Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 1
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 2
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 3
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 4
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 5
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 6
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 7
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 1
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 2
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 3
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 4
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 5
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 6
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 7

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1

hetim

Yumeya është një furnizues kryesor i karrigeve të kafeneve në natyrë. Ne ofrojmë mobilje komerciale të jashtme për restorante dhe hotele, dhe jemi një nga prodhuesit më të mëdhenj të mobiljeve të jashtme në Kinë.

E qëndrueshme dhe e rehatshme

Seria Yumeya Metal prej druri Seating 1228 ka dy stile të ndryshme,   me ose pa dizajn të shpinës së ventilatorit. Së dy stili   përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe barstool. Kjo mund të plotësojë nevoja të ndryshme.  Pasi bëri karrigen e parë prej druri metalik në 1998, Yumeya është angazhuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik për më shumë se 20 vjet. Në shumë praktikë, ne gradualisht e kuptojmë se trajtimi sipërfaqësor është një sistem, ka të paktën 5 pika kyçe për të marrë kokrrizën e përsosur të drurit metalik.

---Polimi i mirë,   Kryerja e trajtimit sipërfaqësor në një karrige, e ngjashme me make-up-in, para së gjithash duhet të ketë një kornizë të lëmuar. Të gjitha karriget Yumeya duhet të kalojnë nëpër katër procese lustrimi përpara se të mund të hyjnë zyrtarisht në procesin e trajtimit të sipërfaqes.  Lustrim përbërësi --- Lustrim pas saldimit --- Lustrim i imët për të gjithë karrigen --- Lustrim pas pastrimit.  Pas 4 hapash, mund të arrijë efekt të mirë të sheshtë dhe të qetë.

--- Veshja e mirë pluhur mund të zhvillojë në mënyrë efektive ngjyrën,   Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunon me Tiger R  Veshje pluhuri për shtresë pluhuri metalik. Mund të shfaqë plotësisht strukturën e kokrrave të drurit, të rrisë besnikërinë dhe të sigurojë 5 herë rezistencë ndaj konsumit.  

--- Pret i mirë, përshtatshëm, Yumeya është fabrika e vetme që ka realizuar një karrige një kallëp. E gjithë letra me kokërr druri pritet nga kallëpi që përputhet me karrigen.   Prandaj, e gjithë letra me kokërr druri mund të përputhet në mënyrë efektive me karrigen pa asnjë nyje ose boshllëk

--- Kontakt i plotë, siguroni efektin e transferimit të nxehtësisë,   Kokrra e drurit metalik është teknologji e transferimit të nxehtësisë. Prandaj, kontakti i plotë është një faktor kyç. Ne përdorim kallëp plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë për të siguruar kontaktin e plotë të letrës së drurit dhe pluhurit për të arritur një efekt të qartë.

---Kontroll i saktë i temperaturës dhe kohës,   Koha dhe temperatura janë një kombinim delikate. Çdo ndryshim në parametra do të ndikojë në efektin e përgjithshëm, ose jo rezistent ndaj konsumit ose ngjyra të ndryshme. Pas vitesh eksplorimi, Yumeya ka gjetur kombinimin më të mirë të kohës dhe temperaturës për të siguruar efektin më të mirë të kokrrave të drurit. Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5586 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit.   Dizajni i shpinës ovale e bën të gjithë karrigen të duket shumë elegante dhe unike, me trajtimin e garinës së drurit metalik Yumeya mund t'i ndihmojë njerëzit të marrin një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.  Ndërkohë, YW5586 mund të grumbullojë 5 copë në lartësi, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes.   Të gjithë këta faktorë e bënë YW5586 një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 9
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 10
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 12
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 13
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 15
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 16
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 18

A01 Walnut

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 19

A02 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 20

A03 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 21

A05BeechName

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 22

A07 Cherry

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 23

A09 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 24

A30Oak

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 25

A50 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 26

A51 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 27

A52 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 29

PC01

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 30

PC05

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 31

PC06

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 32

PC21

 

Dou TM
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 33

SP8011

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 35

M-OD-PC-001

Furnizuesi i karrigeve të markës Yumeya për karrige për kafe në natyrë komerciale-1 36

M-OD-PC-004

 


Avantazhe të kompanisë


· Dizajni i karrigeve komerciale të kafesë në natyrë Yumeya Chairs përfaqëson konceptet e freskisë dhe thjeshtësisë, të cilat tani kanë qenë konceptet bazë në industrinë e pajisjeve sanitare.


Prodhimi është sanitar. Ajo ka miratuar standardet më të rrepta në ftohje për të parandaluar sëmundjet ushqimore të shkaktuara nga bakteret.


· Produkti mund të maksimizojë produktivitetin dhe xhiros. Shpejtësia dhe besueshmëria e tij reduktojnë në masë të madhe kohën e ciklit të projekteve dhe efikasitetin e prodhimit.


Veçoritë e kompanisë


· Si një prodhues konkurrues ndërkombëtar, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. i është përkushtuar kryesisht prodhimit të karrigeve komerciale të kafeneve në natyrë.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. zotëron një bazë moderne prodhimi në shkallë të gjerë për karriget komerciale të kafeneve në natyrë.


· Ne përpiqemi të përmirësojmë performancën e zinxhirit të furnizimit të klientëve tanë duke plotësuar kërkesën e tyre të lartë për zgjidhje cilësore prodhimi. Telefono tani!


Zbatimi i produktit


karriget komerciale të kafesë në natyrë mund të aplikohen në industri, fusha dhe skenarë të ndryshëm.


Ne përpiqemi t'u ofrojmë klientëve zgjidhje efikase, të plota dhe fleksibël bazuar në nevojat e tyre.


A mund t'i përdor karriget tuaja në shtëpinë time?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.