Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 1
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 1

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1

hetim

Unë jam YUMEYA dhe kam bërë karrige kafeneje për më shumë se 10 vjet.

Karrige me cilësi të lartë për një çmim të ulët - më mirë se konkurrentët

Avantazhe të kompanisë


· Krijimi i karrigeve Yumeya Chairs për kafene përputhet rreptësisht me parimet elektrike ndërkombëtare. Është prodhuar në përputhje me markën CE, markën GE, standardet EMC, etj.


· Produkti mund të kalojë shumë shpejt nga lëshimi i dritës në mosrespektim. Edhe një sasi e vogël energjie është e mjaftueshme për të bërë gjysmëpërçuesin të lëshojë dritë.


· Shërbimet dhe këshillat opsionale ofrohen nga shërbimi ndaj klientit i Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd.


Karriget e ngrënies Yumeya seria 1341 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.  Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.  

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.  

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti. Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet.

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 2

E bërë nga alumini 2,0 mm, YL1530 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës, si p.sh. kavanozi me ekran të hapur, e bëri karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive notën e vendit. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Ndërkohë, karrigia e kafesë mund të grumbullojë 5 copë të larta, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes. Të gjithë këta faktorë e bënë karrigen një zgjedhje të re për Morden Cafe, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 3
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 4
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 5

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 6
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 7
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 8

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 9
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 10
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 11

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 12

A01 Walnut

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 13

A02 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 14

A03 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 15

A05BeechName

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 16

A07 Cherry

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 17

A09 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 18

A30Oak

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 19

A50 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 20

A51 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 21

A52 Walnuti

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 22

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 23

PC01

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 24

PC05

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 25

PC06

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 26

PC21

 

Dou TM
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 27

SP8011

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 28

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 29

M-OD-PC-001

Karriget Yumeya Karrige të markës për kafene-1 30

M-OD-PC-004

 


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është angazhuar prej kohësh në kërkimin, projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e karrigeve cilësore për kafene që nga fillimi i saj.


· Yumeya Chairs fokusohet në detajet e prodhimit për të krijuar produkte me cilësi të lartë.


· Parimi themelor i karrigeve Yumeya është së pari t'i përmbahet klientit. Merr citime!


Detaje të Prodhimit


Detajet specifike për karriget për kafene të Yumeya Chairs pasqyrohen kryesisht në aspektet e mëposhtme.Zbatimi i produktit


Të ndryshme në funksion dhe të gjera në aplikim, karriget për kafe mund të përdoren në shumë industri dhe fusha.


Bazuar në situatat dhe nevojat specifike të klientëve, Yumeya Chairs ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të arsyeshme.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produkte të tjera të ngjashme, karriget tona për kafene kanë përparësitë e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Kryetari Yumeya ka një ekip profesionist me personel me përvojë në R&D, menaxhimin, prodhimin, inspektimin e cilësisë, dhe marketing për të nxitur zhvillimin e korporatave.


Yumeya Chairs këmbëngul në kombinimin e shërbimeve të standardizuara me shërbime të personalizuara për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve. Kjo kontribuon në ndërtimin e imazhit të markës së shërbimit cilësor të kompanisë sonë.


Yumeya Chairs i përmbahet filozofisë së zhvillimit të 'ndjekjes së përsosmërisë dhe inovacionit të vazhdueshëm', frymës së sipërmarrjes së 'integritetit, pragmatizmit, zhvillimit dhe inovacionit' dhe parimit të 'udhëheqjes së teknologjisë, shërbimit në radhë të parë, bashkëpunimit dhe fitimit të favorshëm'. Ne bëjmë përpjekje për të ndërtuar një ndërmarrje lider që integron prodhimin, shitjet dhe të gjithë zinxhirin industrial.


E themeluar në kompaninë tonë ka vite që prodhon dhe përpunon produkte.


Karriget e ngrënies metali të Yumeya, karrige, mobiljet komerciale janë furnizuar në të gjithë vendin. Ato eksportohen gjithashtu në disa vende dhe rajone si p.sh


si të përdorim karriget për kafene?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.