Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 1
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 2
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 3
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 4
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 5
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 6
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 7
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 8
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 9
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 10
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 11
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 12
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 13
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 1
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 2
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 3
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 4
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 5
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 6
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 7
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 8
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 9
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 10
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 11
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 12
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 13

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë

hetim

Jemi krenarë të themi se kemi karriget më të mira të kafeneve në botë! Këto karrige janë bërë me një vinyl të qëndrueshëm dhe të mbushur që u jep atyre një pamje dhe ndjesi unike. Ato gjithashtu vijnë në shumë ngjyra të ndryshme për t'u përshtatur lehtësisht me çdo dekor.

Kafenetë mund të kursejnë kostot dhe t'i përdorin këto karrige në vend që të japin me qira mobilje të shtrenjta.


Detajet e produktit të karrigeve të kafesë të mbushuraShqyrtimi i prodhimeve


Karriget tona kafene të mbushura me karrige Yumeya, të prodhuara bukur, ofrohen në stile të ndryshme dizajni. Mbështetur nga ekspertiza jonë e pasur e industrisë në këtë fushë, produkti prodhohet në cilësinë e tij më të mirë. Të ndryshme në funksion dhe të gjerë në aplikim, karriget e mbushura të kafesë mund të përdoren në shumë industri dhe fusha. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është i larmishëm globalisht me një shtrirje mbarëbotërore.Informacioni i Prodhimit


Bazuar në profesionalizmin e ndjekjes së përsosmërisë, ne përpiqemi për përsosmëri në çdo detaj të produktit.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1530 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti.  Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet. Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 14

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7176 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës, si p.sh. kavanozi me ekran të hapur, e bëri karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive notën e vendit.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit.   Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri, stoli i barit   është një suplement produkt idesh për   Morden. Kafene, Shtëpi pleqsh, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 15
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 16
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 17

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  


2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit


Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 18
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 19
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 20


Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 21
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 22
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 23


Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 24

A01 Walnut

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 25

A02 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 26

A03 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 27

A05BeechName

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 28

A07 Cherry

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 29

A09 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 30

A30Oak

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 31

A50 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 32

A51 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 33

A52 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 34

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 35

PC01

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 36

PC05

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 37

PC06

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 38

PC21


Dou TM
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 39

SP8011

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 40

SP8021


Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 41

M-OD-PC-001

Karriget Yumeya Karrige kafene të mbushura me markë 42

M-OD-PC-004
Avantazhe të kompanisë


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Është vendosur në burrat xhiang. Ne jemi një ndërmarrje gjithëpërfshirëse që integron prodhimin, përpunimin, marketingun dhe tregtinë. Dhe biznesi ynë kryesor është karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale. Kompania jonë i përmbahet idesë së 'menaxhimit besnik'. Ne gjithashtu respektojmë parimin aktiv, të shpejtë dhe të duhur. E gjithë kjo na bën që t'ju ofrojmë shërbime profesionale dhe efikase për të zgjidhur shqetësimet tuaja. Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni stafin e shërbimit të klientit për konsultim!


sa peshojnë karriget?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.