueshme dhe mund të përdoret për vite me rradhë pa asnjë problem.

Qoftë për një biznes të ri apo për shtëpinë tuaj, kjo karrige kafeneje është perfekte. Ju gjithashtu mund të jeni të sigurt se do të duket po aq mirë në shtëpinë tuaj sa këtu në Yumeya!


Shiten detajet e produktit te karriges se kafeseInformacioni i Prodhimit


Karrige kafeje Yumeya Chairs për shitje është e fabrikuar duke përdorur lëndë të parë të cilësisë premium dhe teknologjinë më të fundit. Shitet karrige kafeneje me lloje te plota disponohet ne Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një kompani profesionale e specializuar në prodhimin dhe shitjen e karriges për shitje.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1530 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti. Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet. Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 16

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7176 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës, si p.sh. kavanozi me ekran të hapur, e bëri karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive notën e vendit.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit.   Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri, stoli i barit   është një suplement produkt idesh për   Morden.   Kafene, Shtëpi pleqsh, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 17
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 18
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 19

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 20
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 21
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 22

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 23
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 24
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 25

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 26

A01 Walnut

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 27

A02 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 28

A03 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 29

A05BeechName

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 30

A07 Cherry

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 31

A09 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 32

A30Oak

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 33

A50 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 34

A51 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 35

A52 Walnuti

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 36

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 37

PC01

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 38

PC05

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 39

PC06

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 40

PC21

 

Dou TM
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 41

SP8011

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 42

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 43

M-OD-PC-001

Karrige kafeneje Yumeya Chairs ne Shitje 44

M-OD-PC-004

 Karakteristika e kompanisë


• Yumeya Chairs ka një ekip të bashkuar, punëtor dhe me përvojë për të siguruar zhvillimin e shëndetshëm të kompanisë.
• Me konceptin e shërbimit në kohë dhe efikas, kompania jonë ofron sinqerisht shërbime cilësore për klientët tanë.
• Vendndodhja gjeografike e Yumeya Chairs është superiore me linja të shumta trafiku. Kjo ofron komoditet për transportin e jashtëm dhe garanton furnizim të qëndrueshëm të karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale.
• Produktet e kompanisë sonë vlerësohen gjerësisht nga klientët vendas dhe të huaj. Ne kemi një mbulim të plotë në tregun vendas dhe produktet eksportohen gjithashtu në shumë vende dhe rajone të Azisë Qendrore, Azisë Juglindore e të tjera.
Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të konsultoheni me karriget Yumeya dhe ne do t'ju përgjigjemi me përgjigje në kohë.


sa kushton kolltuku i kafes?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.