Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 1
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 2
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 3
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 4
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 5
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 1
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 2
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 3
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 4
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 5

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika

hetim

Fabrika e mobiljeve të dhomës së hotelit të markës Yumeya Chairs ka një përvojë profesionale dhe të pasur në dizajnimin, prodhimin dhe marketingun e mobiljeve hoteliere. Ne mund të furnizojmë shumë lloje karrigesh hoteli duke përfshirë kolltuqe hoteli, sedilje hoteli, divane hoteli me jastëkë dhe tapiceri, divane krevat dhoma hoteli etj.

Yumeya ofron mobiljet më cilësore të dhomave të hotelit me çmime të përballueshme.


Shiten detajet e produktit te mobiljeve te dhomes se hotelitShfaqje e shpejtë:


Gjithnjë e më shumë klientë kanë shfaqur interesin e tyre të madh për dizajnin e mobiljeve të dhomave të hotelit për shitje. Ne kemi një sistem të rreptë inspektimi për këtë produkt. Mobiljet në shitje të dhomës së hotelit të Yumeya Chairs mund të aplikohen në fusha të ndryshme. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka një përvojë të pasur në prodhim.Përshkrimi


Yumeya Chairs ndjek cilësi të shkëlqyera dhe përpiqet për përsosmëri në çdo detaj gjatë prodhimit.

 

Si duket në darkë?

 

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 6

 

 

 

Ngjyra

 

Drithi
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 7

A01 Walnut

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 8

A02 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 9

A03 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 10

A05BeechName

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 11

A07 Cherry

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 12

A09 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 13

A30Oak

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 14

A50 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 15

A51 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 16

A52 Walnuti

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 17

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 18

PC01

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 19

PC05

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 20

PC06

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 21

PC21

 

Dou TM
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 22

SP8011

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 23

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 24

M-OD-PC-001

Mobilje dhoma hoteli të markës Yumeya Chairs për Shitje Fabrika 25

M-OD-PC-004

 

 Informacioni i ndërmarrjes


E vendosur në Jiang Men, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është i famshëm për prodhimin e karrigeve të ngrënies metalike me cilësi të lartë, karrige banketi, mobilje komerciale në industri. Kompania jonë këmbëngul gjithmonë në idenë se shërbimi është i pari. Ne jemi të përkushtuar për të përmbushur nevojat e klientëve për shërbim duke ofruar zgjidhjet më ekonomike në shërbimin logjistik. Produktet tona janë të cilësisë së shkëlqyer dhe çmimeve të favorshme, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për kuotim!


sa kushtojne mobiljet?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.