Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 1
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 2
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 3
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 4
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 5
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 6
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 7
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 1
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 2
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 3
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 4
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 5
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 6
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 7

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë

hetim

Ne jemi furnizuesi kryesor i karrigeve të kafesë në Kinë, cilësia është e garantuar.

Ngjyra të gjalla dhe dizajn i freskët, modern që do t'i japë jetë çdo hapësire.


Detajet e produktit të karrigeve të kafesë me ngjyrë të verdhëFutja e prodhimit


Karriget e verdha të kafenesë Yumeya Chairs janë bërë nga materialet më të mira që kanë kaluar sistemin tonë të rreptë të përzgjedhjes së materialeve. Produkti duhet t'i nënshtrohet procedurave të brendshme të sigurimit të cilësisë të kryera nga inspektorët tanë të cilësisë për të siguruar cilësi pa defekte. Arritjet e biznesit të Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. janë miratuar njëzëri nga kolegët e tregut dhe industrisë.

Yumeya Metal Wood Grain Cafe Chairs seria 1355 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Meqenëse karriget me kokrriza prej druri metalik kanë përparësi unike ndaj karrigeve të drurit të ngurtë, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale përdorin karriget me kokrriza prej druri metalik në vend të drurit të ngurtë.   A Një produkt i ri në treg, Yumeya Metal Wood Grain Seating kombinon avantazhet e karrigeve metalike dhe karrigeve prej druri të ngurtë.

--- Teksturë e plotë

---Forca e lartë, mund të përballojë më shumë se 500 lbs.  Ndërkohë, Yumeya ofron 10 vjet garanci kornizë.

---Kosto efektive, niveli i njëjtë i cilësisë, 70-80% më lirë se karriget prej druri të ngurtë

---Të mund të grumbullohet, 5-10 copë, kurseni 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes

---50% e lehtë se karriget e drurit të ngurtë të nivelit të njëjtë të cilësisë

--- Miqësore ndaj mjedisit dhe e riciklueshme

---0 kosto mirëmbajtjes

---Zvogëloni vështirësinë dhe koston e mëvonshme të funksionimit

--- Shkurtoni ciklin e kthimit të investimit

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5654 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Forma unike e mbështetëses dhe dizajni i linjës dekorative e bën të gjithë karrigen të duket ndryshe nga karriget e zakonshme të ngrënies, të cilat mund të përmirësojnë të gjithë vendin. Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Menwhlie,   YW5654   mund të grumbullojë 5 copë të larta, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes.   Gjithë këta faktorë u bë   YW5654   një zgjedhje e re për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 9
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 10
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 12
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 13
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 15
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 16
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 18

A01 Walnut

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 19

A02 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 20

A03 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 21

A05BeechName

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 22

A07 Cherry

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 23

A09 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 24

A30Oak

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 25

A50 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 26

A51 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 27

A52 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 29

PC01

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 30

PC05

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 31

PC06

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 32

PC21

 

Dou TM
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 33

SP8011

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 35

M-OD-PC-001

Karrige Yumeya Karrige kafeje të markës së verdhë 36

M-OD-PC-004

 Karakteristika e kompanisë


• Nëpërmjet përpjekjeve të pandërprera të viteve, Yumeya Chairs është njohur nga industria për sa i përket integritetit, forcës dhe cilësisë së produkteve.
• Kompania jonë miraton teknologjinë dhe pajisjet aktuale të prodhimit të klasit botëror. Produktet tona plotësojnë nevojat e konsumatorëve për cilësinë e tyre të mirë dhe funksionimin e mirë. Dhe ata shpejt hyjnë në tregun aziatik dhe zënë një pozicion të favorshëm. Aktualisht, shkalla jonë e shitjeve ka mbuluar shumë qytete në Azi dhe produktet tona njihen shumë nga tregu aziatik.
• Yumeya Chairs gëzon vendndodhje superiore gjeografike. Dhe ne ofrojmë kushte të mira të jashtme për zhvillimin e kompanisë sonë, të tilla si transporti i përshtatshëm dhe burimet e bollshme.
Ne prodhojmë vetëm produkte me cilësi të lartë. Mirëpritni klientët të kontaktojnë stafin e shërbimit të klientit për konsultim!


sa karrige kafeje të verdha janë në një grup?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.